ترسناک ترین بازی که کردید؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
چه جراتی دارید شما دمتون گرم

من تا الان که میشه گفت همه کنسول هارو ( به جز ایکس باکس وان ) تجربه کردم هیچ بازی ترسناکی رو بازی نکردم ! هرچی شروع کردم دیدم ترسناکه گذاشتم کنار ! :D

ناجور ترسو هستم تو بازی های ترسناک ! آخه اولین تجربه بازیم اگه اشتباه نکنم فیر بود که تو یه صحنه انقدر ترسیدم که بدنم سرد شد ! :)) بعد از اون دیگه سراغ بازی ترسناک نرفتم !

جدیدا از بازی های زامبی هم دوری میخوام بکنم اما از شانس اکثر بازی ها زامبی دارن =))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
نمیدونم کسی اینجا تا حالا بازی The Suffering رو تجربه کرده یا نه ؟ ترسناکی موجودات بازی یه طرف ، یه صحنه هایی یاد طرف میوفتاد که یهو میومد رو صفحه و جیغ میکشید اصلا مغزت هنگ میکرد یه لحظه ... و صد البته تجربه جمله S.T.A.R.S تو بازی RE توی پلی وان ...

63285566818256816756.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
يادمه تقريبا ٧ ٨ سالى داشتم. از اونجايى كه خيلى بازى كامپيوتر ميكردم داييم واسم يه بازى خريده بود ما هم ريختيم رو كامپيوتر ، بازى با دوربين اول شخص از توى ترنى خالى شروع ميشد كه از يك دالانى تاريك و محيط هاى راز الود درحال حركت بود و از بلندگوهاش يه زن حرف ميزد،فضاى بازى و صداى زنه كه نميدونستنم چى ميگفت به طرز ترسناكى نويد يك اتفاق وحشتناك رو ميداد همه چيز به طرز مخوفى خوفناك ميومد. كاركتر ها و ادم ها خشك و ماشين وار رفتار ميكردند ، به هرحال اقا خيلى من ترسيده بودم بنظر ميومد اگه جلو ميرفتم به يك چيز بسيار بسيار ترسناك بر ميخورم، بخودم گفتم قبل از اينكه از ترس سكته كنم بازى رو بذارم كنار، هيچى ديگه بازى رو گذاشتم كنار و ديگه سراغش نرفتم، بعدها فهميدم بازى هالف لايف بوده.:D
و هنوزم كه هنوزه هيچ بازى اى نتونسته اينقدر منو بترسونه
-----
بازى MIB هم يادمه ترسناك بود. به هرحال همون دوران بچگى بخاطر اقتضاى سن بيشتر ميترسيدم. الانم البته بعضى بازى ها ميترسوننم :Dولى نه به اندازه ى اون دوران. اون زمان با تخيل عجيبى همراه ميشد و وقتى چيزى ميرفت تو ذهنمون يجورى عجيب غريبى با تخيل و احساسات پرورش ميافت و خيلى بزرگ ميشد، ميخوام بگم در دوران كودكى ادم راحت ميترسه:D

آخرین ویرایش:

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
silent hill 1 ps 1 با اون داستان خفنش!

alone in the dark 1 که اولین بازیی بود که با چراغ قوه روشن میکردی مسیرتو!

p.t من هیچی نگم بهتره

اینا وحشتناک بودن یعنی کنسول و خاموشم میکردی بعدش یه حالی بودی! ولی dead spase , the evil within , و .... هیجانی و یجور ترس به فاک رفتن بیشتر همراه آدمه

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Siren
Dead Island
Fear 3
Resident Evil 4
Hunting Ground
Dead Space 2
Resident Evil 1
Silent Hill 4
Nightmare Creatures

اینا واقعا ترسناک بودن با یه بازی دیگه که برا پلی استیشن 2 بود اسمش یادم نیس, توش یه مردی انگار دنبال دخترش که به شیطان تبدیل شده بود

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Siren
Dead Island
Fear 3
Resident Evil 4
Hunting Ground
Dead Space 2
Resident Evil 1
Silent Hill 4
Nightmare Creatures

اینا واقعا ترسناک بودن با یه بازی دیگه که برا پلی استیشن 2 بود اسمش یادم نیس, توش یه مردی انگار دنبال دخترش که به شیطان تبدیل شده بود

بازیا خیلی خوبی گفتی دمت گرم
Fear 3 هم عالی بود :x

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
بازی catacomb abyss و Wolfenstain زمان خودش ترسناک و دلهره آور بود.
Resident Evil 3 - Nemesis زمان خودش ترسناک و دلهره آور بود.
همه نسخه های Silent hill مخصوصا نسخه 3.
F.E.A.R هر سه نسخه خیلی روانی بودن.
تو جدیدها هم Outlast بود و یکی دو صحنه Until Down.
اما بازیهای واقعا ترسناک که بعضی جاهاش آدم عینک VR رو از سر برمیداره UNTIL DAWN: Rush of Blood و Resident Evil 7 و چپتر کمک به رابین و چپتر آخر Batman VR هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر