Watch Dogs 2

jwysgb8cnu8lj6hc7rt0.jpg

Title : Watch Dogs 2
Publisher : UBI Soft
Genre : Open World, Action
(Release Date : 11/15/16(25 aban
Franchise: Watch Dogs
Main Character : Marcus Holloway
Main Site : San Francisco​
توضیحات : در این قسمت از سری Watch Dogs شاهد شخصیت جدید Marcus ، یک هکر با استعداد جوان هستیم ؛ که با عضویت در گروه منفور "Deadsec" سعی به انجام یکی از بزرگترین هک های تاریخ یعنی هک ctOS 2.0 دارد .سیستمی مهاجم و فراگیر که توسط مغز های متفکر مجرم برای تحت نظر قرار دادن و فریب مردم برنامه ریزی شده است.

همچنین شما در صورت پیش خرید بازی می توانید مرحله اضافی "Zodiac Killer" که در مورد هکر روح مانند شهر سان فرانسیسکو است را تجربه کنید هکری که هیچ گاه پیدا نشده است ، پس از چندین و چند سال به شهر باز می گردد.

60533048510934814871.jpg

Watch Dogs 2 - Reveal Trailer
720p || 1080p

51190857988741157005.jpg

Watch Dogs 2 - Marcus Introduction
720p || 1080p

60773498577029580394.jpg

Watch Dogs 2: World Premiere Announcement - E3 2016
720p || 1080p

نسخه های مختلف بازی :
نسخه معمولی :

Watch_Dogs2-8.jpg Watch_Dogs2-12.jpg

نسخه لوکس
: علاوه بر بازی دارای پکیجی از آیتم های شخصی سازی شده الکترونیکی است.

نسخه گلد: شامل بازی ، آیتم های دیجیتالی و سیزن پس بازی می باشد.

Watch_Dogs2-10.jpg Watch_Dogs2-7.jpg

نسخه کالکتوری
: می تواند همراه هر کدام از نسخه های معمولی، گلد و یا لوکس خریداری شود . با خرید این نسخه می توانید از یک Drone به نام "Wrench Junior" که با استفاده از اسمارت فون قابل کنترل استفاده کنید.

Watch_Dogs2-4-1 (1).jpg

همچنین شما در صورت پیش خرید بازی می توانید مرحله اضافی "Zodiac Killer" که در مورد هکر روح مانند شهر سان فرانسیسکو است را تجربه کنید هکری که هیچ گاه پیدا نشده است ، پس از چندین و چند سال به شهر باز می گردد.

Attachments

• image_watch_dogs_2-31974-3615_0001.jpg
    image_watch_dogs_2-31974-3615_0001.jpg
    88.2 KB · مشاهده: 33
  • image_watch_dogs_2-31974-3615_0002.jpg
    image_watch_dogs_2-31974-3615_0002.jpg
    186.8 KB · مشاهده: 36
آخرین ویرایش:

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
سلام.
داداش والا اصلا مقایسه این 2بازی مثل مقایسه سیمز با کال اف دیوتی میمونه:Dزمین تا اسمون بین فاینال فانتزی با واچ داگز فرق هست.
استقبال کم از واچ داگز دوتا دلیل داره.اولیش اینه به خاطر فریب کاری یوبیسافت توی نسخه اول مردم اعتمادشون رو نسبت به نسخه دوم از دست دادن.دلیل دوم اینه بازی بد موقعه ای عرضه شد یعنی بعد از اومدن همه بازی های بزرگ و به خاطر این بودجه خرید برای خیلی ها کم اومد و بعدا سراغ این بازی ها میان.
پیشنهاد شخصی من بهت واچ داگز 2 هست چون واقعا بازی عالی ای هست و من خیلی ازش خوشم اومد.میتونی چند خط نقد من رو توی صفحه 7 همین تاپیک بخونی چون اونجا کاما راجع بهش توضیح دادم.
فاینال فانتزی بازی خوبی هست ولی واقعا ادم باید بهش علاقه داشته باشه چون سبکش خاصه .من خودم اصلا از فاینال یا بلادبورن خوشم نمیاد یا مثلا حوصله ندارم هر باس کشتنش 2ساعت طول بکشه .
دیگه هرجور سلیقه خودته ولی توضیحات من رو راجع به واچ داگز بخون.
مرسي از توضيحاتت درسته سبكاشون فرق ميكنه اگه مشكل مالي نبود كه جفتشو ميخريدم وبي فكر نميكردم استقبال از واچ داگز انقد كم باشه منم خودم دوست دارم بيشتر اينو بگيرم اول با صحبتاي شمام بيشتر ترغيب شدم
گرافيكش چطوره؟ نسبت به يكش خيلي فرق كرده؟؟
بازم ممنون

• Like
Reactions: ehsanservat

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من به شدت از بازی متنفر شدم به قدری بازی بد درست شده که هر کاری کردم نتونستم تا اخرش برم حاضرم 10 بار دیگه gta5 برم دیگه سمت این بازی نرم.

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
مرسي از توضيحاتت درسته سبكاشون فرق ميكنه اگه مشكل مالي نبود كه جفتشو ميخريدم وبي فكر نميكردم استقبال از واچ داگز انقد كم باشه منم خودم دوست دارم بيشتر اينو بگيرم اول با صحبتاي شمام بيشتر ترغيب شدم
گرافيكش چطوره؟ نسبت به يكش خيلي فرق كرده؟؟
بازم ممنون
گرافیکش که کاملا قابل قبول هست.
از نظر گرافیک نسبت به نسخه 1 خیلی عالی تر شده ولی از نظر گیم پلی فقط پیشرفت داشته و آیتم ها و قابلیت های جدید اضافه شده وگرنه سبک بازی همونه و اکثر چیزهایی که توی 1 بود اینم داره.

• Like

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
دوستان چند تا تفنگ میشه توی بازی حمل کرد ؟؟؟
من هر PISTOL که بر میدارم با اونی که دستمه عوض میشه توی سری قبلی اینجوری نبود چه جوری میشه کلی تنفگ حمل کرد ؟
به نظرم همه بخش های نسخه ی دو بهتره به جز داستان و COMBAT بازی ....

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان چند تا تفنگ میشه توی بازی حمل کرد ؟؟؟
من هر PISTOL که بر میدارم با اونی که دستمه عوض میشه توی سری قبلی اینجوری نبود چه جوری میشه کلی تنفگ حمل کرد ؟
به نظرم همه بخش های نسخه ی دو بهتره به جز داستان و COMBAT بازی ....
دوتا تفنگ بیشتر نمیشه داشت به غیر از اون دوتا تفنگ بیهوش کننده هم هست

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بازی رو چند وقت پیش خریدم و دو روزی هست بازی میکنم . تا الان حدود 4 ساعتی بازی کردم خیلی خوشم اومده و راضی هستم . گیم پلی بازی مثل GTA هست با قابلیت هک . البته خوب نمیشه با GTA قیاس کرد ولی خیلی بازی خوبیه . گرافیک بازی هم برای یه بازی اپن ورلد خیلی خوبه . بلاخره یوبی سافت بعد چند سال یه بازی درست ساخت . در کل من که راضی ام و کاملا ارزش 65 تومنی که بابت اکانت ظ 3 دادم داره
ففط بازی رو بیشتر تو حالت مخفی کاری باید رفت . اگر بری تو فاز اکشن نمیشه بازی کرد چون از در و دیوار مامور میریزه و هرچی هم بکشی تمومی نداره .

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
بازی رو چند وقت پیش خریدم و دو روزی هست بازی میکنم . تا الان حدود 4 ساعتی بازی کردم خیلی خوشم اومده و راضی هستم . گیم پلی بازی مثل GTA هست با قابلیت هک . البته خوب نمیشه با GTA قیاس کرد ولی خیلی بازی خوبیه . گرافیک بازی هم برای یه بازی اپن ورلد خیلی خوبه . بلاخره یوبی سافت بعد چند سال یه بازی درست ساخت . در کل من که راضی ام و کاملا ارزش 65 تومنی که بابت اکانت ظ 3 دادم داره
ففط بازی رو بیشتر تو حالت مخفی کاری باید رفت . اگر بری تو فاز اکشن نمیشه بازی کرد چون از در و دیوار مامور میریزه و هرچی هم بکشی تمومی نداره .
بازی خیلی خوبی هست ولی اکشن بازی به نظرم افت کرده کمی در مقایسه با نسخه ی اول و همین طور داستان ولی بسیار سرگرم کننده و فان هستش همین طور بخش هک بازی خیلی خوب شده ولی کلا ایدن سریع تر هک میکرد و ...

• Like

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
بازی بدی نیست خیلی سرگرم کننده و کارهای متنوعی میشه انجام داد ولی این مشکلات شوتینگ و رانندگی افتضاح بازی کلا گند زده به همه چی
تو ماموریت ها اگر کار به جنگ تن به تن اسلحه گرم بکشه همه چی خراب میشه و خودتون میزارید شمار و بکشن تا از اول مخفی کاری برید واقعا گیم پلی تو این زمینه تعادل نداره

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بازی اگه واقعا تو قسمت رانندگی در حد 2 نسل قبله!!!!اصلا انگار ماشینا وزن ندارن تعادلشون به شدت افتضاحه!!!
ولی قسمت هک بازی فوق العاده هستش و واقعا لذت میده به ادم وقتی دم و دستگاه آپگرید میکنی و اصن بدون اینکه وارد منطقه مرحله بازی بشی کارو یکسره میکنی!!!:D
پارکور تو بازی باید بیشتر میزاشتن.....درگیری تن به تن متنوع تر میکردن نه فقط با اون یویو بزنی!!!!!باتوم مخصوص ایدن میاوردن چه میدونم یه پنجه بکسی چیزی همش که نمیشه یویو!!!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر