Grim Dawn | PC

header.jpg
Grim Dawn یک ARPG با دوربین ایزومتریک ـه که سال 2010 معرفی شد.توی کیک استارتر موفق به جمع آوری 500000 دلار شد و سال 2013 به صورن Early Access عرضه شد.بازی بوسیله ی Crate Entertainment ساخته میشه.Crate هم توسط اعضای سابق Iron Lore Entertainment که سازندگان Titan Quest هستند تاسیس شده.بازی دارای 6 Class به نام های Nightblade,Shaman,Soldier,Demolitionist,Occultist,Arcanist هست اما مثل Titan Quest از سیستم Dual-Class بهره میبره و میتونید دو تا از این Class ها(که تو Grim Dawn به نام Mastery شناخته میشن:d) انتخاب کنید.همچنین بازی داری مود های Co-op و Multiplayer هم هست.
تاریخ انتشار:
25 ّفبریه 2016 مصادف با 6 اسفند 1394
System Requirements
MINIMUM:
Processor: x86 compatible 2.0GHz or faster processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card
Additional Notes: 4GB of memory is required to host multiplayer games
RECOMMENDED:
Processor: x86 compatible 3.0GHz or faster processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1.5GB NVIDIA GeForce 500 series or ATI Radeon 6000 series or better
DirectX: Version 11
Hard Drive: 5 GB available space

تصاویر:

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
امتحان کردم نشد حجم بازی رو412 مگه حجم کل فایلای نصبی 2.16 گیگه یه ستاپ دیگه هم تست کردم بازم نشد تا 28 درصد میره حجم پوشه بازی میشه 5 گیگ بعد یهو تا تهو پر میکنه میشه 412 مگ تست فایلهارو هم 27 missing میزنه اگه راهی واسه درست کردنش هست بگین مثل اینکه ستاپش خرابه
این احتمالا برا شما مرحله آخر نصب که اون 5 گیگ رو شروع می کنه به فشرده سازی که فایلا دقیقا شبیه به نسخه ی اصلی بشه رو انجام نمیده حالا دلیلش دقیقا چیه نمیدونم ولی تو خود سایت fitgirl بعضی ها به خاطر ناقص بودن پیش نیاز های ++C به این مشکل خورده بودن. شما فایل های زیر رو دانلود و نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.(هم 32 بیت و هم 64 بیت رو دانلود کن)

• Like
Reactions: azaramir

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
در مورد Devotion ها کسی اطلاع داره کامل توضیح بده ؟
من گیج شدم اولای بازی هستم لول 30 هنوز

کلا چجوی Davation point بدست بیاریم و هرکدوم واسه چی هستن
RPG باز نیستم ولی این خیلی داره بم حال میده

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
در مورد Devotion ها کسی اطلاع داره کامل توضیح بده ؟
من گیج شدم اولای بازی هستم لول 30 هنوز

کلا چجوی Davation point بدست بیاریم و هرکدوم واسه چی هستن
RPG باز نیستم ولی این خیلی داره بم حال میده
Davation رو باید از shirin بگیری. کلا فکر کنم ۳۰ تا توی نقشه هست. توی هر منطقه ۲-۳ تا هست.
در مورد قدرتهاشون هم که کاملا مشخصه. از شکل ستاره هاست. هر کدوم رو کامل کنی یه سری قدرت بهت میدن که میتونی روی اسکیل هات بزنیشون. البته فقط لعضی هاشون اینطورین. اگه هم اشتباهی زدی برو devil cross اونجا میتونی برگردی.

• Like
Reactions: DeadPooLX

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستان من ورژن بسیار قدیمی ای از بازی رو تموم کردم. اونی که اصلا الاینمنت نداشت و واسه خودش الاینمنت درست میکرد (حالا ترم درستش یادم رفته).

الان میخوام آخرین ورژن بازی رو بگیرم. خواهشا بگید چه ورژنیه تا بعد از مدتی مدید یک بازی بزنم.

درضمن بهترین دیابلو کلون همینه الان نه؟

درضمن بگید کامباینیشن کلاسها چه خبره؟ منکه هر دفعه اینجور بازیها ازم میخوان یک کلاس دوم انتخاب کنم از ترس میمیرم.

ادیت: داداشم همین الان بهم گفت که آخرین ورژن بازی با دی ال سی توی کوئیک لانچه! ای بابا من کورم. حالا در مورد کلس کامباینیشن بگید.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
همونطور که حدس زدم مین مکس کردن بهترین راه تموم کردن اینطور بازیهاست.

آرکینیست+دمولیشنیست دارم میرم و راضیم. اسم اسکیلهای لعنتی یادم میره وگه نه میگفتم. اینکه میتونی اسکیلها رو فورگت کنی خیلی کمک میکنه، اما خوب، کژوال کرده بازی رو. منکه دارم روی نرمال میرم ولی تا حالا نمردم.

• Like
Reactions: DeadPooLX

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این کرونلی چقدر سخت بود! 10 بار مردم. خوب شد پشت درش یک ریفت گیت باز کرده بودم. خوشبختانه اتریالها رو میشد از پشت در کشت. خود لعنتیش رو نمیشد.
باید بیشتر گرایند کنم.
بریم ادامه بدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر