کارتون های قدیمی

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
چندتا نسخه مختلف داشت؟؟
فکر میکنم 5 تا Captain Tsubasa داشتیم یه دونه هم همون اولی روهم میشه شیش تا!
اسمش یوسوجی بود
این همونی بود که شبیه رضازاده بود کل دروازرو میگرفت بعد اونا زور میزدن نمیتونستن گل بزنن؟! یادمه یه قسمت هم دنبال سوباسا کرده بود (یا شایدم ایشی زاکی :confused: درست یادم نیس!)
ولی جالبترین نکته سوباسا تو برگردوناشون بود! 3-4 متر میپریدن هوا بعد تو همون حالت باهم حرف هم میزدن :biggrin1: آخرشم باهمدیگه توپو شوت میکردن توپ میترکید:laughing:

• Like
Reactions: ehsanservat

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
به به ... فروش فوق العاده فوتبالیست ها:D:-"

دوستان یه جماعتی بشیم تا تهش رو دانلود کنیم باحاله ها...مخصوصآ رمانی که بزرگ شدن و تو اروپا توپ میزنند.واکی یک دروازبان خرکی ای شده ها

• Like

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این همونی بود که شبیه رضازاده بود کل دروازرو میگرفت بعد اونا زور میزدن نمیتونستن گل بزنن؟! یادمه یه قسمت هم دنبال سوباسا کرده بود (یا شایدم ایشی زاکی درست یادم نیس!)
نه آقا اشتباه گرفتی :D این توهین رو نادیده میگیریم
این دوتا اصلا ربطی به هم ندارن یوسوجی تو سری اول بود اون گنده که شما میگی مال قسمت دومه

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
یوسوجی یه مقدار شبیه واکی بایشی خودمونه ، فقط یه مقدار بچه تر میزنه تیپش.
اتفاقا شبیه کن واکاشیمازو بود با موهای بلند وجه تشابهش با گنزو واکیبایاشی کلاهی بود که رو سرش میذاشت
راستی یه بازیکن دیگه هم بود تو همین پست دفاع که خیلی گنده بود کسی اسمش رو یادشه ؟
زوگیتو رو میگی؟

• Like

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
این نبود؟!:biggrin1:

footbalist-ha.jpg

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یوسوجی یه مقدار شبیه واکی بایشی خودمونه ، فقط یه مقدار بچه تر میزنه تیپش.
نه بازم نشد :D اومدی درستش کنی زدی چشمشو کور کردی که :D
یوسوجی شبیه واکاشی زوما بود.... لباسشم مشکی بود قد بلندی هم داشت
این نبود؟!:biggrin1:

footbalist-ha.jpg
نه اینم نیست این دروازه بان تیم حریفشون بود اونی هم که بقل دروازه بان نشسته کاکرو ـه البته نه اون کاکرو که تو سری دوم بود

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
پ.ن:میلاد هر کاری میکنی فقط زبان انگلیسیش اگه هست دانلود کنین

ميتونی تابستون همراه من بيای بريم اسپانيايی ياد بگيريم بلاخره زبان ملی هستش...فقط تا قسمت 27 Road to 2002 ساب انگليسی داره بقيش تماماً اسپانيايی

حالا یکی شفاف سازی کنه که چرا یه بار میگفت واکاشی زوما , یه بار میگفت واکاشی مازو !؟!
آريا اسم اصليش همون واکاشی مازو بودش.نميدونم چرا بهش ميگن تو ايران Wakashizuma

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
آريا اسم اصليش همون واکاشی مازو بودش.نميدونم چرا بهش ميگن تو ايران Wakashizuma
عجیبه ! آخه توی بیشتر قسمتا میگفت واکاشی زوما , ولی چند بار گفت واکاشی مازو من فکر کردم یارو اشتباه گفته. نگو درستش همینه !

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
کسی این آهنگ اصلی فوتبالیست ها رو داره , اگر داره لطفا اینجا بزاره استفاده کنیم!:biggrin1: , البته منظورم آهنگ اصلیش هست ها نه اونی که تلویزیون ایران میذاشتش , اونی رو میگم که خواننده هم داره.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
آره خواستم درستش کنم برعکس خرابترش کردم مثله همیشه ! :D

یوسوجی شبیه همین واکاشیزوما بود.موهاش هم خیلی پرپشت بود یادمه ...

آهنگ اصلی فوتبالیست ها ، در بازی Capitan Tsubasa که برای PS2 اومد موجوده.هر وقت نوستالژی مون گل میکنه در کنسول رو باز میکنم و محض آهنگش که شده کنسول رو روشن میکنم.هر چند که بازیش ژانیه و هیچی ازش نمی نفهمم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر