The Grand Tour

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
قسمت 6 بی نظیر بود، همه چیزش عالی و مناسب، اصلا نفهمیدم کی تموم شد، بخصوص آخر برنامه و اون قسمت درباره مسابقات Le Mans و Ford GT MKII خارق العاده بود، تا حالا انقدر لذت نبرده بودم اطلاعات عالی داد.

قسمت کریسمس و هدایاش هم نمیگم بد بود ولی خب عالی هم نبود :D تا قبل از اینکه جرمی سوار اون اسکیت ها شه خوب بود :D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
منتظر يه ويژه برنامه بوديم
اما...

توي ويكيپديا ديدم كه نوشته دو برنامه ي بعدي مربوط به هم هستن
شايد ويژه برنامه كريسمس اصلي اون باشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه وقتایی بحث هایی می کنند که من مخاطب اصلا متوجه نمیشم! جالب اینه که مثلا تماشاچی ها یا خودشون می زنن زیر خنده اما من کاملا خنثی! مثلا وقتی که با مناطق مختلف یا شخص های خاص شوخی می کنند، یه چیزایی می گن که باید در جریانشون باشی تا متوجه بشی! حتی شوخی هاشون با مثلا ماشین ها و ...
این برنامه رو بنظرم باید یه تیم حرفه ای زیرنویس یا دوبله کنه، وگرنه الان خیلی از مخاطب ها اصلا انگار برنامه رو نصفه می بینند!

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
کریسمس کلا P-0r-n بود! حسابی دستشون رو باز گذاشته آمازون که به خودش هم گیر میدن! :D
یه وقتایی بحث هایی می کنند که من مخاطب اصلا متوجه نمیشم! جالب اینه که مثلا تماشاچی ها یا خودشون می زنن زیر خنده اما من کاملا خنثی! مثلا وقتی که با مناطق مختلف یا شخص های خاص شوخی می کنند، یه چیزایی می گن که باید در جریانشون باشی تا متوجه بشی! حتی شوخی هاشون با مثلا ماشین ها و ...
مثلا ؟
+
@rahyarpaul
همتون میگین یه چیزایی! چند تا نمونه بیارید ببینیم شاید از قلم افتاده باشه!
در مورد زیرنویس تا جایی که میتونید دنبالش نرید! هر جایی متوجه نشدید خودتون یه سرچ کنین دستتون میاد!
پ.ن : من متاسفانه وقت کافی ندارم وگرنه مثل Top Gear زیرنویس میکردم.فقط زور زدم قسمت 2 رو تونستم انجام بدم که به لطف سایت های دانلود کلا اسم مترجم ویرایش میشه! :D

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
کریسمس کلا P-0r-n بود! حسابی دستشون رو باز گذاشته آمازون که به خودش هم گیر میدن! :D

مثلا ؟
تقریبا تو تمام قسمتها یه چیزایی داشت مخصوصا تو قسمت هلندش
یکسری شوخیاش با یکسری از شخصیتاش دلایلی داره که بخاطر اتفاقاتی هست که تو تلویزیونهای اونور میوفته و ما هم اطلاع کافی نداریم فکر کنم دلیلش این باشه،بعضا یکی دو بار دیدم زیرنویسها اشتباه معنی کردن یا برخی اوقات اعداد رو اشتباه مینویسن یا اصطلاحات رو کلمه ای معنی میکنن که مفهوم اون اصطلاح رو نمیرسونه.
تو top gear یه دوره قرار شد بیان ایران که تا مرز اومدن و اجازه ورود پیدا نکردن.امیدوارم این سری بیان ایران و یکسری یا جاده چالوسو برن یا گردنه حیران و ...
فکر میکنم مشکل زیادی الان نداشته باشن چون اونبار بخاطر bbc بود

• Like
Reactions: TheGodfather

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تقریبا تو تمام قسمتها یه چیزایی داشت مخصوصا تو قسمت هلندش
یکسری شوخیاش با یکسری از شخصیتاش دلایلی داره که بخاطر اتفاقاتی هست که تو تلویزیونهای اونور میوفته و ما هم اطلاع کافی نداریم فکر کنم دلیلش این باشه،بعضا یکی دو بار دیدم زیرنویسها اشتباه معنی کردن یا برخی اوقات اعداد رو اشتباه مینویسن یا اصطلاحات رو کلمه ای معنی میکنن که مفهوم اون اصطلاح رو نمیرسونه.
تو top gear یه دوره قرار شد بیان ایران که تا مرز اومدن و اجازه ورود پیدا نکردن.امیدوارم این سری بیان ایران و یکسری یا جاده چالوسو برن یا گردنه حیران و ...
فکر میکنم مشکل زیادی الان نداشته باشن چون اونبار بخاطر bbc بود
تو ویژه برنامه خاورمیانه تاپ گیر فقط قصدشون این بود از عراق وارد ایران بشن ( تقریبا طرفای آذربایجان غربی ) و مستقیم برن طرف ترکیه که اجازه ورود بهشون ندادند قصدشون اصلا ایران گردی نبود :D

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
تو ویژه برنامه خاورمیانه تاپ گیر فقط قصدشون این بود از عراق وارد ایران بشن ( تقریبا طرفای آذربایجان غربی ) و مستقیم برن طرف ترکیه که اجازه ورود بهشون ندادند قصدشون اصلا ایران گردی نبود :D
اون برنامه کلا قصدشون گشت و گذار بود و تو عراق هم نرفتن گردش از اربیل زدن اومدن میخواستن برن بیت لحم
یه ایده بود گفتم ایران جاده هاش جزء قشنگ ترینهاست الان که دیگه زیر نظر bbc نیستن و دارن تو کل دنیا میگردن یه سرم بیان ایران
بدنیست که

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اون برنامه کلا قصدشون گشت و گذار بود و تو عراق هم نرفتن گردش از اربیل زدن اومدن میخواستن برن بیت لحم
یه ایده بود گفتم ایران جاده هاش جزء قشنگ ترینهاست الان که دیگه زیر نظر bbc نیستن و دارن تو کل دنیا میگردن یه سرم بیان ایران
بدنیست که
اگه یه ویژه برنامه درست و حسابی بزارن مثل مثلا ویژه برنامه آمازون و برمه و ویتنام و... تخت گاز که بیان درست و حسابی کل کشور رو بگردن که خیلی هم عالیه ما هم ارازل رو می بینیم:D ولی اگه این مسخره بازی که تو این گرند تور راه انداختن و میان چادر برنامه رو تو یه کشور می گذارند و چند تا تماشاگر هم خودشون میارن که فقط بخندند اصلا جالب نیست

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
قسمت چهارم رو دیشب دیدم، چقدر باحال بود انصافا!
اون تیکه آخرش که جیمز می زد ماشین هموند رو ترکوند منفحر شدم از خنده... خیلی خوب بود...
یه سوال، این کارایی که جیمز می انجام داد تو این قسمت و اون طبیعت رو نابود کرد و یه درخت هم انداخت و اون دودها و ... واقعی بودن؟ اگه واقعی بود چطور بهشون اجازه دادن با اون بهشت اینکار رو انجام بدن؟

• Like

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
این فصل واسه من یکی به جز قسمت 1 و 3 هیچ چیز خاصی نداشته متاسفانه. شوخی های فوق العاده بی مزه و اسکریپت شده. celebrity brain crash هم که دیگه بی مزه و مسخره شده.امیدوارم فصل بعدی بهتر بشه!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر