Homefront: The Revolution | PC

شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
تعدادی از تصاویر بازی:

ناشرDeep Silver
توسعه دهندهCrytek UK
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر Homefront: The Revolution
تاریخ انتشار 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستان این قضیه بازی تا دو روز دیگه رایگانه چیه؟
هیچی فقط دو روز رایگانه میتونید تست کنید خوشتون اومد بعدا بگیرین
اینم یه کاور که ادیتش کار خودمه چون کاوری نبود توی کل نت براش
من باکس آرت بازی عشقمه البته وقت نشده زیاد روش کار کنم ایشالله بعدا تکمیلیشو میزارم
هر کس کیفیتش اصلیشو خواست برا چاپ بگه براش بفرستم 10mb هستش . برای قاب های کتابی هستش

a2452e3ee2a41.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
هیچی فقط دو روز رایگانه میتونید تست کنید خوشتون اومد بعدا بگیرین
اینم یه کاور که ادیتش کار خودمه چون کاوری نبود توی کل نت براش
من باکس آرت بازی عشقمه البته وقت نشده زیاد روش کار کنم ایشالله بعدا تکمیلیشو میزارم
هر کس کیفیتش اصلیشو خواست برا چاپ بگه براش بفرستم 10mb هستش . برای قاب های کتابی هستش

a2452e3ee2a41.jpg
داداش با کیفیتشو برام بفرست مرسی
یه تایپک بزن برای تمامی بازی هایی ک کاور درست حسابی زدی خب اپ کن بچه ها استفاده کنن
البته اگر مایل بودی

• Like
Reactions: ⓘceғℓoฬer

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
دوستان با توجه آپدیت های مکرری که برای بازی اومده مشکلات بازی حل شده یا نه ارزش تست بازی با سی دی کی اشتراکی رو داره خرید کنم یا نه ....؟؟؟؟؟؟؟؟

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستان با توجه آپدیت های مکرری که برای بازی اومده مشکلات بازی حل شده یا نه ارزش تست بازی با سی دی کی اشتراکی رو داره خرید کنم یا نه ....؟؟؟؟؟؟؟؟
بله مشکلات اصلی حل شده اگر اهل بازی farcry هستید با ترکیبی از division البته نه mmo واقعا ارزشمنده چون شاید تکرای بشه برای افراد دیگه. بنده خودم 117 تومن دادم freedom fighter bundle رو توی sale جدید گرفتم

Sent from my HTC using Tapatalk

• Like
Reactions: Annunaki ™

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
مثل اینکه این فاجعه رو به مدت محدود مجانی کردن . واگه کسی خوشش بیاد میتونه با پرداخت 24 دلار بخرتش . ببینید چه آشغالیه که 3 ماه نیست اومده و از 60 دلار رسیده به 24 دلار . جنایت ساختن به جای بازی.

• Like
Reactions: capitan milan

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
مثل اینکه این فاجعه رو به مدت محدود مجانی کردن . واگه کسی خوشش بیاد میتونه با پرداخت 24 دلار بخرتش . ببینید چه آشغالیه که 3 ماه نیست اومده و از 60 دلار رسیده به 24 دلار . جنایت ساختن به جای بازی.
فاجعه زمانی بوجود اومد که این بازی چندین سازنده عوض کرد. آخرش هم رسید به Deep silver که فقط بلده open world بسازه و رسما گند زد به هرچی از بازی باقی مونده بود. شماره ی اول بازیش خیلی خوب بود ولی مدت زمان گیم پلی اش کم بود. این یکی فاجعه است. خیلی بده. حتی نقشه ی بازی هم خیلی کوچیکه. در حد Dying light هم نیست. کلا بعد از دو ساعت خسته کننده میشه. کاش open world نمیشد. همه ی بازی ها که نباید open world بشن.

• Like
Reactions: Polaris

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بواسطه حذف قفل در آخرین آپدیت ، بازی به ملکوت اعلا پیوست به همراه آخرین آپدیت و DLC ها :)

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان دلیل فاجعه بودن بازی چیه؟؟ :D داستان خوبی نداره؟ گیم پلی خوبی نداره؟ سر در گمی زیاده؟ بازی بهینه نیست؟ :D علت چیه؟؟؟؟ :D ارزش داره نصب کنیم؟؟ :D
راستی، چرا قفل رو حذف کردن؟؟؟ :-?

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
دوستان دلیل فاجعه بودن بازی چیه؟؟ :D داستان خوبی نداره؟ گیم پلی خوبی نداره؟ سر در گمی زیاده؟ بازی بهینه نیست؟ :D علت چیه؟؟؟؟ :D ارزش داره نصب کنیم؟؟ :D
راستی، چرا قفل رو حذف کردن؟؟؟ :-?
همه اینایی که گفتی
و نه ارزش نصب چیه، مفتی با یه سیستم هم بهت دادن دست بهش نزن !
قفل هم حذف کردن تا کرک بشه بلکم چار نفر بازی کنن خوششون بیاد بازی رو ارج بخرن:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر