امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Forza Horizon 3

2rue_1.png

گیم پلی : 10
موسیقی و صداگذاری : 10
تنوع بخش داستانی : 8
گرافیک : 10

نمره کل : 10/10

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
COD 4: MW ریمستر نشده(نسخه 2007)

واقعا اینو آدم بازی می کنه متوجه می شه چرا COD های جدید مزخرف شدن و BO3 بعد از 2 مرحله شیفت+دلیت می شه. اولا تفنگ ها مثل آدم Recoil دارن، به تیر پنج-شش که رسیدی معمولا 20-30 درجه از افق فاصله گرفتی؛ دوما طراحی مراحل خداست، مراحل اکثرا باز هستن و از هر طرف حال کردی می تونی پیشروی کنی و خدا تا روش داری؛ سوما نارنجک ها واقعا یه کاربردی دارن، نه فقط Frag، اون فلش بنگرو می گم که وقتی داخل فضای بسته ای جونت رو نجات می ده یا دود زایی که تو فضای باز که همه زوم کردن روت کمی فضای مانور دادن بهت می ده؛ چهارما و مهم ترین دلیل، All Ghillied Up.

10/10

نسخه جدید رو هنوز توفیق نداشتم بازی کنم:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
dishonored 2 9/10

نکات مثبت:
روند خطی با محیط های باز برخلاف سایر rpg ها
گرافیک هنری عالی
گیم پلی و اکشن عالی
اپگرید های مناسب
بخش لذت بخش پیدا کردن ایتم ها
داستان مناسب به همراه روایت زیبا
صداگذاری مناسب شخصیت ها

نکات منفی:
کمی باگی حتی بعد از اخرین اپدیت
ثبات و تکرار گیم پلی بازی از ابتدا تا انتها
کمی مشکلات افت فریم به نسبت گرافیک بازی

همیشه کابوس من در بازی های rpg گشتن زیاد در محیط ها بدون هیچ هدف خاصی بوده اکثرا هم باید از نقطه ی a به b کیلومترها طی کنید که در این بین هم 1 سری بر سر شما نازل می شوند یا باید بکشید یا فرار کنید این روند بسیار تکراری و زجر اور همیشه برای من کابوس بزرگی بوده که دقیقا برام مشخص نیست چرا از همون ابتدا fast travel در بازی حضور نداره اما خوشبختانه در این بازی خبری از این داستان نیست و بازی در طی مراحل مختلفی با محیط های باز بزرگ در جریان هست به همین خاطر لذت بالایی از بازی بردم همه ی ایتم های بازی هم گشتم پیدا کردم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
dishonored 2 9/10

نکات مثبت:
روند خطی با محیط های باز برخلاف سایر rpg ها
گرافیک هنری عالی
گیم پلی و اکشن عالی
اپگرید های مناسب
بخش لذت بخش پیدا کردن ایتم ها
داستان مناسب به همراه روایت زیبا
صداگذاری مناسب شخصیت ها

نکات منفی:
کمی باگی حتی بعد از اخرین اپدیت
ثبات و تکرار گیم پلی بازی از ابتدا تا انتها
کمی مشکلات افت فریم به نسبت گرافیک بازی

همیشه کابوس من در بازی های rpg گشتن زیاد در محیط ها بدون هیچ هدف خاصی بوده اکثرا هم باید از نقطه ی a به b کیلومترها طی کنید که در این بین هم 1 سری بر سر شما نازل می شوند یا باید بکشید یا فرار کنید این روند بسیار تکراری و زجر اور همیشه برای من کابوس بزرگی بوده که دقیقا برام مشخص نیست چرا از همون ابتدا fast travel در بازی حضور نداره اما خوشبختانه در این بازی خبری از این داستان نیست و بازی در طی مراحل مختلفی با محیط های باز بزرگ در جریان هست به همین خاطر لذت بالایی از بازی بردم همه ی ایتم های بازی هم گشتم پیدا کردم.

این بازی RPG نیست :-"

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی RPG نیست :-"

Dishonored 2 is a fabulously immersive role-playing game
Read more at Dishonored 2 review – Now fixed on PC? | TrustedReviews

خیلی جاها می گن action-ad هست جاهای دیگه action rpg یاد می شه اما قطعا بازی کلی المان های rpg داره. چنتا نقد دیگه

Dishonored 2 borrows a bit from all of these games and more: It’s part stealth game, part action RPG, part first-person platform puzzler

Dishonored 2
iis an upcoming action-adventure stealth role-playing video game being developed by Arkane Studios and published by Bethesda

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
Dishonored 2 is a fabulously immersive role-playing game
Read more at Dishonored 2 review – Now fixed on PC? | TrustedReviews

خیلی جاها می گن action-ad هست جاهای دیگه action rpg یاد می شه اما قطعا بازی کلی المان های rpg داره. چنتا نقد دیگه

Dishonored 2 borrows a bit from all of these games and more: It’s part stealth game, part action RPG, part first-person platform puzzler

Dishonored 2
iis an upcoming action-adventure stealth role-playing video game being developed by Arkane Studios and published by Bethesda

این که بگیم بازی نقش آفرینیه خیلی جالب نیستش. بیشتر میشه گفت المان های RPG داره. اگه قرار باشه دیسانرد رو RPG حساب کنیم اتوماتیک کلی بازی دیگه مثل Far Cry هم نقش آفرینی میشن. :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این نوع بازی‌ها سبک خودشون رو دارن، بهش میگن Immersive sim. به هیچوجه نقش آفرینی نیستن اما المان‌های قوی نقش آفرینی و اکشن ادونچر دارن. احتمالا دلیل اینکه از مراحل بازی هم لذت بردین هم همین باشه، ترکیب المان‌های گیمپلی نقش آفرینی با ساختار خطی / نیمه خطی Action.
به علت مراحل ساخت فوق‌العاده‌ پیچیده و تجربه فنی سنگینی‌ که نیاز دارن، در طول تاریخ ده پانزده تا بازی تو این سبک بیشتر نداریم.(که نصف بیشترشون مال Arkane و Bethesda Game studios و GSC هست :D) به همین دلیل واقعا باید ارزش DH و Arkane رو دونست.:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Watch Dogs 2 6/10

نکات مثبت:
تا حدی گرافیک بازی

نکات منفی:
مکانیسم گیم پلی بد و خسته کننده
هوش مصنوعی به شدت مسخره و خنده دار بازی
نسبت فریم دهی به گرافیک بازی
صدا گذاری بسیار بد به همراه ایراد های تکنیکی صدا
پخش موسیقی ازار دهنده در بخش های مخفی کاری(کاملا بی هدف)
فیزیک تاریخ گذشته
هندلینگ غیر واقعی ماشین ها

من انتظار داشتم این نسخه از بهتر از شماره 1 شده باشه چرا که از شماره ی 1 بازی خوشم هم می یومد اما در عین ناباوری به شدت بازی ضعیف کار شده. هوش مصنوعی بای از بدترین های این نسل هست کافی 1کی بفهمه شما کجا هستید برید 1 جایی قایم شید به حرکات و رفتار دشمنان بازی بخندید که اصلا دارن چی کار می کنن. ضعیف بودن بازی در حدیه که فکر می کنم 1 استدیوی دست سوم بازی رو ساخته از یوبی سافت این نسل به خاطر بازی های ضعیفش سپاسگذارم.

wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52

latest

Hotline Maimi 1&2

دو بازی قدیمی ولی فوق‌العاده.
گرافیک، موزیک و اتمسفر بازی ها حرف ندارن و داستانش هم لذت بخشه؛ گیمپلی بازی سخت و بی نقصه ولی ادمو رو مجبور میکنه بیشتر بازیش کنه

1: 10/10
2: ب خوبی اولی نبود ولی فرمول گیمپلی تغییر خاصی نکرده و همین مهمه 8/10

• Like
Reactions: s.1

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535

header.jpg

TYRANNY​

یه شاهکار دیگه از استودیو obsidian.مکانیک های بازی اوایل پیچیده به نظر میان ولی بعد از چند ساعت که به عمقشون پی میبرید فوقالعاده میشن.یه rpg تمام عیار که هم old school بازا رو راضی میکنه هم طرفدارای نقش افرینی مدر ن.مبارزات بازی هم ترکیبی از divinity و rpg های Real time مثل دیابلو هستش که فقالعاده خلاقانه از اب درامده
البته برای اتمام بازی نیاز به صبر و شکیبایی زیادی دارین.بخش زیادی از بازی رو در حال تبادل دیالوگ و انتخابات هستین که ممکنه بعد از مدتی خسته کننده بشه ولی بعد وقتی عواقب انتخاباتتون رو دیدید به وجد خواهید اومد.گرافیک بازی در بهترین حالت خود وجود داره.البته کمی مشکلات فنی مثل لودینگهای بلند مدت ناراحت کننده هستند اما درکل با دیدن اسکرین شاتهای بازی شاهد تابلو نقاشی خواهید بود.موسیقی بازی هم که همانند عناوین قبلی OBSIDIAN عالی و کامله.فقط عدم تنوع و تعداشون ممکنه بعد از مدته باعث تکراری شدنشون بشه
با خیال راحت villan درون خودتون رو ازاد کنید >:D<

گرافیک:9
گیمپلی:8
داستان:9
موسیقی:8

امتیاز کل:8.5/10

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
Darksiders Warmastered Edition
نسخه اصلی دارک سایدرز رو همون موقعی که اومد رو پی سی بازی کردم و واقعا از گیم پلی و داستان و مخصوصا استایل گرافیکی بازی لذت بردم.خوب با امدن نسخه ی ریمستر دلیل خوبی پیدا کردم که بازی رو دوباره تجربه کنم. باید بگم انتظار زیادی از ریمستر نداشتم اما وقتی که بازی رو شروع کردم شوکه شدم از تغییرات گرافیکی و بصری بازی. کلا بازی از پایه و اساس با کیفیت تر از نسخه اصلی شده و تفاوت تکسچرهای به روز و نورپردازی رو کاملا میشه احساس کرد.با دیدن این همه تغییرات و مخصوصا رایگان بودن این ریمستر برای دارندگان نسخه اصلی بازی به این نتیجه رسیدم که ای پی دست خوب استودیویی افتاده و صرفا دنبال پول در اوردن از این ای پی نیستند.
در ضمن در اخرین اپدیت یک کمیک هم از بازی منتشر کردند که در پوشه اصلی بازی به صورت pdf قابل مشاهده است.
البته نمیدونم این کمیک قدیمیه و یا جدید اومده اما در اون تصویر هر چهار سوار رو به نمایش می گذاره که نشان از این داره البته امیدوارم نشان از این داشته باشه که استودیو به فکر ساخت نسخه های سوم و چهارم بازی هست. مخصوصا که یکی از این سوارکاران اخر الزمان جنسیت مونث داره و سلاح مورد استفاده اون هم حالت کمند برق مانندی داشت.
در کل ممنون از THQ NORDIC به خاطر صیقل دادن یک خاطره خوب برای تجدید دیدار .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
Darksiders Warmastered Edition
نسخه اصلی دارک سایدرز رو همون موقعی که اومد رو پی سی بازی کردم و واقعا از گیم پلی و داستان و مخصوصا استایل گرافیکی بازی لذت بردم.خوب با امدن نسخه ی ریمستر دلیل خوبی پیدا کردم که بازی رو دوباره تجربه کنم. باید بگم انتظار زیادی از ریمستر نداشتم اما وقتی که بازی رو شروع کردم شوکه شدم از تغییرات گرافیکی و بصری بازی. کلا بازی از پایه و اساس با کیفیت تر از نسخه اصلی شده و تفاوت تکسچرهای به روز و نورپردازی رو کاملا میشه احساس کرد.با دیدن این همه تغییرات و مخصوصا رایگان بودن این ریمستر برای دارندگان نسخه اصلی بازی به این نتیجه رسیدم که ای پی دست خوب استودیویی افتاده و صرفا دنبال پول در اوردن از این ای پی نیستند.
در ضمن در اخرین اپدیت یک کمیک هم از بازی منتشر کردند که در پوشه اصلی بازی به صورت pdf قابل مشاهده است.
البته نمیدونم این کمیک قدیمیه و یا جدید اومده اما در اون تصویر هر چهار سوار رو به نمایش می گذاره که نشان از این داره البته امیدوارم نشان از این داشته باشه که استودیو به فکر ساخت نسخه های سوم و چهارم بازی هست. مخصوصا که یکی از این سوارکاران اخر الزمان جنسیت مونث داره و سلاح مورد استفاده اون هم حالت کمند برق مانندی داشت.
در کل ممنون از THQ NORDIC به خاطر صیقل دادن یک خاطره خوب برای تجدید دیدار .
من دارمش . پس تو اولین فرصت دانلود کنم بازی کنم

• Like
Reactions: masoud101

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Batman: Arkham Knight

فکر کنم بعد از 3 دفعه تموم کردن که یه دفعش تا 95درصد بوده(حال نداشتم همه ریدلرا رو جمع کنم:-") و نسخه اوریجینال که مشکل تکنیکی نداره بتونم یکم بهتر نقد کنم تا دفعه قبلی.
خوب از اونجایی که یکم پیش AC رو نصب کردم و 1-2 مرحله هم رفتم باید بگم AK گیم پلیش به طرز باور نکردنی بهتر از ACـه. اصلا همین که بتمن این دفعه سریعتر از یه مزدوز خیابونی مشت می زنه و اگه دو تاتون با هم شروع به مشت زدن کنید بتمن مشتش زودتر می خوره به طرف یه تغییر خیلی خیلی بزرگی توی گیم پلی بوجود اورده که خیلی لذت بخش ترش کرده. توی قسمت مخفی کاری هم با افزایش سرعت وحشتناکش توی Vent های زیر پا، خیلی بیشتر حال می ده و خیلی از محوریت Vantage Point ها خارج شده و بیای پایین به نفعته خیلی جاها. یکم Fear Takedown مشکل OP بودن داره که اونم چون خیلی حال می ده می گذریم ازش:D مشکل بزرگش توی این قسمت باس فایت ها هستن که در مقابل مستر فریز و تو فیس و دث استروک و جوکر نسخه های قبلی عملا فحش به حساب میان. اما قسمت مراحل و داستان. دقیقا نمی دونم چرا، ولی با اینکه AK رو خیلی بیشتر از AC بازی کردم ولی تقریبا 90 درصد صحنه های AC رو یادمه و تک و توک از AK یادمه. حدس می زنم به خاطر روایت بهتر توی AC باشه. اما اگه روی کاغذ نگاه کنی AK داستان خیلی فیلسوفانه ای داره و در مورد هویت چیزی به نام "بتمن" و چرای موفقیت بتمن هم حرف های جالبی زده می شه و در نهایت توی پایانش مهر تاییدی می زنه به حرف هاش تو این مورد.
اگه اپریشن نایتفال 3 رو دیده باشید می بینید که بروس وین می ره توی عمارت، عمارت رو منفجر می کنه و خودش و آلفرد ظاهرا میمیرن. بعد هم یه بتمن تاریک تر با استفاده از یه نوع گاز(شاید گاز اسکرکرو) رو می بینیم که خلاف کار ها رو نابود می کنه. با توجه به گفته های چند هفته پیش سفتون هیل، کارگردان بازی بتمن هنوز همون بروس وینه و نمرده و فقط یه روش جدید انتخاب کرده. اما چرا این کار رو کرد؟ خوب توی بازی زیاد در مورد ترس حرف زده شد. بتمن هم دلیل اینکه سوپرهیرو شد اینه که از ترس مردم بر علیه شون استفاده می کنه(چه فرقی بین بتمن و اسکرکرو هست پس؟). وقتی که هویت بتمن مشخص شد اما دیگه این ترس وجود نداره. مردم می دونن که یه شخصی پشت این ماسکه و دیگه نمی ترسن، مخصوصا وقتی طرف یه بچه پولدار یتیم باشه. با "کشتن" خودش عملا این ذهنیت رو از ذهن مردم پاک می کنه و دیگه بروس وینی وجود نداره و یه بتمن جدید اومده. بازم شرایط مثل قبل می شه!
اما بتموبایل. اگه قسمت های بتموبایل رو 1/4 چیزی که الان هستن می کردن بازی خیییلی بهتر از الان می شد. ولی خوب راکستدی رو واسه این شجاعتشون باید تحسین کرد که حاضر شدن ریسک کنن، چون اگه با همون فرمول قبلی هم ادامه می دادن هیچکی بهشون خرده نمی گرفت. ریل تایم شدن کاتسین ها هم به Flow بازی کمک زیادی کرده.
در نهایت می شه گفت بازی فقط یکم پایین تر از سطح ACـه و هنوز هم این سری به شدت خفنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر