XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام احسان جان.
نقدهای بی غرض و آنتی فن شما رو همیشه دوست دارم.کامل و با حوصله و درست هستند.
هروقت نباشی جات خالیه.
من اوایل عرضه PS3 یکی خریدم اون موقع هنوز هک نشده بود و متاسفانه چراغ زد و بعدش 360 خریدم که زندگی کردم باهاش بعدا اونو فروختم و PS4 خریدم و الان چون تو خرجش موندم ، فروختم و باز PS3 خریدم.من اون موقع که 360 داشتم ، همش حسرت PS3 میخوردم ولی تو بعضی بازیها الان حس میکنم 360 بهتر بود ، بازیها مشترک منظورم هستش.البته انحصاری های PS3 واقعا چیز دیگه هستند از همه لحاظ گیم پلی ، گرافیک ، داستان...
راستش XBOX هیچ وقت نداشتم ولی حتما اونم از لحاظ فنی از PS2 بهتر بوده.

پیوست:راستی هزار و دویست و مین پستم هم مال شما شد احسان. ;)

سلام رضا جان
ممنون لطف داری :D
منم مثل خودت تو نسل قبل همین بلا سرم اومد کلا از کنسول ها اول ds خریدم بعد psp خریدم وقتی کنسول ها اومدن , خواستم ps3 بخرم گفتن میسوزه چراغ زرد میده نخرید
منم خوشحال از اینکه پولم به باد نرفته xbox 360 خریدم امان از اینکه تو خواب غلت بودم اونم نگو سری فالکو سه چراغ میده :))
wii لانچ شد wii خریدم بعد دوباره یه 360 ارکید برد جاسپر خریدم --- ps3 هم یه super slim 12gb دارم

تو نسل قبل با اینکه ps3 قویتر بود اما انقدر چیدمان سخت افزاریش پیچیده بود که تمام بازیا ها مولتی روی xbox 360 بهت در میومدن - آخر نسل اوضاع برگشت تونستن بازی ها بهتری برای ps3 منتشر کنن - انحصاری هاشم عالی بود

تو نسل قبل تر از اون یعنی 6 کلا اوضاع فرق میکرد مایکروسافت تازه وارد تو دنیا کنسول ها بود دیرم لانچ شد نسبت به بقیه - اما با یه غول اومد از نظر سخت افزاری هم مقایسه کنی قدرت ایکس باکس چندین برابره ps2 بود - بازم مایکروسافت موفق شد چون فروشش یعنی از 2002 تا 2005 از فروش کنسول نینتندو ( کنسول ساز با سابقه و دیرینه ) بیشتر شد و اون زمان اکثر هارد کور گیرم ها و عاشقا گرافیک این xbox original خریدن

پ ن : خوشا به سعادتم =D>:)>-

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان عزیز از همین تریبون اعلام میکنم کسی ایکس باکس سراغ داشت خبر بده

و یه تشکر ویژ] از داش احسان عزیز بکنیم که خیلی کمکم کرد برادرانه

We Are Xbox Fans

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان عزیز از همین تریبون اعلام میکنم کسی ایکس باکس سراغ داشت خبر بده

و یه تشکر ویژ] از داش احسان عزیز بکنیم که خیلی کمکم کرد برادرانه

We Are Xbox Fans

فدات داداش لطف داری
ایشاله xbox original برات سال ها کار کنه و ازش لذت ببری

1v0z_url.jpg

ایشالا بخری ایکس باکس که کتسول خفنیه چون دوتاشو دارم از دست نده کنسول رو بازیهای خفنی داره

آره واقعا کنسول خفنیه , نه فقط از نظر قدرت بلکه از نظر خاص بودن
یه حس خاصی داره عاشق این کنسولم

70536_full.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
درود بر دوستداران این کنسول گرانقدر. می بینم حسابی مشغول و فعال تاپیک جلو رفته. ممنون از همه بویژه آقا احسان.خسته نباشید. اکس باکس کلاسیک واقعا کنسول ارزشمندیه. بازیهای انحصاری هم به تعداد کافی داره و مهمتر اینکه در حالت کپی خور، با ارتقای هارد هم قادر به اجرای بازیهای خودش هست و هم یه دستگاه کامل شبیه ساز کنسولهای قبلی.

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
امروز یه تاریخ جدید از کنسول رو تجربه کردم آقا احسان عزیز برای من پاشدن رفتن بازار تهرانو گشتن و یه ایکس باکس تمام کمال کپی سخت افزاری ترو تمیز و سالم و تست کرده برام ردیف کرد و با راهنمایی های خوبش دوتا تبدیل دسته پلی2 به ایکس باکسم خریدم

اول گفتم تیپاکس اما گفت پستش کنم امنیتش بیشتره تکون تکون نمیخوره خلاصه خیلی راضیم ازین که با این تاپیک اشنا شدم و با ذدوستان گلی همچون شما موقه که رسید دستم آن باکسینگشو میذارم اینجا برای دوستان

Im starting New age of gaming Life

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
درود بر دوستداران این کنسول گرانقدر. می بینم حسابی مشغول و فعال تاپیک جلو رفته. ممنون از همه بویژه آقا احسان.خسته نباشید. اکس باکس کلاسیک واقعا کنسول ارزشمندیه. بازیهای انحصاری هم به تعداد کافی داره و مهمتر اینکه در حالت کپی خور، با ارتقای هارد هم قادر به اجرای بازیهای خودش هست و هم یه دستگاه کامل شبیه ساز کنسولهای قبلی.

خودت که تو ضیمنه کنسول XBOX ORIGINAL از همه قدیمی تری و استاد حساب میشی , همه اطلاعات از هک و سخت افزار و نرم افزار و ...... این کنسول داری >:D<
خود من خیلی از سوال هامو همیشه از خودت پرسیدم :x
مرسی داداش لطف داری :x آره واقعا کنسول خاص و ارزشمندیه یکی از خاص ترین کنسول ها عمرمه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امروز یه تاریخ جدید از کنسول رو تجربه کردم آقا احسان عزیز برای من پاشدن رفتن بازار تهرانو گشتن و یه ایکس باکس تمام کمال کپی سخت افزاری ترو تمیز و سالم و تست کرده برام ردیف کرد و با راهنمایی های خوبش دوتا تبدیل دسته پلی2 به ایکس باکسم خریدم

اول گفتم تیپاکس اما گفت پستش کنم امنیتش بیشتره تکون تکون نمیخوره خلاصه خیلی راضیم ازین که با این تاپیک اشنا شدم و با ذدوستان گلی همچون شما موقه که رسید دستم آن باکسینگشو میذارم اینجا برای دوستان

Im starting New age of gaming Life

فدات داداش لطف داری کاری که نکردم , همیشه میرم پشت شهرداری و پایتخت و .......... خوب این بار برای تو هم پرسوجو کردم و دستگاهی که میخواستی برات پیدا کردم
عکس گرفتم فرستادم و خریدم
ایشالاه مبارکت باشه ازش لذت ببری :x

• Like
Reactions: king_6270

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
فدات داداش لطف داری کاری که نکردم , همیشه میرم پشت شهرداری و پایتخت و .......... خوب این بار برای تو هم پرسوجو کردم و دستگاهی که میخواستی برات پیدا کردم
عکس گرفتم فرستادم و خریدم
ایشالاه مبارکت باشه ازش لذت ببری :x
بیصبرانه منتظر روشن کردن و بازی کردنشم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مبارکتون باشه ، چقدر خوشحال شدم وقتی دیدم آقا احسان براتون این کار ارزشمند رو کردند :)

راستی آقا احسان قبلا توی فروم پارس گیمرز نبودید ؟

امیدوارم از این کنسول خاص و دوست داشتنیی لذت ببرن , منم کار نه مهم نه بزرگی کردم بلاخره دوستیم و در عالم دوستی هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدیم
من تو خیلی خیلی از فروم ها ایرانی و فارسی بودم :D من از قبل از سال 80 وارد دنیا اینترنت شدم تو خیلی از سایت ها و فروم ها عضو بودم 8-> تو پارس گیمرز هم عضو بودم سابق

• Like
Reactions: residen

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
پس با یه حساب سر انگشتی میشه حدس زد موها سفید و اصا به دست دلو زدی به میدون امام واسه خرید :)

شوخی کردم ، توی اون فروم کیا رو میشناختی ( فقط یه نشونه بدی کافیه ( میگیرم ) ، با اینکه به فنا رفت ! ولی یه وقت تبلیغش نشه )

راستی تبدیل PS2 به XBOX چطوریه ؟ مشه درست کرد یا باید خرید ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
پس با یه حساب سر انگشتی میشه حدس زد موها سفید و اصا به دست دلو زدی به میدون امام واسه خرید :)

شوخی کردم ، توی اون فروم کیا رو میشناختی ( فقط یه نشونه بدی کافیه ( میگیرم ) ، با اینکه به فنا رفت ! ولی یه وقت تبلیغش نشه )

راستی تبدیل PS2 به XBOX چطوریه ؟ مشه درست کرد یا باید خرید ؟

:)):)):))
این فروم بازی سنتر با بقیه جاها فری میکنه اسم یه فروم دیگه رو ببری یا لینک سایت و ...... ها دیگه بدی ممکنه اخطار بگیری ممکنه بن 1 ماهه شی ممکنه حتی بن دائم شی :D
اسی خفن - مهدی - یاشار - ممد و ..........
تبدیل ها همه خریدنی هستن :D تبدیل PS2 به همه چیز هست به GAMECUBE - PS3 - WII CLASSIC - XBOX - XBOX 360 و ...............
چیزی نیست که با تبدیل دسته PS2 بهش وصل نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر