راهنمایی برای خرید کنسول های جدید Xbox مایکروسافت

muiacir

کاربر سایت
Aug 18, 2012
20
سلام
من خودم سال هاست 360 بازی میکنم توی گیم نت ولی الان برای اولین بار میخوام برای خونه کنسول بخرم یکم شک دارم کنسول جدید one یا 4 بخرم یا اون 360 و 3
1- اولین سوالم اینه که من خانمم از این بازی هایی که جلوش میرقصیم و دست و پا تکون میدیدم دوست داره پس طبیعتا ما باید حتما ایکس باکس بخریم که کینکت داشته باشه درسته؟میخوام ببینم پس باید از فاز playstation بیایم بیرون؟
سوالات بعدی در صورت این هست که خرید بره روی وان ولی اگر نظر رفت روی 4 که سوالاتم فرق میکنه ّنابراین محل تاپیک رو xbox one انتخاب کردم
2- one s بخرم یا elite یا همون xbox one معمولی رو بخرم؟خواهشا دلایل رو به صورت عملی بفرمایید چون به صورت تئوری من چیزی حالیم نمیشه اینکه مثل cpu اون یکی فلانه یا بهمانه خوب عملی نیست و تئوریه و به نظرم خواننده ای مثل من رو گیج میکنه.تلویزیونی که قراره روش اینا رو اجارا کنیم sony w800 C هستش.
3- با توجه به اینکه هک نشده باید تمام بازی ها رو اورجینال بخریم دیگه؟اخه اینطوری 5 تا بازی که بخرم عملا میشه 1 میلیون تومن
4- این حافظه اش که نوشته مثلا 500 گیگ یعنی اینکه میتونیم بازی که خریدیم رو بریزیم رو ایکس باکس و دیگه بدون سی دی بازی کنیم؟اینو خواهشا واضح و کامل توضیح بدید که این 500 گیگ یعنی چیکار میکنه.
5- چه مقدار حافظه برامون مناسبه و به چه دلیل؟
6- مثلا برای فیفا 17 آپدیت که میاد باید خودم آپدیت کنم یا دوباره میتونم سی دی آپدیت شدش رو بخرم?
7- این بازی های ماشین سواری 4 نفره آفلاین مثل blur و مورتال کمبد که روی 360 بود برای این one هم هست؟آخه کلا حال ایکس باکس به چندنفره بازی کردنشه.راهی نداره این بازی های قدیمی 360 رو روی این one اجرا کنیم؟میگن یه تبدیل هست و تبدیلش آنلاینه و پولیه و .... خلاصه کامل برام توضیح بدین چون بازی های 4 نفره ماشین سواری توی 360 اون blur خیلی قشنگه دوست دارم رو جدیدا با دوستام 4 نفره بازی کنیم
8- دسته چه مدلی بخرم؟من 4 تا میخوام چون همونطور که گفتم خیلی وقتا 4 نفره هم بازی میکنیم
9- کینکت چه مدلی بخرم؟آیا کینکت هم مدل های مختلف داره؟
10- میگما این کنسول wii چطوره؟ هی تو این برنامه بفرمایید شام همه راضی هستن؟میخوام ببینم برای همین علاقه خانمم که به این بازی های حرکتی مثل کینکت علاقه داره این بهتره یا کینکت؟قیمت و بازی ها و ایناش چجوریه؟

• Like
Reactions: ehsanservat

iArdavan

کاربر سایت
Dec 1, 2016
2
سلام.منم دقیقا مشکلم همینه.خودم ps4 دوست دارم ولی خانمم بازی های کینکت رو عاشقشون شده!
1 ماهه دارم تحقیق میکنم و دارم دیوونه میشم.گیم نت هام کینت ندارن که برم تست کنم.
میشه خواهش کنم کمکم کنید.
کلی کار کردم تا پولشو جمع کردم.نمیتونم با آزمون و خطا برم جلو.
1-بازی های کینت تا چند وقت سرگرم میکنه آدمو؟
2-کینت دل میزنه بعد از چند وقت یا میشه هر روز بازی کرد؟
3-راجع به PS4 اطلاعات دارم.آیا xBOX one هم ریجن داره و موقع خرید باید به چه چیزایی دقت کنم؟
4-xbox one هم اکانت داره که بخری؟اکانته مولتی؟

خیلی ممنون میشم زودتر کمکم کنید.واقعا نیاز دارم به کمک

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
سلام
من خودم سال هاست 360 بازی میکنم توی گیم نت ولی الان برای اولین بار میخوام برای خونه کنسول بخرم یکم شک دارم کنسول جدید one یا 4 بخرم یا اون 360 و 3
1- اولین سوالم اینه که من خانمم از این بازی هایی که جلوش میرقصیم و دست و پا تکون میدیدم دوست داره پس طبیعتا ما باید حتما ایکس باکس بخریم که کینکت داشته باشه درسته؟میخوام ببینم پس باید از فاز playstation بیایم بیرون؟
سوالات بعدی در صورت این هست که خرید بره روی وان ولی اگر نظر رفت روی 4 که سوالاتم فرق میکنه ّنابراین محل تاپیک رو xbox one انتخاب کردم
2- one s بخرم یا elite یا همون xbox one معمولی رو بخرم؟خواهشا دلایل رو به صورت عملی بفرمایید چون به صورت تئوری من چیزی حالیم نمیشه اینکه مثل cpu اون یکی فلانه یا بهمانه خوب عملی نیست و تئوریه و به نظرم خواننده ای مثل من رو گیج میکنه.تلویزیونی که قراره روش اینا رو اجارا کنیم sony w800 C هستش.
3- با توجه به اینکه هک نشده باید تمام بازی ها رو اورجینال بخریم دیگه؟اخه اینطوری 5 تا بازی که بخرم عملا میشه 1 میلیون تومن
4- این حافظه اش که نوشته مثلا 500 گیگ یعنی اینکه میتونیم بازی که خریدیم رو بریزیم رو ایکس باکس و دیگه بدون سی دی بازی کنیم؟اینو خواهشا واضح و کامل توضیح بدید که این 500 گیگ یعنی چیکار میکنه.
6- مثلا برای فیفا 17 آپدیت که میاد باید خودم آپدیت کنم یا دوباره میتونم سی دی آپدیت شدش رو بخرم?
7- این بازی های ماشین سواری 4 نفره آفلاین مثل blur و مورتال کمبد که روی 360 بود برای این one هم هست؟آخه کلا حال ایکس باکس به چندنفره بازی کردنشه.راهی نداره این بازی های قدیمی 360 رو روی این one اجرا کنیم؟میگن یه تبدیل هست و تبدیلش آنلاینه و پولیه و .... خلاصه کامل برام توضیح بدین چون بازی های 4 نفره ماشین سواری توی 360 اون blur خیلی قشنگه دوست دارم رو جدیدا با دوستام 4 نفره بازی کنیم
8- دسته چه مدلی بخرم؟من 4 تا میخوام چون همونطور که گفتم خیلی وقتا 4 نفره هم بازی میکنیم
10- میگما این کنسول wii چطوره؟ هی تو این برنامه بفرمایید شام همه راضی هستن؟میخوام ببینم برای همین علاقه خانمم که به این بازی های حرکتی مثل کینکت علاقه داره این بهتره یا کینکت؟قیمت و بازی ها و ایناش چجوریه؟
سلام
1-بله کینکت ایکس باکس بهتره کمرا پی اس 4B-)
2-اگه one s بخری باید واسه کینکت تبدیل بخری چون مستقیم پشتیبانی نمیکنه .. بستگی به خودت داره کدوم میخوای فرق انچنانی ندارن:-?
3-شما میتونید بازی هارو دست دوم بخرید یا تو تخفیفات بخرید یا به صورت شرینگ:-??
4-نه دیگه:D شما بازی نصب میکنید بعد از نصب هم برای اجرا نیاز به دیسک داره اگه زیاد بازی میکنی حداقل 1 ترا بخر بازی جدیدا هرکدوم بالای 40 گیگ حجم دارن
5- 1 ترا حداقل چون بازی ها حجم بالایی دارن
6- باید خودت اپدیت کنی دیسک اپدیت شده نداریم
7- بله هست . تعدادی از بازی های x360 رو one پشتیبانی میکنه که یا باید دیسک اورجینالشو داشته باشی یا دیجیتالی بخری
8- هر مدلی خودت دوست داری :D 4 تا الیت بخر:)) دسته هایی که میگیری فقط نگا کن جک 3.5 ساپورت کنن همین
9-نه فقط یه مدل داره
10- wii واسه بازی با دوستان عالیه خیلی باحاله ولی متسفانه بازی هاش خیلی گرونه(240 270) و کمیاب .. از نظر من اگه از نظر مالی مشکلی نداری با بازی هاش ویی بخر چون بازی های کینکت خیلی کمه خیلی
سلام.منم دقیقا مشکلم همینه.خودم ps4 دوست دارم ولی خانمم بازی های کینکت رو عاشقشون شده!
1 ماهه دارم تحقیق میکنم و دارم دیوونه میشم.گیم نت هام کینت ندارن که برم تست کنم.
میشه خواهش کنم کمکم کنید.
کلی کار کردم تا پولشو جمع کردم.نمیتونم با آزمون و خطا برم جلو.
1-بازی های کینت تا چند وقت سرگرم میکنه آدمو؟
2-کینت دل میزنه بعد از چند وقت یا میشه هر روز بازی کرد؟
3-راجع به PS4 اطلاعات دارم.آیا xBOX one هم ریجن داره و موقع خرید باید به چه چیزایی دقت کنم؟
4-xbox one هم اکانت داره که بخری؟اکانته مولتی؟

خیلی ممنون میشم زودتر کمکم کنید.واقعا نیاز دارم به کمک
سلام:D
1- بستگی به بازی و خودتون داره
2- باز اینم بستگی داره به خودتون داره شاید زده شید شایدم نه
3- بله ریجن بندی داره سعی کن ریجن 2 بگیری
4- بله هوم و غیر هوم
سوالی بود در خدمتم

• Like
Reactions: iArdavan

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
کینکت رو x1 بازی انچنانی نداره جز 2-3 تا چیزی براش نیومده و گیرم نمیاد یک Just dance هست برای خانواده همین خریدنش پول اضافی دادنه برای کینکت میخواید رو 360 بمونید به نفعتونه یا wii

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام
بازی های کینکت کم هست و بازی ای مثل جاست دنس هم اگه موبایل بگیری دستت ( حالا تو جعبش راهنماش نوشته چجوریه ) حتی نیاز به کینکت هم نداره ولی باز هم برای بازی های قبلی که از کینکت ساپورت میکنه باز هم ایکس باکس و کینکت یه سر و گردن از کمرای پلی 4 بهتره
همون وان معمولی بگیر که خیلی هم الان ارزون تر شده و به صرفه هست هیچ تفاوت مشهودی توی بازی ها نمیبینی شما فقط اگه تلوزیونت HDR ساپورت کنه ( کعهه این مدل فکر نکنم _ کلا تلوزیون HDR فعلا خیلی کم هستند ) رنگ ها کیفیتی بهتر دارند ولی توی قدرت خروجی تفاوتی نیست
500 گیگ بگیر بعدش هارد اکسترنال بخر اگه لازم شدش - کاری که خودم کردم- بازی های وان در هر صورت فقط از روی هارد اجرا میشه . اگه بازی رو دیجیتالی ( روی اکانت ) بخری که هیچی بازی رو دانلود میکنی و روی ایکونش میزنی و اجرا میکنی ولی اگه بازی رو فیزیکی بخری ( یا همون دیسک) دیسک و میزاری و نصب میکنی بازی رو و بعدش با گذاشتن همون دیسک میشینی بازی میکنی برای بازی ارزون هم همیشه گزینه هایی مثل دست دوم و اکانت شیرینگ هست ولی در هر صورت مثل نسال قبل نیست هر کی 200 تا بازی داشته باشه
توضیح دادند دوستان
بازی coop هست زیاد ولی بیشتر 2 نفره هستند 4 نفره هم هست مثل فیفا یا بلور ولی کمتر هستش . بیشتر رو هم 2 نفره تمرکز کن - دسته هم دیگه قیمتش از حدود 180 شروع میشه تا به به بالا . برای همین بازی دور همی از همین معمولی ها بگیر خوبه
wii و wii u هم خوبه ولی جفتش خیلی قدیمی هستش و گرافیکشون اصلا راضیت نمیکنه به نظرم رو همین وان و ps4 مانوور بده

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
کلا بازیهای حرکتی با همون سرعتی که اومد و جون گرفت داره میره و میمیره
در نتیجه ۳۶۰ با کینکت بخر که کلی بازی حرکتی داره و بازیاشم ارزونه و زیادم احتیاج به نت نداره
ولی اگه حرفه ای هستی و برا گیم خرج میکنی و نت خوب هم داری one ,بگیر
در هرصورت بیشتر مزه کنسولای نسل جدید به انلاین بودنشونه که هزینه اینترنت داره چه ps ,و چه one,

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر