XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
Midway بازی های،خفنی میساخت روی xbox یک راگبی هم داشت که واقعا خفن بود که توش استخونای بازی کنا میشکست و خورد میشد
من واقعا xbox رو از 360 بیشتر دوست دارم یادمه یک دستگاه رو با halo 1 خریدم جعبه مشکی بزرگ با یک ارم سبز وسطش با یه بازی فوق العاده اونموقع همه بهم گفتن دیوونه ای چون هنوز دستگاه کپی خور نبود و من بازی اورجینال هالو رو خریدم و اصلا کسی باورش نمیشد که پول یک بازی انقدر زیاده

باهات موافقم Midway بازیا خیلی شاخی رو برای xbox original میساخت

از اینا میگی
:x

wxca5pn62be8tgd0eow2.jpg

xbox original خودمه , البته چند وقت پیش بخاطر نیاز مالی فروختمش الانم حسابی دلم براش تنگ شده :( واقعا حیف بود

واقعا کنسول قدرتمند و دوست داشتنی بود البته پول بازی اورجینال زیاد بود به کنار خود ایکس باکس هم در مقابل کنسول ها دیگه نسل 6 خیلی گرونتر بود تو ایران هر کسی توان خریدشو نداشت چون از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری

ایکس باکس تجربه ای برای من بود هیچوقت تو زندگی فراموشش نمیکنم من هیچوقت دنبال تایید دیگران نبودم همیشه چیزیو که ازش خوشم اومده و پسندیدم انتخاب کردم خریدم و لذت بردم کاری ندارم بقیه چی میگن

واقعا به این میگن کنسول دوست داشتنی

18a6wl5y5vcrijpg.jpg

حتی داشبورد کنسول هنوز که هنوزه واقعا زیباست و قابل تغییر

u3ykhf6zwuqp31ex6up6.jpg

klwoma62098nxxe4iufm.jpg

58B.jpg

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
خوب دقیقا تجارت در هر بخشی همیشه زوایای پنهانی داره که عموم نمیتونن ببینن در حقیقت سیاست های شرکت ها کم از بازی شطرنج نداره
این درسته ولی خب xbla گنجینه ای برای مایکروسافت بود که نتونست ازش خوب استفاده کنه و هم اکنون میبینیم که سونی در زمینه بازی های کوچک و مستقل بهتر عمل کرده.

amir_sardaar

کاربر سایت
Nov 24, 2016
8
سلام دوستان
کسی دسته یا تبدیل دسته این ایکس باکس اورجینال یا 180 رو داره ؟
اگه دارید لطفا به ایدی تلگرامم پیام بدید
amir_sardaar2@
یا ایمیل بزنید
amir_sardaar@yahoo.com
عکس تبدیل دسته هاشو هم میفرستم
کسی فروشی با قیمت مناسب داشت خریدارم

Attachments

• تبدیل سه به یک ایکس باکس اولیه2.jpg
    تبدیل سه به یک ایکس باکس اولیه2.jpg
    17.9 KB · مشاهده: 8
  • Like
Reactions: che-jaleb

amir_sardaar

کاربر سایت
Nov 24, 2016
8
شما اگه یکم تو تاپیک بگردید میتونید جواب سوالتون را پیدا کنید.
====
من تازه توی این سایت عضو شدم.کلی تحقیق کردم برای پیدا کردن دسته این دستگاه
اما نتونستم پیدا کنم.من تغریبا 38 بازی روی هاردش داره دو سال پیش خریدم 80 هزار تومان. دیروز هم یکیاز قم خریدم 80 هزار تومان برام ارسال کرده هنوز به دستم نرسیده اما اون نه هارد داره نه بازی. شما که در مورد این دستگاه گفتگو میکنید میتونید کمکم کنید از کجا دسته ها و بازی این مدل رو پیدا کنم؟

• Like
Reactions: che-jaleb

amir_sardaar

کاربر سایت
Nov 24, 2016
8
سلام دوستان
یه ایکس باکس خریدم همین اورجینال یا 180
میخوام روش هارد نصب کنم و بازی دانلود کنم بریزم توش
کسی میتونه به زبان زیر دیپلم منو راهنمایی کنه ؟
از طریق تلگرام :
09905069756
یا ایدی تلگرام :
CLASH_SERVICE@
خواهشا اگه میدونید راهشو بیاین کمک

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
مبارک باشه.اول مطمئن شو که دستگاه کپی خور سخت افزاریه نه نرم افزاری بعد اقدام به تعویض هارد کن.باز کردن دستگاه رو هم با حوصله و دقت انجام بده که آسیب نرسه خدای نکرده. روی بورد اصلی یه قطعه اگر اضافه شده باشه یا زیرش، دستگاه کپی خور سخت افزاریه.

• Like
Reactions: ehsanservat

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
====
من تازه توی این سایت عضو شدم.کلی تحقیق کردم برای پیدا کردن دسته این دستگاه
اما نتونستم پیدا کنم.من تغریبا 38 بازی روی هاردش داره دو سال پیش خریدم 80 هزار تومان. دیروز هم یکیاز قم خریدم 80 هزار تومان برام ارسال کرده هنوز به دستم نرسیده اما اون نه هارد داره نه بازی. شما که در مورد این دستگاه گفتگو میکنید میتونید کمکم کنید از کجا دسته ها و بازی این مدل رو پیدا کنم؟
بازی ها رو که دیگه باید iso دانلود کنی
دسته هم با صبر و حوصله باید بگردی تا به چشمت بخوره توپخونه پشت شهرداری رو وجب وجب بگرد طبقه بالای پاساژ لباف یک مغازه کنسولای کلاسیک هست ویک پساژ نرسیده به لباف اسمشو نمیدونم دو تا مغازه هم اونجاست

• Like

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان عزیز کسی جایی سراغ نداره بشه بازیهاشو دان کرد تو سایت همینجا لینک بود اما اکثرا خراب بودن یه سایت ایزو زون هم هست که اون بیشتر 30 کیلوبایت سرعت نمیشه ادم نابود میشه بخواد دان کنه جایی سراغ ندارید؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان عزیز کسی جایی سراغ نداره بشه بازیهاشو دان کرد تو سایت همینجا لینک بود اما اکثرا خراب بودن یه سایت ایزو زون هم هست که اون بیشتر 30 کیلوبایت سرعت نمیشه ادم نابود میشه بخواد دان کنه جایی سراغ ندارید؟
الان دیگه خیلی صرف نداره دنبال XBOX اولیه باشید حتی لینک تورنت بازیهاش هم اکسپیر شدند، بازیها و لوازم تقریبا نیستند (حتی خارج کشور) و برای پیدا کردنش دچار مشکل میشوید علاوه بر اینکه بازی خاص انحصاری هم نداره.اگر میتونی ردش کن بره بجاش PS2 بخر که ارزان و به وفور لوازم و بازیهاش هستند.(بازیهای دوربینی PS2 خاطره انگیز هستند)

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
الان دیگه خیلی صرف نداره دنبال XBOX اولیه باشید حتی لینک تورنت بازیهاش هم اکسپیر شدند، بازیها و لوازم تقریبا نیستند (حتی خارج کشور) و برای پیدا کردنش دچار مشکل میشوید علاوه بر اینکه بازی خاص انحصاری هم نداره.اگر میتونی ردش کن بره بجاش PS2 بخر که ارزان و به وفور لوازم و بازیهاش هستند.(بازیهای دوربینی PS2 خاطره انگیز هستند)

من همه نوع کنسولی دارم درواقع پلی 2 زیاد برام جالب نبود درسته فروش کرد اما چشممو نگرفت زیادی ولی خب میخوام اینم تجربه کنم همه چیزو داشتم از آتای 2600 تا فور و بفیه حالا ی سایت گیر اوردم همه بازیاش هست اما بیشتر 30 کیلوبایت سرعت بیشتر نمیشه نمیدونم چرا حتی تو اپلود سرورشم اکانت یه ماهه ساختم اما باز بیشتر 30 کیلو سرعت نمیشه

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

داداش الان لینک مستقیم خوب نمیشناسم باید بگردم برات پیدا کنم

این لینکو چی؟ امتحان کردی؟
XBox ISOs | Emuparadise

اتفاقا مخالفم شدید
همین الان 50 تا کابل تصویر xbox original - 50 تا مبدل دسته ps2 به xbox original و ... برات میارم
انحصاری خاصم که خدا رو شکر xbox original پره از halo 1 - فروزا و 2 و دینو کراسیس 3 و ................... بگیر حداقل بازی ها انحصاری چه مایکروسافت چه انحصاری ها کمپانی ها دیگه که برای این کنسول اومده بالا 30 تاس
خیلی از بازیا pc با xbox original مشترک بود چون فقط ایکس باکس میتونست اجراشون کنه مثل farcry و ............
این کنسول 8 گیگ حافظه داخلی داره میشه یه هارد عادی pc با سوکت ide تا 500 گیگ هارد اینترنال روش انداخت بازیا رو ریخت روی هارد بازی کرد - مثل ps2 نسییاز نداره هر روز لنزشو عوض کنی
تازه درایو xbox original یه دیارو دی وی دی رام عادی کامپیوتره راحت میشه عوضش کرد

درباره دوربین هم باهات موافقم این دوربین eyetoy چیز خاصی بود من هنوز 2 تا نوشو دارم

من همه نوع کنسولی دارم درواقع پلی 2 زیاد برام جالب نبود درسته فروش کرد اما چشممو نگرفت زیادی ولی خب میخوام اینم تجربه کنم همه چیزو داشتم از آتای 2600 تا فور و بفیه حالا ی سایت گیر اوردم همه بازیاش هست اما بیشتر 30 کیلوبایت سرعت بیشتر نمیشه نمیدونم چرا حتی تو اپلود سرورشم اکانت یه ماهه ساختم اما باز بیشتر 30 کیلو سرعت نمیشه

تجربه خوب و جالبیه - پشیمون نمیشی
خود کنسول خریدی یا نه؟

PS2 از همه لحاظ کنسول عالی بود اما از لحاظ قدرت هیچوقت به XBOX نمیرسید.... هنوز یادم نرفته ده ها بازی خارق العاده به خاطر ضعف سخت افزاری فقط به صورت انحصاری برای XBOX منتشر میشدن...بازی هایی مثل DOOM 3 , Half Life 2 , Elder of Scrolls III Morrowind, Thief , Far Cry و ده ها بازی هایی که اون زمان آرزو بازی کردنشون رو داشتیم...

XBOX تقریبا 1 سال و نیم بعد از PS2 عرضه شد اما واقعا پیشرفته تر از PS2 بود از دسته بی سیم گرفته تا هارد داخلیش. من اجرا شدن دو بازی هم زمان تو PS2 و XBOX رو دیدم. 90 درصد بازی های XBOX به صورت کامل 720P رندر میشدن و بدون Delay تو ارسال تصاویر. مثلا بازی Just Cause رو مثال میزنم. نسخه PS2 هیچ گونه Pixel Shader پیشرفته و تکنیک Soft shadow و HDR نداره. سیستم Water تو PS2 تقریبا 0 هست بدون موج هایی که بار پردازشی داشته باشن و هیچ سایه ای تو آب وجود نداشت. ولی XBOX کاملا بر عکس بود! موج های آب به صورت Real Time پردازش میدن و همه چیز تو آب سایه داشت و نور خورشید تکنیک HDR رو برای اون سال به نمایش میزاشت!

بازم میگم شما باید دو کنسول رو کنار هم داشته باشید و بازی ها رو روی جفت کنسولا بازی کنید تا متوجه فرق اساسی بین اونا بشید. ولی کسایی که ازگرافیک بالا استقبال میکردن همه یه XBOX خریدن اون زمان.

یا مثلا بازی Far Cry Instinct که برای اون زمان یک گرافیک باورنکردنی روی XBOX اجرا میکرد یا بازی مثال زدنی Conker که نیازی به گفتنش نیست.

اینا مدل های خیلی کوچیکی از تفاوت PS2 با XBOX بود. به عنوان مثال نسخه GTA San Andreas و Vice City برای کنسول XBOX از همه پلتفرم ها با پرفورمنس بالاتر اجرا میشد. رزلوشون بالاتر و افکت ها و سایه های جدیدتر و همچنین چسبیده نبودن انگشت کارکتر ها در نسخه XBOX که هیچ پلتفرمی حتی PC این قابلیت رو نداشت!

من تحقیقات زیادی روی XBOX انجام دادم و به جرات میتونم بگم برای بازه زمانی 2002 تا 2005 برای خودش غولی بود که تو ایران زیاد شناخته نشد!

اما برنده نسل بدون هیچ شکی کنسول فوق العاده PS2 هست. اینکه PS2 برنده شد دلایل زیادی داره یکی از دلایل هاش به نظر من زود عرضه شدن این کنسول و همچنین بازی های عجیب غریبی بود که داشت. ولی برگ اصلی پیروزی عرضه در سال 2000 و داشتن انحصاری هایی مثل GTA III و Tomb Raider و MGS در سال عرضه اش بود و همچنین موفقیت کنسول قبلی سونی باعث شد PS2 هم با انحصاری های سال اول عرضه اش به فروش عظیمی دست پیدا کنه و با حمایت سازندگان سونی تونست تا سال 2005 فروش و حمایت سازندگان رو حفظ کنه و در نهایت برده کامل نسل ششم بشه.

PS2 کنسول عالی بود و شکی درش نیست اما از لحاظ پردازشی و گرافیکی نمیتونست با XBOX مقابله کنه و خیلی از بهترین بازی های اون دوران رو به خاطر همین ضعف سخت افزاری از دست داد. هنوز صحبت های Alexander Roger برنامه نویس ارشد GTA San Andraes رو طی صحبت اش با IGN یادم نرفته که از زجر هایی که سر پروژه ساخت san Andraes روی PS2 کشیدن صحبت میکرد! استفاده از توابع و برنامه نویسی فوق العاده پیچیده برای استفاده از نهایت پردازش PS2 و کوچیک کردن حجم اطلاعات برای 32 مگ رم تا بتونن کل محیط san Andraes رو بدون هیچ بارگذاری روی PS2 به اجرا در بیارن! خیلی از سازنده ها به خاطر همین پیچیدگی ها کلا طرف ساخت بازی روی PS2 نیومدن! نمونه اش Ion Storm بودکه کلا پروژه ساخت Theif III روی PS2 رو کنسل کرد! خیلی از بازی های FPS بودن که برای همین امر کنسل شدن!

ولی PS2 انحصاری های بزرگی داشت که خیلی خیلی کمک به بقای PS2 کردن. که بحث در مورد انحصاری های PS2 خودش چند صفحه توضیح میخواد که از حوصله خارجه. در کل به نظر من در کنار PS2 باید حتما یک XBOX هم میخریدیم که من اینو خوشبختانه سال 2006 فهمیدم و با قرض گرفتن XBOX یکی از دوستان فهمیدم که چه چیزی رو از دست داده بودم:d

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
اره دوست خوب اون سایتو تست کردم سرورش دقیقا همون سرور ایزو زون هست

ایکس باکس کهاره میخوام تجربش کنم همه چی داشتم اینو نداشتم درباره خریدش اره 90 درصد اوکیه فقط پول پستو ارسالش مونده که امروز خورد به عید وگرنه دستم بود درباره ارتقا هارد میترسم خراب بشه ایکس باکسم گیر نمیاد بدبختی میخوام حدال اول دینو 3 رو بزنم بعد تو فکر ارتقاباشم خخخ

پلی2 هم چون پلی 1 دنیای گیم رو متحول کرد و عناوین محشری داشت از مجموعه اویل تانینجا و تنچو و مدویل ودیگه عرض به خدمتت دینو 1 و 2 تامبی تام رایدر متال گیر سولید 1 ماشین جنگی و ابر بازی هایی ازون نظر کراش ها هرکول هی یادم میاد خخخخخ وبرای همین پلی 2 رو ازش استقبال کردند
برای ایکسباکس کنسول جدید بود خب بایدم بازی نداشته باشه چون همه گسی رسک نمیکنن خلاصه این که در اسناته گرفتنش هستم خریدم عکساشومیذارم تو اینجا آن باکسینگ خخخخخ

فعلا بازیاشو دادم دوستم زحمت میکشه میفرسته تو یه سرور اپلودی قدرت مند دیگه و ازونجا با سرعت بالا دان کنم

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
داداش الان لینک مستقیم خوب نمیشناسم باید بگردم برات پیدا کنم

این لینکو چی؟ امتحان کردی؟
XBox ISOs | Emuparadise

اتفاقا مخالفم شدید
همین الان 50 تا کابل تصویر xbox original - 50 تا مبدل دسته ps2 به xbox original و ... برات میارم
انحصاری خاصم که خدا رو شکر xbox original پره از halo 1 - فروزا و 2 و دینو کراسیس 3 و ................... بگیر حداقل بازی ها انحصاری چه مایکروسافت چه انحصاری ها کمپانی ها دیگه که برای این کنسول اومده بالا 30 تاس
خیلی از بازیا pc با xbox original مشترک بود چون فقط ایکس باکس میتونست اجراشون کنه مثل farcry و ............
این کنسول 8 گیگ حافظه داخلی داره میشه یه هارد عادی pc با سوکت ide تا 500 گیگ هارد اینترنال روش انداخت بازیا رو ریخت روی هارد بازی کرد - مثل ps2 نسییاز نداره هر روز لنزشو عوض کنی
تازه درایو xbox original یه دیارو دی وی دی رام عادی کامپیوتره راحت میشه عوضش کرد

درباره دوربین هم باهات موافقم این دوربین eyetoy چیز خاصی بود من هنوز 2 تا نوشو دارم

تجربه خوب و جالبیه - پشیمون نمیشی
خود کنسول خریدی یا نه؟

PS2 از همه لحاظ کنسول عالی بود اما از لحاظ قدرت هیچوقت به XBOX نمیرسید.... هنوز یادم نرفته ده ها بازی خارق العاده به خاطر ضعف سخت افزاری فقط به صورت انحصاری برای XBOX منتشر میشدن...بازی هایی مثل DOOM 3 , Half Life 2 , Elder of Scrolls III Morrowind, Thief , Far Cry و ده ها بازی هایی که اون زمان آرزو بازی کردنشون رو داشتیم...

XBOX تقریبا 1 سال و نیم بعد از PS2 عرضه شد اما واقعا پیشرفته تر از PS2 بود از دسته بی سیم گرفته تا هارد داخلیش. من اجرا شدن دو بازی هم زمان تو PS2 و XBOX رو دیدم. 90 درصد بازی های XBOX به صورت کامل 720P رندر میشدن و بدون Delay تو ارسال تصاویر. مثلا بازی Just Cause رو مثال میزنم. نسخه PS2 هیچ گونه Pixel Shader پیشرفته و تکنیک Soft shadow و HDR نداره. سیستم Water تو PS2 تقریبا 0 هست بدون موج هایی که بار پردازشی داشته باشن و هیچ سایه ای تو آب وجود نداشت. ولی XBOX کاملا بر عکس بود! موج های آب به صورت Real Time پردازش میدن و همه چیز تو آب سایه داشت و نور خورشید تکنیک HDR رو برای اون سال به نمایش میزاشت!

بازم میگم شما باید دو کنسول رو کنار هم داشته باشید و بازی ها رو روی جفت کنسولا بازی کنید تا متوجه فرق اساسی بین اونا بشید. ولی کسایی که ازگرافیک بالا استقبال میکردن همه یه XBOX خریدن اون زمان.

یا مثلا بازی Far Cry Instinct که برای اون زمان یک گرافیک باورنکردنی روی XBOX اجرا میکرد یا بازی مثال زدنی Conker که نیازی به گفتنش نیست.

اینا مدل های خیلی کوچیکی از تفاوت PS2 با XBOX بود. به عنوان مثال نسخه GTA San Andreas و Vice City برای کنسول XBOX از همه پلتفرم ها با پرفورمنس بالاتر اجرا میشد. رزلوشون بالاتر و افکت ها و سایه های جدیدتر و همچنین چسبیده نبودن انگشت کارکتر ها در نسخه XBOX که هیچ پلتفرمی حتی PC این قابلیت رو نداشت!

من تحقیقات زیادی روی XBOX انجام دادم و به جرات میتونم بگم برای بازه زمانی 2002 تا 2005 برای خودش غولی بود که تو ایران زیاد شناخته نشد!

اما برنده نسل بدون هیچ شکی کنسول فوق العاده PS2 هست. اینکه PS2 برنده شد دلایل زیادی داره یکی از دلایل هاش به نظر من زود عرضه شدن این کنسول و همچنین بازی های عجیب غریبی بود که داشت. ولی برگ اصلی پیروزی عرضه در سال 2000 و داشتن انحصاری هایی مثل GTA III و Tomb Raider و MGS در سال عرضه اش بود و همچنین موفقیت کنسول قبلی سونی باعث شد PS2 هم با انحصاری های سال اول عرضه اش به فروش عظیمی دست پیدا کنه و با حمایت سازندگان سونی تونست تا سال 2005 فروش و حمایت سازندگان رو حفظ کنه و در نهایت برده کامل نسل ششم بشه.

PS2 کنسول عالی بود و شکی درش نیست اما از لحاظ پردازشی و گرافیکی نمیتونست با XBOX مقابله کنه و خیلی از بهترین بازی های اون دوران رو به خاطر همین ضعف سخت افزاری از دست داد. هنوز صحبت های Alexander Roger برنامه نویس ارشد GTA San Andraes رو طی صحبت اش با IGN یادم نرفته که از زجر هایی که سر پروژه ساخت san Andraes روی PS2 کشیدن صحبت میکرد! استفاده از توابع و برنامه نویسی فوق العاده پیچیده برای استفاده از نهایت پردازش PS2 و کوچیک کردن حجم اطلاعات برای 32 مگ رم تا بتونن کل محیط san Andraes رو بدون هیچ بارگذاری روی PS2 به اجرا در بیارن! خیلی از سازنده ها به خاطر همین پیچیدگی ها کلا طرف ساخت بازی روی PS2 نیومدن! نمونه اش Ion Storm بودکه کلا پروژه ساخت Theif III روی PS2 رو کنسل کرد! خیلی از بازی های FPS بودن که برای همین امر کنسل شدن!

ولی PS2 انحصاری های بزرگی داشت که خیلی خیلی کمک به بقای PS2 کردن. که بحث در مورد انحصاری های PS2 خودش چند صفحه توضیح میخواد که از حوصله خارجه. در کل به نظر من در کنار PS2 باید حتما یک XBOX هم میخریدیم که من اینو خوشبختانه سال 2006 فهمیدم و با قرض گرفتن XBOX یکی از دوستان فهمیدم که چه چیزی رو از دست داده بودم:d
سلام احسان جان.
نقدهای بی غرض و آنتی فن شما رو همیشه دوست دارم.کامل و با حوصله و درست هستند.
هروقت نباشی جات خالیه.
من اوایل عرضه PS3 یکی خریدم اون موقع هنوز هک نشده بود و متاسفانه چراغ زد و بعدش 360 خریدم که زندگی کردم باهاش بعدا اونو فروختم و PS4 خریدم و الان چون تو خرجش موندم ، فروختم و باز PS3 خریدم.من اون موقع که 360 داشتم ، همش حسرت PS3 میخوردم ولی تو بعضی بازیها الان حس میکنم 360 بهتر بود ، بازیها مشترک منظورم هستش.البته انحصاری های PS3 واقعا چیز دیگه هستند از همه لحاظ گیم پلی ، گرافیک ، داستان...
راستش XBOX هیچ وقت نداشتم ولی حتما اونم از لحاظ فنی از PS2 بهتر بوده.

پیوست:راستی هزار و دویست و مین پستم هم مال شما شد احسان. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر