کارتون های قدیمی

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
الان شبکه Sapce Toon Arab داره کارتونه فوتبالیست ها رو نشون میده , من که دارم می بینم کف و خون قاطی کردم!
..............
الان اون قسمتی هست که دو تا برادر 2 قلو هستن و حرکات ترکیبی میزنن , یعنی آخر End نهایت خالی بندیه
تازه کیوان کجاشو دیدی,شبکه ی game1 هم صبح بعد از naruto نشون میده تازه بهتر از اینه که آدم با زبون عربی نگاه کنه:D

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آره هر کدمشون یه جای اروپا جا خوش کردند اگه اشتب نکنم واکی هم یوونتوس تشریف میبره
بگو چرا این بوفون گل نمیخوره!! نگو واکی بوده گریم کرده!!
چندتا نسخه مختلف داشت؟؟ من یادمه دوتا ورژن متفاوت دیدم! (یکی که نقش اول "کاکرو" بود اونیکی هم که نقش اول سوباسا. بعد، از این دومی هم دونسخه دیدم...بالاخره چندتا بود؟)
باتشکر....

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
بگو چرا این بوفون گل نمیخوره!! نگو واکی بوده گریم کرده!!
چندتا نسخه مختلف داشت؟؟ من یادمه دوتا ورژن متفاوت دیدم! (یکی که نقش اول "کاکرو" بود اونیکی هم که نقش اول سوباسا. بعد، از این دومی هم دونسخه دیدم...بالاخره چندتا بود؟)
باتشکر....
اون اولی که Captain Tsubasa نبود.اسم دقیقشم یادم نیست ولی خو این سوباسا خودمون یه چند تا سری ازش درومده.Road to 2002 , Shine و ...

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
واکی بود دیگه :D واکی بایاشی
نه سری اول رو میگم که یه نفر به اسم کاکرو شخصیت اولش بود
واکی بایاشی و واکاشی زوما تو سری دوم بودن :D

اسمش یوسوجی بود
اهان ایول خودشه :D

یوسوجی که تا جایی که یادمه اصلا کارش خفن نبود
اتفاقا خیلی هم خفن بود این یارو کاکرو خودشو کشت تو 20 تا مسابقه تونست 1 گل بهش بزنه :D

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
اتفاقا از لحاظ گل نخوردن هم از گنزو واکیبایاشی و هم از واکاشیمازو سر تر بود من کلا نا امید بودم که کاکرو بتونه بهش گل بزنه

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ishizaki.jpg

میگم کسی ایشیزاکی رو یادش هست :D همونی که با کله و بقیه عضای بدنش میپرید جلوی شوت های خفن کاکرو ! راستی یه بازیکن دیگه هم بود تو همین پست دفاع که خیلی گنده بود کسی اسمش رو یادشه ؟
پ.ن: عجب خاطراتی برای من زنده شد :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر