Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
راستی‌ این کلید‌ها تو seson به دردم میخوره؟ یا واسه فان آیتم اینست؟
barwling چیه؟
و یه سوال دیگه بازیsave سیو نداره هروگت میام ادامشو برم از عقب میده !!! چرا

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
همون کلید های keywarden ها؟ اره بدرد میخورن، واسه ساختن دو تا آیتم پرخرج که فعلا نمیخواد روشون فکر کنی، چون زمان میبره هم گلدت جور بشه و هم اینکه قدرتش رو داشته باشی مواد رو گیر بیاری و بسازی.
این براولینگ اوایل که معرفی کردن مثلا قرار بود pvp باشه، پلیر در برابر پلیر. ولی کلاً پروژه اشون بد پیش رفت و عملی نشد. الان همینجوری تک نفره است، خودم وقت نکردم دو ساله سمتش برم. الان نمیدونم چیکار میکنی توش، فک کنم همینجوری ول میگردی :D
سیو بازی نه دستی نیست، اتوماتیکه. هر وقت روی صفحه نوشت چک پوینت ، اون موقع یه سیوی میشه. بیشتر اوقات هم سعی کن یک ماموریت رو کامل تموم کنی بعد بیای بیرون. وگرنه از اول باید بری.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام
دوستان احیاناً کسی هست در تاپیک بتونه راهنماییم کنه؟
چه کمکی؟:D بگو برات نابودش کنم!:D اگه داری پچ میکنی بازیو ولی خطش تکون نمیخوره موردی نداره همین که چراغ مودمت داره چشمک میزنه یعنی داره دانلود میکنه و خودش آخرش نصب میکنه و گزینه ی Play روشن میشه! حالا مشکل دیگه هست بگو!:D

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
چه کمکی؟:D بگو برات نابودش کنم!:D اگه داری پچ میکنی بازیو ولی خطش تکون نمیخوره موردی نداره همین که چراغ مودمت داره چشمک میزنه یعنی داره دانلود میکنه و خودش آخرش نصب میکنه و گزینه ی Play روشن میشه! حالا مشکل دیگه هست بگو!:D
نه دادا
ببین من از صفحه 300 نشستم خوندم و شاید نزدیک به 70% رو تاحدودی فهمیدم و با توجه به اینکه LOL و WOW هم تا حدودی بازی کردم آشنایی دارم در زمینه ی گیمینگ و ران کردن و اینا، یه ذره بحث تخصصی تره که افرادی که وارد هستن مثل شما میتونن پاسخ بدن.
الان تقریبا برای هر ریسی خب یکسری آیتم وجود داره که با توجه به اینکه بری روی آیتم ها با سبز نشون میده بهترت میکنه استت رو یا نه، مشکلم این نیست، مشکلم اینه که مثلا برای WD چیش زیادتر باشه بهتره، خب حالا مثلا CD زیاد باشه که اسپل سری کست کنه خوبه، میدونی یه مقداری تخصصی میخوام ببینم هست یا نه، لولم بالا نیست ولی میخوام بدونم دقیقا واسه هر ریسی چی بیشتر باشه بهتره، اینکه به بیلد هم مربوط میشه رو هم قبول دارم، ولی یه جایی حالا جلوتر میرسم بهش فک کنم (چون تو WOW) اینجوری بود، که مثلاً یه آیتمی میخوام بذارم که CDیش از آیتمی که دارم خیلی بهتره ولی AD و یا نمیدونم هرچیزیمو کم میکنه، همچین وضعیتی داره؟ من اون اوایییلللللل D3 اومد بازی میکردم یه یوزرم لاک شد و داستانهای خودش، الان فری ترم و D3 و با بسته الحاقیشو خریدم (که هنوز ROS رو برام CD نفرستادن) میحوام بازی کنم
حالا مقدمات بود اینا که بدونی چند چندم :)))
1- این جریان اینکه برای هر ریس مثلاً یه چیزیت باید بیشتر باشه اینجا هم هست یانه؟ چون تقریباً من 4 تا ریس باز کردم و به همشون آیتم هاشو درسته برای همدیگه استفاده نمیشه ولی مثلاً اتک دمیج داره، اینو یه توضیحی بده
2- من الان داستانیشو تموم کردم در حالت نرمال، نیاز هست الان دوباره از هارد شروع کنم؟ بعد درجه سختی بعد و بعد و بعد؟ اگه برم خوبه اصلاً؟ آیتم خاصی میده؟ یا صب کنم این ROS بیاد کلاً لول آپ و برم این ادونچر مودی که بچه ها میگن یا این ریفت.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
مشکلم اینه که مثلا برای WD چیش زیادتر باشه بهتره، خب حالا مثلا CD زیاد باشه که اسپل سری کست کنه خوبه
کاملا بستگی به کلاس و بیلدتون داره.
بطور کلی برای درجه سختی از نرمال تا تورمنت شما هرایتمی که دیدی استتهاش نسبت به ایتم فعلی شما سبزه رو میتونی استفاده کنی ولی اگه درجه سختی بالاتر رو میخوای باید ( دوباره تاکید میکنم باید ) یه بیلد درست رو انتخاب کنی و اسکیل ها و ایتما رو براساس اون بیلد قرار بدی. من الان دارم تورمنت 13 یعنی اخرین درجه سختی بازی رو فارم میکنم با بیلد firebird الان اگه حتی یکی از ایتمهام رو عوض کنم یا اسکیلهای ضروری رو تغییر بدم همه چیز بهم میریزه.
بنابر این شما اگه میخوای ریفت بالاتر بری و درجات سخت تر رو بازی کنی و وارد رنکینگ بشی اول یه کاراکتر انتخاب کن دوم بهترین بیلد برای اون کاراکتر رو در پچ 2.4.2 پیدا کن ( در یوتیوب و سایتهای مخصوص بیلد هست) بعد شروع کن به ساختن اون بیلد( در هر بیلد توضیح داده میشه که چه استتی در اولویته مثلا برای firebird منcdr از همه مهمتره بعد int و vit و cc و cd ) اونوقت تازه تلاش برای پیدا کردن ایتم های ancient و رسیدن به درجات بالاتر شروع میشه.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
اینقدر از فروم و بازی سنتر دور بودم با پاسخ دادن و استفاده از ابزار هم مشکل پیدا کردم لول!
سلام کوروش جان عزیز، خوبی مدیر قدیمی :) دلم تنگ شده بود برای دوستان، بهزاد، اشکان، نوید، فردین و علی آقا و . . .
من الان دارم تورمنت 13 یعنی اخرین درجه سختی بازی رو فارم میکنم
الان من با همین جمله هم مشکل دارم :)) من الان یه بربریان 41 کردم و رسیدم به ته داستان اصلی و ROS رو هم ندارم، یعنی هنوززز نفرستادن سی دی کی رو، ما شرایطو زمانی در نظر میگیریم که اومده. الان من مثلا یه WD رو بخوام آپ کنم باید بشینم نرمال برم تا تهش بعد سخت و سخت تر؟ یا مثلا الان بربر بخوام بعد از هاردو برم نمیشه؟ اگه نرم هاردو (چون بعدی ها اکسپرینس بیشتری میدین) چیزی رو از دست میدم؟
الان شما مثلا بخوای یه ریسیرو از 0 شروع کنی برنامه لول آپ چجوریه؟ باید نرمال بری یا میتونی از تورمنت شروع کنی سریع XP بگیری! نمیدونم گنگ سوال کردم یا نه!
firebird
این الان اسم یه ست هست یا نه اسم کسیه که بیلد رو ساخته تو نت یا هزچی که هست ؟^^
اونوقت تازه تلاش برای پیدا کردن ایتم های ancient
چی هست اینی که گفتی؟ ^^
عذرخواهم

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
دی کی رو، ما شرایطو زمانی در نظر میگیریم که اومده. الان من مثلا یه WD رو بخوام آپ کنم باید بشینم نرمال برم تا تهش بعد سخت و سخت تر؟ یا مثلا الان بربر بخوام بعد از هاردو برم نمیشه؟ اگه نرم هاردو (چون بعدی ها اکسپرینس بیشتری میدین) چیزی رو از دست میدم؟
شما اول ros رو بگیر چون اصلی ترین بخش بازی روی همین هست یعنی ادونچر و ریفت و اینها. بعد یکبار بازی رو تموم کن بعد برای شروع از صفر با کاراکتر جدید دیگه نیازی به بخش داستانی نیست و بخش ادونچر رو میتونید بازی کنید که خیلی بهتره و چند تا محیط جدید هم داره. برای شروع باید با نرمال شروع کنید تا ایتم جمع کنید ولی بعد میتونید چند قسمت درجه سختی رو بازی نکنید و بالاترش رو بسته به قدرت کاراکترتون بازی کنید. لول 41 هم چیزی نیست یکروزه یا حداکثر در بدترین شرایط دوروزه میشه به لول 70 رسید اگه از ایتمهای درست و درجه سختی درست استفاده کنید.
الان شما مثلا بخوای یه ریسیرو از 0 شروع کنی برنامه لول آپ چجوریه؟ باید نرمال بری یا میتونی از تورمنت شروع کنی سریع XP بگیری! نمیدونم گنگ سوال کردم یا نه!
من بخوام از صفر شروع کنم سیزن میرم که اخرش جوایز سیزن رو بگیرم الان جایزه این فصل یه ست کامل + یه جفت بال هست که من 3 روزه گرفتم با کاراکتری که از 0 شروع کردم. اگه سیزن رو شروع کنید چون هیچ ایتمی ندارید باید خودتون همه چیز رو پیدا کنید. اگر سیزن نرم و کاراکتر معمولی بسازم کلی ایتم از قبل دارم که میران exp رو بالا میبره و سریع میرم رو سختی های بالاتر بازی میکنم تا سریع تر لول اپ بشم.
این الان اسم یه ست هست یا نه اسم کسیه که بیلد رو ساخته تو نت یا هزچی که هست ؟^
اسم بیلده که از یه ست خاص و یه سری اسکیل خاص و چند تا ایتم خاص استفاده میکنه
2.4.2 Firebird Archon GR100+ - Wizard - Diablo III Builds - Diablo Fans
چی هست اینی که گفتی؟ ^^
هر ایتم لنجدری یا ست دو ورژن داره معمولی و ancient که قویتره و کمیابتر. ماوس رو روی ایتم نگه دارید جلوی اسمش نوشته ancient و یه هاله زرد هم دور پنجره ایتم هست.

کلا بهترین کار برای اینکه بدونید الان چه بیلدی مناسب و بهترینه اینه که شیفت + L رو بزنید و لیست بهترین هیروها رو ببینید.اونجا لیست کسانی که بالاترین ریفت ممکن رو رفتن رو چک کنید که از چه ایتمهایی استفاده میکنن و بیلدشون چیه. در لینکی که دادم هم راهنمایی در مورد انواع بیلد هست. فعلا بیلد فایربرد ویزارد میشه گفت قویترین بیلد بازیه تا پچ جدید بیاد و ببینیم چه بیلدهای جدیدی میشه پیدا کرد.

• Like
Reactions: Fratos and unR3aL

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
خسته نباشید کوروش جان اگه ممکنه یکم دیگه کمک لازم داشتم
شما اول ros رو بگیر چون اصلی ترین بخش بازی روی همین هست یعنی ادونچر و ریفت و اینها
خب همون روز سی دی کی رسید و منم بازی کردم تا تمومش کنم و با ابعاد و قسمت های جدید بازی اگر مشکل داشتم بعد همرو باهم گفتم بگم.
رای شروع باید با نرمال شروع کنید تا ایتم جمع کنید ولی بعد میتونید چند قسمت درجه سختی رو بازی نکنید و بالاترش رو بسته به قدرت کاراکترتون بازی کنید.
خب الان من تو نرمال کدوم یک از قسمت ها بازی کنم که بتونم خوب آیتم جمع کنم؟ الان بعد از سلکت کردن Adventure و اینکه نرمال باشه، بانتی برم؟ ریفت برم؟ یا بقیشون؟
من بخوام از صفر شروع کنم سیزن میرم که اخرش جوایز سیزن رو بگیرم الان جایزه این فصل یه ست کامل + یه جفت بال هست که من 3 روزه گرفتم با کاراکتری که از 0 شروع کردم
من خیلی نگاه کردم جایی به اسم سیزن ندیدم، منظور از سیزن اتمام کدوم قسمته؟ من داستانی رو رفتم، کجاش منظورتونه که آخرش بهم جایزه بال و اینا میده؟ و اینکه این جوایز بین کارکترها شیر هست یا اینکه با هر کاراکتر همین سیزن رو باید یک بار تموم کنم؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
انتی برم؟ ریفت برم؟ یا بقیشون؟
ریفت بهترین جا برای جمع کردن ایتمه و بانتی هم بدرد اپگرید کردنشون میخوره.
منظور از سیزن اتمام کدوم قسمته؟
سیزن رو موقع ساخت هیروی جدید باید انتخاب کنید. هیروی سیزن از بقیه هیروها جداست و همه چیز براش از صفر شروع میشه و از ایتمهای قبلی نمیتونید استفاده کنید. جوایز هم تا سیزن تموم نشه شیر نمیشه بین بقیه کراکتر ها ولی بعد از اتمام سیزن میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: unR3aL

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ریفت بهترین جا برای جمع کردن ایتمه و بانتی هم بدرد اپگرید کردنشون میخوره.

سیزن رو موقع ساخت هیروی جدید باید انتخاب کنید. هیروی سیزن از بقیه هیروها جداست و همه چیز براش از صفر شروع میشه و از ایتمهای قبلی نمیتونید استفاده کنید. جوایزن هم تا سیزن تموم نشه شیر نمیشه بین بقیه کراکتر ها ولی بعد از اتمام سیزن میشه.
درود . کوروش عزیز شما هنوز هم دارید بازی میکنید ؟ اگر اره داداش پس چرا من اطلاعی ندارم و شما رو نمیبینم ؟ :D
اخرین باری که دیدمت داشتی بازی رو به RoS اپدیت میکردی ولی دیگه خبری نشد .
بتل تگ رو لطف کن بیاد >:D<

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
درود . کوروش عزیز شما هنوز هم دارید بازی میکنید ؟ اگر اره داداش پس چرا من اطلاعی ندارم و شما رو نمیبینم ؟ :D
اخرین باری که دیدمت داشتی بازی رو به RoS اپدیت میکردی ولی دیگه خبری نشد .
بتل تگ رو لطف کن بیاد >:D<
بله وقتی حال و حوصله اش رو دارم بازی میکنم.
بتل تگ در پست اول هر صفحه هست.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
Untitled.jpg

با یک عدد خدا جوین شدم تو یک تورمنت، به همه چی شبیه بود الا آدم و ظرف مدت 7 دقیقه اگر زیاد نگفته باشم! پاراگونم از 23 رسی به 168! فقط راه میرفتم پشت سرش :|

• Like
Reactions: Khashayar91

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
Welcome to the Club! :)) Cow Level Is A Lie

این کار همیشگی راحت لول آپ شدن واسه کساییه که پاراگون و لولشون پایینه. هر سیزن هم بعضی ها رکورد میزنن از 1 تا 70 رو توی چند دقیقه مثلاً میرن و ویدئوش رو توی یوتیوب میذارن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر