همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
متاسفانه اینجانب طمع کرده و یک کارت گیفت مبلغ بالا از سایت buycards.ir خرید کردم و متاسفانه به من کد سوخته redeem شده دادند که علیرغم پیگیری جواب درستی نداده اند و میگویند پیگیری میکنیم . به دوستان توصیه میکنم به هیچ وجه مبلغ بالا گیفت نخرید که احتمال تقلب زیاد است و ضرر زیادی میکنید
البته این سایت نماد عماد هم داره که شکایت کردم ولی نمیدونم چه خواهد شد ایا به پولم میرسم یا نه ؟ . دوستان اگر تجربه ای دارن راهنمایی کنن من باید چه کنم؟
من نتیجه این قضیه رو همینجا بیان خواهم کرد تا حقی از این سایت هم ضایع نشه درصورتی که جواب بدن

دوستان امروز این اقا تماس گرفت و گفت اشتباه از سمت ایشون بوده و قبول داره و یه کد صحیح داد و مشسکل حل شد
ولی بازم توصیه میکنم به خاطر یک تخفیف کوچک پول خود را به باد ندهید تا گیفت مبلغ بالا بخرید .

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان سلام!

دسته ی xbox one با xbox one s فرق میکنه؟
هر دوش روی pc جواب میده یا مال pc متفاوته؟
وان دو مدل دسته داره . مدل های اولیه معمولی با سری دوم که بامپر ها بهتر شدن و پورت 3.5 بهش اضافه شده . وان اس فرقش اینه که روش یه فرستنده بلوتوث هم داره مستقیم و راحت به pc وصل میشه ( بدون سیم ) و دیگه نیاز نیست از اون دانگل های 20 30 دلاری بخرید براش علاوه بر اون تمام اصلاحات دسته های قبلی رو هم داره . همه دسته ها هم بدون استثنا به Pc وصل میشن هم بی سیم و هم باس یم ولی دسته های قدیمی تبدیل میخوان
همین دسته های وان اس رو بخر به صرفه تره . البته حدود قیمتیش رو ندارم

• Like
Reactions: Emin3mzizou

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
من پینگم تو PC میگیرم مثلا 140 هست ولی تو بازی 200 به بالا یا اینکه سرعت دانلود تو PC حدود 6مگابیت هست تو کنسول 2 مگابیت! آیا راهی برای درست کردنش هست؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام به همه دوستان عزیز
از کجا میشه فهمید که اکانتم برای کجاست ؟
چجوری میتونم اکانتمو به usa تغیر بدم ؟
با سپاس
ببین آدرس کجا رو براش زدی . برای اونهم باید تغییر ریجن بدی و یه vpn با ای پی کشور مقصد نیاز داری

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
ببین آدرس کجا رو براش زدی . برای اونهم باید تغییر ریجن بدی و یه vpn با ای پی کشور مقصد نیاز داری
سلام دوست عزیز
اکانتمو 6 یا 7 سال پیش ساخته بودم
یادم نیست ادرسو کجا دادم
الان از کجا میشه ادرسو دید ؟ و یا تغیر داد
اگه یه لینک بدید ممنون میشم

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوست عزیز
اکانتمو 6 یا 7 سال پیش ساخته بودم
یادم نیست ادرسو کجا دادم
الان از کجا میشه ادرسو دید ؟ و یا تغیر داد
اگه یه لینک بدید ممنون میشم
برو تو سایت xbox.com اونجا بزن روی microsoft account بعد اونجا روی billing info ادرست رو زده

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام دوستان.....کسی این جا اکانت ea acess داشته یا داره....می خواستم ببینم می صرفه برا خریدن....؟مشکل اصلی من با آنلاین بودن داخل xbox one اینه که برای اجرای یه بازی هم تا وقتی آپدیت خودشو انجام نده اجازه بازی کردنو نمی ده....!
می خواستم ببینم در مورد بازیهای ea acess همین داستان صدق می کنع یا نه...؟!چون نت درست درمونی ندارم که بخوام همش آنلاین باشم یا آپدیت دانلود کنم....ممنون می شم جواب بدین...☺

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
سلام
آدرس برای عدم دریافت مالیات از خرید دیجیتالی در XBOX ONE کجا رو باید وارد کرد
با تشکر
United states
ADDRESS LINE 1: 6993 sw 202nd ter
CITY: beaverton
STATE: OR
ZIP CODE:97007
PHONE: 503-9987488
البته آدرس آلاسکا هم هست که یادم نیست، دوستان آدرس و داشتن لطف کنن بزارن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر