Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
امروز سرور ها خیلی خوب شده بود اتفاقا و در عرض 3 ثانیه مچ پیدا میکرد و لگ و دیلی هم عملا تعطیل شده بود :D فقط هنوز همون مشکل اول بازی که میخوای بری مولتی پلیر هست که بچه ها گفتن همگانیه و صد در صد با پچ درست میشه :D

Angel City رو حتما برید که خیلی خوبه :D چقدر این مود Bounty Hunt عالی و هیجانیه :D ادم از استرس داغون میشه تو هر Wave :D

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
بازی خوبه اما اونقدر اهن پاره توشه حقیقتا خیلی خسته کننده است
انلاینشم که کسی نیست!
30k پلیر آنلاین داره ، کمپینشم که هرکسی بازی کرده واقعا راضی بوده من هم بتلفیلد دارم هم اینو هم اورواچ ولی اینو بیشتر بازی میکنم!چون تنوع خیلی زیاده ،هر پلیر چند نوع کار انجام میده و چندین تایتان با قدرت های مختلف با قابلیت کاستمایز کردن هم داره ، مد های بازی هم زیاده . تنها مشکلش سرورهاشن که اونم داره برطرف میشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
30k پلیر آنلاین داره ، کمپینشم که هرکسی بازی کرده واقعا راضی بوده من هم بتلفیلد دارم هم اینو هم اورواچ ولی اینو بیشتر بازی میکنم!چون تنوع خیلی زیاده ،هر پلیر چند نوع کار انجام میده و چندین تایتان با قدرت های مختلف با قابلیت کاستمایز کردن هم داره ، مد های بازی هم زیاده . تنها مشکلش سرورهاشن که اونم داره برطرف میشه
بنده خوشم نيومد انلانشم دقيقا شده cod بپر بپر

Sent from my iPhone using Tapatalk

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین

خب سلیقه اییه بعضیا بازی فست و پر هیجان رو دوست دارن بعضیا هم نه! تمرکز بازی هم برخلافCOD روی اینه که از قابلیت پایلت هاست که پارکور بلدن پس بازی هم روندش سریعه! به علاوه شما تو گیم پلی بازی هم میتونین تغییراتی ایجاد کنین مثلا هنگام دویدن هم بتونین تیر بزنین و... کلا سلیقه ای هست

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خب خوشت نیومده چرا دعوا داری جانم برو بازی رو پس بده یا دیسکشو بشکن عکسشم بزار اینجا ما فیز ببریم:D:-"
اينجا فرومه و تاپيك بازي كسي با كسي دعوا نداره
شما فيزت رو ببر
من مطر شخصيم رو گفتم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خب سلیقه اییه بعضیا بازی فست و پر هیجان رو دوست دارن بعضیا هم نه! تمرکز بازی هم برخلافCOD روی اینه که از قابلیت پایلت هاست که پارکور بلدن پس بازی هم روندش سریعه! به علاوه شما تو گیم پلی بازی هم میتونین تغییراتی ایجاد کنین مثلا هنگام دویدن هم بتونین تیر بزنین و... کلا سلیقه ای هست
درسته شايد چون من نسخه قبلي رو بازي نكرده بودم نسبت به تريلر هايي كه ديدم و انتظارم يك چيز ديگه بود گرفتم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این مپ جدیده فقط از طریق انتخابش تو منو قابل بازیه؟نمیشه مد جدا بزنیم اینم بیاره جزو مپاش؟
قبل عرضه TF1 سریکود اصلا همچین مدلی نبود دقیقا بعد از عرضه نسخه اول این بازی بود که کود هم جامپها و یکسری از ویژگیهای بازیو الگو گرفت و در اصل الان کوده که دقیقا شده TF!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این مپ جدیده فقط از طریق انتخابش تو منو قابل بازیه؟نمیشه مد جدا بزنیم اینم بیاره جزو مپاش؟

قبل عرضه TF1 سریکود اصلا همچین مدلی نبود دقیقا بعد از عرضه نسخه اول این بازی بود که کود هم جامپها و یکسری از ویژگیهای بازیو الگو گرفت و در اصل الان کوده که دقیقا شده TF!
نه، فقط همون خودش :| کاشکی میذاشت اینجوری :|

• Like
Reactions: robb stark

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
اولا اين چه طرز حرف زدن؟
خوب پيدا نميكنه!
كسي از شما خواست كه پست بنده رو نقل كنيد؟

لوس بازیا چیه عزیزم ؟ دارم میگم مشکل کم بودن پلیر و خالی بودن سرور نداره ، دیگه اینکه ربطی به نظر شخصیت نداره
ناراحتی نقل قول بشی خب پست نده
الان گفتم زارت پلیر پیدا میکنه ناراحت شدی ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
چرا گیمر های ایرانی اینجورین بجای اینکه بیایم درباره ی اسلحه های بازی و قابلیت های تایتان ها و انواع trick ها واسه بهتر شدن تو بازی بحث بکنیم همه ی حرفامون شده دعوا کردن با هم دیگه
من دو هفتست دارم تمرین میکنم که bunny hopping رو یاد بگیرم یه ایرانی پیدا نکردم که بهم روش صحیحشو یاد بده

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر