هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود دوستان
یه هارد اکسترنال sp a80 دارم که رو اون گیم های پلی 3 رو ریختم . یه مشکلی که به نظرم میرسه مکث (لودینگ) های بی معنی تو بعضی گیم هاست .
مثلا تو ارکهام اسایلوم ، سر هر دری این یه loading داره :D هاردم هم usb 3 هست و فکر کنم مشکل به خاطر نرسیدن برق درست حسابی به هارده (البته حدس منه و نمیدونم درسته یا خیر )
یه هارد 1 ترا که قشنگ پلی 3 اسلیم ساپورت باشه میتونید بهم معرفی کنید ؟
-----------------------------------------
سوالم خیلی ساده بود :D
تو لود داخل گیم ها و همین طور لود تکسچر هاشون ، 7200 با 5400rpm تفاوتش احساس میشه؟

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اخه با اون نرم افزار نمیتون فرمت کنم نمیشه
الان پس چرا مال پسر خالم ک فرمتش ntfs بود اومد ؟
اگه فرمتش رو fat32 کنم حتما میاد ؟
اگه نیومد با ها میاد ؟ =\
تو این 6 ساله که PS3 کپی خور شده ندیدم کسی بگه از رو هارد NTFS تونسته بازی اجرا کنه !
بله اگهFAT32 باشه کنسول میشناسه !
کنسول فقط داخل mULTIMAN فایل سیستم NTFS رو میشناسه ،داخل XMB کار نمیکنه !

Sina 99

کاربر سایت
Jun 8, 2016
6
تو این 6 ساله که PS3 کپی خور شده ندیدم کسی بگه از رو هارد NTFS تونسته بازی اجرا کنه !
بله اگهFAT32 باشه کنسول میشناسه !
کنسول فقط داخل mULTIMAN فایل سیستم NTFS رو میشناسه ،داخل XMB کار نمیکنه !
اقا من هارد پسر خالمntfs بود تازه از تو xmb شناخت به جان خودم =/ خودمم تعجب کردم هاردش sp بود الان هاردمو خوند فت32 کردم کال اف هم روش کپی کردم بعد دادم بیرون برام بازی بریزن الان دیگه بازی هام میان چون هنوز امتحان نکردم ممنون از پاسخگویی سریع

Sina 99

کاربر سایت
Jun 8, 2016
6
دوباره مشکل =/

سلام
اقا من الان میخوام بازی گرن تورسیمو رو اکسترکت کنم میگه فایل بالای 4 گیگ رو فقط ntfs میخونه چیکار کنم ؟ باید کپی کنم تو فلشم بعد فرمته هاردو بکنم ntfs بعد کپی کنم تو هارد بعد اکسترکت کنم بعد کپی کنم تو فلش بعد اونو فرمت کنم فت32 بعد باز از تو فلش کپی کنم ! =/
که همینم فک نکنم بشه =/
چیکار کنم ؟ =/>:P:Angry:

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوباره مشکل =/

سلام
اقا من الان میخوام بازی گرن تورسیمو رو اکسترکت کنم میگه فایل بالای 4 گیگ رو فقط ntfs میخونه چیکار کنم ؟ باید کپی کنم تو فلشم بعد فرمته هاردو بکنم ntfs بعد کپی کنم تو هارد بعد اکسترکت کنم بعد کپی کنم تو فلش بعد اونو فرمت کنم فت32 بعد باز از تو فلش کپی کنم ! =/
که همینم فک نکنم بشه =/
چیکار کنم ؟ =/>:P:Angry:
درود دوست عزیز
هم میشه فایل های حجیمش رو اسپلیت کرد و بعد انتقال داد به هارد کنسول که پیشنهاد نمیشه ...
هم میشه از طریق ftp از PC انتقال داد به هارد داخلی کنسول که یکم زمان بره ولی روش راحتیه ;) تو گوگل سرچ کنید براتون میاره ...

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام
یه هارد WD Elements 1TB گرفتم فرمتش رو از NTFS به exFAT تغییر دادم اما کنسول نمیشناسه اصن
چیکار کنم؟ ممنون

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام
یه هارد WD Elements 1TB گرفتم فرمتش رو از NTFS به exFAT تغییر دادم اما کنسول نمیشناسه اصن
چیکار کنم؟ ممنون
درود
در قدم اول ، باید فرمت هارد رو به fat32 تغییر بدین . قدم بعدی هم اگه usb 3 هست ، باید چک کنید تا متوجه شید با کنسول سازگاره یا نه ... (البته اگه اسلیم دارید)

• Like
Reactions: ADU_Tank

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
درود
در قدم اول ، باید فرمت هارد رو به fat32 تغییر بدین . قدم بعدی هم اگه usb 3 هست ، باید چک کنید تا متوجه شید با کنسول سازگاره یا نه ... (البته اگه اسلیم دارید)
سپاس.
بله هارد usb3 هست. کنسول هم اسلیم هست. اما از کجا باید چک کنم تا متوجه بشم؟

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سپاس.
بله هارد usb3 هست. کنسول هم اسلیم هست. اما از کجا باید چک کنم تا متوجه بشم؟
خواهش میکنم .
بعد تبدیل فرمت وصلش کنید به کنسول ، بعد برید مولتی من بخش فایل منیجرش و اگه هارد شناسایی شده بود ، راحت میتونید واردش شید .
اگر هم نشناخت (طبیعی هست برای اسلیم ) ، میتونید یه هاب USB 2 اداپتوری تهیه کنید که من این مدل رو پیشنهاد میکنم :
A4TECH hub-66
نیمه اول تاپیک هم یه نگاه بندازید بد نیست چون کاربرا به موارد خوبی اشاره کردن .

• Like
Reactions: ADU_Tank

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام بچه ها این همه هارد که گفتین من چیزی از Transcend نشنیدم :((:((:((
یعنی این لعنتی که من دارم با ps3 سازگار نیست ؟
1 ترا
یو اس بی 3
من چند سال پیش یه ترنسند داشتم 320 گیگ راحت وصل میشد

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
درود دوستان
1-هارد 500 راحت وصل میشه؟
2-هارد یک ترا یو اس بی 2 باشه راحت وصل میشه؟
3-میشه یه آموزش بذارید چطوری میشه بازی رو مستقیم از روی هارد اکسترنال بدون نصب اجرا کرد؟مگه نباید فرمتمون fat32 باشه؟ رو فت 32 که نمیشه فایل چهار گیگ به بالا ریخت؟پس چه جوری میشه ایزو به اون حجم رو روش ریخت؟تو دور باطل گیر کردم راهنماییم کنید لطفا

• Like
Reactions: se.phi.roth

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
یه سوال اساسی دوستان
من وقتی هارد اکسترنالمو وصل میکنم به کنسول تو فریمور 4.81 REBUG کنسول فضای خالی هاردو اشتباه تشخیص میده
مثلا 40 گیگ خالی دارم میزنه 8گیگ خالیه
چیکار کنم حل بشه...بیچارم کرده~X(

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر