PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
دوستان خسته نباشید . انقدر از این بازی تعریف کردید که میخوام شماره 1 برا ps3 دانلود کنم . فقط یه سوال من تا حالا هیچ بازی تو این سبک انجام ندادم میخوام بدونم گیم پلی بازی برا منی که تا حالا تو این سبک هیچ بازی رو تجربه نکردم جذاب هست ؟؟؟؟

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
دوستان خسته نباشید . انقدر از این بازی تعریف کردید که میخوام شماره 1 برا ps3 دانلود کنم . فقط یه سوال من تا حالا هیچ بازی تو این سبک انجام ندادم میخوام بدونم گیم پلی بازی برا منی که تا حالا تو این سبک هیچ بازی رو تجربه نکردم جذاب هست ؟؟؟؟

باید ببینی سبک jrpg رو دوست داری یا نه

اگه دوست نداشته باشی از این بازی هم خوشت نمیاد مخصوصا که مبارزات این بازی به سبکهای کلاسیک بازیهای jrpg نزدیک هستش و هر کسی مخصوصا کسایی که jrpg باز نیستن نمیتونن با این بازی کامل ارتباط برقرار کنن.

ولی اگه jrpg دوست داری حتما بازی کن خوشت میاد :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
تریلر جدیدی از بازی منتشر شد ولی تاریخ عرضه مشخص نشد :-w
لینک تریلر هم به زودی در پست اول قرار داده میشه :-bd

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
تریلر جدیدی از بازی منتشر شد ولی تاریخ عرضه مشخص نشد :-w
لینک تریلر هم به زودی در پست اول قرار داده میشه :-bd
خیلی خوب بود تریلر:x همچنان دوست داشتنی به نظر میاد:x

امیدوارم...واقعا امیدوارم 2017 عرضه بشه! اگر اواخر بهار/اوایل تابستون عرضه بشه واقعا ممنون ـشون میشم! :-" :D
ولی خوب...معمولا بازی هایی که تاریخ انتشار دقیقی ندارن،میرن برای آخرهای سال،اونجا هم که یه تاخیر میخورن! میرن سال بعد! ... میترسم اینم چنین اتفاقی براش بیفته:(

• Like
Reactions: END_BOY

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خیلی خوب بود تریلر:x همچنان دوست داشتنی به نظر میاد:x

امیدوارم...واقعا امیدوارم 2017 عرضه بشه! اگر اواخر بهار/اوایل تابستون عرضه بشه واقعا ممنون ـشون میشم! :-" :D
ولی خوب...معمولا بازی هایی که تاریخ انتشار دقیقی ندارن،میرن برای آخرهای سال،اونجا هم که یه تاخیر میخورن! میرن سال بعد! ... میترسم اینم چنین اتفاقی براش بیفته:(
لاین اپ سونی برا 2017 خیلی پره همش انحصاری البته اگه همشون تاخیر نخورن برا 2018:D
ولی خیلی دوس دارم بازی تو تابستون بیاد
نسخه یکش یکی از بهترین بازی ها رو نسل هفت برا من بود چقدر با گیم پلیش حال میکردم چقدر داستانش جالب بود در نوع خودش اصلا حس خسته شدن از بازی بهم دس نمیداد اینم تو این تریلر جدید هم بنظر میاد خیلی گیم پلیش هجیان انگیز تر نسخه اول شده ولی احتمال این که بره 2018 زیاده ولی تو ای تزی همه چی معملوم میشه:D

• Like
Reactions: pbgame

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من الان به یک نکته پی بردم! کاملا از بازی ناامید شدم:(( :(( :((
گویا دیگه خبری از پرورش جک و جونور و ... نیست:((
فکر میکردم این چیزایی که نشون دادن جای جادو و جنبل های نسخه ی قبله...ولی الان ...
یعنی مهم ترین عامل علاقه ی من به نسخه ی قبل ، پیدا کردن و گرفتن جک و جونورها ، قوی کردنشون و Evolve کردن و حالت های مختلفشون بود که الان دیگه خبری ازش نیست:(

هیچی دیگه..‌. برم سراغ همون WoFF :-" :(

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
یه حس فوق العاده ای توی این بازی بود که قشنگ منو پرت میکرد توی دوران کودکی اون دنیای زیبا و خیالی که داشتم.از معرفیش خیلی خوشحال شدم و از توی تریلرها هم مشخص بود که بازی هنوز همون حس و حال رو داره فقط من شدیدا جای خالی mr drippy رو احساس کردم:((
یعنی هیچ جوره تو بازی حضور نداره؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یه حس فوق العاده ای توی این بازی بود که قشنگ منو پرت میکرد توی دوران کودکی اون دنیای زیبا و خیالی که داشتم.از معرفیش خیلی خوشحال شدم و از توی تریلرها هم مشخص بود که بازی هنوز همون حس و حال رو داره فقط من شدیدا جای خالی mr drippy رو احساس کردم:((
یعنی هیچ جوره تو بازی حضور نداره؟
خودش رو که نشون ندادن ، بعیدم میدونم باشه.(گویا داستان خیلیی قبل ار از نسخه اول اتفاق میفته:-")
اما یکی از فک و فامیل هاش هست:-" ، باشد که جایگزین خوبی بگردد!

+ نقش این فسقلی ها که 50تاشون ریختن تو استیج چیه؟:-" یکم اطلاعات بدن بدونیم با چی طرفیم!:-"
یه تریلر دادن، یک سال سکوت خبری!(غیر اینکه گفتن داستان رو جدی تر میخوایم بکنیم:| )، باز یه تریلر دیگه دادن! و بازم اطلاعات خاصی ندادن در کنارش:-"

• Like
Reactions: pbgame

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
واقعا مسخرس بازیی که نسخه قبلش انحصاری بوده الان بخواد رو pc بیاد...این انحصار طلبی هم بد چزیه هر وقت ادم میبینه بازی مورد علاقش برا پلتفرم دیگه ای هم میاد اعصابش بهم میریزه:D

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نمیدونم گیم پلی E3 رو دیدید یا نه! ولی جالب میزد>:)
اما من هنوز غمگینم که Familiarـها توی بازی نیستن:( این ریزه ها هم جاشون رو عمرا نمیگیرن:-"
البته گفتن که چیزای دیگه ای به بازی اضافه شده و اینا!

مثلا یکیش سیستم Kingdom Building هست که با جمع کردن یک سری بند و بساط! باعث بزرگتر شدنش میشید! اطلاعات بیشتر رو در آینده خواهند گفت:-"
این ریزه پیزه ها!!! Higgledies نام میدارن! :D ، جدا از اینکه به طور عادی در طول مبارزه خودشون یک حرکاتی میرن، هر از گاهی یک دایره هم میاد دورشون که با رفتن توی اون خط و زدن ضربدر یک حرکات دیگه ای میرن! مثلا اون آتیشی ها یک سپر آتیشی درست میکنند و جلوی حملات دشمن رو میگیرن، سبزها دفاع رو میبرن بالا و ...
در طول مبارزه هم یک گوی های طلایی دراپ میشه که با گرفتنشون Royal Awakeningـه Evan(شخصیت اصلی) فعلا میشه و کسی جلودارش نیست اون موقع:-"
قابلیت سوییچ بین کاراکترها هم هست(توی نمایشی که من دیدم سوییچ نکردن،ولی هست:D )

گفتن کاراکترهایی از نسخه ی اول رو هم توی بازی خواهیم دید! ولی نمیگیم کدوما که سورپرایز بشید:p به نظرم Mr.Drippy احتمالش بالاست:D

یک نکته ی جالب و عجیبی که گفتن این بود که توی بازی مولتی پلیر هم هست! و بخش هایی هست که میشه با دوستان بازی کرد و این چیزا! اصلا انتظار چنین چیزی رو نداشتم! :D اینم اطلاعات خاصی ازش ندادن و باید صبر کنیم:D

اونایی هم که شماره ی اول رو بازی نکردن مشکلی از نظر داستانی نخواهد بود و کلا داستان جدایی ـه و لذت خواهند برد! ولی اشاراتی هم به شماره ی اول هست و اونایی که سراغ اون رفته بودن،ازشون لذت خواهند برد! :D

داستان بازی هم در مورد شاهزاده ای به نام Evanـه ، که خیر سرش باید جانشین شاه میشد، ولی توطئه ای نمودن و مجبور شد از کشور فرار کنه! Evan و همراه هاش هم گویا میرن که کشور خودشون رو بسازن و این چیزا! توی این مسیر هم به 5 کشور(5تا شهر بزرگ>:) ) دیگه سفر میکنند که هر کدوم مشکلاتی دارن و ایوان و همراه هاش توی حل مشکلات کمک میکنند که در این راه درس های مهمی برای ایوان هست که تبدیل بشه به یک رهبر درست حسابی:D

---
یک سری اطلاعات بیشتری هم از کاراکترها و شهرها و توضیحات کامل تر سیستم ها اومده، که ... انشاالله تو بازی میبینیم:D حسش نیست بخونم:))
Ni no Kuni II details latest locations, characters, battle system, guardians, and more - Gematsu

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
به سلامتی بازی تاخیر خورد و رفت 19 ژانویه ی 2018 ، دو ماه تاخیر خورد:-"

همینطور فرمودن در مورد سوال مولتیپلیر اشتباه متوجه شده بودن منظور رو و بازی چنین بخشی رو نداره!
Multiplayer Content رو با Online Content اشتباه گرفته بودن ... ، پس منتظر چنین چیزی نباشید دیگه:-" (کلا هم عجیب بود از همون اولش:D)

اینم ویدیوی مربوط به دو خبر بالا :

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
به سلامتی بازی تاخیر خورد و رفت 19 ژانویه ی 2018 ، دو ماه تاخیر خورد:-"

همینطور فرمودن در مورد سوال مولتیپلیر اشتباه متوجه شده بودن منظور رو و بازی چنین بخشی رو نداره!
Multiplayer Content رو با Online Content اشتباه گرفته بودن ... ، پس منتظر چنین چیزی نباشید دیگه:-" (کلا هم عجیب بود از همون اولش:D)

اینم ویدیوی مربوط به دو خبر بالا :
زمان برای پورت pc ایا ؟؟

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر