آموزش دستیابی به ماشین پرنده(regalia type f) در بازی final fantasy xv

titso

کاربر سایت
Sep 30, 2012
3
dw3_kmeecswz1kfzrbim1job.jpg

پرواز کردن در یک بازی open world لذت خاصی داره مخصوصا اگه این دنیا متعلق به بازی بزرگی مثل فاینال فانتزی ۱۵ باشه؛ بله درسته شما میتونید تو بازی فاینال فانتزی ماشین محبوب regalia را ارتقاء داده و به یک سفینه تبدیل کنید . خبر خوب اینه که این کار به سادگی قابل انجام هستش ؛ خبر بد اینه که اول باید داستان اصلی بازی را به پایان برسونید.

خب این هم یک راهنمایی سریع برای بدست آوردن ماشین پرنده...

۱.ابتدا باید سه پایگاه عملیاتی niflheim را از بین ببرید: هر بار که شما پایگاهی را از بین میبرید آیتمی به شما داده می شود که برای ساخت سفینه نیاز خواهد بود؛ در طی انجام داستان اصلی بازی شما با نابود کردن دو تا از پایگاه ها دو تا از آیتم ها رو بدست خواهید آورد, بعد از پایان بازی به پایگاه نهایی (Leide) درست در شمال Hammerhead رفته و آنجا را نیز از بین ببرید تا آیتم نهایی را بدست آورید.

jzzu_z3kztvbz12yhumf0rhre.jpg

۲.به سراغ Cindy بروید: بعد از به پایان رساندن مرحله بالا به سراغ cindy در Hammerhead بروید و آیتم ها را به او بدهید تا ماشین شما را به سفینه تبدیل کند.

نکات:

۱.
سفینه بعد از رسیدن به کمی سرعت بلند خواهد شد و تنها میتواند در جاده ها فرود بیاید.

۲.
اگر سعی کنید از خارج از چهارچوب نقشه پرواز کنید به یک دیوار نامرٔی خواهید رسید.

۳. اگر سعی کنید در میان موانع( درختان، صخره ها،ساختمان ها، و ..) پرواز کنید ماشین شعله ور میشود و مجبورید مرگ اعضای گروه را تماشا کنید و بازی تمام میشود.
۴. شما دیگر نیازی با بنزین نخواهید داشت پس با خیال راحت رانندگی کنید.

اگه سوالی هم داشتین بپرسین :)

این مطلب از هیچ جایی کپی نشده و خودم ترجمش کردم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
dw3_kmeecswz1kfzrbim1job.jpg

پرواز کردن در یک بازی open world لذت خاصی داره مخصوصا اگه این دنیا متعلق به بازی بزرگی مثل فاینال فانتزی ۱۵ باشه؛ بله درسته شما میتونید تو بازی فاینال فانتزی ماشین محبوب regalia را ارتقاء داده و به یک سفینه تبدیل کنید . خبر خوب اینه که این کار به سادگی قابل انجام هستش ؛ خبر بد اینه که اول باید داستان اصلی بازی را به پایان برسونید.

خب این هم یک راهنمایی سریع برای بدست آوردن ماشین پرنده...

۱.ابتدا باید سه پایگاه عملیاتی niflheim را از بین ببرید: هر بار که شما پایگاهی را از بین میبرید آیتمی به شما داده می شود که برای ساخت سفینه نیاز خواهد بود؛ در طی انجام داستان اصلی بازی شما با نابود کردن دو تا از پایگاه ها دو تا از آیتم ها رو بدست خواهید آورد, بعد از پایان بازی به پایگاه نهایی (Leide) درست در شمال Hammerhead رفته و آنجا را نیز از بین ببرید تا آیتم نهایی را بدست آورید.

jzzu_z3kztvbz12yhumf0rhre.jpg

۲.به سراغ Cindy بروید: بعد از به پایان رساندن مرحله بالا به سراغ cindy در Hammerhead بروید و آیتم ها را به او بدهید تا ماشین شما را به سفینه تبدیل کند.

نکات:

۱.
سفینه بعد از رسیدن به کمی سرعت بلند خواهد شد و تنها میتواند در جاده ها فرود بیاید.

۲.
اگر سعی کنید از خارج از چهارچوب نقشه پرواز کنید به یک دیوار نامرٔی خواهید رسید.

۳. اگر سعی کنید در میان موانع( درختان، صخره ها،ساختمان ها، و ..) پرواز کنید ماشین شعله ور میشود و مجبورید مرگ اعضای گروه را تماشا کنید و بازی تمام میشود.
۴. شما دیگر نیازی با بنزین نخواهید داشت پس با خیال راحت رانندگی کنید.

اگه سوالی هم داشتین بپرسین :)

این مطلب از هیچ جایی کپی نشده و خودم ترجمش کردم.
درود
اقا من بازی تمام کردم بعد newgame+شروع کردم رفتم پادگان سومی بگیرم که برم ماشین ابدیت کنم نمیره داخلش چجوری باید بریم توش
میشه ی توضیحی بدیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر