فرار مالیاتی|آدرس برای عدم دریافت مالیات از خرید دیجیتالی در XBOX ONE

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
96419422788285236503.jpg
سلام دوستان! متاسفانه برخی از دوستان زمانی که میخواهن در پول خودشون صرفه جویی کنن و بتونن از طریق خرید دیجیتالی پول کمتری بابت خرید بازی بدهند در آخر خرید با درخواست دریافت مالیات روبرو میشن که معمولا 2 دلار تا 5 دلار به محصول مورد نظر افزوده میشه! امروز براتون آدرس پستی میزارم که بتونید راحت خرید دیجیتالی تون رو بدون دریافت مالیات انجام بدین.
دوستان من تا به امروز فقط یک ادرس لاین دارم و اون هم مربوط به پروفایل های ریجن 1 (آمریکا) میشه.
usa-icon.png

United states
ADDRESS LINE 1: 6993 sw 202nd ter
CITY: beaverton
STATE: OR
ZIP CODE:97007
PHONE: 503-9987488

چنان چه شما دوستان عزیز ادرس لاین های دیگری برای عدم دریافت مالیات سراغ دارید میتوانید در تاپیک قرار بدین و سپس ادرس مورد نظر در پست اول اضافه می شود!
اخطار:اگر در زمان خرید از برنامه تغییر Ip استقاده کنید و در صورتی ip آدرس شما متعلق به آمریکا نباشد و به کشور های دیگر ارتباط داشته باشد احتمال بن شما وجود دارد!

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
ممنون شایان جان يه سوال دارم الان اکانت من uk هستش اگر تغییرش بدم و آمریکاش کنم احتمال داره گلدم بپره بعدش اگر همه این آدرسی که شما دادید رو بزنن مشکلی پیش نمیاد؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
همچین تو عنوان تایپیک فرار مالیاتی زده شده که انگار داریم از مالیات کلی دارایی رو پیچ میزنیم :)):d. در کل ممنون مطلب مفیدی بود

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
ممنون شایان جان يه سوال دارم الان اکانت من uk هستش اگر تغییرش بدم و آمریکاش کنم احتمال داره گلدم بپره بعدش اگر همه این آدرسی که شما دادید رو بزنن مشکلی پیش نمیاد؟
نخیر گلدتون نمی پره فقط پولی که داشتین از بین میره :)بعدشم نه مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره با ای پی ادرس همون کشور (امریکا ) خرید رو انجام بدن

- - -ویرایش - - -

همچین تو عنوان تایپیک فرار مالیاتی زده شده که انگار داریم از مالیات کلی دارایی رو پیچ میزنیم :)):d. در کل ممنون مطلب مفیدی بود

باید در جذب مخاطب جو سازی کرد :)

3824

کاربر سایت
Nov 25, 2016
14
سلام. اکانت من واسه امارات هست. من هم مثل شمل میخام واسه امریکاش کنم. ولی گلد وea access و کلی بازی دارم. میخام بدونم مشکلی واسه بازی ها و اکانت گلد و ea access پیش نمیاد؟

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
دوستان من یه مشکل بزرگ دارم. قبلا با این آدرس هایی که تو فروم بود بدون مالیات، دیجیتالی خرید می کردم ولی از ژانویه به اینور (بعد اومدن این ترامپ) با هر آدرسی که میدم ازم مالیات میگیره. دوستان کسی این مشکل رو داشته و راه حلی براش دارین؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر