Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
من تو مرحله ایی که تو صفینه خودم هستم به یه کشتی فضایی بزرگ که نزدیک زحل حمله میکنم.هیچ اتفاقی نمی افته بهش که اصلا نزدیک نمیشه طرفش هم شلیک نکنی سریع منحدم میشه و اصلا جز مستقیم راه ذیگه ایی نداره که بره.چجور ردش کنم.

• Like
Reactions: kamyy

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
من تو مرحله ایی که تو صفینه خودم هستم به یه کشتی فضایی بزرگ که نزدیک زحل حمله میکنم.هیچ اتفاقی نمی افته بهش که اصلا نزدیک نمیشه طرفش هم شلیک نکنی سریع منحدم میشه و اصلا جز مستقیم راه ذیگه ایی نداره که بره.چجور ردش کنم.

باید خودتون رو به ورودی ساختمون برسونید به سرعت.

• Like

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
اینجا رو میگم هر چی تیر میزنم فایده نذاره هر چی هم به راهش ادامه میده به جایی نمیرسه.اگه تیر نزنم سریع منهدم میشم.

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    2.5 MB · مشاهده: 39

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
اینجا رو میگم هر چی تیر میزنم فایده نذاره هر چی هم به راهش ادامه میده به جایی نمیرسه.اگه تیر نزنم سریع منهدم میشم.

می خوای اجازه بده جای شما بازی کنم اینقد به مشکل نخوری؟!

• Like
Reactions: GPSY and kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه می شه یکی save cod remastered برام بذاره save بازی داخل پوشه ی بازی به اسم player2 هست. save برای اخرای بازی یا اتمامش باشه لطفا سپاس

ممنون از همه ی دوستانی که save گذاشتن:-" با برنامه rescue خوشبختانه save پاک شده برگشت.

آخرین ویرایش:
  • Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بعد از روزها صبر و شکیبائی برای دانلود بازی، دو ساعت صبر برای اکسترکت :D و دو ساعت تحمل برای نصب :D، بالاخره بازی رو دیروز انجام دادم و حدودا یک ساعتی رفتن جلو! :D
واقعا نمی دونم چی بگم! پدر کشتگی با اکتیویژن ندارم، چون تمام نسخه های COD رو بازی کردم! اما...انصافا، خداوکیلی، وجدانا، به پیر به پیغمبر این چیه آخه؟؟؟؟ :D:D:D:D:D بازی اصلا منو نمی گیره!!!! :D:D:D:D به خدا بلک آپس 3 گیم پلی بی نظیری داشت، شوتینگش جدا اعتیاد آور بود! ولی این...اصلا شوتینگشم دلچسب نیست! حالا داستان و فضایِ بازی بماند! :D:D:D:D

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بعد از روزها صبر و شکیبائی برای دانلود بازی، دو ساعت صبر برای اکسترکت :D و دو ساعت تحمل برای نصب :D، بالاخره بازی رو دیروز انجام دادم و حدودا یک ساعتی رفتن جلو! :D
واقعا نمی دونم چی بگم! پدر کشتگی با اکتیویژن ندارم، چون تمام نسخه های COD رو بازی کردم! اما...انصافا، خداوکیلی، وجدانا، به پیر به پیغمبر این چیه آخه؟؟؟؟ :D:D:D:D:D بازی اصلا منو نمی گیره!!!! :D:D:D:D به خدا بلک آپس 3 گیم پلی بی نظیری داشت، شوتینگش جدا اعتیاد آور بود! ولی این...اصلا شوتینگشم دلچسب نیست! حالا داستان و فضایِ بازی بماند!
:D:D:D:D
کاملا با نظر شما هم نظرم:D:D:D

• Like
Reactions: Dr.Trax

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
واقعا نمی دونم چی بگم! پدر کشتگی با اکتیویژن ندارم، چون تمام نسخه های COD رو بازی کردم! اما...انصافا، خداوکیلی، وجدانا، به پیر به پیغمبر این چیه آخه؟؟؟؟ :D:D:D:D:D بازی اصلا منو نمی گیره!!!! :D:D:D:D به خدا بلک آپس 3 گیم پلی بی نظیری داشت، شوتینگش جدا اعتیاد آور بود! ولی این...اصلا شوتینگشم دلچسب نیست! حالا داستان و فضایِ بازی بماند! :D:D:D:D
فضا خیلی باحاله فقط نبردهای هواییش کمی تکراری می شه اخرای بازی وگرنه شوتینگ عالی و داستان زیبایی داره

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
اولش تو ذوق میزنه ، جلوتر بری بهتر میشه.

• Like
Reactions: Dr.Trax

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بازم از خیلی بازی ها بیشتر فروخته. (حتی در شرایط نا بسامان بازم از خیلی ها سرتره بماند که اگر تو اوج باشه ....)
شما که این حرف ها رو میزنی یه مثال هم بزن. از چه بازی بیشتر فروخته؟ نمیشه که این بازی رو با سبک Xcom یا NFS مقایسه کرد؟ باید با بازی هایی مثل بتل یا تایتان فال و ... مقایسه اش کنید. اکشن اول شخص پر طرفدارترین سبک بازی سازی هست. این یه واقعیته که infinite Warfare هم از لحاظ تعداد پلیر و هم میزان فروش امسال رو به Battlefield 1 باخته. من دارم دروغ میکم؟ همین الان تعداد پلیر بازی رو نگاه کن. حتی اگه 4 شماره گذشته ی COD رو هم جمع بزنی به تعداد پلیر های بتل نمیرسن. من نه طرفدار بتل هستم و نه ضد COD . این حرف ها حقیقته و صد البته تلخ. با عرضه هر ساله این فرنچایز داره به نابودی میره.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
این میزان فروش بازی از بعضی لحاظ جای خوشحالی داره و از بعضی لحاظ هم جای ناراحتی...

از این لحاظ خوشحالم که سری COD داره به سمت نابوی میره و روز به روز از تعداد طرفدارهاش کم میشه

و از این ناراحت که چرا نسبت به نسخه های قبلی COD کمتر فروش کرده و آشغالی مثل Black Ops 3 پنجاه درصد بیشتر فروش داشته !!!

خداییش Infinite Warface خیلی بهتر از این نسخه های اخر COD بود و شاید بشه در حد AW و یا بهتر از اون دونست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر