نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
آقا یکی سریع جوابم رو بده تا 20 ساعت دیگه بیشتر وقت نیست
34 دلار تو اکانتم مونده خیلی هم دلم میخواد deus ex mankind بخرم اما مشکل اینجاست واسه پیسی هم هست ولی نمیدونم کرکش چجوره مثله این بازیاس که اذیت میکنه یا معمولیه
و اینکه batman arkham knight premuin همون نسخه ایه

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
آقا یکی سریع جوابم رو بده تا 20 ساعت دیگه بیشتر وقت نیست
34 دلار تو اکانتم مونده خیلی هم دلم میخواد deus ex mankind بخرم اما مشکل اینجاست واسه پیسی هم هست ولی نمیدونم کرکش چجوره مثله این بازیاس که اذیت میکنه یا معمولیه
و اینکه batman arkham knight premuin همون نسخه ایه
این سوال تو بخش مشکلات Deus Ex: Mankind Divided (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......) مطرح کنید درباره ای کرک.
متوجه سوال دوم نشدم:D

gogogy

کاربر سایت
Apr 2, 2011
27
نام
Ehsan
کسی اطلاعاتی از مالیات توی xbox live نداره؟
من توی استیم آدرس Alaska دادم، ازم مالیات نمیگیره
ولی توی لایو هر کاری کردم هنوزم مالیات ازم کم میشه موقع خرید بازی

• Like
Reactions: all4u

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
متاسفانه اینجانب طمع کرده و یک کارت گیفت مبلغ بالا از سایت buycards.ir خرید کردم و متاسفانه به من کد سوخته redeem شده دادند که علیرغم پیگیری جواب درستی نداده اند و میگویند پیگیری میکنیم . به دوستان توصیه میکنم به هیچ وجه مبلغ بالا گیفت نخرید که احتمال تقلب زیاد است و ضرر زیادی میکنید
البته این سایت نماد عماد هم داره که شکایت کردم ولی نمیدونم چه خواهد شد ایا به پولم میرسم یا نه ؟ . دوستان اگر تجربه ای دارن راهنمایی کنن من باید چه کنم؟
من نتیجه این قضیه رو همینجا بیان خواهم کرد تا حقی از این سایت هم ضایع نشه درصورتی که جواب بدن

• Like
Reactions: pbgame

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
چطوری باید بازی ۳۶۰ رو واسه وان بگیرم بدون اینکه مسترکارد داشته باشم؟ مثلا بازی lost odyssey که رایگانم شده وقتی میخوام دانلودش کنم ازم payment info اطلاعات مسترکارد و ... میخواد
ممنون میشم کمک کنید

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
چطوری باید بازی ۳۶۰ رو واسه وان بگیرم بدون اینکه مسترکارد داشته باشم؟ مثلا بازی lost odyssey که رایگانم شده وقتی میخوام دانلودش کنم ازم payment info اطلاعات مسترکارد و ... میخواد
ممنون میشم کمک کنید
برای گرفتن بازی های 360 حالا چه بازی گلد چه مجانی چه خرید بازی پولی یا باید یک 360 داشته باشید یا اینکه یه کردیت 1 دلاری بزنید که کارتون راه بیوفته

• Like
Reactions: Monster Hunter

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
برای گرفتن بازی های 360 حالا چه بازی گلد چه مجانی چه خرید بازی پولی یا باید یک 360 داشته باشید یا اینکه یه کردیت 1 دلاری بزنید که کارتون راه بیوفته
بدون کردیت کارد به هیچ وجه نمیشه؟ راه دیگه ای نداره؟

Sent from my HTC_D820ys using Tapatalk

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
حتما باید credit card باشه و چیز خاصی نیست که، یه یک دلاری تهیه کن.
من همین امروز lost odyssey رو گرفتم.
از کجا کردیت کارت یک دلاری تهیه کنم؟میخوام lost odyssey و burnout رو بگیرم ولی نمیشه
لطفا پ.خ کن.....دستت درد نکنه

.

3824

کاربر سایت
Nov 25, 2016
14
سلام. بچه ها من یه گیفت کارت پنجاه دلاری تو حسابم وارد کردم. ولی موقع خریدن بازی ها نشونش نمیده. کسی میدونه باید چی کار کنم؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
من سابقاً با آدرسی از ایالت آلاسکا جهت خرید استفاده میکردم که مالیات نداشت و اما بتازگی متوجه شدم که داره برای من مالیات اضافه میکنه !!! آیا سیاست ماکروسافت تغییر کرده؟ کسی میدونه ایالتهایی که بویژه برای خرید از ماکروسافت همچنان معاف از مالیات هستن کدومن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر