Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
نمیدونم چه اتفاقی افتاد چهارشنبه شب بود داشتم مپ دی ال سی بازی میکردم که وسط بازی بدون هیچ دلیلی از مپ افتادم بیرون تا 20 دقیقه ای تمام سرورا صفر بود و با کلی زحمت چند تا مپ کلاسیک رو تونستم پیدا کنم

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
غالب سرورا کاستومن یا فقط تگ KSA قبول میکنن وگرنه کیک میشی! البته سرورای دیگه هم هست، اما خب سر جمع وضعیت مطلوبی نیست

متاسفانه دایس بعد از اخرین اپدیت کاملا گند زد به سیستم سرور بروزر !

اگه میخواید ببینید چند تا سرور موجود هستن که فول هستن میتونید از طریق بتل لاگ با پی سی سرچ کنید اون موقع متوجه میشید که سرور خیلی زیاد هست و صد البته فول!

اگه میخواید کانکوئست بزنید میتونید جوین سرور ما کنید...bismal سرچ کنید میاره.
من هنوز هم بتل 4 رو بازی میکنم و واقعا میتونم بگم سرور پر خیلی پیدا میشه,این هم سرچی که الان زدم البته خیلی از سرور ها پایین تر هستند که نذاشتم...فیلتر هم اروپا و کانکوئست لارج هست...که اگه همین فیلتر رو با استفاده از سرور بروزر خود بازی سرچ کنید بغیر از 4 یا 5 سرور چیز دیگری نمیاره

jzLne.png

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
متاسفانه دایس بعد از اخرین اپدیت کاملا گند زد به سیستم سرور بروزر !

اگه میخواید ببینید چند تا سرور موجود هستن که فول هستن میتونید از طریق بتل لاگ با پی سی سرچ کنید اون موقع متوجه میشید که سرور خیلی زیاد هست و صد البته فول!

اگه میخواید کانکوئست بزنید میتونید جوین سرور ما کنید...bismal سرچ کنید میاره.
من هنوز هم بتل 4 رو بازی میکنم و واقعا میتونم بگم سرور پر خیلی پیدا میشه,این هم سرچی که الان زدم البته خیلی از سرور ها پایین تر هستند که نذاشتم...فیلتر هم اروپا و کانکوئست لارج هست...که اگه همین فیلتر رو با استفاده از سرور بروزر خود بازی سرچ کنید بغیر از 4 یا 5 سرور چیز دیگری نمیاره

jzLne.png
آره این آپدیت آخر ر ی د ه به سرور بروزر قبلا کلی سرور بود همشونم فول به زور میتونستی به یکیشون جوین بدی الان میری 3تا 2تا:-wاسم سرورت یادم میمونه با بچه ها میام داخل:)>-البته کدوم پلتفرمی؟xbox یا ps؟در کل از بتل 4 نمیشه دست کشید من که هنوزم دارم بازی میکنمش\:D/

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
آره این آپدیت آخر ر ی د ه به سرور بروزر قبلا کلی سرور بود همشونم فول به زور میتونستی به یکیشون جوین بدی الان میری 3تا 2تا:-wاسم سرورت یادم میمونه با بچه ها میام داخل:)>-البته کدوم پلتفرمی؟xbox یا ps؟در کل از بتل 4 نمیشه دست کشید من که هنوزم دارم بازی میکنمش\:D/
PS4

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام

بعد از مدت ها حوصله کردم مونتاژی از بازی خودم تو یوتیوب اپلود کردم,دیدنش خالی از لطف نیست...

XxGwinb1eidxX
خيلى عالى، چطورى اينطورى بازى ميكنين8-> دست فرمونت با جت تحسين برانگيزه فقط اهنگ ملو و عاشقانه اصلا نمياد رو كليپ وقتى دارى پليرهاى بيچاره رو نفله ميكنى:D

• Like
Reactions: ZEN 2

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
پسر، عالی بود

مرسی دوستان اگه خوشتون اومده منم تشویق میشم از وسیله های دیگه هم براتون مونتاژم رو بذارم...حدود 160 گیگ مونتاژ از بازی خودم رو کنسول ذخیره کردم که مونتاژ خالص توش فراوان هست ولی خب یکم وقت میخواد و نت خوب برای اپلود که ادم اروم اروم هر از گاهی اپلود کنه و مونتاژ بذاره...
خيلى عالى، چطورى اينطورى بازى ميكنين8-> دست فرمونت با جت تحسين برانگيزه فقط اهنگ ملو و عاشقانه اصلا نمياد رو كليپ وقتى دارى پليرهاى بيچاره رو نفله ميكنى:D

ممنون دوست عزیز,خوشحال شدم خوشتون اومده...در مورد اهنگ چون مونتاژ تو سبک fly بود اون رو گذاشتم : )

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
مرسی دوستان اگه خوشتون اومده منم تشویق میشم از وسیله های دیگه هم براتون مونتاژم رو بذارم...حدود 160 گیگ مونتاژ از بازی خودم رو کنسول ذخیره کردم که مونتاژ خالص توش فراوان هست ولی خب یکم وقت میخواد و نت خوب برای اپلود که ادم اروم اروم هر از گاهی اپلود کنه و مونتاژ بذاره...)
ترک وار خوب دراومده بود

میکسا رو مختلف کار کنی بنظرم خیلی بهتر درمیاد، اینطوری کلیپ حالت یکنواختی نمیگیره

راستی جدیدا هرچی سرچ میکنم سرورا خالی‌ان، اسلات روی 1-5 یا 5-10 هست. اون سروری هم که گفتی سرچ کردم، چیزی پیدا نکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر