WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دیشب 5 دلار دادم پک گلدبرگ را خریدم باید بگم تازه بازی معنی پیدا کرد خیلی حال داد دو حالت گلدبرگ و اینترنس فوق الاده با موزیکش و خصوصا توی رینگ wcw nitro , wcw holloween havoc 98 عالیه واقعا می ارزه به خریدش نمیدوتم سیزن پسش را بخرم یا نه اخه شوکیس و دی ال سی لجندش خوبه
تو که پیش خرید کرده بودی باید گلد برگ مجانی برات ميومد!!!
اون 4.99 پک گلد برگه تو اکانت us پس آخه اسم پکش به چیز دیگر بود و اسمی از گلد برگ نبود قبلا دیده بودم!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
تو که پیش خرید کرده بودی باید گلد برگ مجانی برات ميومد!!!
اون 4.99 پک گلد برگه تو اکانت us پس آخه اسم پکش به چیز دیگر بود و اسمی از گلد برگ نبود قبلا دیده بودم!
هم من هم یکی از دوستام pre order خریدیم من اکانت شیرینگ خریدم که احتمال داشت گلدبرگ را نداشته باشه اما دوستم از خود استور 200 و خورده ایی داده بود پیش خرید کرده بود واسه اونم نبود
پک گلدبرگ قبلا نبود نوشته بود گلدبرگ دو ورژنش و دو رینگ نایترو و هالویین هوک 98 باهاش میاد که الان به اسم پک گلدبرگ گذاشته شده من خیلی باهاش حال کردم خدایش عالی بود با اینکه ساخت راسترها از نظور مدل و از نظر امکانات بهتر شده و بیشتر شده خصوصا ساخت ویدیو و غیره اما در گذاشتن عکس اصلی روی راستر مشکلش بیشتر شده از تظر اینکه که اون حال طبیعی را نمیگیره و خصوصا بدنش که مدلش خودش داره و تو فقط انتخاب مبکنی بقیه چیزهاش از نظر من از 16 بهتره خصوصا گیم پلی

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بازی رو خریدم. ریجن آل گلد برگ نداشت 4.99 دلار از استور خریدم. بد نساختنش. جوونیاشو ساختن.
بازی خیلی خوب شده من یادمه نسخه های قبلی رو ایکس 360 بازی رو روی درجه سختی آخر insane بود یا legend نميدونم چشم بسته دستگاه رو میتونستم ببرم. ولی الان اینطور نیست خیلی طبیعی تر شده. گرافیک بازی براک لزنر رو اصلا خوب نساختن ولی مثلا آندر تیکر رو خوب ساختن . تماشاگرا گرافیکشون تو نسل 7 گیر کرده ولی قیافه و اندام بعضی از کرکتر ها مثل آندر تیکر واقعا خوبه.مشخصه سطح گرافیکی بازی بالاس.ولی ایراد تو بعضی از بخش های بازی زیاده ورودی آندر تیکر از اول تا آخر آتیش میان بیرون که در واقعیت اینجوری نیست یا مثلا نفر اول آندر تیکر بیاد دوم براک لزنر آندر تیکر برای ورود لزنر میر پایین رینگ در واقعیت اگه اجداد لزنر هم بیاد تو رینگ اون رینگ رو ترک نمونه! !!! به جزییات توجه نکردن مشخصه یا مثلا نحوه ی نمره دادن به استار ها چجوریه؟ اومدن به ست رولینز آب دماغ دادن 93 به گلد برگ 92!!! یا خیلی اشتباهات دیگه در نمره دادن به استار ها....ولی خوب با اینکه خیلی کم بازی کردم بازیه خوبیه کلی هم آپديت داره آپديتش فکر کنم از بعضی از حجم بازی ها بیشتره فک کنم شاید ايرادات بازی با این آپديت غول رفع بشه در کل برای طرفداران بازی بسیار بازیه لذت بخشیه و کسانی که طرفدار این سبک باشن و بازی رو نخرن اشتباه بزرگی کردن!

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مدیر عامل تیک-تو یعنی استراس زلنیک، طی کنفرانس MKM Partners Entertainment درباره‌ی گذشته، حال و آینده‌ی سری WWE 2K صحبت کرد.

زلنیک به این موضوع اشاره کرد که بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹، سری WWE در هر سال حدود ۶ میلیون نسخه به فروش می‌رساند و وقتی که تیک-تو آن را از تی‌اچ‌کیو خریده بود، نزدیک به دو میلیون نسخه فروش داشت. با این حال، در حال حاضر این سری در رنج ۳ میلیون فروش دارد و WWE 2K17 رشد سال به سال آن را نشان خواهد داد. به نظر زلنیک نیز این کسب و کار سودآور است و تیک-تو هم به آن افتخار می‌کند.

با این حال، تیک-تو در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی هنوز کار دارد و باید به جزئیات بیشتری هم حتی بپردازد و درحال کار با Yuke’s است که واقعا همکاران خوب و مفیدی به حساب می‌آیند. همچنین تیک-تو با کمک Visual Concepts می‌تواند جلوه‌ی زیباتری به بازی ببخشد و در از این زمینه، کمک خوبی برای این شرکت محسوب می‌شود.

در آخر، استراس زلنیک چنین گفت:

بنابراین، من فکر می‌کنم که باید از فرصت‌های WWE استفاده کنیم، زیرا این کسب و کار واقعا عالی است و طرفداران نیز بسیار مشتاق هستند و در حال حاضر، این عنوان بهتر از آن چیزی است که قبلا بود. همچنین بازاریابی هم بهبود یافته است. طبق عقیده‌ی من، WWE پتانسیل‌ زیادی دارد که باید به آن‌ توجه کرد و همچنین باید به افزایش کیفیت بازی پرداخت

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب بعد از کلی دو دل بودن اخر کله کردم سیزن پسشم خریدم چون دیدم لجند پک و چندتا راستر ان اکس تی مردم با تعییر گداشتن توی قسمت ساحت راسترها و کفتم پس امسال زود داده بیرون بعد که 30 دلار پیاده شدم دیدم بله فقط گذینه باز کردن همه راسترها براش امده که میتونی بدون کلی بازی کردن فقط با انلاک اورتینک همه چیز باز میشه دیگه نمیخواد کلی بازی کنی تا دونه دونه یک راستر بخری همین که فعلا داده بیرون اما یک جیز خیلی بدش اینه که واسه پک ان اکس تی فقط 3 نفر را گذاشته اون هم به قیمت 10 دلار که جز سیرن پس هم نیست واقعا مسخره است

• Like
Reactions: WCW

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
wooooooooooo
goooooooooooldbeeeeerg
دمش گرم بعد از 12 سال یک مسابقه دیدم که لذتی بهم داد که جبران این همه سال را کرد هیجان برد اون هم با 2 spear و یک jackhammer و نابود کردن راک لزنر برام قابل باور بود
و خبر خوش تر این که رویال رامبل حضور داره و میخواد برای قهرمان شدن و به دست اوردن کمربند سنگین وزن مبارزه کنه از این بهتر نمیشه خدایش هنوز رو فورم هست با توجه به سنش 49 سال هنوز گلدبرگ حرف برای گفتن توی رینگ داره خیلی حال کردم امسال

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یعنی یه جوونمرد پیدا نمیشه به من بگه وضعیت انلاینش چجوریه؟ لگ دیلی داره ؟ اصلا حریف پیدا میکنه ؟ پارسال افتضاح بود
اره عزیز پیدا میکنه نسبت به پارسال خیلی بهتر شده من مشکلی ندارم 6 تا بازی کردم 6 تاشو بردم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
اره عزیز پیدا میکنه نسبت به پارسال خیلی بهتر شده من مشکلی ندارم 6 تا بازی کردم 6 تاشو بردم
ممنونم ازز جوابت یعنی شما موقع بازی دیلی نداری؟ راحت میشه بازی کرد دگمه ها راحت عمل میکنه؟ چون پارسال حریفم اگر پیدا میکرد بازی پر از دیلی بود و تاخییر

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
wooooooooooo
goooooooooooldbeeeeerg
دمش گرم بعد از 12 سال یک مسابقه دیدم که لذتی بهم داد که جبران این همه سال را کرد هیجان برد اون هم با 2 spear و یک jackhammer و نابود کردن راک لزنر برام قابل باور بود
و خبر خوش تر این که رویال رامبل حضور داره و میخواد برای قهرمان شدن و به دست اوردن کمربند سنگین وزن مبارزه کنه از این بهتر نمیشه خدایش هنوز رو فورم هست با توجه به سنش 49 سال هنوز گلدبرگ حرف برای گفتن توی رینگ داره خیلی حال کردم امسال
دوست عزیز شما ديگه چرا؟ این به بازیه کاملا ساختگی بود. چون گلد برگ از ناحیه شونه صدمه دیده بود و بیشتر نباید صدمه میدید برای آینده بازی رو تو 1 دقیقه سر هم آوردن خود لزنر پول پرست گلد برگ رو ورداشت گذاشت گوشه رینگ هیچ کاری نکرد نگاش کرد قشنگ گلد برگ رو ورداشت گذاشت تو جایگاه اسپیر که کارشو تموم کنه. آندر تیکر پارسال اون همه بلا تو هل این سل سر لزنر آورد ولی لرنر با رذالت تمام بازی رو نباخت اگه دیدی میفهمی چی ميگم حالا همون لزنر بیاد تو یه دقیقه ببازه؟!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوست عزیز شما ديگه چرا؟ این به بازیه کاملا ساختگی بود. چون گلد برگ از ناحیه شونه صدمه دیده بود و بیشتر نباید صدمه میدید برای آینده بازی رو تو 1 دقیقه سر هم آوردن خود لزنر پول پرست گلد برگ رو ورداشت گذاشت گوشه رینگ هیچ کاری نکرد نگاش کرد قشنگ گلد برگ رو ورداشت گذاشت تو جایگاه اسپیر که کارشو تموم کنه. آندر تیکر پارسال اون همه بلا تو هل این سل سر لزنر آورد ولی لرنر با رذالت تمام بازی رو نباخت اگه دیدی میفهمی چی ميگم حالا همون لزنر بیاد تو یه دقیقه ببازه؟!
مهم نیست همین که تو 49 سالگی بیاد خیلیه البته دلیل دیگه کوتاه بودن مسابقه طولانی بودن مسابقات دیگه بود که ممکن بود حکصله سر بر بشه

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
wooooooooooo
goooooooooooldbeeeeerg
البته اینم بگم که شما حق داری من خودم مچ رو به صورت زنده ساعت نزدیکای 7 صبح دیدم زنده اولش باورم شد ولی بعدش دیدیم....خخخخخخخ بگذریم بار اول باورت میشه فقط گلد برگ خودشو خوب نشون داد تو 50 سالگی.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دلیل اصلیش معلوم شد
همانطور که میدانید مسابقه ی گلدبرگ و براک لسنر در سروایور سریس با حاشیه هایی همراه بود.بسیاری از طرفداران از این برد شوکه کننده ی گلدبرگ راضی بودند و خیلی از طرفداران هم از نوع مسابقه رضایت نداشتند و انتظار یک مسابقه ی طولانی تری را داشتند.

به گفته ی دیو ملتزر هیچ یک از این دو مصدوم نبوده اند و وقتی گلدبرگ به یک مسابقه ی دیگر تمایل نشان داده ، WWE هم تصمیم گرفته که این فیود ادامه دار باشد.

از طرفی هم خود براک لسنر ادامه ی این فیود را پول ساز دانسته و به همین خاطر تن به این شکست داده است.وینس مکمن هم ادامه دار شدن این فیود را پول ساز دیده و راضی به چنین مسابقه ای شده است.

کمپانی تصمیم گرفته که گلدبرگ را به همان شمایل WCW نشان دهد. یک هیولای قدرتمند بدون رقیب.

ملتزر هم از نوع مسابقه راضی بود و گفته که این باخت سنگین لسنر بهتر از این بود که در یک مسابقه ی طولانی کسل کننده ببازد.

گفته شده به غیر از مسئولان رده بالا کسی از مسابقه خبر نداشته.
و .......
گفته ی دیو ملتزر گلدبرگ برای مسابقه در سروایور سریس یک پول بسیار کلانی دریافت کرده است.او به رقم مبلغ اشاره ای نکرده و فقط گفته بسیار کلان بوده است.برخی منابع احتمال میدهند کمپانی بین 15 تا 25 میلیون دلار به گلدبرگ پرداخت کرده است.

همچنین ملتزر عنوان کرده که گلدبرگ به تعدادی مسابقه خواهد داد ، که وینس مکمن تمایل داشته باشد و در قرارداد خبری از محدودیت مسابقه نیست.بنابراین تعداد مسابقات گلدبرگ بستگی به وینس مکمن دارد و طبق قرارداد هر موقع که وینس مکمن تمایل به انجام مسابقه داشته باشد ، گلدبرگ مجبور به مسابقه دادن هست.

ملتزر میگوید وینس مکمن میخواهد لسنر و گلدبرگ بار دیگر در رسلمنیا به مصاف هم بروند. گلدبرگ در راو امروز اعلام کرد که در مسابقه ی رویال رامبل حضور خواهد داشت و همه در مسابقه ی رویال رامبل بعدی هستند.

ملتزر میگوید به نظر میرسد در رویال رامبل براک لسنر موجب حذف گلدبرگ خواهد شد تا همانند سال 2004 ، این دو به همین دلیل در رسلمنیا مسابقه بدهند.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
آقا ثروت گلد برگ 16 میلیون ه اونوقت تو کشتی کج اینقدر دست مزد! نه اینجاش دیگه حاشیه سازیه. ..15 یا 25 میلیون! نه احتمالا پولی که به براک میدن رو به چیزی در همین مایه ها بهش دادن کشتی کج ها بوکس که نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر