Hitman 2016 | PC

8u3x_h3sz_hitman-6-cover.jpg

Developer : Io Interactive
Publisher : Warner Bros
Genre :Adventure, Action
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 11 March 2016
Official Site

اطلاعات کلی بازی:

• بازی به صورت قسمتی (Episodic) و دیجیتالی عرضه میشود و در پایان تمام قسمت ها به صورت دیسک نیز عرضه خواهد شد.
  • بازی Season Pass ندارد و با پرداخت 60 دلار به تمامی قسمت ها و DLC های آینده دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت های بعدی نخواهید بود.
  • تیم سازنده با بررسی نقاط قوت نسخه های قبلی تمامی آنها را در این نسخه جای دادند.
  • به گفته کارگردان بازی دیگر خبری از "جیب جادویی نیست" و شما قادر نخواهید بود چند اسلحه رو با هم بردارید فقط چیزهای کوجیک مثل تیغ ، قیچی، سکه و ...
  • دارای بخش آنلاین می باشد.
  • برخی از ماموریت های بازی live events هستند که در یک مدت زمان کوتاه ظاهر می شود و به بازیکن شانس تلاش برای قراردادهای ترور را می دهد.
  • این نسخه از بازی دارای موتور گرافیکی Glacier 2 می باشد.
  • در نسخه ی جدید سیستم قراداد (Contract Mod) برگشته است و و مراحل آن با Absolution کاملا متفاوت است.
  • همانند نسخه ی قبلی در این نسخه از بازی هم شما حق انتخاب دارید که می خواهید دشمنان خود را مخفیانه یا با سرو صدای زیاد از بین ببرید.
  • این بازی از دو سیستم مخفی کاری و معمولی تشکیل شده است که شما می توانید در بازی هر کدام از آن ها را که به نظرتان جالب تر و بهتر است انتخاب کنید
  • مراحل بازی در فرانسه , ایتالیا و مراکش رخ خواهد داد و باید در این سه کشور به انجام ماموریت های خود خواهید پرداخت.
  • یک سلاح جدید در اختیار Hitman قرار داده شده است که یک اسلحه ی Sniper جدید می باشد این اسلحه دارای قدرت بزرگنمایی بسیار بالا و عالی و هم چنین دید بهتری خواهد بود.
  • بازی از روز اول و بدون نیاز به پچ از DirectX 12 پشتیبانی میکند.
  • همونطور که در عکس زیر هم میبینید در روز عرضه بازی نصف اپیزود ها قابل بازی هستن و بصورت ماهانه در سه ماه بعد بقیه اپیزودهاش عرضه میشوند. البته اگه بخواین میتونید صبر کنید تا تمام مراحل بازی عرضه شوند و بازی رو یکجا تجربه کنید.

Minimum
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11

Recommended

OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version 11

fo79_11.png

Direct Link

mqdefault.jpg

Hitman Trailer - E3 2015 Square Enix Press Conference | 720

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
قسمت پایانی فصل اول با نام Situs Inversus در تاریخ 31 اکتبر عرضه میشه :

فصل اول بازی هم به طور یکجا برای کنسول های نسل هشت با قیمت 60$ و برای کامپیوتر 50$ در تاریخ 31 ژانویه 2017 در دسترس است.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
قسمت پایانی فصل اول با نام Situs Inversus در تاریخ 31 اکتبر عرضه میشه :

فصل اول بازی هم به طور یکجا برای کنسول های نسل هشت با قیمت 60$ و برای کامپیوتر 50$ در تاریخ 31 ژانویه 2017 در دسترس است.
با اپیزودیک کردن، رسما گند زدن به این بازی.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
فصل دوم بازی هم تایید شد. باز هم اپیزودیک :| اینم اطلاعاتش که توسط یکی از تهیه کنندگان بازی لیک شده.

• Same launcher from Season 1
• New locations and missions from Season 2 will be added to the base game we already have
• Unlocks from Season 1 will be available to be used on Season 2 and onwards
• New free content like Elusive Targets and Escalation Missions will still come to Season 1 maps even after Season 2 has already started
• Previous cities/countries could be revisited with a new location/mission

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
هر ایپزود بازی چند ساعت طول میکشه تا تموم شه؟

بستگی داره بخوای تو اون اپیزود و اون مرحله چکار کنی :> اگه قصدت فقط تموم کردن مرحله و کشتن هدف اصلی باشه حدود ۲ ساعت برای انجام هر اپیزود کافیه . اما برای کشتن هدف اصلی حدود 20 روش وجود داره که امتحان کردن هر کدومش میتونه بازی رو براتون لذتبخش تر کنه . مثلا من برای 100% کردن بازی و آنلاک کردن تمام اچیومنتها دقیقا ۱۰۰ ساعت زمان صرف کردم :!!:D:D

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بستگی داره بخوای تو اون اپیزود و اون مرحله چکار کنی :> اگه قصدت فقط تموم کردن مرحله و کشتن هدف اصلی باشه حدود ۲ ساعت برای انجام هر اپیزود کافیه . اما برای کشتن هدف اصلی حدود 20 روش وجود داره که امتحان کردن هر کدومش میتونه بازی رو براتون لذتبخش تر کنه . مثلا من برای 100% کردن بازی و آنلاک کردن تمام اچیومنتها دقیقا ۱۰۰ ساعت زمان صرف کردم :!!:D:D
من اشتراکی شو گرفتم فقط آنلاین نبودنش قسمت مهمی از بازی کم نمیکنه که؟!

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
من اشتراکی شو گرفتم فقط آنلاین نبودنش قسمت مهمی از بازی کم نمیکنه که؟!

یه سری ماموریتهای خاص تو بازه زمانی خیلی کوتاه رو از دست میدی . تا الان فکر میکنم حدود ۱۵ تا ماموریت ( Elusive target ) به این شکل اومده که واقعا به جذابیت بازی کمک زیادی کرده . به این صورته که شما فقط یبار فرصت داری هدفی که براتون مشخص شده رو به شیوه های مختلف انجام بدی . اگه فقط یکبار توی ماموریت لو برید و بمیرید برای همیشه ( حداقل تا الان که اینجوری بوده ! ) فرصت امتحان کردن دوباره اون ماموریت رو از دست میدید . کلا چیز جالبیه و غیر از این حالت فک نمیکنم خیلی چیز دیگه ای رو از دست بدید :D

• Like
Reactions: Reza Razor

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
دوستان بازی کرک نشده دیگه ؟ بخرم از استیم ؟ ارزش داره ؟
بله، فعلا بازی کرک نشده، ولی این که بخواین بخرین یا نه خیلی بستگی به خودتون داره
چرا که این بازی هیچ بخش چندنفره‌ای یا حتی co-op نداره و تمام کمکی که آنلاین بودن می‌تونه بکنه، به بعضی مراحل خاص مثل Elusive Target برمی‌گرده که فقط و فقط یکبار می‌تونید امتحانش کنید(در زمان خاص) و در اون زمان هم اگر ببازید، حق تکرار کردن مرحله را ندارید.
من خودم هم هنوز بازی رو تهیه نکردم ولی چون فصل دوم هم بر پایه‌ی همین بازی میاد و اون چیزهایی که اینجا unlock کردیم، اونجا هم قابل استفادس، خیلی احتمالش زیاده که خودم هم بگیرمش :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر