StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
بازی تحت خود بتل نت هست . و میتونید یا از بالانس کارت استفاده کنید و از خود بتل نت بخرید یا اینکه از سایت های ایرانی که cd-key میفروشند بخرید . در ضمن بازی های pc مثله کنسول نیست که dvd اورجینال داشته باشه . مهم لایسنس و اکانت بازی هست . خود بازی رو هم از برنامه بتل نت دانلود میشه کرد
EU.battle.net
داداش یک دنیا تشکر بابت راهنمایی .
یه سوال دیگه !

میشه دیسک ازی (همونی که رایت میکنن ملت میفروشن) خرید و از این cd key ها استفاده کرد ؟ یا حتما باید دیتارو از بتل نت دانلود کرد ؟؟؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
داداش یک دنیا تشکر بابت راهنمایی .
یه سوال دیگه !

میشه دیسک ازی (همونی که رایت میکنن ملت میفروشن) خرید و از این cd key ها استفاده کرد ؟ یا حتما باید دیتارو از بتل نت دانلود کرد ؟؟؟
نه شما یا لایسنو از بلیز میخری یا سی دی کی فرقی نداره فعال میشه توی اکانت و اینکه نه از دی وی دی استفاده نکن چون اونا آپدیت نیستن و به مشلک میخوری بزار از لانچر خود بلیز دانلود کنه

• Like
Reactions: Joghdmohammad

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام
اقا من یه چند وقتیه میخوام برم سمت کل سری (چند وقت 4 سال و نیم:D) و تا الان هم هیچ تجربه ای از بازی ندارم و فقط به واسطه اتمسفر و داستان های نصف و نیمه ای که خوندم قبلا و چند جا دیدم دوستان دیگه دارن بازی میکنن میخوام برم سراغش این دفعه اما میخوام ببینم باید از کجا شروع کنم که محتوایات داستانی و اصلیت و اون چیزی که سری رو استارکرفت کرده تجربه کنم ؟
برام پایین بودن گرافیک یا قدیمی بودن بازی مهم نیست و اهل مالتی پلیر هم نیستم و نسخه های فرعی که زیاد اهمیت ندارن هم پیشنهاد ندین:D فقط میخوام سری رو تجربه کنم.
پیشاپیش ممنون

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام
اقا من یه چند وقتیه میخوام برم سمت کل سری (چند وقت 4 سال و نیم:D) و تا الان هم هیچ تجربه ای از بازی ندارم و فقط به واسطه اتمسفر و داستان های نصف و نیمه ای که خوندم قبلا و چند جا دیدم دوستان دیگه دارن بازی میکنن میخوام برم سراغش این دفعه اما میخوام ببینم باید از کجا شروع کنم که محتوایات داستانی و اصلیت و اون چیزی که سری رو استارکرفت کرده تجربه کنم ؟
برام پایین بودن گرافیک یا قدیمی بودن بازی مهم نیست و اهل مالتی پلیر هم نیستم و نسخه های فرعی که زیاد اهمیت ندارن هم پیشنهاد ندین:D فقط میخوام سری رو تجربه کنم.
پیشاپیش ممنون
به ترتیب ,StarCraft 1 , StarCraft BroodWar . StarCraft II : Wings of liberty ,StarCraft Heart of the Swarm, StarCraft Legacy Of The Void همینا بسه که کله بازیو بفهمی

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
آقا کسی هست بیاد یک دونه ماموریت co-op با هم بریم؟ :D
بلیزارد giveaway گذاشته واسه آخرین فرمانده بخش co-op ، استاکوف که کلاً به 10 نفر (یعنی 5 تا تیم دو نفره) جایزه میده :/

behroooz

کاربر سایت
Apr 14, 2017
42
دوستان عزیز میخوام سی دی کی قسمت سوم رو تهیه کنم ، اما مشکلی که هست نمیدونم دو قسمت قبل اروپا بود یا آمریکا؟ اگر نسخه قبلی آمریکا باشه و الان اروپا بگیرم نمیتونم استفاده کنم ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
دوستان عزیز میخوام سی دی کی قسمت سوم رو تهیه کنم ، اما مشکلی که هست نمیدونم دو قسمت قبل اروپا بود یا آمریکا؟ اگر نسخه قبلی آمریکا باشه و الان اروپا بگیرم نمیتونم استفاده کنم ؟
اینو نمیدونم که ریجن تاثیر داره یا نه اما ببین اکانتی که قبلیها روش فعال کردی مال اروپا هست یا آمریکا، همون نسخه رو بگیر.

• Like
Reactions: behroooz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر