بحث و تبادل نظر در مورد سری The Elder Scrolls

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آکاویری خیلی خوبه ولی فکر میکنم نگهش دارن برای زمانایی که سورپرایز و مشکل بخوان :d
من خودم دوست دارم سیردیل باشه دوباره. ولی یه امیدی هم هست که این دفعه بتونن بیشتر از منظقه رو بذارن تو بازی
با تمام وجود امیدوارم سیردیل نباشه :| :D متنفرم از همه چیزش :D دوست دارم دقیقا برن نقطه مخالف اسکایریم یعنی High Rock یا Hammerfell. سرزمین های بیابونی. یه لحظه فکر کن توی یه شن زار وایسادی و خورشید به شدت داره میتابه و در اثر حرارت، اطرافت سراب تشکیل شده و همه چیز تار به نظر میرسه. اوووووووووووووووووووووف! :D تصورش هم دیوونه کننده هست :D
محیط جنگلی توی Morrowind داشتیم و زیاد جالب نمیشه اگر بریم اون طرفا. Summerset Isles هم بدک نیست. بری اطراف اقیانوس رو ببینی و بگرخی :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه سری عکس و ویدئو از یه نسخه کنسل شده از Oblivion لیک شده که ظاهراً قرار بوده به صورت sandbox رو PSP ساخته بشه.از ویدئو‌ها که بازی خیلی‌ جالبی‌ به نظر میاد.:D

از اینجا میتونین عکس هارو ببینین :http://kotaku.com/leaked-footage-shows-the-cancelled-elder-scrolls-obliv-1777057434

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یک سوال.لیستی از این سری هست که خدایان این سری رو از نظر قدرت رتبه بندی کرده باشه
لیست رسمی‌ که وجود نداره اما با توجه به Lore سری می‌شه حدس‌هایی‌ زد.
در ضمن تعداد موجودات فرا فانی TES خیلی‌ زیاد هست و در مورد خیلی‌‌هاشون فقط شایعاتی وجود داره. اما تاپ تان (:D) از نظر من اینطوری هست :
Magnus
Sithis
Akatosh
Talos
Jyggalg
Azura
Dagon
Vivec
Nervarine
Leki
البته قدرت Padomay و Anu از همه خدایان و موجودات فانی بیشتر هست اما چون از خودشون اراده ندارن تو لیست نذاشتم.:D

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
لیست رسمی‌ که وجود نداره اما با توجه به Lore سری می‌شه حدس‌هایی‌ زد.
در ضمن تعداد موجودات فرا فانی خیلی‌ زیاد هست و در مورد خیلی‌‌هاشون فقط شایعاتی وجود داره. اما تاپ تان (:D) از نظر من اینطوری هست :
Magnus
Sithis
Akatosh
Talos
Jyggalg
Azura
Dagon
Vivec
Nervarine
Leki
البته قدرت Padomay و Anu از همه خدایان و موجودات فانی بیشتر هست اما چون از خودشون اراده ندارن تو لیست نذاشتم.:D
دستتون درد نکنه:D
ولی دو سوال دیگه دارم
Magnus و Talos از چه نظر قدرتمندند؟
بعدش هم شنیدم Alduin به عنوان خدای نابودی تو داستان های Nord باستان شناخته میشه و اگه با تمام قدرتش ظاهر بشه میتونه Kalpa(تمام دنیا و Timelineش) رو بخوره
همچین چیزی درسته یا نه؟

• Like
Reactions: Destruction

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دستتون درد نکنه:D
ولی دو سوال دیگه دارم
Magnus و Talos از چه نظر قدرتمندند؟
بعدش هم شنیدم Alduin به عنوان خدای نابودی تو داستان های Nord باستان شناخته میشه و اگه با تمام قدرتش ظاهر بشه میتونه Kalpa(تمام دنیا و Timelineش) رو بخوره
همچین چیزی درسته یا نه؟
اگه این نظریه رو در نظر بگیریم که Talos خودش یه خدا هست،پس باید قوی‌ترین خدا باشه.چون بقیه خدایان نزدیک به تمام قدرت خودشون رو برای ساخت ماندوس صرف کردند،در حالی‌ که Talos تازه به وضعیت قبل ضعف اونا رسیده.البته Akatosh جدا از بقیه هست که در حالت ضعیف شده خودش هم قوی‌ترین موجود حاضر در ماندوس هست.
Magnus هم منبع تمامی‌ جادو‌های دنیای TES هست و سوراخی که بین دو جهان ایجاد کرده باعث بسیاری از اتفاقات دنیای TES شده. در ضمن Magnus حتا در دوران معماری جهان هم جزو قوی‌ترین Et'ada شناخته میشد و با توجه اینکه بدون صرف قدرتش ماندوس رو ترک کرده از نظر منطقی‌ باید حتا قوی تر از Akatosh باشه.
Alduin نقشش این هست که زمانی‌ که تمام انرژیKalpa تموم بشه و همه چیز حالت ساکن به خودش بگیره،جهان و زمان رو با یه اشتهای وصف ناپذیر بخوره و چرخه از اول شروع بشه. اما این صرفاً نقشی‌ هست که بهش داده شده. بر خلاف چیزی که عموم مردم باور دارن هدف Alduin نابودی دنیا و همه چیز نیست. خودش بیشتر از همه از نابودی و خوردن همه چیز وحشت داره و تا ابد تلاش داره که با کنترل جهان و تغییر سرنوشت خودش بر اون حکومت کنه. اما زمانی‌ که پایان چرخه برسه،چاره‌ای جز نابودی چیزی که این قدر دوست داره نخواهد داشت.:DAlduin از نظر قدرت نظامی شاید جزو قوی‌ترین خدایان باشه(اونم تنها در زمانی‌ که براش مقرر شده).ولی‌ در پایان فقط برده سرنوشتی هست که هزاران سال هست که می‌خواد ازش فرار کنه.:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
حیف این تاپیک نیست که خوابیده ؟

46097171906335941066.jpg

http://www.axgig.com/images/45027096248696660020.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,834
آره واقعا، امیدوارم بچه ها هر چه زودتر کا رو ادامه بدن:D.
و از اون مهمتر تهیه یه فایل PDF از این مطالب ارزشمنمد هست که هروقت و هرجا بودیم بتونیم مطالعه کنیم و حس و حال و فضای بازی تا ارائه نسخه بعدی همچنان در ذهنمون بمونه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سلام
دوستان سعی میکنیم دوباره آپدیت کنیم که به خاطر یه سری مشکلات سایت و شخصی و اینا متوقف شده بود.
اما الآن مساله اینه که عکس ها پاک میشن. من جایی نمیشناسم که از مشکل نداشته باشه از نظر دسترسی داشتن و پاک نکنه. اگه میشناسین راهنمایی کنید لطفا

دو پست Nirn و Anu هم ممکنه یک نفر تایید کنه که عکساش قابل رویت هست ؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر