انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این که گفتی یعنی چه؟

کدوم کد و طرحه ؟
فورجی ایرانسل طرح سه ساعته شبانه 2 تا 8 قیمت 2 هزار تومن . تو سه ساعت واسه من 25 الی 30 گیگ دانلود میکنه . شیراز .
البته گوشی های اندروید فقط فایلهای کمتر از 4 گیگابایت رو ساپورت میکنید یعنی فایل 4 گیگ رو نمیتونه روی مموری یا حافظه داخلی گوشی کپی کنه ، کلا این فانونشه. دانلود منیجر هم اجازه دانلود نمیده

این کار شما روی آپدیتهای کم حجم کاربرد داره
1_ رو حافظه داخلی گوشی بیشتر از 4 گیگ میشه ولی مموری نه ( حداقل ال جی جی 4 که من دارم اینطوریه با برنامه advance download manager ) . در ضمن شما میتونید نت گوشی رو با هات اسپات یا کابل یو اس بی رو کامپیوتر یا لپ تاپ شیر کنید و راحت دانلود کنید .
2_ اصلا لازم هم نیست فایلهای 4 گیگی بگیرید . از شاتل لند یا تاپ 2 دانلود فایلهای یک گیگی دانلود کنید . سرورهاشدن هم رو ایرانه سرعت بالاست .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلام دوستان منم میخوام از اینترنت 4G ایرانسل برای بازی انلاین استفاده کنم میخواستم بدونم شما تونستید تا حالا پینگ 80 با سرورای خارج از کشور داشته باشید ؟
شما از گوشی استفاده میکنید یا از مودم ؟

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
سلام دوستان منم میخوام از اینترنت 4G ایرانسل برای بازی انلاین استفاده کنم میخواستم بدونم شما تونستید تا حالا پینگ 80 با سرورای خارج از کشور داشته باشید ؟
شما از گوشی استفاده میکنید یا از مودم ؟

سلام . من با مودم بازی میکنم . بهترین حالت پینگی که داشتم 120 بود با سرور های لندن (اگر اشتباه نکنم)

بدترین حالت هم که 480 :D

البته جفتشون فقط یه بار اتفاق افتاد . پینگم در حالت عادی بین 150 تا 180 عه ...

• Like
Reactions: presfn

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلام . من با مودم بازی میکنم . بهترین حالت پینگی که داشتم 120 بود با سرور های لندن (اگر اشتباه نکنم)

بدترین حالت هم که 480 :D

البته جفتشون فقط یه بار اتفاق افتاد . پینگم در حالت عادی بین 150 تا 180 عه ...
روی حالت 4G دیگه 150 شده
150 خودشم زیاده چه برسه به 180 :D
مارک مودمت چی هست ؟

• Like
Reactions: Joghdmohammad

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اینم پینگ من با نت 4G ایرانسل و مودم E8372 با آنتن خارجی که روش سوار کردم.لگ و تاخیر هم کمه فقط چون nat 3 هستش نمستونم خودم روم بسازم تو pes

1yl5_untitled.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر