Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا یه سوال الان من با لایت ۳۵۵ یه سری آیتم لجندری گرفتم که دیفنسشون ۳! هست .. بعد وقتی ات
نتخابشون میکنم لایتم میاد رو ۲۳۰ اینطورا این داستانش چجوریه کسی از دوستان میدونه باید چکار کنم ؟! ممنون

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
آقا یه سوال الان من با لایت ۳۵۵ یه سری آیتم لجندری گرفتم که دیفنسشون ۳! هست .. بعد وقتی ات
نتخابشون میکنم لایتم میاد رو ۲۳۰ اینطورا این داستانش چجوریه کسی از دوستان میدونه باید چکار کنم ؟! ممنون
یه سری ایتما حکم تزیینی دارن و لایتشون پایینه.حالا تو این تزیینیا یکسریشونو میشه لایتشو اورد بالا یکسری رو نمیشه.
کار خاصی نباید بکنی خود بازی بهت میگه چه نیازی به اون ایتم داری.

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تو ماموریت ونوس بنام ENTROPY'S PINNACLE یه جایی باید از رو سکوهای شناور بپری فاصله خیلی زیاده ولی من یه کلیپ دیدم بازیکن یه چیزی شبیه شمشیر دستش بود علامت بینهایت داشت بعد هرچی میپرید بازم نمیوفتاد انگار شمشیر میزد کسی میدونه اون چیه ؟ و چجوری میشه گرفتش؟؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو ماموریت ونوس بنام ENTROPY'S PINNACLE یه جایی باید از رو سکوهای شناور بپری فاصله خیلی زیاده ولی من یه کلیپ دیدم بازیکن یه چیزی شبیه شمشیر دستش بود علامت بینهایت داشت بعد هرچی میپرید بازم نمیوفتاد انگار شمشیر میزد کسی میدونه اون چیه ؟ و چجوری میشه گرفتش؟؟
تایتان با shoulder charge و ارمور twilight garrison و شمشیر اگزوتیک سولار میتونه از اول تا یه جاهاییشو رو هوا درجا بره!وگرنه شمشیر بی نهایت نداشتیم تا دو هفته قبل که داشتم بازی میکردم!
الان شما نمیتونی اون قسمت رو رد کنی؟یا دنبال اون اسلحه ای؟شمشیر بی نهایت برای Hive های لول بالاست که کلا توبازی دوسه جا با محدودیت زمانی میده که این ماموریت هم اصلا Hive نداره Taken هستن اونا!لینکشو بزار اگه داری

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تایتان با shoulder charge و ارمور twilight garrison و شمشیر اگزوتیک سولار میتونه از اول تا یه جاهاییشو رو هوا درجا بره!وگرنه شمشیر بی نهایت نداشتیم تا دو هفته قبل که داشتم بازی میکردم!
الان شما نمیتونی اون قسمت رو رد کنی؟یا دنبال اون اسلحه ای؟شمشیر بی نهایت برای Hive های لول بالاست که کلا توبازی دوسه جا با محدودیت زمانی میده که این ماموریت هم اصلا Hive نداره Taken هستن اونا!لینکشو بزار اگه داری
ممنون رفتم تو یه سایت اشتباهم این بود که پرشم روی دبل جامپ نبود رفتم تو قسمت کارکتر با دگمه مثلث رفتم رو دابل جامپ رد کردم اون مرحله رو آخرش یه دونه از اون تکن کینگها بود ولی چون قدیمی بود ضعیف بودن زدمشون ولی الان با لول 40 و لایت ۳۵۸ اون راکت لانچر مشکی کروم رو نمیده بهم همه دارنش نمیدونم. چکار باید بکنم

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
IMG_1691.JPG
تونستم راکت لانچررو بگیرم ، اینجا کسی نتونست کامل راهنمایی کنه ! برای اون دوستانی که هنوز نمیدونن توضیح میدم یکسذی مدال شبیح کله گرگ تو فضاهای بازی هست باید اونها رو پیدا کنید از یوتیوپ میتونین جاهاشونو پیدا کنید بعد برین پیش سالادین یه ماموریت میده که باید تا آخر برین بعد تو آیرون تمپل از همون مسیری که اول اومدین برگزدین لابلای کوه ها یه مدال دیگه هست اونو بگیرین برین پیش سالادین یه ماموریت رو مپ بنام بیوتی باز میشه اونو برین اسلحه gjallarhorn رو میده بهتون

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
b8SZY.jpg

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

سلام

تفاوت یا مزیت این ورژن هایی که الان اسمشون رو میگم چیه ؟ کلی گشتم متوجه نشدم .
Expansion pass
The Taken King
Legendary Edition

الان من destiny که خریداری کردم این 3 گزینه بالا رو داره ولی نمیدونم چه مزیتی داره .

ممنون میشم دوستانی که میدونن راهنمایی کنن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام

تفاوت یا مزیت این ورژن هایی که الان اسمشون رو میگم چیه ؟ کلی گشتم متوجه نشدم .
Expansion pass
The Taken King
Legendary Edition

الان من destiny که خریداری کردم این 3 گزینه بالا رو داره ولی نمیدونم چه مزیتی داره .

ممنون میشم دوستانی که میدونن راهنمایی کنن
اگه هنوز اقدام به خرید نکردید بهترین گزینه دستنی کالکشن هستش چون تمامی DLC ها رو داره. Expansion Pass دارای 3 تا بسته اضافه شونده Dark Below، House of Wolves و Taken King هستش اما Rise of Iron داخل اکسپنشن نیست و باید جدا خریداری کنید. لجندری ادیشن هم یه سری لباس اینا میداد اونموقع ه الان به درد نمیخورن.

• Like
Reactions: jarrah

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو یوتیوب چند روزه پیچیده که یکسری اطلاعات نسخه دوم رو یکی از کارمندای بانجی لو داده حالا درستی یا غلطیش معلوم نیست قبلا هم باز یکسری اطلاعات دیگه لو رفته بود.
Rise Of Iron پرسودترین محتوای بازی تا الان بوده حتی از TTK هم بیشتر!!!
بازی 3 تا سابکلاس جدید داره و سابکلاس های الانم همشون از پایه قراره تغییر کنن.Xur و Speaker هم نقش اساسی تو داستان بازی دارن.
خیلی هم روی محتوای بازی دارن کار میکنن که بلای نسخه اول سرشون نیاد که بالای 100 دلار دوباره پول گرفتن و دیگه مثل الان زرت و زرت DLC نداره.
نژاد Cabal هم قراره دشمن اصلی باشه گویا و یه حمله عظیم به زمین میکنن و تموم اون چیزی که تا الان از نژادشون دیدیم در برابر چیزی که قراره ازشون ببینیم هیچه!یه جنگ بزرگ توی Tower اتفاق میفته که مثل اینکه سقوط میکنه شهر.
بخاطر اینکه دیگه بازی برای نسل قبل نمیاد دستشون بازتر شده و سیارات دیگه مثل الان نیست.هر سیاره کلی پایگاه و Tower مانند داره که میشه از تو Patrol رفت توشون و جنگ سفینه ای هم قراره به بازی اضافه بشه و سفینرم میشه شخصی سازی کرد.
قابلیت جدیدیم به بازی اضافه میشه که انگار اگه مشخصات یه اسلحه یا ارمور خیلی خوب بود میتونین اون stat هاشو انتقال بدین به یه ارمور یا اسلحه با همون مدل که دلتون میخواد.
بازی برای کامپیوتر هم میاد و گویا فقط گریمور کارت و Emblem اینارو میشه به نسخه دوم انتقال داد و اسلحه ها و ارمورا و لول ریست میشه.
شایعات زیاده ولی خیلی رو اینا مانور میدادن تو یوتیوب اگه حتی نصف اینام واقعیت داشته باشه و اشتباهات نسخه اولو انجام ندن با یکی از عظیم ترین بازیای تاریخ طرفیم!
___
در رابطه با اپدیت اپریل هم دیگه تقریبا صددرصده برگردوندن دوتا Raid اول.استرایک اومنیگول رو که بازسازی کردن صحبت های کاراکترارو بخونین خیلی قشنگ ربط داره به دوباره زنده شدن کروتا.استرایک Nexus هم که رلیک و کپچر بهش اضافه شده مشخصه برای کسایی هست که با مکانیک VOG اشنا نیستن.
توی دیتابیس بازیم یه Event جدید پیدا کردن که معلوم نیست چیه احتمال دادن crimson days جدید باشه که بعیده چون ولنتاین تموم شد و در حدیم نیست که بخواد بازیکنارو تا اپریل سرگرم کنه.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
تا لول 20 سریع ترین راه کامل تر کردن Bounty هاست و ماموریت ها داستانی بازی را روی هارد رفتن.بعد از level 20 هم باید آرمور های Legendry که دارای Light هستند بگیری که تنها راه گرفتنشون Raid رفتنه.
این واژه هایی رو که گفته شده کسی میتونه شفاف تر بگه ، یعنی توضیح کاملتر ؟؟؟

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
ببخشید دوستان الان بازی اصلی همراه با Taken King به علاوه آپدیت ها حجمشون روی PS4 چقدره؟ممنون میشم جواب بدید.
همین آپدیت های زیادش باعث شده جرعت نکنم سمت بازی بیام :-<

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ببخشید دوستان الان بازی اصلی همراه با Taken King به علاوه آپدیت ها حجمشون روی PS4 چقدره؟ممنون میشم جواب بدید.
همین آپدیت های زیادش باعث شده جرعت نکنم سمت بازی بیام :-<
کل اپدیت ها بالای 30 گیگ باید باشه فک کنم:D

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دیشب بانجی یه تالک شو داشت 100 هزار نفر هم داشتن میدیدن فکر میکنم یه چیزی اضافه کردن اگه کسی میدونه بگه من که پلاسم تموم شده فعلا دسترسی ندارم به بازی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دیشب بانجی یه تالک شو داشت 100 هزار نفر هم داشتن میدیدن فکر میکنم یه چیزی اضافه کردن اگه کسی میدونه بگه من که پلاسم تموم شده فعلا دسترسی ندارم به بازی
آخرین اپدیت بازیه که فقط گفتن تو مارچ میاد تاریخ دقیق ندادن.لایواستریم دیشبشونم یکی از ۳ تا لایوایی هست که برای این‌ اپدیت در نظر گرفتن وگرنه فعلا خبری نیست
اپدیتم درباره برگردوندن دوتا raid اول بازی و محتوای PVE جدیده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخرین اپدیت بازیه که فقط گفتن تو مارچ میاد تاریخ دقیق ندادن.لایواستریم دیشبشونم یکی از ۳ تا لایوایی هست که برای این‌ اپدیت در نظر گرفتن وگرنه فعلا خبری نیست
اپدیتم درباره برگردوندن دوتا raid اول بازی و محتوای PVE جدیده
کلی چیز میز گفتن ها :D در مورد کتاب ها و لباس ها و ... هم یه صحبت هایی کردن. دیگه من وقت نداشتم بخونم همرو. vg247 یه مقاله کامل نوشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر