Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
pcgamer حسابی از خجالت کالاف در آومده (48 از 100)

Call of Duty: Infinite Warfare PC review | PC Gamer

واقعا انقدر بده؟ یعنی حتی ارزش حجم اینترنت هم برای پایرت کردن نداره؟

اتفاقا نسبت به چند نسخه قبل به مراتب بهتر هست... من خودم بازی بی کیفیت بازی نمی کنم یعنی اصلا وقت ندارم . منتها این نسخه من رو برای بازی کردن مجذوب کرد....بیشتر ایرادات هم به نسخه انلاینش هست وگرنه خط داستانی خوب هست.
مطمعن ارزش خرید نسخه کرک شده رو دیگه داره... (حالا حجم می خوای نسوزه شاید بهتر باشه از یه سی دی فروش دیسک هاش رو بگیری یا هارد و فلش ببری برات بریزند)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Natural Killer

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی از هر نظر عالیه مخصوصا شخصیت پردازی کاراکترا ! همه چیش عالی عین فیلم سینمایی شده!
منم با بازی اصلی خیلی حال کردم . شوتر خوبیه . گرافیکشم یه جاهایی واقعا زیباست و در حد کیلزون شادوفال میمونه .

• Like
Reactions: ROONEY190 and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منم با بازی اصلی خیلی حال کردم . شوتر خوبیه . گرافیکشم یه جاهایی واقعا زیباست و در حد کیلزون شادوفال میمونه .

کیلزون دیگه منسوخ شده ها گرافیکش الان بد محسوب می شه:D

جدا با گرافیکش حال کردی گرافیک نداره ها مخصوصا فنی

• Like
Reactions: Polaris

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
کیلزون دیگه منسوخ شده ها گرافیکش الان بد محسوب می شه:D

جدا با گرافیکش حال کردی گرافیک نداره ها مخصوصا فنی
کمی برو جلوتر خیلی چیزای باحال میبینی . اوایلش زیاد بالا نیست بعدا خیلی خوب میشه . یه جورایی مثل بازی های انحصاری میمونه . منو که بلاخره هایپ کرد!!!.
برعکسش اون ریمسترش, افتضاح و تاریخ گذشته و منسوخه!

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کمی برو جلوتر خیلی چیزای باحال میبینی . اوایلش زیاد بالا نیست بعدا خیلی خوب میشه . یه جورایی مثل بازی های انحصاری میمونه . منو که بلاخره هایپ کرد!!!.
برعکسش اون ریمسترش افتضاح و تاریخ گذشته و منسوخه!

دیگه اومدی نسازی امیرا نسخه REMASTER همچنان با اختلاف جز بهترین FPS های تاریخ هست گرافیکشم از این جدیده بهتره تکسچرهاش که خیلی بهتره

mohammadi39

کاربر سایت
Jun 4, 2011
1
دوستان کسی
اطلاع داره یا بازی را خریده از استیم بدونه تغییر اپی تونسته بازی کنه
خواستم سی دی کی بازی را بخرم گفتن بازی لاکه و با اپی ایران نمیشه پلی داد
مرسی راهنمایی کنید

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
دوستان من دیروز نسخه ریلودد بازی رو تموم کردم، به همراه تمامی مراحل فرعی. سیو ها رو میذارم برای کسانی که لازم دارند یا در مراحل به مشکل خوردند.
پ.ن: فولدر players2 که حاوی سیو هست رو می تونین تو محل نصب بازی جایگزین کنین.
players2.rar

• Like
Reactions: kamyy and blue lion

samooreabi

کاربر سایت
Jun 15, 2016
65
بازی و دیروز تموم کردم میتونم بگم بعد از سری آخر مدرن وارفار بهترین کال آفی بود که بازی کردم

جزئیات بازی - گرافیک سینمایی - داستان پردازی - شخصیت پردازی و ..... که فکرشو کنید عالی بود

باید به کارگردان و نویسنده بازی تبریک گفت یه تجربه جدید و عالی به بازی باز دادند - تفاوت این سری بازی با سری قبل یعنی بلک آپس 3 زمین تا آسمون بود

اگه دقت کنید 2 تا راجب آینده بود ولی آینده ای که تو این سری گفته شد بسیار زیبا و شفاف بود- وقعا حس جنگ تو آینده به آدم دست میده

بهترین جای بازی شروع بازی بود که به وسیله آسانسور فضائی از زمین به فضا پرتاب میشه - برای کسایی که علاقه به هوا فضا دارند میتونم بگم جزئیات خیلی خوبی تو بازی وجود داشت که حتی برای مطالعه مناسب بود.

در کل میتونم بگم خیلی و بیش از اندازه سوپرایز شدم

امتیاز از 100 میتونم 85 بدم دلایل این نمره یکی بخاطر گرافیک بازی بود که خیلی پیشرفته نبود نسبت به رقیب اصلیش ولی در تو بخش سینماتیک خیلی خوب جزئیات داشت
دوم بخاطر مراحل جانبی بازیش بود که خیلی و بیش از اندازه تکراری و خسته کننده بود به نحوی که فقط شرکت سازنده میخواست ساعت بازی کردن برای بازی باز بیشتر کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر