Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
دیدم کسی تاپیکش رو نمیزنم خودم دست به کار شدم.:D طبق سایت steamdb اگه با ای پی خاورمیانه اقدام به خرید بازی Infinite Warfare از استیم بکنید نسخه ی بازیتون با نسخه ای که خارج از خاورمیانه باشه فرق داره. کسی میدونه چرا؟

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بزار دانلود کنم بعد ... COD 4 R که خوب مشخه وضعش دیگه یه بازی عالی که بازسازی شده اس و مطمعن چند باری خواهم رفت(کلا فقط بازی درجه یک و مورد علاقه بازی می کنم و بقیه رو براشون وقت نمی زارم)...
منتها بحث COD IW فرق داره ... اکتیویژن که به BO 3 گند زد ... هر چی BO 1 عالی بود BO 3 خراب بود... کلا از فضایی شدن شوترها اصلا خوشم نمیاد اما باید ببینم این WI چطوره...

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
بزار دانلود کنم بعد ... COD 4 R که خوب مشخه وضعش دیگه یه بازی عالی که بازسازی شده اس و مطمعن چند باری خواهم رفت(کلا فقط بازی درجه یک و مورد علاقه بازی می کنم و بقیه رو براشون وقت نمی زارم)...
منتها بحث COD IW فرق داره ... اکتیویژن که به BO 3 گند زد ... هر چی BO 1 عالی بود BO 3 خراب بود... کلا از فضایی شدن شوترها اصلا خوشم نمیاد اما باید ببینم این WI چطوره...
فقط در صورتی میشه فهمید که هم نسخه ی کرکی (Realoded) و هم نسخه ی اوریجینال خریداری شده با ای پی کشورهای خاورمیانه رو بازی کنید. مگه اینکه سایت های خبری چیزی بنویسن. تا الان همچین چیزی ندیده بودم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کسانی که از استور ویندوز بازی رو تهیه کنند قادر نیستند با کسانی که از استیم تهیه کردند بازی کنند :) (گرچه فکر نمیکنم کسی از استور تهیه کنه) :|
فعال کردن سی دی کی ها هم با مشکل روبرو شده :)) ورژن خاورمیانه هم که با بقیه فرق داره مثل اینکه =D> بازی هم روی لانچ تو استور 20% آف خورده ;) نتیجه میگیریم RIP COD IP

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
کسانی که از استور ویندوز بازی رو تهیه کنند قادر نیستند با کسانی که از استیم تهیه کردند بازی کنند :) (گرچه فکر نمیکنم کسی از استور تهیه کنه) :|
فعال کردن سی دی کی ها هم با مشکل روبرو شده :)) ورژن خاورمیانه هم که با بقیه فرق داره مثل اینکه =D> بازی هم روی لانچ تو استور 20% آف خورده ;) نتیجه میگیریم RIP COD IP
علی درست نوشتی؟ کسی که از استور ویندوز بازی رو بخره نمیتونه با پلیرهای استیم بازی کنه؟ مگه میشه همچین چیزی؟ یعنی Activation اینقدر احمقه که بزاره با این شرایط بازیش توی استور به فروش برسه؟ مشخصا بیشترین پلیرهای بازی توی استیم هست. مثل این میمونه که بازی رو تحت یوپلی بخرم و نتونم با پلیر استیم بازی کنم. ولی در مورد خاورمیانه توی steamdb برای نسخه ی معمولی این رو نوشته:
This package can NOT be purchased in specified countries:
Iraq, Israel, Jordan, Kuwait, Lebanon, Oman, Palestinian Territory, Qatar, Saudi Arabia, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, Egypt, Germany, Cuba, Libya, Democratic People's Republic of Korea, Syrian Arab Republic, Islamic Republic of Iran, Myanmar, Sudan, China
جالبه که همچین پکیجی به این اسم برای بازی هست:
Infinite Warfare Digital Deluxe Edition (Middle East)

denuvo داره ایا ؟ :D حداقل MW ـش ارزش داره :D
کرک شد عزیز. Reloaded.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
نسخه remaster هم قسمت مولتی روی PC فعلا فاجعه هست ، تمام نکات مثبت بازی رو حذف کردن فقط چندتا skin و sticker اضافه کردن ... .

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی درست نوشتی؟ کسی که از استور ویندوز بازی رو بخره نمیتونه با پلیرهای استیم بازی کنه؟ مگه میشه همچین چیزی؟ یعنی Activation اینقدر احمقه که بزاره با این شرایط بازیش توی استور به فروش برسه؟ مشخصا بیشترین پلیرهای بازی توی استیم هست. مثل این میمونه که بازی رو تحت یوپلی بخرم و نتونم با پلیر استیم بازی کنم. ولی در مورد خاورمیانه توی steamdb برای نسخه ی معمولی این رو نوشته:

جالبه که همچین پکیجی به این اسم برای بازی هست:
Infinite Warfare Digital Deluxe Edition (Middle East)

کرک شد عزیز. Reloaded.
Windows Store 'CoD' buyers can't play with Steam friends

• Like
Reactions: -Poormaz-

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
آقا یعنی چی نسخه آسیا با بقیه فرق داره؟ از ه لحاظ فرق داره؟
چه کم و کسری داره؟

خدایش این نسخه انگار بدجوری جاده خاکی زده

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
آقا یعنی چی نسخه آسیا با بقیه فرق داره؟ از ه لحاظ فرق داره؟
چه کم و کسری داره؟

خدایش این نسخه انگار بدجوری جاده خاکی زده
آسیا نه فقط خاورمیانه
احتمالا در روحیه تروریست ها تاثیر منفی داره
نمراتش که تا الان بد نبوده

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
درود
بازی واسه همه بدون مشکل اجرا میشه ؟ پیغام ریجن نمیده؟ بنده خرید کردم، با یک مکافاتی اکتیو شد ، منتها دانلود هم نمیکنه. با تغییر IP هم نتونستم دانلود کنم/ پیغام زیر را میده.

85474137451370982760.jpg

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
user score 3.2 یعنی افتضاح
من نسخه ریمستر فقط دان میزنم فعلا
USERSCORE تمام نسخه های COD بعد از MW2 همین بوده حتی MW3. زیاد تحت تاثیر Hater ها قرار نگیرید. سینگل بازی فوق العادست اکثر سایت ها هم ازش تعریف کردن. مشکل اصلی بخش مولتی پلیرش بوده.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
درود
بازی واسه همه بدون مشکل اجرا میشه ؟ پیغام ریجن نمیده؟ بنده خرید کردم، با یک مکافاتی اکتیو شد ، منتها دانلود هم نمیکنه. با تغییر IP هم نتونستم دانلود کنم/ پیغام زیر را میده.

85474137451370982760.jpg

درود
شما بصورت گیفت خرید کردید؟ چون اگه از استور روسیه بصورت گیفت خرید کنید و بعد رو اکانت دیگه اکتیو کنید، فقط با ایپی روسیه قابل بازیه! یکی برای خودم بازی GTA V رو به همون صورت خرید و فعال کرد ولی قابل بازی نبود، اخرش با کلی جنگ و دعوا با کسر ده تومن، پولمو برگردوند! ولی اگه مستقیم خودت از استور روسیه بخری قابل بازیه!

• Like
Reactions: myFreedom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر