سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
westworld-ed-harris-1.jpg

ژانر : علمی تخیلی , هیجان انگیز , وسترن
محصول : HBO
ستارگان : Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood
کارگردان : Jonathan Nolan, Lisa Joy Nolan
وضعيت: در حال پخش ( ۲۰۱۶ – )

خلاصه داستان :

در آینده ای نچندان دور پارکی فوق پیشرفته شبیه غرب وحشی طراحی شده است که ربات های انسان مانندی بنام “میزبان” در آن وجود دارد. این ربات ها همگی از قبل برای اهداف مشخصی برنامه ریزی شده اند. افراد ثروتمند که در این پارک با نام “میهمان” شناخته می شوند در ازای پرداخت پول میتوانند از امکانات و ربات های این پارک بازدید و استفاده کنند. همه چیز سال‌ها طبق برنامه پیش می رود و سرمایه گذاران این پارک تسلط کامل بر روی ربات ها دارند تا اینکه یک روز به دلیل نقص فنی در سیستم کنترل، ربات ها متوجه ماهیت واقعی خود شده و کم کم دست به شورش علیه سازندگان خود می زنند…

Westworld [Season 1] (Selections from the HBO® Series)
Composer: Ramin Djawadi

دانلود با سه کیفیت MP3 128 و MP3 320 و FLAC

لطفا دیدگاه های خودتون رو راجب این سریال زیبا مطرح کنید...
توجه : حدسیات و تئوریهای مطرح شده تو اینترنت که به کلیت سریال مرتبط هستن رو حتماً تو تگ اسپویلر قرار بدید و موضوع عنوان رو بنویسید " تئوری کلی "

Last edited by a moderator:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
واي! تنها دليلي كه من دوشنبه ها اشتياق دارم!
يه سوال! كارگردانش مثل house of cards كه دو قسمت اولش فيتچر بود عوض شد؟ اگر اره الان كيه؟ و آبرامز و جاناتان نولان پس كجان؟

• Like
Reactions: ps4 only

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
واي! تنها دليلي كه من دوشنبه ها اشتياق دارم!
يه سوال! كارگردانش مثل house of cards كه دو قسمت اولش فيتچر بود عوض شد؟ اگر اره الان كيه؟ و آبرامز و جاناتان نولان پس كجان؟
هربار عوض میشه
کارگدان قسمت 5 ، کارگردان چندتا از برترین قسمت های got هست

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
داخل نقد یکی از سایتای همسایه یه ایده بود که میگفت برنارد هم ممکنه میزبان باشه و این قضایای زن و بچه داشتنش هم مثل سایر میزبان ها یه خیال باشه فقط :D

نکته‌ی مهمی که درباره‌ی روبات‌ها باید بدانیم این است که آنها چیزی که نباید ببینند را نمی‌بینند. مثلا در حالی که پدر دولوریس با دیدن عکسی که از دنیای بیرون پیدا کرده بود کاملا دگرگون شد، اما آن عکس برای خود دولوریس به معنای هیچ‌چیزی نبود. در همین سکانس وقتی پدر فورد با برنارد دست به یقه می‌شود، خبری از فورد نیست تا اینکه او به‌طور ناگهانی ظاهر می‌شود. این شاید حضور ناگهانی فورد را توضیح بدهد. برنارد یک روبات است و تا وقتی که فورد به او اجازه نداده نمی‌تواند او را ببیند. شاید به خاطر همین است که فورد در همین اپیزود به راحتی در شهر مکزیکی‌نشینان قدم می‌زند و کسی به او و ظاهر متفاوتش واکنش نشان نمی‌دهد. فورد به آنها اجازه نمی‌دهد که چیزی که نباید ببینند را ببینند

بعد از این که فهمید پدر فورد ، ارنولد نیست و دروغ گفته بهش هم هیچ اعتراضی نکرد به فورد :confuse:

پ ن : مسخره ترین چیزی که دیدم این اپیزود بردن میوو به طبقه ی بالا بود و هیچکس هم شک نکرد :neutral::neutral:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا بررسی سایت همسایه برای من جزوی از خود سریاله رسما! :)) هر هفته بعد دیدن سریال تا دو روز منتظرم بررسی کنه برم بخونم :)) همیشه هم میفهمم نکات خیلی مهمی بوده که موقع دیدن نفهمیده بودم :))
این قضیه پدر فورد کسی بوددکه خود فورد قبلا اونو به عنوان آرنولد به برنارد نشون داده بود خیلی shaveم کرد :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
اقا بررسی سایت همسایه برای من جزوی از خود سریاله رسما! :)) هر هفته بعد دیدن سریال تا دو روز منتظرم بررسی کنه برم بخونم :)) همیشه هم میفهمم نکات خیلی مهمی بوده که موقع دیدن نفهمیده بودم :))
این قضیه پدر فورد کسی بوددکه خود فورد قبلا اونو به عنوان آرنولد به برنارد نشون داده بود خیلی shaveم کرد :D
قضیه این بررسی چیه؟ کدوم سایته؟ یه راهنمایی غیر مستقیم کن بفهمیم :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
West world چی بووود! رسما مو بر تن سیخ کرد!

اخرای قسمت رسما BOOOM ترکید مغزم. :)) تئوری روبات بودن برنارد اصلا غیر منتظره نبود ولی سریال به بهترین شکل ممکن اثباتش کرد! خیلی خوشم میاد که سریال تئوری های زیادی ایجاد میکنه ولی اونقدر صبر نمیکنه که تو فضای مجازی فلانش در بیاد از شدت بحث و اینا و بعد که همه مطمئن شدن آس رو رو کنه! این قضیه خیلی عالیه! هم سر همین برنارد و هم وجود خط های زمانی متفاوت!
دلم برای ترسا هم سوخت :) بد مرد :) ولی جذاب میشه که همون روباتی که فورد اونجا داشت درست میکرد با قیافه ترسا بیاد بیرون :))
فورد و مخصوصا آنتونی هاپکینز هم دقیقا همونجوری که ترسای فقید گفت، آر اِ فاخینگ مانستر :| خیلی از فورد میترسم :D کاراکتر بینظیریه! وحشتناک فوق العادست

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اقا اون سکانسی ک برنارد گفت what door?
اقا یک لحظه میخکوب شدم
بعد وارد ازمایشگاه شد انگار رفت رو حالت تحلیل ُ همه چیز رو تعریف میکرد
قسمت ۸ و ۹ و ۱۰ چی بشه این سریال
upload_2016-11-14_23-31-42.png

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خب بعد از یه 3 4 قسمت ملال اور بلاخره دوباره فیلم یه جونی گرفت اما ...
اما هنوز میو روی اعصابه و این واقعا داره نصف تجربه ی خوب فیلم رو میگیره. یعنی نتنها منطق داستان میو تو این قسمت درست نشد بلکه بدتر هم شد. اینکه فیلم میخواد موضوع کنجکاوی یک رباط و اندیشیدن فراتر از زندگی و چیزهایی که بهش دیکته کردن رو بهش بپردازه، خیلی جالبه اما نحوه ی پرداختن بهش بنظرم خوب نیست. یه اتفاق دیگه هم که افتاد این بود که مرکزیت داستان از دلاروس تغییر کرد و رفت روی میو! تا اونجا که یادم میاد این دلاروس بود که هی در مورد ماهیت خودش سوال داشت، تصاویری که میدید ، بهرحال..
توی این فیلم خب داستان های زیادی روایت میشه اما بینوشن یکی قضیه ی مرد سیاه پوش جالب بنظر میرسه اینکه دنبال چیه و میخواد چی رو پیدا کنه و ارتباطش با فورد چیه؟ هرچند که باز نمیدونم چرا گروه کنترل زیاد متوجه این فرد نمیشن و براشون سوال پیش نمیاد! موضوع دوم هم انگیزه ی فورد و هدفشه که توی این قسمت حقیقتا به اوج خودش رسید. یک چیز دیگه هم بگم اون زنه معاون هیات رعیسه که با تریس میخواستن دست به توتعه علیه فورد بزنن ... پسر واقعا نفرت دارم ازش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
به نظرم این بخش میو و اون دو نفر نقشه ای باشه تا علیه دشمنان فورد استفاده شه
یا شیاد مربوط به خط داستانی جدید باشه
وگرنه همچین الکی ک نیس

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
بعد از این قضیه برنارد، دیگه باید به تک تک کاراکترها با شک و تردید نگاه کرد! :| یعنی فورد میتونه از هر کسی که خوشش نمیاد، بزنه منهدمش کنه و یه نسخه روباتی از روش طراحی کنه و خلاص! :D مثل همون ترسای بدبخت که احتمالاً به زودی ورژن روباتیکش جایگزینش میشه.
توی تاپیک سریال گفتم، ولی باز هم اینجا باید از بازی محشر آنتونی هاپکینز تعریف کنم. یکی از بهترین بازی هایی هست که توی این مدت در سریال ها و فیلم ها دیدم و نمیتونم برای دیدنش توی هر اپیزود صبر کنم. فقط امیدوارم آخرش خود فورد هم روبات از آب درنیاد! :D
در مورد تئوری تایم لاین ها، کاش در مورد این تئوری چیزی نخونده بودم. (البته دیگه از تئوری فراتر رفته) نمیدونم اگه هیچی در موردش نخونده بودم خودم متوجهش میشدم یا نه، ولی خیلی سورپرایز خفنی میشد اگه آخر این سیزن یه دفعه قضیه رو می فهمیدیم. ولی به لطف اینترنت کافیه یه نفر یه چیزی بگه و انقدر دست به دست بشه تا چاره ای جز فهمیدنش نداشته باشی. :|

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
آقا یه چیزیو دقت کردین؟
وقتی اون نقشه ها رو به برنارد نشون میده، دوربین یجور کات میشه که اون اسمشو گوشه سمت راست پایین نشون نده.
یعنی ممکنه اون اسم آرنولد بوده باشه؟ :D
میدونیم که فیلم برداری تو این سریال خیلی نقش مهمیه.

مثلا سکانسی که Theresa با اون زنه صحبت میکرد، هکتور اون پشت بود و هر دفعه نشون داده میشد.
به احتمال 99% همه مکالمشونو فورد از طریق هکتور شنیده و به اصطلاح ضبط کرده :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر