قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با سلام
من یه psp می خوام بخرم جدیدترین مدلش چی هست و یا اینکه کد وم مدل بخرم بهتره قیمتش بگید ممنون میشم
با تشکر

سلام
psp e1000 معروف به psp street آخرین مدلشه
نو که نداره اکثرا ریفر داخلین

دست دومش از 100 تا 150 هزار بسته به تمیزی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان من ميخواستم يه psp go بخرم چون شهر خودمون نميفروشن نميدونم قيمت چنده و اينكه اين مدل كپي خور دايم شده ؟؟
ممنون ميشم جواب بديد
Sent from my iPhone using Tapatalk

psp go خوب نیست تعرفی نداره ساختش , بهتره مدل ها دیگه رو تهیه کنی
آنالوگ این مدل خوب نیست بد دسته - آنالوگش خرابی زیاد داره و .............

کپی خور دائم و غیر دائمش فرقی نداره - تو غیر دائم هر وقت کنسول روشن میکنی تو قسمت بازیا میری اسم یه برنامه هست
انتخاب و اجراش میکنی لگو سونی پی اس پی میاد بعد راحت تا ساعت ها بازی کن حالشو ببر - برای عوض کردن بازی ها هم لازم نیست کنسول خامش کنی
قیمت که الان یه psp تمیز و در حد با لوازم کامل میشه با 150 خرید

• Like
Reactions: se.phi.roth

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خيلي ممنون بابت پاسختون ولي توضيحتون درمورد كپي خور بودن يا نبودن متوجه نشدم آخه من اولين بارمه ميخوام psp بخرم
لطفا ميشه بيشتر توضيح بدين؟؟
خيلي ممنون
Sent from my iPhone using Tapatalk

کپی خور یه فایل 6 مگابایتیه دانلود میکنی از حالت فشرده خارجی میکنی میریزی داخل مموری کارت psp
تموم شد
حالا دستگاه روشن کنی قسمت بازیا بری یه فایل هست اجراش کنی کپی خور اجرا میشه

• Like

sahand.1m

کاربر سایت
Jan 30, 2017
40
سلام . اگه بخوام psp بخرم کدوم مدل بهتره ؟ 1000 یا 2000 ؟ الان خو قیمت ها نجومیه دنبال اینام .lcd کدوم یکی واضح تر نشون میده ؟
1000 از 2000 بهتره ولی سعی کن 3000 بگیری که lcdش از همه بهتر و شفافتره و مهمتر از همه اینکه مشکل ghosting یعنی چندبار دیده شدن یه فریم متحرک و مثل 1000 و 2000 نداره. دسته دوم خوبشو با قیمت مناسب میتونی از دیوار پیدا کنی

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام بخشید قیمت پی اس پی 2000کپی خور چنده
لطفا کل قیمت ها پی اس پی رو میشه برام بگید
سلام ، مدل های PSP همچون : 1000 - 2000 - 3000 - Go معمولا به صورت دست اول پیدا نمیشن ولی ممکنه مدل 3000 و Go توی بازار به صورت دست اول پیدا بشود .
قیمت های ( حدودی ) دست دوم ، سالم و تمیز به ترتیب : 100 - 150 - 200 - 250 هزار تومان

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر