آموزش استفاده از سرویس کاهش پینگ بر روی PS4 + راه حل بعضی مشکلات

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
به صورت عجیبی اینطوریه و منم نفهمیدم مشکل چیه فقط با عوض کردن سرورهای سروریس کاهش پینگ درست میشد
سلام من با قرار دادن IP ها به صورت پیش فرض و اتوماتیک در PC و PS4 مشکلم حل شد و فقط PING رو شیر کردم .
در WIN VISTA به بالا مثه اینکه IP ها نباید دستکاری شه و به صورت پیش فرض هم جواب میده.

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام من با قرار دادن IP ها به صورت پیش فرض و اتوماتیک در PC و PS4 مشکلم حل شد و فقط PING رو شیر کردم .
در WIN VISTA به بالا مثه اینکه IP ها نباید دستکاری شه و به صورت پیش فرض هم جواب میده.

واسه بعضی از لپتاپها اینطوری مشکل به وجود نمیاد، ولی واسه لپتاپ خودم که ویندوز7 داره باید حتما دستی وارد کنم تا IP رو Failed نکنه

• Like
Reactions: maxlife

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
واسه بعضی از لپتاپها اینطوری مشکل به وجود نمیاد، ولی واسه لپتاپ خودم که ویندوز7 داره باید حتما دستی وارد کنم تا IP رو Failed نکنه
واقعا اعصابم رو خورد کرده همین الان باز مشکل دارم اصلا یه اصول خاص نداره که 100 درصد عملی شه .
شما بیشتر از کجا سرویس میگیری؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
واقعا اعصابم رو خورد کرده همین الان باز مشکل دارم اصلا یه اصول خاص نداره که 100 درصد عملی شه .
شما بیشتر از کجا سرویس میگیری؟

من دیگه نمیگیرم، به نظرم هزینه اش زیاد میشه و نمیصرفه به جاش شاتل سرویس نامحدود+سرویس گیگ گرفتم، هم هزینه اش کمه هم پینگم 110 100 همیشه

ولی از PingPass میگرفتم از همشون بهتر بود

• Like
Reactions: maxlife

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
من دیگه نمیگیرم، به نظرم هزینه اش زیاد میشه و نمیصرفه به جاش شاتل سرویس نامحدود+سرویس گیگ گرفتم، هم هزینه اش کمه هم پینگم 110 100 همیشه

ولی از PingPass میگرفتم از همشون بهتر بود
منم به همین نتیجه رسیدم که شاتل از همه بهتره من الان پارس انلاین دارم که پینگ 300 هست و سرعت 1mb گرفتم که 400kb دنلود میکنه
ر

sarhang alifar

کاربر سایت
Jun 28, 2017
17
دوستان گلم میشه منو راهنمایی کنین
من میخام اینترنت بگیرم اگه میشه بگین کدوم شرکت واسه انلاین عالیه؟
سوال دومم اینه که ایا مودم ایرانسل خوبه یا بده؟
سوال سوم ایا درکل به صورت وای فای خوبه یا شرکتی؟
خیلی خیلی ازتون ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین

sayyids

عضو جدید
Oct 12, 2019
2
سلام
احتمالا تا الان اکثرا مشکل failed شدن رو پیدا کردن و درستش کردن اما از اونجایی که ویندوزم 10 هست و گفتم شاید کسی ندونه
کانکشنی که درست می کنید اگر وصل می شه و شیر هم می شه ولی نمی شه به ps4 در واقع تو تست failed میده باید کانکشن رو دیس کانکت کنید شر رو بردارید بعد دوباره کانکت کنید در حالت کانکت شر کنید احتمالا درست می شه البته این درصورتی هست که در قسمت کاستوم و منوآل در ps4 تو لن آیپی ها رو درست زده باشید
برای هر دفعه که دیس کانکت می شید ی بار باید مراحل دیس کانکت برداشتن شر کانکت و شر کردن رو انجام بدید
اگر باز هم به مشکل خوردید
بگید انشاءالله بشه حلش کرد
در ضمن نت تایپ در این حالت فکر نمی کنم از 2 به چیز دیگه ای تغییر کنه
اگر واقعا سرویس کاهش پینگ کار می کنه یک سرویس درست بگید که همه بتونن از استفاده کنند
چطوری می شه آیپی یا آیپی ها بازی فیفا 20 در ps4 پیدا کرد

kaming

کاربر سایت
Sep 12, 2010
2
سلام
احتمالا تا الان اکثرا مشکل failed شدن رو پیدا کردن و درستش کردن اما از اونجایی که ویندوزم 10 هست و گفتم شاید کسی ندونه
کانکشنی که درست می کنید اگر وصل می شه و شیر هم می شه ولی نمی شه به ps4 در واقع تو تست failed میده باید کانکشن رو دیس کانکت کنید شر رو بردارید بعد دوباره کانکت کنید در حالت کانکت شر کنید احتمالا درست می شه البته این درصورتی هست که در قسمت کاستوم و منوآل در ps4 تو لن آیپی ها رو درست زده باشید
برای هر دفعه که دیس کانکت می شید ی بار باید مراحل دیس کانکت برداشتن شر کانکت و شر کردن رو انجام بدید
اگر باز هم به مشکل خوردید
بگید انشاءالله بشه حلش کرد
در ضمن نت تایپ در این حالت فکر نمی کنم از 2 به چیز دیگه ای تغییر کنه
اگر واقعا سرویس کاهش پینگ کار می کنه یک سرویس درست بگید که همه بتونن از استفاده کنند
چطوری می شه آیپی یا آیپی ها بازی فیفا 20 در ps4 پیدا کرد

دوست عزیز اصلا نیازی به این کارها نیست. شما یه VPS کشوری که پینگ خوبی با ایران داره تهیه میکنی با یک روتر میکروتیک. VPS رو روی PPTP یا L2TP یا SSTP کانفیگ میکنی. روتر رو بهش متصل میکنی. PS4 هم میزنی به روتر. به راحتی هم همه محدودیت های PS4 از بین میره هم پینگ خوب میشه.
من خودم استفاده میکنم. هم Co-Op PES 2019 رو راه انداختم. هم Call of duty پینگم خوبه هم از شر پلیرهای کشورهای عرب خلاص شدم.
خواستید خصوصی پیام بدید.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام.
دوستان من با PSX اینترنت رو رد میکنم و وقتی فیلتر شکن رو روی PC اجرا میکنم تو کنسول هم اعمال میشه و هم تو تست همه چی اوکی هست هم میتونم تو store بچرخم و دانلود کنم هم تو مرورگر کنسول سایت های فیلتر باز میشن اما وقتی میخوام برم آنلاین بازی کنم هر بازی تست کردم میزنه network feather not avaible چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر