آموزش حذف آپدیت بازی های (دیجیتالی) PS4 و نصب ورژن اصلی (1.00)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
امکانش هست که موقع نصب اولیه بازی دیجیتال آپدیت جدیدتر از آپدیت خودمون رو رد کنیم؟
ممنون میشم جواب بدید
سلام
منطورتون رو نگرفتم
یعنی موقع ریختن دیتا، آپدیت رو نریزی؟
نمیشه چون همیشه آخرین آپدیت لازمه اونم در لا به لای دانلود دیتای بازی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اگه اپدیتی که تو لیست دانلود هست رو میگید که خب Pause کن دانلود نشه
اگه منظورت اینه که بازی تو لیست دانلودت قبلا بوده و آپدیتش رو هم گرفته بودی و الان آپدیت جدیدی براش اومده، اونموقع باید آپدیت جدید رو دوباره دانلود کنی

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
دوستان برای یک بازی باید تمام اپدیتها رو نصب کرد یا اخرین اپدیت که اومده رو باید نصب کرد؟
مثلا الان میخوام بازی بتل فیلد رو بریزم رو کنسول که تا الان 2 تا اپدیت داده ,اگر اپدیت 1.02 رو نصب کنم دیگه نبازی هست که 1.01 رو هم نصب کنم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان برای یک بازی باید تمام اپدیتها رو نصب کرد یا اخرین اپدیت که اومده رو باید نصب کرد؟
مثلا الان میخوام بازی بتل فیلد رو بریزم رو کنسول که تا الان 2 تا اپدیت داده ,اگر اپدیت 1.02 رو نصب کنم دیگه نبازی هست که 1.01 رو هم نصب کنم؟

آخرین آپدیت همه آپدیت های قبلی رو هم با خودش داره

• Like
Reactions: db07

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
آقا من اهل تروفی اینا نیستم، مشکل حجم دارم :D
الان مثلا حجم کیلزون ۴۰ گیگ ایناست.ولی با آپدیتاش به ۵۰ و خورده ای هم میرسه.میخوام بازی رو نگه دارم، ولی آپدیتاشو لازم ندارم.الان این حرکتو بزنم،میشه همون ۴۰ گیگ؟
با تشکر از مهندس مهدی :D
نه داداش این روش واسه حجم کارایی نداره چون شما باید بازیرو رو دانلود بزاری تازه برعکس دو برابر حجم اپدیتو میگیره ینی اگه ده گیگ اپدیت باشه موقعی که رو دانلوده بیست گیگ فضا ازت میخواد تا بزاریش رو دانلود بد که اپدیت تموم شد فضارو بهت پس میده

• Like
Reactions: gunner7

FasdDanial

کاربر سایت
Jan 12, 2017
3
سلامخست
سلام دوستان :D

با آموزش حذف پچ و آپدیت های اعمال شده بر روی بازی های دیجیتالی PS4 در خدمت شما هستیم !
نکته 1 : همانطور که میدونید بعضی مواقع نیاز میشه ( و یا اصلا دوست داریم ! :D ) که بازی رو به نسخه اصلی یا همان ورژن 1.00 برگردونیم به دلایل خاص ! >:)

اما اینکار تا اونجایی که میدونیم فقط در صورت داشتن دیسک (نسخه فیزیکی ) بازی امکان پذیر هست که خوب خیلی راحت میتونیم دیتای بازی آپدیت شده رو کلا پاک کنیم و دوباره بوسیله دیسک ، گیم دیتای ورژن 1.00 رو نصب کنیم.

در صورتی که در نسخه دیجیتالی (دانلود شده ) این کار شدنی نیست بخاطر اینکه با پاک کردن دیتای بازی مورد نظر ، کل بازی پاک میشه و در صورت دانلود و نصب دوباره حتما باید آخرین آپدیت بازی رو هم در لابه لای نصب بازی ، دانلود کنیم!
اما یه راه هست که میشه اینکار رو انجام داد ولی نکته ی بسیار مهم و کلیدی اینه که حتما و حتما باید توی لیست دانلود کنسول ، آپدیت جدیدتری به نسبت اونی که نصب کردید وجود داشته باشه ( با مثال توضیح میدم )

نکته 2 : من این روش رو خودم به شخصه پیدا کردم و از هیچ سایت و ... برنداشتم و تا اونجایی هم که من گشتم چیزی در این مورد چه تو سایت های خارجی و چه داخلی پیدا نکردم.
حالا شاید هم باشه و من ندیده باشم اما مطمئن باشید این روش یا باگ و یا حالا هر چیزی که اسمش رو میشه گذاشت خودم پیدا کردم !

نکته 3 : بنده این رو روی ورژن 3.50 کنسول انجام دادم و به احتمال زیاد تو ورژن های پاینتر هم بشه استفاده کرد و امیدوارم تو آپدیت های بعدی هم بشه انجامش داد ! >:)

اما مهمترین قسمت بخش : اینکه شما میتونید در صورت نیاز ، آپدیت بازی مورد نظر رو خیلی راحت بدون دانلود کردن دوباره به همون حالت سابق برگردونید پس خیالتون راحت ! ;))

بریم سراغ آموزش :

تمامی مراحل از کنسول خودم میباشد !

1. من الان بازی Witcher III رو روی کنسولم نصب شده دارم

dvq35k5ju8n7wnicd152.jpg

که ورژن بازی 1.11 میباشد !

cs11b97ama9ai4rcg7fp.jpg

2. مهم : میدونید که الان آپدیت 1.20 بازی منتشر شده و میشه دانلودش کرد و تو لیست دانلودهای من هم هست (اصلی ترین قسمت اینجاست ، که آپدیت جدیدی برای بازی اومده که ورژنش از ورژن بازی من بالاتره ! اینکار با آپدیت 1.12 بازی Witcher هم میشد)

dzq99cpk8mpdfq614p39.jpg

4. خب الان دیگه همه چی حله !
نیازی هم نیست که مقداری از آپدیت رو دانلود کنید ، فقط همون اول ببرید رو حالت Pause و بزارید همونجوری بمونه ! مهم اینه که تو لیست دانلود باشه
تنها کاری که باید بکنید اینه که کنسول رو ببرید به حالت Safe Mode و بعدش گزینه 5 یعنی Rebuild Database رو بزنید و منتظر بمونید تا تموم بشه و کنسول بالا بیاد.
میبینید که ورژن بازی به 1.00 تغییر کرد با همون حجم قبلی ( این یعنی هنوزم آپدیت رو دارید که برگردونید ) ! :-?

l5y0glkib2utz2visyam.jpg

5. حالا اگه خواستید یه زمانی بازی رو به همون حالت قبلی ( اینجا به آپدیت 1.11 ) برگردونید کافیه اول برید به لیست دانلود هاتون و آپدیتی که هست رو پاک کنید!

yxnr8ym3ks5b90hqv58i.jpg

6. خب باز کنسول رو ببرید به حالت Safe Mode و بعدش هم باز Rebuild Database رو بزنید و بزارید که کنسول دوباره بالا بیاد !
میبینید که بازی به همون ورژن قبلی برگشته و خیلی راحت میتونید ازش استفاده کنید !

hhg3lumq7vg5063ak6s4.jpg

و آپدیت جدید هم که تو لیست دانلودها نیست !
البته هر وقت خواستید میتونید بازی رو به ورژن جدیدتر ، آپدیت کنید

g25uaaqrrglu6y7avhj1.jpg

ممنون و سپاس از همراهیتون

کپی برداری بدون ذکر منبع ، حرام و نارضایتی بنده رو داراست ! :D[/Qسلام خسته نباشید من چند روز پیش بازی مافیا رو دیجتالی به صورت هکی گرفتم دادم برام دیتا رو بریزن همراه با آخرین اپدیت ولی الان که بازیو اجرا میکنیم بازی بسیار بی کیفیت و بدون گرافیک جوریه که انگار دارم پلی دو بازی میکنم و پر از باگه طرفی که ازش بازیو گرفتم میگه باید صبر کنی اپدیت جدید بیاد ترو خدا کمک کنید راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟

سلام خسته نباشید من چند روز پیش بازی مافیا رو دیجتالی به صورت هکی گرفتم دادم برام دیتا رو بریزن همراه با آخرین اپدیت ولی الان که بازیو اجرا میکنیم بازی بسیار بی کیفیت و بدون گرافیک جوریه که انگار دارم پلی دو بازی میکنم و پر از باگه طرفی که ازش بازیو گرفتم میگه باید صبر کنی اپدیت جدید بیاد ترو خدا کمک کنید راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من اين روشو براي دو بازي واچ داگز 2 و NIOH امتحان كردم، ولي هر دو بازي وقتي به ورژن اصلي برميگردن ديگه اجرا نميشن و مجبورم دوباره ريبولد بزنم تا درست بشه.

الان مشكل از كجاست؟ من اين آموزشو اصلش براي NIOH و گليچ تروفي Regular Smith Customer ميخوامش كه از آپديت 1.02 برطرفش كردن و بازي منم آپديتش 1.06 هستش.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اين روش هنوز جواب ميده؟

چون براي من كه سر بازي NIOH موقع اجراش، ارور خراب بودن بازي را ميده و تو بازي نميره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر