نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
من بالاخره تونستم بخرم!!! گفتم روش رو اينجا هم بنويسم كه اگر كسي مثل من اين مشكل رو داشت با اين روش خريد كنه.
من ١٠ دلار تو حسابم بود اما از xbox بدون فبلتر شكن نميتونستم خريد كنم. از سايت xbox هم ميخواستم بخرم اطلاعات credit card و .. ميخواست.
app خود xbox رو رو گوشي نصب كردم و vpn گوشي رو on كردم و به راحتي خريدم.
مثل خريد از خود xbox بود .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من بالاخره تونستم بخرم!!! گفتم روش رو اينجا هم بنويسم كه اگر كسي مثل من اين مشكل رو داشت با اين روش خريد كنه.
من ١٠ دلار تو حسابم بود اما از xbox بدون فبلتر شكن نميتونستم خريد كنم. از سايت xbox هم ميخواستم بخرم اطلاعات credit card و .. ميخواست.
app خود xbox رو رو گوشي نصب كردم و vpn گوشي رو on كردم و به راحتي خريدم.
مثل خريد از خود xbox بود .
منم این اپ رو داشتم ولی به این جزئیات نرفته و فکرش رو نکرده بودم . مرسی از راهنمایی مفیدتون

• Like
Reactions: mostafaamiri

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
اگر DLC در سایت Xbox موجود و قابلیت خرید داشته باشه، میتونید خرید کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk
منظورتون اينه كه در استور خود كنسول هم باشه؟
دي ال سي مد نظر من(هارلي كويين آركهام نايت) توي سايت ايكس باكس هست اما وقتي روش ميزنم ميره به سايت مايكروسافت:sweatsmile:

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
منظورتون اينه كه در استور خود كنسول هم باشه؟
دي ال سي مد نظر من(هارلي كويين آركهام نايت) توي سايت ايكس باكس هست اما وقتي روش ميزنم ميره به سايت مايكروسافت:sweatsmile:
منظورم سایت Xbox بود، که این DLC ها وجود داره.
برای خرید قاعدتا باید بره به سایت مایکروسافت، بعد از زدن دکمه آبی رنگ Buy مشخصات و قیمت بصورت پاپ آپ ظاهر میشه که میتونید مراحل رو دنبال کنید.

• Like
Reactions: Hartemis

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
منظورم سایت Xbox بود، که این DLC ها وجود داره.
برای خرید قاعدتا باید بره به سایت مایکروسافت، بعد از زدن دکمه آبی رنگ Buy مشخصات و قیمت بصورت پاپ آپ ظاهر میشه که میتونید مراحل رو دنبال کنید.
واقعا ممنونم ازتون خيلي كمك كرديد
فقط يه سوال ديگه داشتم اينكه از كجا ميشه گيفت كارت خريد؟:sweatsmile:سايت هاي ايراني مطمئن هستن؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
فقط يه سوال ديگه داشتم اينكه از كجا ميشه گيفت كارت خريد؟:sweatsmile:سايت هاي ايراني مطمئن هستن؟
بله، اکثرا مطمئن هستند. برای اطمینان کامل به نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه دقت کنید.

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من از سایت بای کاردز buycards....irخرید میکنم . قبلا جم میخریدم . خوشبختانه تا حالا مشکلی نداشتم و فوری اسمس شده . بقیه دوستان هم سایت خوب و قیمت مناسب سراغ دارن معرفی کنن
از سایت گیفت http://giftcard...ir خرید کردم که یه مقداری معطلم کرد مجبور شدم زنگ بزنم . ولی اسمس کرد با تاخیر . دیگه ازش نخریدم. توصیه میکنم برا شروع از اینجا سه دلاری بخرین . بقیه کمتر از ده نداشتن

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
:sweatsmile:
من از سایت بای کاردز buycards....irخرید میکنم . قبلا جم میخریدم . خوشبختانه تا حالا مشکلی نداشتم و فوری اسمس شده . بقیه دوستان هم سایت خوب و قیمت مناسب سراغ دارن معرفی کنن
از سایت گیفت http://giftcard...ir خرید کردم که یه مقداری معطلم کرد مجبور شدم زنگ بزنم . ولی اسمس کرد با تاخیر . دیگه ازش نخریدم. توصیه میکنم برا شروع از اینجا سه دلاری بخرین . بقیه کمتر از ده نداشتن
بله، اکثرا مطمئن هستند. برای اطمینان کامل به نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه دقت کنید.

دستتون درد نكنه خيلي ممنونم
اگر بدون قندشكن خريد كنم از سايت مايكروسافت مشكلي به وجود مياد؟:sweatsmile:يا از خود اپ ايكس باكس(باز هم بدون اون)؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
:sweatsmile:

دستتون درد نكنه خيلي ممنونم
اگر بدون قندشكن خريد كنم از سايت مايكروسافت مشكلي به وجود مياد؟:sweatsmile:يا از خود اپ ايكس باكس(باز هم بدون اون)؟
فرقی نمیکنه از سایت ایکس باکس یا اپ آن خرید کنید . در هر دوحالت اگر فیل شکن نباشه با انواع خطاها روبرو میشین و خرید تقریبا غیر ممکنه

من تلاش کردم از حود کنسول خرید کنم و اینترنت گوشی رو هات اسپات کردم و شیر شد . بعد در کنسول به این اینترنت وصل شدم ولی با اینکه فیل شکن روشنه ولی اینترنت فیل شده نمیده به کنسول ؟؟

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
فرقی نمیکنه از سایت ایکس باکس یا اپ آن خرید کنید . در هر دوحالت اگر فیل شکن نباشه با انواع خطاها روبرو میشین و خرید تقریبا غیر ممکنه

من تلاش کردم از حود کنسول خرید کنم و اینترنت گوشی رو هات اسپات کردم و شیر شد . بعد در کنسول به این اینترنت وصل شدم ولی با اینکه فیل شکن روشنه ولی اینترنت فیل شده نمیده به کنسول ؟؟
منم تقريبا همين شده
با لطف دوستان گيفت كارت رو خريدم،خيلي ممنونم ازتون
ريديم هم شد ولي وقتي ميخوام دي ال سي رو بخرم پيام دادن ادرس مياد،از خود سايت مايكروسافت و اپ ايكس باكس و خود كنسول سعي كردم بخرم اما همين پيام مياد باز.راه حلش چيه؟:sweatsmile:

Attachments

• image.jpeg
    image.jpeg
    39.8 KB · مشاهده: 25

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستا کسی هست ادرس بهم بگه تا گیفت رو وارد کنم؟
هرکاری میکنم نمیشه
Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later.
قیلترشکن هم وصله بازم نمیشهلطفا کمک کنید

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
منم تقريبا همين شده
با لطف دوستان گيفت كارت رو خريدم،خيلي ممنونم ازتون
ريديم هم شد ولي وقتي ميخوام دي ال سي رو بخرم پيام دادن ادرس مياد،از خود سايت مايكروسافت و اپ ايكس باكس و خود كنسول سعي كردم بخرم اما همين پيام مياد باز.راه حلش چيه؟:sweatsmile:

اشکال از اکانتتون است که داخلش ادرس ها رو تکمیل نکردین .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستا کسی هست ادرس بهم بگه تا گیفت رو وارد کنم؟
هرکاری میکنم نمیشه
Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later.
قیلترشکن هم وصله بازم نمیشهلطفا کمک کنید
از داخل کنسول نمیشه . از سایت امتحان کنید

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
میخام اکانتمو شارژ کنم برا خرید اورواچ
علاوه بر شارژ، مستر کارت یا ... نیازه برا خرید؟
شارژ کنم نمونه رو دستم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر