نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام
من امروز یه کارت 10 دلاری خریدم و account ساختم و اومدم کد رو redeem کنم. شناخت و اطلاعات billing خواست. آدرس آمریکا زدم ولی تهش error داد.(باید از ف.ی. شکن ااستفاده کنم؟)
من این 10 دلار رو خریدم که باهاش gold یک ماهه بخرم . مثل اینکه از این طریق نمیشه؟ یعنی الکی 10 دلاری خریدم؟

سلام . از داخل اکانت ایکس باکس و با کامپیوتر خرید کنید . خودش تو دستگاه مالکیت شما رو نشون میده و میتونید دانلود کنید
اگر میخاین از دستگاه بخرین باید اینترنت فیل شده روی دستگاه شیر کنید که بهترین راهش استفاده از اینترنت موبایله

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
سلام . از داخل اکانت ایکس باکس و با کامپیوتر خرید کنید . خودش تو دستگاه مالکیت شما رو نشون میده و میتونید دانلود کنید
اگر میخاین از دستگاه بخرین باید اینترنت فیل شده روی دستگاه شیر کنید که بهترین راهش استفاده از اینترنت موبایله
مگه میشه گلد رو بدون مشخصات بانکی خرید کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
با گیفیت کارت میشه خرید کرد . گیفت کارت لایو بگیرید اشتراک ماهیانه و داخل اکانت ریدیم کنید

فقط یه نکته : من متوجه شدم که هم از داخل اکانت مایکروسافت میشه خرید کرد و هم از داخل سایت ایکس باکس دات کام .
من بار اول که کد زده بودم و رفتم خرید بازی ، اصلا گزینه خرید با گیفت کارت نداشت و فقط مستر و ویزا بود . با ساپورت مایکرو که صحبت کردم گفت باید از خود سایت ایکس باکس بخری . یعنی خرید یک بازی از دو مسیر وجود داره و برا گیفت کارت حتما باید از سایت xbox.co اقدام کنید تا در ادامه اجازه خرید با گیفت کارت رو بده

آخرین ویرایش:

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
با گیفیت کارت میشه خرید کرد . گیفت کارت لایو بگیرید اشتراک ماهیانه و داخل اکانت ریدیم کنید
میدونم، اون پستی که جوابش رو دادی مشکلش خرید لایو بوده با گیفت کارت دلاری، میگم مگه میشه بدون مشخصات حساب بانکی لایو خرید؟

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
شايد من درست بلد نيستم. اما وقتي تو سايت sign in ميشم و از اونجا store رو انتخاب ميكنم بعدش كه محصول رو انتخاب كردم يه گزينه checkout مياد و بعدش اطلاعات كارت و .. ميخواد

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من اهل خرید اشتراک گلد نیست .فقط یه بار خرید کردم .از یکی از سایت ها ی فروش گیفت کارت یه اشتراک 48 ساعته گرفتم و رفتم تو اکانت ریدیم زدم و قبول کرد .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
شايد من درست بلد نيستم. اما وقتي تو سايت sign in ميشم و از اونجا store رو انتخاب ميكنم بعدش كه محصول رو انتخاب كردم يه گزينه checkout مياد و بعدش اطلاعات كارت و .. ميخواد
همون نکته که تو پست قبل گفتم . شما باید از مسیری خریدتون رو انجام بدین که به چک اوت نخورید ( درمورد خرید بازی ها)
برای اشتراک لایو از خود سایت نمیشه بدون مستر کارت خرید کردید . بهتره اشتراک گیفیت از سایت ها بخرین و ریدیم کنید
حتما بار اول خرید ها از مبالغ پایین استفاده کنید تا درصورت مشکل ضرر نکنید
ضمنا امکان یه سایت هست که مسترکارت یه دلاری به بالا میده و یکبار مصرف و فوری و بی نام . (سایت چالشگر)
با این کارت میتونین مستقیم خرید کنید (شماره کارت و سی وی وی میده) من امتحان نکردم
موفق باشید

ضمنا من از سایت بای کاردز خرید میکنم و خدمات اش خوبه و تا حالا تاخیر و گیر نداشته (جهت اطلاع دوستان)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mostafaamiri

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
همون نکته که تو پست قبل گفتم . شما باید از مسیری خریدتون رو انجام بدین که به چک اوت نخورید ( درمورد خرید بازی ها)
برای اشتراک لایو از خود سایت نمیشه بدون مستر کارت خرید کردید . بهتره اشتراک گیفیت از سایت ها بخرین و ریدیم کنید
حتما بار اول خرید ها از مبالغ پایین استفاده کنید تا درصورت مشکل ضرر نکنید
ضمنا امکان یه سایت هست که مسترکارت یه دلاری به بالا میده و یکبار مصرف و فوری و بی نام . (سایت چالشگر)
با این کارت میتونین مستقیم خرید کنید (شماره کارت و سی وی وی میده) من امتحان نکردم
موفق باشید
حالا سعي ميكنم يه كاريش كنم ديگه.
آخه من كد رو زدم و١٠$ رو رديم كرد.
فكر نميكردم بعد از اون دوباره داستان داشته باشه.
ممنون از كمك هاتون

• Like
Reactions: poonoodi

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
حالا سعي ميكنم يه كاريش كنم ديگه.
آخه من كد رو زدم و١٠$ رو رديم كرد.
فكر نميكردم بعد از اون دوباره داستان داشته باشه.
ممنون از كمك هاتون

برا خرید بازی ها و غیره نیازتون میشه . نگرانش نباشید . مهم اینه که ریدیم شده و کارت سوخته ندادند
ضمنا گیفت کارت های اشتراک گلد به رنگ سبز و گیفت کارت های دلاری مایکرو به رنگ سفید در سایت ها بفروش میرسن

• Like

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
ميشه بي زحمت استفاده از اينترنت موبايل رو توضيح بدين ؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اینترنت رو از شبکه تلفن همراه بگیرید نه وافای که وای فای ازاد باشه . بعد با یک نرم افزار مثل هات اسپات اینترنت را بصورت وای فای ارائه کنید . سپس در کنسول به اون وای فای وصل بشید .

• Like

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
:sweatsmile::sweatsmile:
زمانی که میخواد خرید انجام بشه، اکانتت رو انتخاب کن، خرید از حسابت کم میشه، نیازی به مشخصات حساب بانکی نداره. تونستی قطع و مجدد امتحان کن.

الان تست کردم با آیپی ایران از حسابم کسر کرد و مشخصات بانکی هم نخواست.

براي خريد دي ال سي هم ميشه اين كارو كرد؟

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
بله.
اها خيلي ممنون
پس اگه كارت سفيد ١٠ دلاري رو بگيرم و دي ال سي رو از سايت ايكس باكس بخرم،ميتونم با خود كنسول دانلودش كنم؟

آخه بالاتر آقا فرشاد گفته بود كه اين روش فقط براي خود بازي هاست و براي دي ال سي كاربرد نداره

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
اها خيلي ممنون
پس اگه كارت سفيد ١٠ دلاري رو بگيرم و دي ال سي رو از سايت ايكس باكس بخرم،ميتونم با خود كنسول دانلودش كنم؟

آخه بالاتر آقا فرشاد گفته بود كه اين روش فقط براي خود بازي هاست و براي دي ال سي كاربرد نداره
اگر DLC در سایت Xbox موجود و قابلیت خرید داشته باشه، میتونید خرید کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر