Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
ماشالله جدیدا مد شده یه بازی میدن با یه میلیارد ایراد و نواقص بعدم تا یه سال DLC و پچ و آپدیت رفق نقص و ایرادت بازی میاد

یعنی واقعا مورد از این مسخره تر ندیده بودم بگن بعدا یه DLC میدیم توش بتونید لباس بخرید :| یا 2 روز بعدم لابد میگن چند وقت دیگم یه DLC دیگه میدیم توش هوش مصنوعی بهتر شه و .... جای اینکه مثل آدم بشینن بازی کامل بدن بیرون, چه کارها که نمیکنن برای پول ... نمونه ی دیگه ی بازی 99% ناقص هم NMS

حالا اینا به کنار کل نسل هم که شده Remaster و Remak ... دریغ از چند تا ip درست حسابی جدید

واقعا هم صعنت گیم داره به کدوم سمت میره ؟

من شخصا دوره ی پلی استیشن 1 و 2 رو با الان مقایسه میکنم اصلا نمیدونم چی بگم, اونموقع همش ip جدید پشت ip جدید میومد یکی از یکی شاهکار تر به کنار همشونم کامل بودن نه عمدا بازی ناقص بیرون بدن بعدا بگن با dlc و فلان بهمان ( یه پول دیگه ایم ازتون بگیریم ) کاملش میکنیم

الانم اینارو نمیخواستم بگم اما ویدئوی مقایسه ی مافیا 1 رو با 3 دیدم از کوره در رفتم

یکی نیس بگه شما بلد نیستین عنوان در حد مافیا 1 بسازین غلط میکنین میایید نسخه ی سومشو بیرون میدین !!! این مافیا 3 که شبیه هرچی هست جز مافیا باید به عنوان یه ip جدید بیرون میومد اخه چرا از اسم مافیا برای فروش بیشتر سواستفاده میکنین ؟

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
واقعا دوست داشتم مافیا به اوج خودش برگرده...ولی خوب حیف...
مافیا 3 اصولا اراذل و اوباش گری و رو با مافیا اشتباه گرفته... در واقع اگه اسم بازی اوباش (Gangster) و یا اراذل ( Thugs) بود با مسما تر میشد.

تو فیلم God Father در ابتدای فیلم بوناسه را(یکی از اشنایان دور دن کرلئونه) از گادفادر درخواست تنبیه و قتل عوامل تجاوز به دخترش رو طلب می کنه ، دن کرلئونه(بعد از رفتن بناسه را) به رابرت دوال (وکیل خانوادگی) می گه که : ... بر خلاف اون چیزی که اون(بوناسه را) گفت ما قاتل و جانی نیستیم.

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
واقعا دوست داشتم مافیا به اوج خودش برگرده...ولی خوب حیف...
مافیا 3 اصولا اراذل و اوباش گری و رو با مافیا اشتباه گرفته... در واقع اگه اسم بازی اوباش (Gangster) و یا اراذل ( Thugs) بود با مسما تر میشد.

تو فیلم God Father در ابتدای فیلم بوناسه را(یکی از اشنایان دور دن کرلئونه) از گادفادر درخواست تنبیه و قتل عوامل تجاوز به دخترش رو طلب می کنه ، دن کرلئونه(بعد از رفتن بناسه را) به رابرت دوال (وکیل خانوادگی) می گه که : ... بر خلاف اون چیزی که اون(بوناسه را) گفت ما قاتل و جانی نیستیم.
این بازی بیشتر شبیه بازی پدر خوانده هستش که متاسفانه اونم موفق نبود بازی به عنوان یه IP جدا حساب کنی حالا جدا از مشکلات مسخرش میشه در حد یه دور بازی کردن تحمل کرد ولی به عنوان یه مافیا به هیچ وجه
بابا شخصیت اصلی رو باید یه ایتالیایی بزاری نه یه سیاه پوست قلدر که هیچ کیم حریفش نیست

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این بازی بیشتر شبیه بازی پدر خوانده هستش که متاسفانه اونم موفق نبود بازی به عنوان یه IP جدا حساب کنی حالا جدا از مشکلات مسخرش میشه در حد یه دور بازی کردن تحمل کرد ولی به عنوان یه مافیا به هیچ وجه
بابا شخصیت اصلی رو باید یه ایتالیایی بزاری نه یه سیاه پوست قلدر که هیچ کیم حریفش نیست
پدر خوانده 1 بازی خیلی خوبی بود درسته پایانش مسخره بود ولی در کل بازی خوبی بود این واقعا یه آشغال تموم عیاره 2k فروش gta v بهش مزه داده فکر کرده می تونه از هر آی پی جی تی ای بسازه اون از شخصیت گولاخی که براش گذاشتند اون از سیستم مسخره پلیس هاش که واقعا حیثیت مافیا رو برد (مگه جی تی ای که با هر خلافی پلیس بهت شلیک کنه حتی همون جی تی ای هم اینطوری نبود ) هوش مصنوعی تو دیوار بازی و اینکه بازی کوچکترین جزییاتی نداره (دقیقا به سبک تمام بازی های امروزی که جزییات و فیزیک و تخریب پذیری فدای انیمیشن شده ) داستان بازی هم در بهترین حالت متوسطه شاید خوب شروع بشه ولی همینطور در ادامه افت می کنه
واقعا زشته که اسم این آشغال رو گذاشتند مافیا وقتی مافیا 1 رو بازی می کنی حس می کنی چقدر رو بازی کار کردند سطح جزییات هوش از سر آدم می بره تو کدوم بازی امروزی دیدید که موقع تیر اندازی پوکه هایی که روی زمین می ریزه یهو غیب نشه یا موقع خشاب عوض کردند خشاب روی زمین بمونه ؟؟؟ مافیا 1 14 سال پیش اینا رو داشت یا فیزیک معرکه ماشین هاش حتی یه بازی ow امروزی رو هم پیدا نمی کنید که فیزیک ماشین هاش نزدیک مافیا باشه واقعا لعنت بهشون که زدند مافیا رو نابود کردند

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
پدر خوانده 1 بازی خیلی خوبی بود درسته پایانش مسخره بود ولی در کل بازی خوبی بود این واقعا یه آشغال تموم عیاره 2k فروش gta v بهش مزه داده فکر کرده می تونه از هر آی پی جی تی ای بسازه اون از شخصیت گولاخی که براش گذاشتند اون از سیستم مسخره پلیس هاش که واقعا حیثیت مافیا رو برد (مگه جی تی ای که با هر خلافی پلیس بهت شلیک کنه حتی همون جی تی ای هم اینطوری نبود ) هوش مصنوعی تو دیوار بازی و اینکه بازی کوچکترین جزییاتی نداره (دقیقا به سبک تمام بازی های امروزی که جزییات و فیزیک و تخریب پذیری فدای انیمیشن شده ) داستان بازی هم در بهترین حالت متوسطه شاید خوب شروع بشه ولی همینطور در ادامه افت می کنه
واقعا زشته که اسم این آشغال رو گذاشتند مافیا وقتی مافیا 1 رو بازی می کنی حس می کنی چقدر رو بازی کار کردند سطح جزییات هوش از سر آدم می بره تو کدوم بازی امروزی دیدید که موقع تیر اندازی پوکه هایی که روی زمین می ریزه یهو غیب نشه یا موقع خشاب عوض کردند خشاب روی زمین بمونه ؟؟؟ مافیا 1 14 سال پیش اینا رو داشت یا فیزیک معرکه ماشین هاش حتی یه بازی ow امروزی رو هم پیدا نمی کنید که فیزیک ماشین هاش نزدیک مافیا باشه واقعا لعنت بهشون که زدند مافیا رو نابود کردند
حالا جدای از این مسائل این فروش خوبش تو هفته های اول منو حسابی ناراحت کرد این بازی حقشه پایرت شه اونم با سری بالا حاظرم مافیا همینجا تموم شه و نسخه ای دیگه ازش نیاد تا با این آشغالایی که میدن بیرون با اسم مافیا ۱ بازی بشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
موقعی که مافیا3 تریلراش اومد بعضیا میگفتن گوتیه سال و بعضی هاهم مسخره میکردن
خودم جزوه دسته اول بودم ( حداقل فکر میکردم چیز خوبی در بیاد) تا وقتی که نمراتش اومد و وقتی بازی کردم فهمیدم که خیلی هم بیجا نمیخندیدن به کلمه گوتی...
بازی خیـــــلی مشکل داره...
اصلا بهینه نیست به هیچ عنوان،گرافیک توی روز واقعا نزدیک به فاجعه س،واکنش افراد به محیط اصلا جالب نیست مخصوصا عابرین پیاده
فیزیک برخورد با ماشین ها وقتی که پیاده هستید هم عملا وجود نداره،ماشینهای دیگه کلا یه جورین انگار آشوب در شهر GTA فعاله همیشه تصادف میکنن و گاهی دیوانه وار میرن تو دیوار،مراحل به شدت تکراری (همش برو فلانی رو بکش فقط بک گراندش عوض میشه)،قابلیت تعویض لباس وجود نداره و پلیس ها واقعا بدن و ...
اما خوبی هایی هم داره...
مثل سیستم شوتینگ و یکمی هم مخفی کاری هاش جالبه،دراصل داستان خوبی داره اما نحوه طی کردن این داستان جالب نیست
سیستم رانندگیش هم اگه با GTA مقایسه نکنیم بد نیست به نظر من
در اخر فکر میکنم اگه یه سال دیگه تاخیر میزدن به جای دادن DLC و آپدیت های بیهوده بهتر بود.
من مافیا 2 رو بیشتر میپسندم.
مقایسه مافیا 1 با مافیا 3 که دوستمون بالاتر اشاره کرد رو دیدم واقعا دیگه دلم نمیاد مافیا سه رو بازی کنم
واقعا پسرفت بزرگیه... افسوس

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
همین الان دو تا کلیپ توی یوتیوب دیدم از مقایسه شماره سه با شماره دو و یک. واقعا موندم چی بگم. من که دیگه بازی نمیکنم.

ویرایش: یه کلیپ هم گیم اسپات از مشکلات بازی گذاشته که واقعا خنده داره. میتونید اسم Mafia 3 quality control رو سرج کنید و ببینیدش.

ویرایش 2: سه تا از کلیپ ها رو براتون آپلود کردم که راحت تر دانلود کنید. حتما حتما ببینید.

Mafia 3 vs Mafia 1
Mafia 3 vs Mafia 2

Mafia 3 quality control

با عرض پوزش ، مجددأ این سه ویدئو مربوط به مقایسه مافیای 1 و 2 با مافیای 3 رو که دوستمون Fifa 10 در چندین صفحه قبل گذاشته بودن رو اینجا تکرار میکنم تا دوستانی که جدید میان توی فروم ، ملاحظه بفرمایند.
واقعأ ببینید بر سر یکی از بهترین عناوین دنیای گیم که خیلی از ما باهاش خاطره داشتیم ... چه بلایی آوردن !

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام
دوستان توی بازی اسلحه از کجا میشه خرید؟
درود
Middle Button ماوس رو نگه دارید و بیارید پایین برای خرید اســـلحه ، چند لحظه صبر کنید یه ون میاد از اون میتونید بگیرید :|

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
این چه بازی بود آخه :/ همینجوری الکی الکی تا آخرش رفتم هی گفتم الان خوب میشه، الان دیگه این یه چیزی از خودش نشون میده :/ الان دیگه وقتشه :/ نشد که نشد ....
نه بنزین میزنه، نه لباس عوض میکنه نه نیم کلاج میکنه نه موتور ماشینو تعمیر میکنه :|
خیلی ضد حال زد.
دوستانی که هنوز موفق به نصب بازی یا خریداری نشدن، کلاً بیخیال شید. اگه توی عید دیدید خیلی دیگه حوصلتون سر رفته بیاید سراغش. در این حد :/

jhamid93

کاربر سایت
Mar 11, 2015
110
فکر کنم پیش خودشون گفتن، خب اینم یه بازی جدید، یه شخصیت ایتالیایی (ویتو) هم میندازیم توش، اسم بازی رو میذاریم مافیا 3 :-j

اگه درست بازی رو میدادن بیرون دیگه اینقد درب و داغون نمیشد حداقل

مثه این میمونه یه خونه نیمه ساخته بدنت و بگن برو توش زندگی کن بعد کم کم میایم گچ کاریش میکنیم و در و پنجره هاشو میزنیم و کارای دیگشو انجام میدیم 8-|

ارزش پول دادن نداره واقعا

اگه رایگان تهیه کردین واسه یه بار خوبه، تازه اونم به شرطی که به اسم IP جدید برین سراغش 8-|

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
واقعا حوصله مراحل تکراری جانبی رو ندارم ولی این مراحل اصلی رو رفتم بعد واسه هر شخصیت زده .....assign a dist to بعدش کنار هر شخصیت یه سری ماموریت داره مختص به اون شخص اونا رو هم رفتم والا دیگه چیزی تو نقشه بهم نمیده!
باید چیکار کنم؟!!

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
60901664850714207388.jpg

Mafia III Expanded Game Score
Composers: Jesse Harlin & Jim Bonney

دانلود با سه کیفیت MP3 128 و MP3 320 و FLAC

01. Jesse Harlin - New Bordeaux [02:46]
02. Jim Bonney - 11th Hour Blues [03:49]
03. Jesse Harlin - From the Darkness, A Voice [04:28]
04. Jim Bonney - Going Down Slow [04:23]
05. Jesse Harlin - No One Is Untouchable [04:09]
06. Jim Bonney - Boy Becomes a Man [03:26]
07. Jesse Harlin - That's the Plan, Padre [03:14]
08. Jim Bonney - Crush N Shuffle [04:57]
09. Jim Bonney - Splintered Past [03:45]
10. Jesse Harlin - The Paddle Grinds [03:24]
11. Jim Bonney - I Got Numb [03:19]
12. Jesse Harlin - For Old Times' Sake [04:29]
13. Jim Bonney - Swamp War Stomp [03:30]
14. Jim Bonney - Howl [02:39]
15. Jesse Harlin - Freezers and Paper Trails [04:59]
16. Jim Bonney - Shudder N Moan [03:11]
17. Jesse Harlin - Chance of a Goddamn Lifetime [04:09]
18. Jim Bonney - J Bar Blues [04:27]
19. Jim Bonney - Devil In the Woodpile [03:33]
20. Jesse Harlin - A Kind of Peace [03:08]
21. Jesse Harlin - 5 Years, 3 Months, 18 Days [03:48]
22. Jim Bonney - Straight Razor Blues [03:05]
23. Jesse Harlin - Shut Up and Climb [04:37]
24. Jim Bonney - First Man Down [03:56]
25. Jim Bonney - Hard Fought, Hard Won [02:36]
26. Jesse Harlin - Only One Thing We're Good At [04:52]

01 - Sam The Sham And The Pharaohs - Li'l Red Riding Hood
02 - Delta Rae - Bottom of the River
03 - Lightnin' Hopkins - Black Ghost Blues
04 - Cream - White Room
05 - Barry McGuire - Eve of Destruction
06 - Roger Miller - King Of The Road
07 - Sam Cooke - (What A) Wonderful World
08 - The Chambers Brothers - Time Has Come Today
09 - Creedence Clearwater Revival - Green River
10 - Sam Cooke - I'm Gonna Forget About You
11 - James Intveld - Folsom Prison Blues
12 - Clifton Chenier - The Big Wheel (Squeeze Box Shuffle)
13 - Marvin Gaye - You
14 - Searchers - Take me for what I'm worth
15 - Question Mark And The Mysterians - 96 Tears
16 - Otis Redding - Hard To Handle
17 - Sam Cooke - Bring It On Home To Me
18 - Sam & Dave - Soul Man
19 - The Dramatics - Get Up And Get Down
20 - Sam & Dave - Hold On, I'm Comin'
21 - Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
22 - Aretha Franklin - Respect
23 - The Supremes - Love Child
24 - Canned Heat - On The Road Again
25 - Sam Cooke - Another Saturday Night
26 - Three Dog Night - One
27 - Rolling Stones, The - Paint It Black
28 - The Supremes - Baby Love
29 - Four Tops - Reach Out, I'll Be There
30 - Blue Cheer - Good Times Are So Hard To Find
31 - Elvis vs. JXL - A Little Less Conversation (JXL radio edit remix)
32 - The Duprees - You Belong To Me
33 - Beach Boys, The - Wouldn't It Be Nice
34 - COUNT FIVE - PSYCHOTIC REACTION
35 - Del Shannon - Runaway
36 - The Miracles - You've Really Got A Hold On Me
37 - Vanilla Fudge - You Keep Me Hanging On
38 - Paul Revere & The Raiders - Kicks
39 - Searchers - Needles and pins
40 - Bobby Fuller Four - I Fought The Law
41 - Clarence Carter - Slip Away
42 - Steppenwolf - Desperation
43 - Creedence Clearwater Revival - Proud Mary
44 - Jefferson Airplane - Somebody to Love
45 - Aretha Franklin - Chain Of Fools
46 - Rolling Stones, The - Mother's Little Helper
47 - Roy Orbison - Running Scared
48 - Billy Burnette - Ring Of Fire
49 - Creedence Clearwater Revival - Born On The Bayou
50 - The Rolling Stones - Street Fighting Man
51 - Jimi Hendrix - All Along The Watchtower
52 - Rufus Thomas - Walking The Dog
53 - Avengers - Paint It Black
54 - Creedence Clearwater Revival - Bad Moon Rising
55 - Lightnin' Hopkins - The Howling Wolf
56 - Status Quo - Pictures Of Matchstick Men
57 - L.C. Cooke - Take Me for What I Am
58 - The Box Tops - The Letter
59 - Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida
60 - Beach Boys, The - Heroes And Villains
61 - The Chambers Brothers - I Can't Turn You Loose
62 - Sam Cooke - Chain Gang
63 - Patsy Cline - Crazy
64 - Etta Jones - Don't Go To Strangers
65 - Freddy Cannon - Palisades Park
66 - Lightnin' Slim - G. I. Blues
67 - James Brown - I Got You (I Feel Good)
68 - Otis Spann - It Must Have Been the Devil
69 - Jr.Walker & The All-Stars - Shotgun
70 - Lightnin' Hopkins - Sinner's Prayer
71 - Little Richard - Long Tall Sally
72 - Martha Reeves & The Vandellas - Nowhere To Run
73 - John Lee Hooker - One Bourbon, One Scotch, One Beer
74 - Otis Redding - (Sittin' On) The Dock Of The Bay
75 - Otis Redding - Tramp / Otis & Carla
76 - Stax Profiles - Knock on Wood
77 - Steppenwolf - Born to be wild
78 - The Band - The Weight (With The Staples)
79 - The Box Tops - The Letter
80 - The Temptations - I Wish It Would Rain
81 - The Animals - We've Gotta Get Out Of This Place
82 - Dusty Springfield - Son Of A Preacher Man
83 - Jefferson Airplane - White Rabbit
84 - Troggs - Wild Thing
85 - - 85 - Go Go Shoes (Fairmount 45)
86 - Beach Boys, The - Help Me Rhonda
87 - Roosevelt Sykes - Hey Big Momma
88 - The Animals - House Of The Rising Sun
89 - Shadows Of Knight - Got My Mojo Working (alt)
90 - Del Shannon - Keep Searchin' (Follow The Sun)
91 - Mercy Dee - Five Card Hand
92 - Mourning Rituals - Bad Moon Rising
93 - Ramones - Palisades Park
94 - Del Shannon - Runaway '67
95 - The Rolling Stones - Sympathy For The Devil
96 - The Supremes - You Keep Me Hangin' On
97 - Sonny Rhodes - You Better Stop
98 - Tams, The - What Kind Of Fool (Do You Think I Am)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر