Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من دستینی اول رو تا لول ۲۶ رفتم بعد چون رو کنسول ۳ بودم تکن کینگ رو نتونستم برم و الان رو ۴ رایز رو هم رفتم لولم ۴۰ هست بالایت ۳۴۲ البته استریکها رو فکر کنم رفته باشم فقط یه سوال امان داره کلن رایدها و نری و بتونی ادامه بدی تا آخر؟
میتونی ولی trial of osiris و raid بهترین فعالیت برای ایتم گرفتن هستن و اینارو نریم میتونی لایتتو بیاری بالا ولی وقت گیرتره نسبت به اونا!چون باید برای مثال استرایک بازی کنی که کلید صندوق گیرت بیاد و تو یه ساعت ممکنه نهایت 2 تا کلید گیرت بیاد که بازم معلوم نیست اون صندوق چه ایتمی با چه لایتی بهت بده!

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
من دستینی اول رو تا لول ۲۶ رفتم بعد چون رو کنسول ۳ بودم تکن کینگ رو نتونستم برم و الان رو ۴ رایز رو هم رفتم لولم ۴۰ هست بالایت ۳۴۲ البته استریکها رو فکر کنم رفته باشم فقط یه سوال امان داره کلن رایدها و نری و بتونی ادامه بدی تا آخر؟
کلا رید تو داستان بازی و اینکه بتونی ادامه بدی تاثیری ندارهُ فقط برای آیتمهای لایت بالاش و جذابیتی که از لحاظ کار گروهی داره خوبه وگرنه بنظر من اسلحه هاشم زیاد ماالی نیست :D

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
کلا رید تو داستان بازی و اینکه بتونی ادامه بدی تاثیری ندارهُ فقط برای آیتمهای لایت بالاش و جذابیتی که از لحاظ کار گروهی داره خوبه وگرنه بنظر من اسلحه هاشم زیاد ماالی نیست :D
اول متن رو خوندم فکر کردم چیز دیگه نوشتی خخخخخ ولی خوب خیالم راحت شد خودم تکنفره میرم هرچی باداباد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا Raid Heroic عجب چیز خفنیه!یعنی آخرت درگیری خیلی باحاله!
تا فاز دوم باس اخر رفتیم خوابمون میومد گذاشتیم فردا!:Dولی تا الانش سخت ترین بخش همون باس اول بود چون 6 تا توپ میندازه هر سری و هر 6 نفر باید با هم بزنن دشمنام خیلی بیشتر میان یه جهنمی میشه اصلا بعد اتاق هام حدود 80 درصدش با مانع بسته شده شما موقع رفتن تو اتاق باید رو زمین سر بخوری که نشسته بری تو وگرنه میمیری.مانیتورم دیگه فقط هر طرف مانیتور وسط میاد که خیلی سخت از کار میفته حتما همه باید بزنن.
صندوق اگزوتیکا همه سر جاشه ممکنم هست بیشترم شده باشه رو هارد که نگشتیم یوتیوب رو.
باس دوم اون ماشینه هم مثل قبله ولی با دشمنای بیشتر و وقتی 3 تا قطعه رو برسونین دم ماشین قبل بالا رفتن یه تانک Fallen میاد که یکی باید با اسنایپ(اسنایپ خود Raid که چه بهتر) هی بزنتش که دمیج نده بهتون و برین خنثی کنین بمب رو یه تایتان هم بقل پاش شیلد بزنه که بقیه از توش برن اگه دمیج داد یوقتی خودتون یا قطعه پرت نشه زیر ماشین و مجبور بشین کل تیم ریستارت کنین.
باس اخرم فاز اولش تنها فرقش هر 3 طرفش یه ماشین گان خودکار Siva اضافه شده هی باید از کار بندازیش وگرنه دمیج زیاد میده میمیرین.
توصیه من اینه 385 به بالا و حتی شده 390 کنین برین داخل چون واقعا دمیجا بالاس من 391 رفتم تو تو مقدار دمیج زدن و خوردن خیلی تفاوت داشتم با مثلا 387 حتی!اگزوتیکایی که نگه داشتین جوایز فکش ها هرطور شده خودتونو حسابی بکشین بالا.
جوایز Heroic هم من اسلحه ها Sidearm و ماشین گان گرفتم که جفتش مضخرف بود گزینه های خیلی بهتری هست که خود بازی میده ولی اسنایپرشو یکی گرفت خیلی خوبه مدل اسنایپ Event Horizonی هست که کروسیبل میفروشه و دمیجش با Fallen ها فوق العادس!ارمورهام رنگ میگیرن همشون که البته چیز خاصی نیست جذابیت نداره منتهی Ghost Heroic و Emblem جدیدش جفتشون خیلی خفنن.چلنج هام که فعلا نمیاد خدا بخیر کنه اونارو:|
___
دوتا قسمتی که تو کتاب رکورد برای Raid خاموشه یکیش باید روی Heroic تموم کنین یکیش باید باس دوم که همون ماشینس زیر 6 دقیقه بزنین که همون بار اولی که ما تموم کردیم داد بهمون سر 5 دقیقه و 12 ثانیه زدیمش:D
__
تو تیمتونم کم کم 2 تا هانتر باشه و حتما تمام مدت از لحاظ Orb ساپورتش کنین چون تند تند همه جا باید کمان بزنه خیلی بدرد بخوره.تایتان هام سر باس اول طرف دوتا بزنه شیلد درجا میفته برای همین بزارین رو پرکی که شیلد دمیج بخوره Orb میسازه حداقل به یکاری بیاد.
تقریبا سخت ترین جاش همون باس اوله اونو رد کنین دیگه دستتون اومده لایت دشمنا و سختی راحت تر میرین جلو.در کل از لحاظ شدت درگیری باحالترینه تو کل Raid ها باس اول یه ثانیم وقت استراحت نیست همش درحال جنگ و پرت کردن توپ و تکون خوردنین فقط حوصله داشته باشین.هیجانش خیلی بالاستساعت 4 صبح لرزش گرفته بودم:D
___
بعد یه نکته خوب خود بازی بهتون 15 تا Silver Dust داده میتونین با همون از فروشگاه بازی بوسترای مختلف بخرین 5 تا میگیره 3 تا از هر کدوم میده ارزش داره.

• Like
Reactions: NaViiDii

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خوش بحالتون ما که تا حالا قسمت نشده یه راید ساده رو هم بریم چون یار نداریم!! راستی تو آپدیت جدید یه سری آیرون لورد بهم آیتم داد رفتم دیکود کردم دیدم با اینکه لجندری هست ولی دیفنسشون ۳ هستش منم فروختمشون !!! چجوریه ؟ خوب اینا رو برداری لایتت میاد پایین خیلی

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یه سوال، من به خاطر حجم بالای آپدیت اگه رو یه ریجن یک اکانتو بخرم، دی ال سی هاشم رو اکانت ریجن یک خودم بخرم، بعد میتونم رو اکانت اصلیم که ریجن دو هست بازیو با دی ال سی هاش برم؟

واضح تر بگم :D بازی رو اکانت ریجن یک، دی ال سی رو یه اکانت ریجن یک دیگه و بازی کردن رو اکانت ریجن ۲
شدنیه؟

کلا نه تنها این بازی، برای بازیهای دیگه هم میشه؟

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
یه سوال، من به خاطر حجم بالای آپدیت اگه رو یه ریجن یک اکانتو بخرم، دی ال سی هاشم رو اکانت ریجن یک خودم بخرم، بعد میتونم رو اکانت اصلیم که ریجن دو هست بازیو با دی ال سی هاش برم؟

واضح تر بگم :D بازی رو اکانت ریجن یک، دی ال سی رو یه اکانت ریجن یک دیگه و بازی کردن رو اکانت ریجن ۲
شدنیه؟

کلا نه تنها این بازی، برای بازیهای دیگه هم میشه؟

بلی میشه
من خودم ۲ ۳ تا بازی رج۲ داشتم با dlc‌اما راحت با اکانت اصلی که رج۱ باشه بازی کردم

• Like
Reactions: account240

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
اینکه بازی تو یه اکانت، دی ال سی یه اکانت دیگه مشکلی پیش نمیاره؟
البته جفتشون هم ریجن

فکر نمیکنم ! همشون رو یه کنسول هستن دیگه با هر اکانتی بری شناسایی میکنتشون هرچی که رو کنسول باشه :-?

• Like
Reactions: account240

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر