BioShock: The Collection

دروود؛

95dvehiy09dvnwc9e39r.jpg

امروز یعنی 13 سمپتامبر 2016، مجموعه بایوشاک شامل سه بازی BioShock، BioShock 2 و BioShock Infinite به همراه تمامی DLC هایی که برای این عناوین ساخته شده (مهمترین اونها Burial at the Sea و Minerva's Den هست)، منتشر شد.
هر سه بازی با بهبود گرافیکی و بهبود بافت ها باز سازی شده اند و هر سه در 1080p و 60fps اجرا می شوند.

قیمت این مجموعه که مجموع ارزش محتویاتش بیش از 100 دلار تخمین زده شده است، 59.99 دلار می باشد.

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
دیروز بالاخره گرفتم
واقعاً عجب کالکشنی
وحشتناک عالیه!
مثلاً خواستم هر نسخه رو تست کنم ببینم گرافیک و گیم پلی چجوریه --- تقریباً هر سه تا رو تا نصفه رفتم

از نظر گرافیک هم نسخه اول به نظرم خیلی بهبود پیدا کرده! حالا نمی دونم من انتظارم خیلی گرافیک بدی بود یا این واقعاً خیلی خوب شده
نسخه سوم هم که 60 فریم بودنش فوق العاده اس، قبلاً روی PC رفتم بودم زیر 40 فریم بود. لذت بازی الان خیلی بیشتر شده.
نسخه دوم هم روون تر اجرا میشه ولی تقریباً همونیه که یادم میاد؛ البته واسه تنها DLC این مجموعه که تا حالا بازی نکرده بودمش خیلی هیجان زدم:
پیش به سوی Minerva's Den
میتونی یه عکس از محتویات داخل جعبه ی بازی بندازی؟؟
توش چی هست که اینقدر بزرگه؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
میتونی یه عکس از محتویات داخل جعبه ی بازی بندازی؟؟
توش چی هست که اینقدر بزرگه؟
بازی دو دیسکه، هر دیسکش هم تویه یه قاب
قاب اول دیسک نسخه 1 و 2 + یه دفترچه که توضیحات کلیه و چیز خاصی نیست
قاب دوم دیسک نسخه سوم خالی
ولی اون جعبه ای که روی هر دو نسخه هست خوشگله خدایی

• Like
Reactions: ClaP TraP

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یکی از بهترین بازی های عمرم بوده این بازی تمام دوران نوجوانیم خیلی برای این بازی انتظار کشیدم البته اون موقع بازی اومده بود اما من سیستمی نداشتم که این شاهکار رو بازی کنم وفقط به دیدن تریلر های شاهکارش مشغول بودم
بعدا که به ارزوم رسیدم و نسخه 1 رو بازی کردم واقعا به این نکته رسیدم که یکی از بهترین بازی های تاریخ این شاهکار نسخه 1 هست!
ایده وحشتناک رپچر زیر دریای اتلنتیک و شخصیت های بسیار جالب و القای حال و هوای سال 1960 واقعا شاهکاره
نسخه های دیگه هم خوب هستند ولی به شخصه نسخه 1 رو از همه بهتر میدونم
به محض عرضه توی استور خریدمش بدون تعلل
فقط یک مسله من نسخه یک رو تمام کردم الان نسخه 2 رو شروع کردم و وقتی میخوام بازی رو سیو کنم میگه فضای کافی نیست در صورتی که من کلی فضای خالی دارم کسی میدونه داستانش چیه؟!

• Like
Reactions: ClaP TraP

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
فقط یک مسله من نسخه یک رو تمام کردم الان نسخه 2 رو شروع کردم و وقتی میخوام بازی رو سیو کنم میگه فضای کافی نیست در صورتی که من کلی فضای خالی دارم کسی میدونه داستانش چیه؟!
تو لیست دانلودت اپدیت اینارو مثلا چندتارو نگه نداشتی؟چون پاز کرده باشی برات جا میگیره مثل اینکه

• Like
Reactions: mohamada

sasan7khat

کاربر سایت
Jun 8, 2012
32
سلام به همه دوستان من از عاشقای این سریم من یک و دوشو بازی کردم
سوال اولم اینه فقط این سه سری هست کلا ؟
سوال دووم درمورد خرید ps4 4k آیا این بازی های ریمستر هم در ps4 جدید 4کی میشن ؟
یا باز باید صبر کنم نسخه مخصوص ps4 4k بیاد تا جایی که می دونم بازی ها هیچ کدومشون قرار نیست 4کی باشن درسته
فقط آپ اسکیل میشن درست ؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
بازی دو دیسکه، هر دیسکش هم تویه یه قاب
قاب اول دیسک نسخه 1 و 2 + یه دفترچه که توضیحات کلیه و چیز خاصی نیست
قاب دوم دیسک نسخه سوم خالی
ولی اون جعبه ای که روی هر دو نسخه هست خوشگله خدایی
برام جالب بود چون رجن ۱ کلا یدونه قاب داره :D رجن ۲ جعبه بزرگتری داره و ۲تا قاب داره

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام به همه دوستان من از عاشقای این سریم من یک و دوشو بازی کردم
سوال اولم اینه فقط این سه سری هست کلا ؟
سوال دووم درمورد خرید ps4 4k آیا این بازی های ریمستر هم در ps4 جدید 4کی میشن ؟
یا باز باید صبر کنم نسخه مخصوص ps4 4k بیاد تا جایی که می دونم بازی ها هیچ کدومشون قرار نیست 4کی باشن درسته
فقط آپ اسکیل میشن درست ؟
سلام دوست عزیز
بله بایوشاک کلاً سه نسخه هست + مراحل اضافی که همه اش توی این مجموعه هست
بازی های PS4 Pro هم با Patch از 4K پشتیبانی می کنن که احتمالش کمه این سه نسخه شامل اون دسته از بازی ها باشن
سوال سومتون رو هم دقیق نمی دونم، اما احتمالاً هستن بازی هایی که به صورت Native کیفیت 4K اجرا بشن اما اکثراً Up-scale میشن

• Like
Reactions: sasan7khat

sasan7khat

کاربر سایت
Jun 8, 2012
32
بازی های PS4 Pro هم با Patch از 4K پشتیبانی می کنن که احتمالش کمه این سه نسخه شامل اون دسته از بازی ها باشن

یه جایی خونده بودم بازی هایی که از اکتبر به بعد بیاد همشون با همین استاندارد یا به قول شما پچ شده بیاد

والا من 1 این سری تو pc و مانیتور crt بازی کردم یه علت عینکی شدنم هم همین گیم بووود خخخخخخخ
نسخه دومشم تو ps3 یازی کردم خوشبختانه چون بدجوری سرم با کار گرم ps4 نخریدم و از قرار معلوم داره نسخه جدید 4 کیشو میدن

یه سسوالی نمیدونم اینجا جاش هست یا نه من یه tv 4k 55 inche lg ub8300 دارم از نسخه های اول 4کی دیگه نمیدونم جالب میشه یا نه
پشتش زده زو hdmi 4k 30hz موقع خرید گفت 900 هرتز رو 1080 و 4k 30hz خیلی روون نشون میده فیلم های 1080 رو
امیدوارم تو 4کی هم همینطور باشه
فقط موندم این hz با fps چه فرقی دارن ؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان.میخواستم بدونم نسخه 1و 2 در مجموع با هم حدودا چند ساعت گیمپلی داره ؟؟؟نسخه آخر روی ps3 بازی کرده بودم یه چیز حدود 9 ساعت طول کشید. نسخه 1 و2 روی هم 18 تا 20 ساعت گیمپلی داره؟؟؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام دوستان.میخواستم بدونم نسخه 1و 2 در مجموع با هم حدودا چند ساعت گیمپلی داره ؟؟؟نسخه آخر روی ps3 بازی کرده بودم یه چیز حدود 9 ساعت طول کشید. نسخه 1 و2 روی هم 18 تا 20 ساعت گیمپلی داره؟؟؟
سلام بستگی داره با چه سرعت و دقتی برید
هر کدوم میانگین 10 ساعت رو گیم پلی داره
البته DLC هاشون هم هست؛ نسخه سوم هم که بیشتر از 9 ساعت طول کشید برای خود من، مخصوصاً روی درجات سختی بالاتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر