نقد کوتاهی بر BF1 +ویدیو

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
_۰۰۳۵۳۰-1.jpg

یک نقد کوتاه بر بازی BATTLEFIELD 1: بازی میدان نبرد ۱ از همان ابتدای کار در همان سکانس اول بخش داستانی تحث تاثیر قرار می دهد که بنده تا به حال همچین حسی را در هیچ بازی تجربه نکرده بودم می توانم بگویم که تک تک سلول های بدنم از هیجان داشت بال در می آورد. و واقعا از نظر داستانی یک سر و گردن که هیچ اندازه یک آدم بالغ دیگر تفاوت دارد. و چیزی را لو نمی دهم که از هیحان بازی برای شما کم نشود. وارد بخش انلاین شویم آنلاین: هر چه را از بتای بازی به یاد می آورید و از سری های قبلی کاملا از ذهنتان حذف کنید و با لیوان خالی وارد بخش آنلاین شوید چرا که با سری های قبلی خود تفاوت حیرت انگیزی دارد.لذت اسب سواری کردن و دخل دشمن ها را در آوردن دنیای برای خود دارد حتی خلبانی کردن و بمب های چاق چله انداختن روی بازیکنان بدبخت هم دنیای دیگه ای دارد. اوه یادم رفت بگم تانک بله تانک انواع اقسام تانک داریم که مورد علاقه من همان تانک سنگین خودمون هست که شبیه اتوبوس میماند و با آن می توانید کل یک مد CONQUEST ٰرا جمع کنید و جالب تر از آن خودتان میتوانید در حالی که در درون تانک هستید تانک را تعمیر کنید ولی دیگر نمی توانید حرکت یا شلیک کنید که نقطه ضعف تانک به حساب می آید ولی دوستانتان که در تانک هستند میتوانند با شعله افکن و رگبار تهدیدات را بترکانند.خلاصه تانک رو بردار و MVP بشو. سیستم اسلحه: والا سیستم اسلحه چه عرض کنم خیلی درهم بر همه تنوع سلاح ها خوبه اما نسبت به بتل ۴ خیلی کمتره البته SMG مدل قدیمی ترش بود اونم یادمه تو ASSULT بود اگه اشتباه نکنم یعنی اگه ۱۰ متر کمتر نزدیکم بود در عرض یک نیم ثانیه یارو قیمه میشد فایر ریت خیلی زیادی داشت که حسابی تعجب کردم.البته متاسفانه در بازی بخش هاردکور ندیدم که این خیلی ضد حال هست برای افرادی مثله من که عادت داریم رو هاردکورد بتل رو انجام بدیم اما امیدوارم درستش کنن. اوه شرمنده یادم رفت اسمشو اما اشتباه نکنم بتل باکس بود اسمش یا نه که فقط کارش اینه بهتون رنگ تفنگ بده و بسته به هزینه اش چیزای خوبی میده اما میتوانید تو بازی CASH بگیرین و اون رو خرج تجهیزات و سلاح ها و ... کنید. نقشه بازی هم همونجور که دقت کردم تعدادشون متاسفانه کمه که اونم با بسته الحاقی حل میشه. خوب یک نتیجه گیری بکنیم: نکات مثبت: گرافیک عالی , صدا گذاری عالی ,‌ بخش آنلاین بسیار جذاب و غیر خسته کننده ,سرورهای عالی,فریم ریت نسبتا متعادل نکات منفی:فریز کردن بازی به مدت ۱۰ ثانیه یا کمتر گاهی موقع ها- حمله با نیزه دارای مشکلاتی هست-باگ های عجیب و غریب . ولی فریز کردن خیلی روی اعصابتان میره امتیاز من به بازی: ۹/۱۰

نویسنده:شایان وزیری

مشاهده ویدیو :

آپارات

VideoGameClip.IR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر