PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
David Cage:

با یک موتور جدید قصد داریم محدودیت ها را با بازی Detroit حرکت دهیم."

به تازگی David Cage، مدیر و کارگردان بازی های استدیو Quantic Dreams درباره موتور بازی سازی جدید این استدیو و تاثیرات آن برروی Detroit: Become Human صحبت کرده است.

"ما می‌خواهیم مرز ها را با Detroit حرکت دهیم و می‌خواهیم ویژگی های جدیدی از قبیل Cinematography و نورپردازی واقع‌گرایانه‌تر. بنابراین ما موتورمان را از نو ساختیم تا به تمامی ویژگی های مورد نظر دست پیدا کنیم."

"ما بر روی شیدر (Shader) های مو، پوست و چشم کار کردیم. سیستم پخش نور جدیدی داریم که باعث قرمز شدن گوش شخصیت اصلی زمانی که نور به پشت گوش او می‌تابد بشود."

"ما با تکنولوژی بازی می‌کنیم و شاید بازی‌بازان برایشان مهم نباشد و فقط گیک ها و توسعه‌دهندگان به آن اهمیت بدهند. با این حال امیدواریم بازیکنان از آن‌چه در صفحه می‌بینند راضی باشند."

منبع

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
امیدوارم واقعا جناب کیج از بیوند درس گرفته باشه. یعنی بیوند واقعا مزخرف بود. بعضی اوقات فقط می خواستم بازی تموم بشه تا برم بفروشم خیلی کسل کننده و کش دار بیخود. امیدوارم واقعا از بازی بعدی فرق داشته باشه. البته دوست دارم کیج رو داستان های جنایی کار کنه تا اینجور داستانها.
همون بازی که تو میگی ارزو میکردی تموم شه بری بفروشیش من از 90 درصد فیلم هایی که دیدم بیشتر بهم چسبید قشنگ با شخصیت ارتباط برقرار میکنی میشناسیش و باهاش همدردی میکنی این چیزیه که فقط دیوید کیج میتونه بسازه نمونه همچین چیزی رو حتی تو سریال های چند فصلی هم نمیتونی ببینی البته نه همشون

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
pqybw97wohqa9qxk2q8q.jpg

دموی 20 دقیقه ای گیم پلی و صحبت های دیوید کیج رو نگاه کردم.اینطور که پیداست با داستان خیلی خوبی طرفیم ولی گیم پلی ایی که دیدم نتونست منو مطمئن کنه با چیزی فراتر از کارهای قبلیش قراره روبه رو بشیم.فرض رو بر این میگیریم که باز قراره چندین تا پایان انتظارمون رو بکشه و همچنین حوادث طی بازی بر اساس تصمیمات ما تغییر کنن که میشه همون کارهای قبلی کیج.این وسط گیم پلی باز عنصر گمشدس!

از دید خودم بهترین چیزی که میتونه این سبک رو یک گام اساسی رو به جلو ببره فقط هدست مجازیه.امیدوارم برنامه ای برای یه نسخه کامل روی VR هم تو آینده داشته باشن.اگه منتقدین و گیمرا بوسیله VR خودشون رو توی همچین دنیایی ببینن تاثیر شگفت انگیزی میتونه روی تجربشون داشته باشه و نقایص احتمالی گیم پلی (مانند تکراری بودن) که این سبک باهاش مواجه هست رو تا اندازه زیادی پوشش بده.اینجوری بخواد دوباره همین روند رو طی کنه اگه بگیم حتی داستانشم عالی باشه در بهترین حالت میشه براش متای 80 رو متصور شد.فاکتور گرافیک هم که دیگه نمیتونه اونچنان روی نظرات تاثیر بزاره چون قبلا عناوینی اومدن که از نظر گرافیکی ترکوندن ولی وقتی عنصر گیم پلی رو نداشتن نتیجه پایانیشون بر باد رفته.در مجموع با این نمایشای کنونی نظر مثبتی روش ندارم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
pqybw97wohqa9qxk2q8q.jpg

دموی 20 دقیقه ای گیم پلی و صحبت های دیوید کیج رو نگاه کردم.اینطور که پیداست با داستان خیلی خوبی طرفیم ولی گیم پلی ایی که دیدم نتونست منو مطمئن کنه با چیزی فراتر از کارهای قبلیش قراره روبه رو بشیم.فرض رو بر این میگیریم که باز قراره چندین تا پایان انتظارمون رو بکشه و همچنین حوادث طی بازی بر اساس تصمیمات ما تغییر کنن که میشه همون کارهای قبلی کیج.این وسط گیم پلی باز عنصر گمشدس!

از دید خودم بهترین چیزی که میتونه این سبک رو یک گام اساسی رو به جلو ببره فقط هدست مجازیه.امیدوارم برنامه ای برای یه نسخه کامل روی VR هم تو آینده داشته باشن.اگه منتقدین و گیمرا بوسیله VR خودشون رو توی همچین دنیایی ببینن تاثیر شگفت انگیزی میتونه روی تجربشون داشته باشه و نقایص احتمالی گیم پلی (مانند تکراری بودن) که این سبک باهاش مواجه هست رو تا اندازه زیادی پوشش بده.اینجوری بخواد دوباره همین روند رو طی کنه اگه بگیم حتی داستانشم عالی باشه در بهترین حالت میشه براش متای 80 رو متصور شد.فاکتور گرافیک هم که دیگه نمیتونه اونچنان روی نظرات تاثیر بزاره چون قبلا عناوینی اومدن که از نظر گرافیکی ترکوندن ولی وقتی عنصر گیم پلی رو نداشتن نتیجه پایانیشون بر باد رفته.در مجموع با این نمایشای کنونی نظر مثبتی روش ندارم
به نظرم کاملا به دید اشتباهی داری بازی رو میبینی که میگی گیم پلی نداره! :D

سبک بازی Action یا Action Adventure ، پلتفرمر...ریسینگ... نمیدونم...هرچیز دیگه ای نیست که بگیم گیم پلی نداره! :D
سبکش Interactive Dramaـست ، که میشه گفت از زیر مجموعه های ادونچرـه! ، این چیزی که میگی مثل اینه که بگیم ادونچرهای Point & Click گیم پلی نداشتن/ندارن!
ویدیوی 20 دقیقه ای رو ندیدم، اما چیزی که توی E3 دیدیم به خوبی نشون میداد گیم پلی بازی خیلی پیشرفت کرده! و تاثیرات پیدا کردن مدرک های مختلف چقدر زیاده! یه جورایی اون بخش Point & Clickـه ادونچرش بیشتر از قبل شده!

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
هم هوی رین ، هم بیاند بازی های خوبی بودن.ولی کیج باید یک تکونی به گیم پلی بازی هاش بده.دیگه راه رفتن و دگمه زنی جذابیت چند سال پیش را نداره.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
به نظرم کاملا به دید اشتباهی داری بازی رو میبینی که میگی گیم پلی نداره! :D

سبک بازی Action یا Action Adventure ، پلتفرمر...ریسینگ... نمیدونم...هرچیز دیگه ای نیست که بگیم گیم پلی نداره! :D
سبکش Interactive Dramaـست ، که میشه گفت از زیر مجموعه های ادونچرـه! ، این چیزی که میگی مثل اینه که بگیم ادونچرهای Point & Click گیم پلی نداشتن/ندارن!
ویدیوی 20 دقیقه ای رو ندیدم، اما چیزی که توی E3 دیدیم به خوبی نشون میداد گیم پلی بازی خیلی پیشرفت کرده! و تاثیرات پیدا کردن مدرک های مختلف چقدر زیاده! یه جورایی اون بخش Point & Clickـه ادونچرش بیشتر از قبل شده!
نمیگم که گیم پلی چیزی مثل اکشن ادونچر در بیاد اما چیزی رو باید فراتر از دنبال مدرک گشتن و تاثیرش رو سکانسهای پیش رو ارائه بده.به فرض UD رو با آخرین کار کیج B:TS مقایسه کن , UD چیز پیچیده ای نداشت یه گیم پلی مستقیم و آسون اما روش روایت داستان و جاهایی که نیاز به دکمه زنی داشت خیلی جذاب بود یعنی مدام درگیر ادامه بازی بودی و به ندرت با مکانهای خسته کننده روبه رو میشدی.این مورد رو دوست دارم تو D:BH باهاش مواجه نشیم.من خودم با کارهای کیج خیلی هم کردم حتی همون Beyond اما کسی که میخواد نمره بده باید دستش برای امتیاز بالا باز باشه.کیج روی بعضی نوآوریهای گیم پلی توی اینکارش بالاخره باید ریسک کنه حالا از هر نوع سبکی میخواد وام بگیره و با این عنوانش ترکیب کنه مهم نیست باید برای جذاب شدن بازیش اینکارو انجام بده وگرنه منتقد راحت بهش 5-6 پرتاب میکنه.هر عنوانی که میخواد تو صنعت گیم به یاد موندنی بشه بالاخره یه چیزای متفاوتی با دیگر عناوین رو باید دارا باشه که بهش بگن عالی یا شاهکار وگرنه اینهمه عنوان معمولی اینم میشه یکی از اونا منتهی اسمش دهن پر کن تره(چه باید تو بایدی شد:D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من UD رو نزدم( Horror دوست نمیدارم:-" ) ، اما کارهای کیج رو از این نظر که گیم پلی مشکل داره قبول ندارم! :D
میگم که نباید ما از سبکی، یه سبک دیگه رو انتظار داشته باشیم! :D
Heavy Rain یک کار ماندگار شد،با همون گیم پلی ـی که میگی به درد نمیخوره:-" (که توی نمایش Detroit خیلی پیشرفت کرده! :D )
Wolf Among Us هم یک کار تحسین شده بود، تقریبا بدون هیچ گیم پلیی! یا انتخابی که خیلی تاثیر داشته باشه! بعید میدونم بردرلندز یا همون TWD هم از این نظر فرق چندانی داشته باشن! :D

این سبک اساسی ترین بخشش داستان بازیه!(چیزی که تا الان ثابت شده:-" با توجه به همون نقدها! ) ، بعدش از نظر من آزادی عملی که داده میشه بهمون! چه توی انتخاب ها، چه توی پیشبرد موانع بازی!
یه کاری مثل LIS هم بخش برگردوندن زمانش مورد تحسین قرار گرفت و کارهای جالبی میشد باهاش کرد،ولی چیزی بود که بر اساس دنیای بازی بود، نه اینکه بشه توی هر بازیی ازش استفاده کرد! (که اون هم باز بخش ـیش که مورد توجه قرار گرفت باز داستان بود! و بعدشم آهنگ هاش! :D )

---
حالا اینا رو گفتم که بگم ، Detroit اگر داستان و کاراکترهاش خوب در بیاد، حداقل 80% راه رو رفته! :D
گیم پلی رو من اگر بخوام نقد کنم، میبینم چه سبکی رو دارم نقد میکنم و بر پایه ی چه سبکیه! :D ، نمیام مقایسش کنم با سبک های دیگه و بهش 4-5 بدم! :D
یک سری هستن که این سبک رو کلا قبول ندارن!(و یحتمل همون ادونچرهای قدیمی رو!) دیگه نمیشه کاریشون کرد! مثل اینه به من ریسینگ شبیه ساز بدن نقد کنم:-" :D

---
پ.ن: یکم از UD بگید فازش چیه که چند جا میگن پیشرفت کرده گیم پلی این سبک و ...:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دیترویت که خیلی خوبه انصافی! هم داستان جالبی داره و من شخصا به دلیل وجود ربات و تم سای فای بیشتر از هوی رین میپسندم، و هم اینکه گیم پلیش بهتر از هوی رینه. بیاند هم که هیچی.

به قول امیر اگه داستانش قوی و خوب باشه که هست، بازی قدم اصلی رو برداشته. کلا من خیلی به بازی خوشبینم. به نظرم میترکونه. خصوصا اینکه کیج یه نفر دیگه رو هم به عنوان کارگردان آورده تو تیم و میشه روی گیم پلی بازی بیشتر حساب کرد.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
چرا هیچ خبری از این بازی نیست؟
کیج دقیقا داره چه غلطی میکنه
نسل تموم شد دیگه

کجا نسل تموم شد؟!هنوز کامیا بازی نداده بیرون!میکامی تازه میخواد بازی معرفی کنه!ایگاراشی بازیش سال 2018 میاد ، لوین هم که هیچی !:-"

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
Heavy Rain یک اتفاقی بود که دیگه ممکن نیست بیوفته به نظر من.
یک شاهکار به تمام معنا.
من از Deroit خیلی انتظار دارم که خوب باشه ولی اینو مطمئنم به هیچ عنوان هیچ بازی به هیچ نحوی نمیتونه چیزی شبیه HR باشه.
هیچ بازی نمیتونه احساسات رو به اون شکل بیان کنه و هیچ بازی حداقل من بازی نکردم که بتونه اینقدر آدم رو توی خودش فرو ببره تنها بازی که به اندازه یک هزارم این بازی تونست توی بیان احساسات موفق باشه The Last of Us بود.
Detroit قراره بینظیر باشه ولی مطمئن باشید به بازی مثل HR نمیتونه حتی نزدیک بشه اون موسیقی خارق العاده Normand Corbeil رو بعد از این همه سال شبیهشو توی هیچ فیلم، بازی یا هر چیز دیگه ای ندیدم ، اگه بازی حتی متای بیشتری بگیره یا اصلا Goty بشه ولی بازم نمیتونه جای HR رو بگیره!
HR یک اشتباه بود که دیوید کیج نباید میکرد یا باید آخرین بازی میبود که میساخت تا بشه از عناوین قبلیش مثل Beyond یا Detroit لذت برد بدون اینکه دنبال شباهتشون به HR بگردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر