Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان یه بیلد خوب برای چیدن پسیو و اکتیو اسکیل های barbarian میشه بگید ؟ من تازه بازی رو خریدم زیاد وارد نیستم
فعلا یه کاراکتر رو لول 70 کردم پاراگون 32 هستم
اینم بتل تگ من : RAVAGER#21773
http://eu.battle.net/d3/en/profile/RAVAGER-21773/hero/79664424
اینم پروفایلم هستش به نظرتون اسلحه هایی که برداشتم خوبه ؟

سوال دیگه اینکه ، آیتم سبزا رو از کجا باید گیر بیارم ؟ منظورم همون آیتم های ست هستش

آخرین سوال هم ، من با یکی از دوستام که میرم . اون وقتی از کنار دشمنا رد میشه دشمنا میمیرن :| یه چیزی تو مایه های Radiance توی دوتا2
اون چیه ؟

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
سلام دوستان یه بیلد خوب برای چیدن پسیو و اکتیو اسکیل های barbarian میشه بگید ؟ من تازه بازی رو خریدم زیاد وارد نیستم
فعلا یه کاراکتر رو لول 70 کردم پاراگون 32 هستم
اینم بتل تگ من : RAVAGER#21773
http://eu.battle.net/d3/en/profile/RAVAGER-21773/hero/79664424
اینم پروفایلم هستش به نظرتون اسلحه هایی که برداشتم خوبه ؟

سوال دیگه اینکه ، آیتم سبزا رو از کجا باید گیر بیارم ؟ منظورم همون آیتم های ست هستش

آخرین سوال هم ، من با یکی از دوستام که میرم . اون وقتی از کنار دشمنا رد میشه دشمنا میمیرن :| یه چیزی تو مایه های Radiance توی دوتا2
اون چیه ؟

بربر جزو کلاس های محبوب همیشه بوده و فک کنم خواهد بود همراه با مانک و ویچ داکتر و ویزارد. واسه این کلاس ها هر فصل جدید که میاد، build ها و نحوه بازی مختلف بیشتری گیمرهای معروف ازشون میدن بیرون. بهترین سایت واسه پیدا کردن و خوندن و اجرا کردن این بیلدها هم سایت diablofans.com هست.

GR90+ Leapquake Seismic Slam [2.4.2] - Barbarian - Diablo III Builds - Diablo Fans
2.4.2 WW/Rend T13 farm - Barbarian - Diablo III Builds - Diablo Fans

این دوتا بیلد بربر فعلا امتیاز بیشتری گرفتن و محبوب ترن. از روی همینا سعی کن آیتم ها رو ببندی، پیدا کنی و جم بذاری و غیره.

آیتم های ست رو باید با بازی کردن در ریفت و تورمنت های بالاتر از 6 پیدا کرد. پایین تر از اون احتمالش کم و شانسیه. از دو سه فصل پیش البته سازنده ها یه لطفی کردن و به ازای انجام دادن کوئست های Season Journey میتونی شش آیتم یک ست بخصوص از کلاسی که برداشتی رو بدست بیاری. که واسه گرفتنش باید تموم کوئست های چهار چپتر رو انجام بدی. توی منو قابل دیدنه چه کارهایی میخواد.
در کُل واسه آیتم خیلی باید ریفت رفت ، خیلی باید گریتر ریفت و باید وقت گذاشت راستش رو بخوای...

قضیه اون دوستت هم اگه ویزارد بوده احتمالا از یه بیلد استفاده میکرده که راه میرفته و میکُشته :D

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
سلام دوستان لطفا چند تا از سایت‌های آموزشی کلاس‌ها و نحو غع‌م گذاری و ترتیب اسپل اینا لینک کنید .ممنون

در ضمن خریدن پتچ‌های جدید چه چیز به بازی اضافه میکنی‌؟

به عنوان یه پلیر مبتدی که معلوم نسیت ادامه بدم یا ندم پتچ هارو هم بگیرم یا نیازی نیست؟>

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
سلام دوستان لطفا چند تا از سایت‌های آموزشی کلاس‌ها و نحو غع‌م گذاری و ترتیب اسپل اینا لینک کنید .ممنون

در ضمن خریدن پتچ‌های جدید چه چیز به بازی اضافه میکنی‌؟

به عنوان یه پلیر مبتدی که معلوم نسیت ادامه بدم یا ندم پتچ هارو هم بگیرم یا نیازی نیست؟>

سایت های آموزشی :

Diablo Fans
Icy Veins
Diablo III News and Guides, Popular Builds and Items for PC and Consoles - diablo.somepage.com

خریدن Reaper of Souls بخش adventure رو واسه پلیر باز میکنه. این بخش خودش چندتا زیربخش داره که پلیرها میرن توش بازی کردن. اولیش Bounties هست که ماموریت های بازی در 5 تا act میری انجام میدی و هر act رو که تموم کنی، بهت پاداش میده. این پاداش یا chest ها رو که باز کنی توش چیزهایی داره که بعداً واسه کارهای مختلفی مثل آیتم خاصی ساختن یا نیروی خاصی رو بیرون کشیدن، لازم میشن.
دومین زیربخش Rift هست که اینم مثل بونتیز خیلی محبوبه و ملت واسه لول آپ شدن راحت تر میرن بازی میکنن. توی ریفت باید انقدر موجود و مانستر و چیزمیز بکشی که یک نوار خاصی پُر بشه تا rift guardian اون ریفت بخصوص بیاد. با کُشتن اون باز یه سری پاداش های خاصی میده، البته توی ریفت و مخصوصاً این آخرش که گاردین رو میکشی احتمال افتادن آیتم های خوب خیلی بالاتره. آیتم های لجندری خوب یا آیتم های set توی لول های بالاتر.
سومین زیربخش Greater Rift هست که مثل همون ریفته، ولی حالت سخت تر و تایمی که مجبور میکنه سریع تر بکُشی و کمتر ول بگردی توی مپ تا تایم تموم نشه. قطعاً آیتم های خیلی بهتری هم در طول خود گریتر ریفت و آخرش بهت میرسه.
چهارمین زیربخش Keywarden هست که این رو معمولاً واسه گرفتن کلید های خاص از باس های خاص واسه رفتن به جاهای خاص میرن بازی میکنن :D توی بازی چهارتا keywarden هست که با کُشتن هرکدوم یک کلید بخصوص میگیری، اینا رو وقتی توی new tristramباشی ، سمت بالای مپ بری میتونی بری توی یک زیرزمینی و کلیدها رو باز کنی. جاهایی که باز میشن مخصوص همون کلید هستن و توشون دو سه تا باس مشتی هستن به نام uber bosses . اینا رو که بکُشی مواد اولیه واسه ساختن دو تا آیتم معروف بازی رو بهت میدن، hellfire ring و hellfire amulet. خیلی خلاصه بهت گفتم وگرنه بیشتر کار داره :D

الان یادم نیست زیربخش دیگه ای بود یا نه، ولی بخش ادونچر الان یه جورایی بخش اصلی بازیه، خیلی عده کمی هستن که برن بخش داستانی. به نظرم اگه به فضای بازی علاقه داری و از گیم پلی و آیتم گرفتن و اینجور کارهای rpg خوشت میاد، گرفتن Reaper of Souls خیلی حیاتیه. ولی اگه زیاد با این سبک آشنایی نداری و هنوز بخش داستانی رو تموم نکردی، برو سراغ همون داستان رو تموم کردن تا ببین دوست داری بیشتر وقت بذاری یا نه. یک سال و خورده ای هم هست که هر سه ماه یک بار season جدید میاد و این بخش ادونچر یک جونی دوباره میگیره. فصل جدید هم از جمعه دو هفته دیگه شروع میشه. هر فصل آیتم های خوب و جدید هست، سِت های باحال. ولی داستان ها و ماموریت ها همونا هستن :D

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
خیلی ممنون دوست عزیز من هر دو رو گرفتم تو بخش چمپیون هم لول ۱۸ کردم ولی‌ از لول آاپ متنفرم حالا واسه من تازه وارد( البته mmorpg زیاد بازی کردم وrpg )کدوم بخشرو برم

در ضمن لول آاپ کردن و رسیدن به ماکس لول مهم تو این بازی یا نه؟
کلا تنهایی‌ حوصلم سر میره ( گروهی نمی‌شه لول آاپ اینا کرد یا کاری بکنم که بعد آن به دردم بخور

یعنی‌ چیکار کنم که هم گروهی بازی کنیم و هم لول آاپ و بی‌ خودی تو بخش دستانی تکی‌ علاف نشم

مثل wowواو دانگونdungeonنداره تکی‌ حوصلم نمی‌کشه ل((

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
خب اگه گرفتی که راحتی بابا، غصه خوردن نداره لول آپ. تنهایی نمیخواد بری، توی همین بخش ادونچر که انتخاب میکنی public و private داره. مثل داستانی که میشه بین این دو حالت انتخاب کرد. پابلیک (عمومی) رو انتخاب میکنی و می بینی که مینویسه چند نفر در حال حاضر در اون درجه سختی و در اون حالت ادونچر دارن بازی میکنن. الان به نظرم خیلی پلیرها کم هستن، فقط خوره ها توش هستن که نمیدونم دقیقاً دنبال چی هستن :))
من خودم هر فصل به پاراگون های 300-400 میرسم دیگه حس و حالم میره، هرچی آیتم هست بدست میاری و هر سِت که دلت بخواد رو داری در حدی که stash کامل پُر میشه. پاراگون درجه لول هایی هست که بعد از رسیدن به لول 70 معمولی بهت میدن. ینی اول باید به لول 70 برسی، بعد پاراگون دادن شروع میشه که تا 1000-1200 هم دیدم کسایی رفتن :D

بخش داستانی رو گفتم پست قبلی معمولاً الان کسی بازی نمیکنه، مخصوصاً باز الان که فصل هم تموم شده و توی این دو هفته که فصل جدید شروع بشه پرنده توی بازی پر نمیزنه. واسه همین وقتی پابلیک رو هم بزنی، می بینی کسی داستانی بازی نمیکنه متاسفانه. توی سرور امریکا باز شاید شانس بیاری کسی باشه، توی اروپا ولی کمتر دیدم... یکم گروهی بازی کردنش با wow فرق داره، نهایت گروه چهار نفره است، خودت و سه نفر دیگه. میتونی با سه تا دوست پارتی بزنین و بری یا میتونی همون سرچ عمومی بکنی تا بازی خودش واست یه بازی آماده رو بیاره که کسی توش باشه. حالا یک نفر شاید باشه و تو بری بشی نفر دوم یا اینکه سه نفرن و تو میری میشی نفر چهارم. شانسیه دیگه. بعد این سرچ زدن عمومی هم به لول و درجه سختی هم کاملاً ربط داره. ینی مثلا اگه به لول 70 برسی و نُرمال سرچ کنی، هیچکی رو نمیاره. چون دیگه اونی که برسه به لول 70 اونقدر قدرت داره شخصیتش که مثلا میگم درجه سختی مستر رو داره بازی میکنه. لول آپ گروهی توی لول های پایین طول میکشه ولی اگه دوستی داشته باشی که قبل از تو به 70 رسیده باشه و پاراگون هاش رو شروع کرده باشه، با اون بری می بینی که مثلا با یک حرکت فرتی همه میمیرن. سریع xp میگیری و لول آپ میشی، مثل بقیه بازی های نقش آفرینی که کسی با لول بالا همراهت باشه سریع تر لول آپ میشی.

نظرم اینه واستی فصل جدید شروع بشه بهتره کلا. بعد یه شخصیت جدید مخصوص season بساز و برو ادونچر بازی کردن، ریفت و بونتی. بیشتر ریفت برو اوایل که بهتر لول آپ بشی. کلاس آسون هم بردار، مثلا بربر بردار. البته به طور کُلی دیابلو یه خُرده آسون هست :D

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
بخش ادونچر که بسته هست واسعم میگه تا بخش دستانی رو تموم نکردم باز نمی‌شه

میگم بتل تاگ چی‌ battle tag

بریمteam speack یا جایی‌ که بشه میکmic داشت اونجوری راحت می‌شه

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
اوه آره یادم نبود، باید حتماً حتماً یه دور داستانی رو تموم کنی بعد واست باز میشه :/ مجبوری بری تا موقع فصل جدید با بقیه بریزی توی بخش ادونچر...

بتل تگم رو توی امضاء گذاشتم Khashayar#21834
بازی رو فعلاً ندارم و آپدیت هم نیست، فقط با گوشی میام میرم کوئست های هارت استون رو انجام میدم :D

• Like
Reactions: Grand master

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
من الان یه monk تو seson لول ۴۱ رفتم این الان که seson تموم می‌شه ۱۰ دقیقه دیگه seson جدید میاد این چی‌ می‌شه؟

باید از اول توseson لول آاپ کنم؟
راستی‌ seson جدید کی‌ میاد اینseson که تموم شد چکار کنم تا یون موقع??

آخرین ویرایش:

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
هر سیزن جدید که شروع بشه، هیروهای سیزن میشن هیرو نرمال. آیتم ها و لباس هایی که هیرو تنش هست که همونجوری میمونن و باهاش منتقل میشن، چیزهایی که توی stash داری هم به صورت نامه توی بازی میاد که هر کدوم رو دلت خواست توی stash حالت نرمال ذخیره کنی.

هر سیزن شروع میشه آره باید واسش یه هیرو جدید بسازی و از لول 1 شروع کنی. میتونی این هیرو قبلی رو هم season rebirth بزنی و دوباره همون رو از اول بری ولی خب فرقی نداره. برو یک هیرو جدید بساز بذار قبلی در حالت نرمال بمونه.

سیزن جدید هم هفته دیگه ساعت 8-9 شب شروع میشه.

• Like

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
خوب الان چیکار کنم تا واسه فصل قبل آماده شم بخش داستانی رو برم? چه کنم؟
این کی‌ واردن و بلاورینگ چیه؟

آخرین ویرایش:

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
اره همون داستانی رو برو، بهتره.
کی واردن رو بالا توضیح دادن که میری دنبال یه سری باس های خاص واسه گرفتن کلید رفتن به جاهای خاص.
اون یکی رو نفهمیدم چی گفتی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر