Batman: Return to Arkham

m0p5il9hu5e56b90zic1.jpg

نام: Batman: Return to Arkham
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
استودیو سازنده: Rocksteady Studios
استودیو ریمستر کننده: Virtuos
پلتفرم ها: PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 5 مرداد / 26 July

امروز برادران وارنر به شایعات پایان داد و این عنوان را به طور رسمی معرفی کرد .
این باندل که شامل دو بازی Arkham Asylum و Arkham City است ، توسط Virtuos به طور کامل و توسط موتور Unreal Engine 4 بازسازی شده و همین طور شامل تمامی DLC های منتشر شده برای این عناوین میباشد.
تاریخ انتشار این بسته ، 26 جولای است و قیمت آن نیز پیشبینی میشود $49.99 باشد .

Batman: Arkham Asylum Remastered

Batman: Arkham City Remastered

Packshots

44850367011724997835.jpg

Batman: Return to Arkham - Welcome to the Madhouse
Download 1080p
Download 720p

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب گیم هم دیروز به دستم رسید . اولین چیزی که میتونم بگم اینه که موقع پلی دادن واقعا احساس متفاوتی نسبت به دیدن ویدیو ها داشتم و گرافیک هم با مشکلاتی که داشت ، واقعا خوب به نظر میرسید !!!
تنها مواردی که واقعا ازارم میداد نورپردازی ضعیف بود در بعضی جاها (حتی گاهی رو batsuit ! ) و همین طور افت فریم وحشتناک در arkham city !
هنوز اپدیت های day 1 رو نصب نکردم ولی احتمال زیاد رفع میشن این موارد بعد نصب .
برای من خیلی پک باارزشی هست RTA :x به شدت خریدش برای کسانی که هنوز این عناوین رو تجربه نکردن ، توصیه میشه .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان تو تهران بازی اومده از کجا میشه تهیه کرد قیمت تقریبیش الان چقدره
یکی دو تا فروشگاه اینترنتی اوردن که مجاز نیستم به دادن ادرسشون در این تاپیک ولی راحت پیدا میکنید .
قیمت هم همون طور که انتظار میرفت بین 180 تا 200 هست .

• Like
Reactions: batman-love

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

قبل از پلی دادنش ، تو دلم به virtuos فحش میدادم فقط که وقتی بلد نیستن با ue4 درست کار کنن ، چرا میرن سراغ ریمستر این دو تا ؟
حتی زمان ریلیز هم با دیدن یه سری ویدیو قطع امید کردم از این دو تا ریمستر . ولی امروز یه ساعت که نشستم پاش ، واقعا حس متفاوتی داشتم نسبت به دیدن اون ویدیو ها ! رنگ ها و نورپردازی به شدت خوبه (که تو اسکرین شات هایی که گذاشتم واقعا به چشم نمیاد ) ، جزییات مدل ها واقعا عالیه و مواردی مثل grapnel boost از قبل هم روون تر شده بود !
ولی یه ایراد اساسی گیم داشت و اونم fps بود ! اکثر مواقع در مبارزات توی شهر و glide ، فریم خیلی راحت تا 20 هم میرسید ! ولی تو چلنج wayne manor حتی تونستم فریم 60 هم بگیرم :D
به شدت پیشنهاد میشه :x

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بازی واقعا عالی ریمستر شده . تنها مشکلش اپدیت اولیه بازی هست . البته من بدون اپدیت بازی کردم و هر 2 نسخه کاملا بدون مشکل و باگ بود . نمیدونم این اپدیت واسه چی بوده !
ریمستر مشکلاتی داره که بعضا کم کاری های virtuos رو نشون میده و ممکنه خیلی ها توجه هم نکنن ! مثلا تو کات سین بتمن و راس بعد مبارزشون ، قشنگ تکسچر چیزی که دور دسته بتمن بسته شده رندر نشده بود !!!
این اپدیت رو به وضوح دیدم برای ارکهام سیتی تغییر اساسی تو نورپردازی ایجاد میکنه (مخصوصا در هلی کوپتر ها) و در موارد دیگه دقت نکردم !
ارکهام اسایلوم هم تو بعضی از صحنه های مربوط به بتمن ، fps drop های عجیبی داشت که احتمال میدم به خاطر تغییر اساسی در بافت صورت بتمن بوده !
ولی در کل نسبت به تریلر اول واقعا عالی شده :x

• Like
Reactions: batman-love

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
من كلا بازي نكردم اين نسخه ها رو از اين بازي اخرش بهترن داستانشون كه بازي كنم اين ٢ قسمت هم؟ arkham knight و فقط بازي كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
یعنی اگه آراکهام اورجین رو داخل پک میزاشتن خریدش تو روز اول برام واجب بود ولی این پک به نظر من اصلا ارزش اکبند خریدن نداره باید صبر کنم یک سال دیگه یک چهارم قیمت بگیرم !! اخه چه کاری بود اورجین رو ریمستر نکردن؟؟

• Like
Reactions: WCW

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
من كلا بازي نكردم اين نسخه ها رو از اين بازي اخرش بهترن داستانشون كه بازي كنم اين ٢ قسمت هم؟ arkham knight و فقط بازي كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk
نظر شخصی: Arkham City که نسخه دوم به حساب میاد فوق العاده است و بهترین داستان رو هم داره
البته متای بازی ها هم این گفته رو تایید می کنه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یعنی اگه آراکهام اورجین رو داخل پک میزاشتن خریدش تو روز اول برام واجب بود ولی این پک به نظر من اصلا ارزش اکبند خریدن نداره باید صبر کنم یک سال دیگه یک چهارم قیمت بگیرم !! اخه چه کاری بود اورجین رو ریمستر نکردن؟؟
من هم ازش خیلی خوشم اومد ولی شما کافیه به تاپیک های origins تو همین فروم یه نگاه بندازی ! یادمه یه عده روز عرضه حتی میگفتن باید به عنوان dlc برای ارکهام سیتی میومد در صورتی که خیلی هم گیم بدی نبود ...
البته این احتمال هم وجود داره که اوریجینز رو با نسخه blackgate ریمستر کنن و تو یه پک بدن دست ما .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر