Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان یک سوال.
اون قسمتی که مامور CIA میاد به ما میگه که یه سری جعبه مخابراتی تو شهر میتونیم شنود کنیم، درست بعدش من رفتم یه جعبه رو شنود کردم رفتم یکیو پیدا کردم که باید با ترسوندن ازش حرف بکشی! متاسفانه حواسم نبود با ماشین رفتم تو آب! و بازی هم هیچی نشد در کمال تعجب! مجبور شدم بزنم از آخرین چک پوینت بیارم ولی تو نقشه هیچی نیست و هیچ ماموریتی ندارم!
چیکار باید بکنم الان؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
من دانلودش کرده بودم ولی فرصت نمیشد بازی کنم تو این دوروز تعطیلی زدم بر بدن .
خوب بود ولی بجای اینکه حس و حال مافیاهای نسخه قبل رو داشته باشه بیشتر برای من حس بازسازی شده GTA : SA رو داشت.اون شاهکاری که انتظار داشتم نبود صرفا یک بازی خوب بود و یک کپی برداری عالی از GTA:SA.
ولی کلا امسال [میلادی] بهترین بازی که انجام دادم با فاصله زیاد Uncharted 4 بود و بعد اون DOOM روی PC.چون DOOM رو PS4 حال نداد.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
هوشه مصنوعی بازی در حد ماکیانه :/ در سطحه گیم های دهه ی فبله واقعا... اگر یکم بیشتر رو یک سری ایراداتش کار میکردند میشد بره تو دسته گیم های خوب. ولی انگار دیگه خسته شدن از ساختشو گفتن بدیم بیرون بابا باداباد هر چی شد!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
به سلامتی گیم اسپات هم نمره داد. 6 . از نظر من نقاط منفی و مثبتش هم درسته. فقط با fast travel موافق نیستم. به شدت هم از گیم پلی بازی و مراحل تکراریش ایراد گرفته. اینطور هم که این گفته بازی رو یه دم بری بدون هیچ ماموریت فرعی 45 ساعت گیم پلی داره.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به سلامتی گیم اسپات هم نمره داد. 6 . از نظر من نقاط منفی و مثبتش هم درسته. فقط با fast travel موافق نیستم. به شدت هم از گیم پلی بازی و مراحل تکراریش ایراد گرفته. اینطور هم که این گفته بازی رو یه دم بری بدون هیچ ماموریت فرعی 45 ساعت گیم پلی داره.

45 ساعت !!!!!!!!! (کمتره) اون یک چیزی گفته . (روی آسان با حداکثر راهنمایی بزار سریع برو)

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من که بی وقفه بازی کردم و بعدش سریع پاکش کردم . (ارزش نداره دوباره رفتن . طولانی و کمی کسل کننده)

اونایی که هنوز تهیه نکردن برن پولشون برای بازی دیگه ای خرج کنند چون این بازی اون حس و حال دنیای مافیایی و گنگستری رو به آدم دست نمی ده . انتظارات برآورده نمی کنه .

متای 60 براش زیادی هست . به قول دوستان بیشتر شبیه GTA در دنیای کلاسیک هست .

اختیار با خودتون (نظر شخصی من بود که بازی رو انجام دادم)

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
Script Hook هم برای بازی عرضه شده. جالبیش اینه که قابلیت شخصی سازی ماشین داخل بازی هست ولی قفله و میتونید با یه مود فعال اش کنید. لیست مود ها و خود Script Hook:

Mafia III Archives - Mafia Mods

خیلی جالبه. اول میای بازی رو کامل میسازی و بعد میای یه سری از قابلیت هایی که باید از اول توی بازی باشن به اسم Free Update تحویل پلیر میدی.
هر کار کردم این scriphook کار نکرد انگار نه انگار باید از کرک خاصی استفاده یا رو همه جواب میده؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
هر کار کردم این scriphook کار نکرد انگار نه انگار باید از کرک خاصی استفاده یا رو همه جواب میده؟
کاره خاصی نداره. شبیه GTA V هست. اول Script Hook رو دانلود و نصب کنید. بعد به لینک زیر میرید و هر ماد رو که میخوای دانلود و نصب کنید. طبق راهنمای هر ماد هم پیش برید تمومه.

Script Hook
Mafia 3 ScriptHook - Mafia Mods

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
کاره خاصی نداره. شبیه GTA V هست. اول Script Hook رو دانلود و نصب کنید. بعد به لینک زیر میرید و هر ماد رو که میخوای دانلود و نصب کنید. طبق راهنمای هر ماد هم پیش برید تمومه.

Script Hook
Mafia 3 ScriptHook - Mafia Mods
مشکل حل شد مسئله این بود که باید اول بازی رو اجرا و بعدش برگردیم و اسکریپ رو اجرا کنیم دوباره برگردیم تو بازی تا کار کنه

• Like
Reactions: -Poormaz-

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان مقاله اس از داستان مافيا سه نوشتن؟
ميخواستم ببينم از joe خبر خست تو مافيا دو؟ يا اصلا بعده دو ويتو اينا چي شد چطور اومد اينجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر