بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
یادش بخیر =((

j03d2fle0y954bbh8as9.jpg

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
هارویست مون ( تنها بازی ای که حدود 2 سال تمام روزی 12 ساعت فقط اینو بازی میکردم )
سری تکن
سری کراش
پپسی من
سری ماشین جنگی
دزد گوسفندا ( اسم دقیق بازیش یادم نیس )
دنیای عجیب
درایور 2
متال اسلاگ
سری مورتال کامبت ( بجز نسخه ی اسپیشال فورس )
تاکسی دیوانه ( اسم دقیق بازیش یادم نیس )
سول ادج
هوکوتو نُ کن
پرنسس زینا
تکن حیوانی
اسمکدان 2
شورش در کشتی
شائولین
متال گیر
سری رزیدنت اویل ( بجز نسخه ی گان سروایور که آشغال بود )
داینو کرایسیس
سول ریور

با چند تا دیگه که الان یادم نیس ....

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
بازی مارو هم یکی یادش بیاد لطفا
چندتا کرکتر داشت هرکدوم نصفشون آدم بود نصفشون حیوون یکشون گرگ، یکیشون کرگدن و... فکر کنم تبدیل به حیوون هم میشدن یادم نیست. عکس کاورش هم همه شخصیت ها بودن با صورت های نصفه آدم و نصف حیوون !
چه بازیایی میکردیم اون زمانا!!:blink:

فک کنم شما اینو میگی Animorphs: Shattered Reality

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید

اون موقع ها البته برای من یکی اینطور نبود که برم اینترنت دو تا ویدئو از بازی ها ببینم و چند تا نقد بخونم بعد بازی انتخاب کنم ...کل گزینه های من برای انتخاب 10 -20 تا بازی پشت شیشه مغازه ها بود که کنار هم چییده شده بود و تنها فاکتور مهم باکس آرت بازی بود ...هر کدوم قشنگ تر بود اون انتخاب می شد...من عاشق مورتال کمبت 4 بودم.. البته ناگفته نماند مورتال کمبت ایکس هم هر چی داره از 4 دارهB-) ...سری کراش فوق العاده بود ...کسلوانیا سمفونی نیمه شب هم که دیگه همه میشناشن....استرایکر 2 و ترون بن و کلا هر چی کپکام بسازه بنظرم محشره...راستی کسی کلونا رو بازی کرده یا من فقط تو ایران بودم ..البته بعدا برای وی ریمستر شد...بازی های دیزنی هم اون موقع یه حال و هوای دیگه داشت نسبت به حالا البته اگه الان دیگه بازی از روی کارتون ها ساخته بشه ...دوک نوکم رو هم یادم رفت بگم ....​

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اون موقع ها البته برای من یکی اینطور نبود که برم اینترنت دو تا ویدئو از بازی ها ببینم و چند تا نقد بخونم بعد بازی انتخاب کنم ...کل گزینه های من برای انتخاب 10 -20 تا بازی پشت شیشه مغازه ها بود که کنار هم چییده شده بود و تنها فاکتور مهم باکس آرت بازی بود ...هر کدوم قشنگ تر بود اون انتخاب می شد...من عاشق مورتال کمبت 4 بودم.. البته ناگفته نماند مورتال کمبت ایکس هم هر چی داره از 4 دارهB-) ...سری کراش فوق العاده بود ...کسلوانیا سمفونی نیمه شب هم که دیگه همه میشناشن....استرایکر 2 و ترون بن و کلا هر چی کپکام بسازه بنظرم محشره...راستی کسی کلونا رو بازی کرده یا من فقط تو ایران بودم ..البته بعدا برای وی ریمستر شد...بازی های دیزنی هم اون موقع یه حال و هوای دیگه داشت نسبت به حالا البته اگه الان دیگه بازی از روی کارتون ها ساخته بشه ...دوک نوکم رو هم یادم رفت بگم ....​

اون موقع برای همه اینطور بود , اینترنت دیال آپ با حداکثر سرعت 33 کیلوبایت اینترنت بود , سرعت دانلود هم 1 کیلوبایت بود , بعد ها شد 56k که اونم بالاتر از 35 کیلوبایت نمیرفت
تازه اونم با مودم زولتریکس 3 چیپ که از بهترین ها بود - اصلا دیسکانکت نداشت با اونم همون 35 کیوبایت آخرش بود
فقط اینترنت ماهواره ای بود که سرعت خیلی بالایی داشت سرعن سرچش 750 کیلوبایت بود سرعت دانلودش 2 مگ بود اما هم خیلی خیلی گرون بود هم وزارت اطلاعات خیلی به این نوع اینترنت گیر میداد و 20 میلیون جریمه و ...... به همراه داشت

آره الانم حالش به همینه , همین الان بری پشت شهرداری یه دیوار کل بازی ها xbox 360 و ps2 و ps1 زدن به دیوار راحت انتخاب میکنی میری حالشو میبری
البته روی باکس آرت نمیشه حساب کرد همین کراش 4 حداقل 15 تا باکس آرت تفاوت ازش دیدم :D

کلونا من هم روی ps1 و ps2 بازی کردم نسخه ps2 که ریسمترش کردن برای wii هم بازیش کردم , نسخه gameboy advance ش رو هم بازی کردم
آره قبول دارم بازیاش تاپ بودن بازیا دیزنی , الان دیگه مثل اون دوران نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر