آغاز به کار تالار بازارسنتر(بازارچه)

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,510
نام
alireza
من دوتا مورد واسه فروش اپ کرده بودم درست قبل از اپدیت سایت ولی الان نمیتونم پیدا کنم!!!! یعنی پولم پریده؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من دوتا مورد واسه فروش اپ کرده بودم درست قبل از اپدیت سایت ولی الان نمیتونم پیدا کنم!!!! یعنی پولم پریده؟
دوست عزیز شما الان میتونید بدون هیچ هزینه ای هر دو آگهیتون رو بار دیگه تو قسمت بازارچه قرار بدین.

• Like
Reactions: Adam

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
شکل ظاهری، فرمت، نحوه دسته بندی کالا که به صورت درختی بود و سهولت در پیدا کردن و دیدن مشخصات کالا در بازار سنتر خیلی عالی بود و بازارچه فعلی یه پسرفت چندین ساله به قبل محسوب میشه
اگر میشد قوانین فعلی رو با همون قالب قبلی بازارسنتر وفق میداد خیلی عالی میشد.

• Like
Reactions: bd5ive

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقیقا مشکل فعلی این بارارچه بازارسنتر نداشتن نظم تو نمایش کالاها و از هم سیختگی هست در نمایش اجناس و نبود دسته بندی مثل بازارسنتر متاسفانه مشخصه که بازارسنتر سر همون فرد کلاه بردار اوردن داخل سایت تا مثلا بگن ما از این طریق مدیریت میکنیم که ناظم ها بتونن رو تایپک ها نظارت کنن که هیج فرقی نداره کسی که بخواد کلاه برداری کنه کارش انجام میده ..

Sadra90

کاربر سایت
Apr 16, 2015
20
سلام
من توی سیستم قبلی 20 هزارتومن پرداخت کرده بودم برای چاپ آگهی و فقط یکیشو استفاده کردم
تکلیف بقیش چی میشه؟

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام
من توی سیستم قبلی 20 هزارتومن پرداخت کرده بودم برای چاپ آگهی و فقط یکیشو استفاده کردم
تکلیف بقیش چی میشه؟

سلام
میتونیم اشتراک 6 ماه Gold را براتون فعال کنیم.
اگر نطرتون مثبت هست اعلام کنید تا انجام بشه.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

با توحه به درخواست های تغییراتی در بسته های ویژه فروشندگان این تالار ایجاد شد که به صورت زیر است.

بسته فروشنده معتبر به صورت سالیانه و با مبلغ 20 هزارتومان خواهد بود، نشان کاربری فرد پس از خریداری این بسته به فروشنده معتبر تغییر خواهد کرد اما دسترسی های فرد مانند سایر کاربران خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشترتاپیک
فعالیت به عنوان فروشنده معتبر در بازارچه را مطالعه کنید.

کلیه گزینه های مربوط به بسته مخصوص فروشندگان ارتقا پیدا کرده است و شخص قادر به مدیریت تاپیک خود خواهد. رای کسب اطلاعات بیشترتاپیک بسته مخصوص فروشندگان جهت فعالیت در بازار‌سنتر را مطالعه کنید.

آن دسته از افرادی که تمایل دارند گفتگوی خود را همواره در بالای لیست قرار دهند با پرداخت هزینه ماهیانه 30 هزارتومان از این امکان بهره‌مند خواهند شد.

جهت مشاهده و خرید اشتراک ها از طریق قسمت خرید امکانات ویژه اقدام کنید.

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر