Fifa 17 Online - تاپیک Fifa17 بازهای PS4

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام خدمت همه بچه های بازی سنتر (جدید ها و قدیمی ها) بازم برگشتیم این سری با PS4
قصدم از درست کردن این تاپیک چند چیز بود
  1. رد و بدل کردن ID برای بازی دوستانه
  2. جمع کردن یک سری بچه های بازی سنتر و برگزاری جام
  3. به اشتراک گذاری تجربه ها و آموزش هایی که دوستان دارن
  4. بحث و گفتگو واسه بازی
آیدی خودم که Erf_Immortal هست و معمولا شب ها آنلاین هستم و تیمم هم همیشه Real Madrid هست
خیلی دفاعم خوب نیست و ضعف شدیدی تویه دفاع تاکتیکال دارم

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
کسی از دوستان در مورد دقاع تاکتیکال چیزی میدونه؟
بعضی موقع ها با گرفتن X بازیکن دنبال توپ میره بعضی مواقع هم نمیره (تویه دفاع تاکتیکال)
آخه ماهیت دفاع تاکتیکال اینه که دنبال توپ نره و با زدن دکمه مربع "پا" بندازه جلوی توپ اما بعضی وقتها با گرفتن دکمه X میره دنبال توپ و با زدن مربع پا میندازه (یعنی ترکیبی از Lagacy و Tactical)
میخواستم بدونم این قضیه اش چیه

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام
ميخوام با دوستم انلاين بازي كنم ايديشو كجا بايد وارد كنم
فيفا ١٧، ps4

در کنسول توی بخشش فرندها که وارد شدی یه قسمت سرچ داره که آیدی مورد نظر رو وارد می کنی و برات پیداش می کنه و اددش می کنی و به لیست دوستانت اضافه میشه.
در نرم افزار playstation app که از بازار هم می تونی دانلودش کنی برای اندروید، باز هم می تونی آیدی طرف رو وارد کنی و به لیست دوستانت اضافه میشه.

• Like
Reactions: erfanimmortal

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
سلام...اینم آیدی من ImanR1988

کسی از دوستان در مورد دقاع تاکتیکال چیزی میدونه؟
بعضی موقع ها با گرفتن X بازیکن دنبال توپ میره بعضی مواقع هم نمیره (تویه دفاع تاکتیکال)
آخه ماهیت دفاع تاکتیکال اینه که دنبال توپ نره و با زدن دکمه مربع "پا" بندازه جلوی توپ اما بعضی وقتها با گرفتن دکمه X میره دنبال توپ و با زدن مربع پا میندازه (یعنی ترکیبی از Lagacy و Tactical)
میخواستم بدونم این قضیه اش چیه
هر دو روش رو میشه انجام داد...هم ضربدر رو بگیری و بعد مربع بزنی و هم اینکه فقط از مربع استفاده کنی...این دیگه به خود شما بستگی داره...منم تازه دارم تاکتیکال بازی میکنم...ولی به نظر من خیلی بهتر از لگاسی هست...بازی از اون یکنواختی در میاد...کلا تاکتیکال احتیاج به تمرین داره تا قلقش دست آدم بیاد...

• Like

viky1388

کاربر سایت
Oct 16, 2016
6
در کنسول توی بخشش فرندها که وارد شدی یه قسمت سرچ داره که آیدی مورد نظر رو وارد می کنی و برات پیداش می کنه و اددش می کنی و به لیست دوستانت اضافه میشه.
در نرم افزار playstation app که از بازار هم می تونی دانلودش کنی برای اندروید، باز هم می تونی آیدی طرف رو وارد کنی و به لیست دوستانت اضافه میشه.
داداش ايدي رو اضافه كردم به ليست دوستان الان از تو بازي كدوم گزينه رو بايد بزنم تا بتونم با دوستم بازي كنم؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
داداش ايدي رو اضافه كردم به ليست دوستان الان از تو بازي كدوم گزينه رو بايد بزنم تا بتونم با دوستم بازي كنم؟

توی بازی فیفا باید بری سربرگ آنلاین و وقتی آنلاین فرندلی رو که زدی لیست دوستانت که آنلاین هستن رو نشون میده
هر کدوم رو که انتخاب کردی براش دعوت نامه (invite) بفرست.

• Like

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
توی بازی فیفا باید بری سربرگ آنلاین و وقتی آنلاین فرندلی رو که زدی لیست دوستانت که آنلاین هستن رو نشون میده
هر کدوم رو که انتخاب کردی براش دعوت نامه (invite) بفرست.
حمید آی دی خودت رو هم بزار اینجا

• Like
Reactions: hamid1752

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر