آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six Siege + ویدئو آموزشی

Rainbow_vSiegec.jpg

بریم سر اصل مطلب

فایل های مورد نیاز:

1. نصب نسخه 14G | Codex

2. دانلود و نصب آخرین ورژن 25mb | Tunngle

آموزش:

بعد از نصب بازی، تانگل رو اجرا کنید(اگر عضو نیستید) ثبت نام کنید با در اکانتتون لاگین کنید
ب روم بازی در قسمت Shooter برید و جوین بشید ...
حال بازی رو اجرا کنید، وارد قسمت Multiplayer بشید و از قسمت Custom game منوی LAN را انتخاب کرده و سپس از طریق Join وارد لیست بازی های موجود بشیدو در آخر هم ب یکی از اونها جوین بشید

تــــمـــام!

برای تغییر Usernameــتون در بازی، وارد پوشه بازیتون بشید و از طریق ادیت کردن فایل codex.ini نام خود رو تغییر بدید

سوالی چیزی بود درخدمتم

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
هنوز آنلاین کرکی کار میکنه کامل ؟ یه 8-9 نفریم که همه امکان خرید اوریج ندارن ، اگه هنوز کرکی آنلاین بشه معرکه ـست.

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
هنوز آنلاین کرکی کار میکنه کامل ؟ یه 8-9 نفریم که همه امکان خرید اوریج ندارن ، اگه هنوز کرکی آنلاین بشه معرکه ـست.
بی خیال تخفیف خورده شده بیست هزار تومن نسخه استارتر واقعا ارزش داره اگه تعداد هستین شک نکنین توی خرید

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
بی خیال تخفیف خورده شده بیست هزار تومن نسخه استارتر واقعا ارزش داره اگه تعداد هستین شک نکنین توی خرید
درسته که قیمتش عالیه و خیلی طول میکشه که بتونید یه شخصیت آزاد کنید. معمولی 500 تا ولی این نسخه 12500 تا.

15دلاره ، روس ـش 20 تومن ؟
نسخه ی روسیش فقط زبان روسی داره. انگلیسی نداره.

59sp_1.jpg

آخرین ویرایش:

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
نسخه هنده و زبان انگلیسی و اینکه هر هفته تخفیف میزنه من تو اف هفته قبل سه شخصیت باز کردم که به نظرم اصلا همین چلنجه بازیه و حال میده

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

Rshaam

کاربر سایت
Sep 28, 2016
5
دوستان من به سختی تانگل رو درست کردم و یکی ۲ راند بازی کردم ولی باختم همش
تاکتیکاش و شیوه بازیش رو وارد نیستم و نووبم اساسی!!
فقط این تانگل چه جوری میشه کسی توش اد کرد شما رو؟؟
اد فرند و بازی با دوستا رو کجا میشه انجام داد؟؟
ایدی تانگل :
shayan_boss

داداش چطور درستش کردی؟؟؟
من هنوز اول خم جاده ام :(

Rshaam

کاربر سایت
Sep 28, 2016
5
برای منم همونجوری بود اول هر کاری میکردم لیست خالی بود. بعد که این تنظیمات رو انجام دادم درست شد.
سه تا چیز رو باید حتما درست کنی.
1- اینکه توی فایروال بازی باید اجازه وصل شدن به اینترنت داشته باشه و توی تانگل هم سمت راست اون شکلک باید سبز باشه، یعنی پورت فرواردینگ مودمت کار کنه.
2- توی تنظیمات اولویت آداپتر ها بالاترین باید آداپتر تانگل باشه، از این طریق این عکس میتونی چک کنی

3l8ozop4w0io5o0ti5h.png

huytbx2jj2vez7yge8vf.png

3- نکته بعدی هم اینه که باید توی تنظیمات اینترفیس متریک عدد 10 رو قرار بدی.
به ترتیب از این روش

bo7qy1ktc95enq1rkx9g.png

4vqqcrdv3tgl2y705fk4.png

uzt8nnaosl61d6wa81mo.png

نکته دیگه هم اینه که سعی کنید اسم هایی که ست میکنید برای بازی ایرانی باشه، اگر هم هاست میشید از اسم iran یا persia تو اسم مپ لیستتون اتفاده کنید که همه به یه سرور جوین بشیم و بتونیم با میکرفون تو بازی صحبت کنیم.
سعی کنید تو پلی لیست چند تا مپ بگذارید یدونه مپ نباشه هی تکرار بشه.
آیدی های تانگلتون هم اگر خواستید اینجا قرار بدید که بتونیم همدیگه رو تو فرند لیست اد کنیم، لیست کاربر های سمت راست تانگل هم به ترتیب پینگ بچینید اونایی که پینگشون پایین 100 هست تو ایران هستن اضافه کنید.
اگر تعداد زیاد بشیم میتونیم حتی درخواست گروه مجزا بدیم به تانگل که همه به اون گروه جوین بشیم و مجبور نباشیم یه گروه های خارجیکه پر شدن وصل بشیم، اگه همه تو یه دسته نباشیم نمیتونیم با هم بازی کنیم.

1 و 2 رو بی زحمت یه توضیحی میدی؟؟؟

Rshaam

کاربر سایت
Sep 28, 2016
5
salam hamegi...,tuye roomaii ke mirid tedad balast ama bishtar tike ghermez daran vaghti tu roomid neto ghato vasl konid...baad sabr konid ta gozineye "connection dobare" biadesh ..
vaghti connect beshe rahat mitunid bazi konid va severa miad
emtahan kardam vase server eroupa...

Am1rM0hamad BK

کاربر سایت
Mar 30, 2016
28
دوستان کسی میتونه به من بگه این مشکل برای چیه من بازیو تحت یوپلی خریدم و وقتی بازی رو میزنم که اجرا بشه این اینستالر Battleeye میاد رو صفحه و انگار اصلا نصب نمیکنه همینجوری میمونه یه مدت زمان طولانی هم گذاشتم ولی نرفت باز
8d2pgyc8ruate09zuphm.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر