Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
فداتشم از سنت خجالت بکش:D
این شکلکا چیه از خودت درمیاری..
تو مثلا الگوی خیلیا باید باشی..:D
به این شبای عزیزت قسم تادهاوارد اینجوری رو بازیش تعصب نداره:D
من اب خنکمو خوردم ولی تورو به ارامش دعوت میکنم.:D
من عاشق هاردکورام:D
میدونی قضیه چیه ... من بیش از حد آرامش دارم به جونه دشمنات قسم...:D
... برای همین بعضی وقتها نیاز پیدا میکنم که آدرنالینم بزنه بیرون ... مجبورم بیام با چند تا مثل شما بحث کنم ...:D
من نه تنها از سنم ... بلکه از شیکمه ورم کرده و یه تیکه خودمم خجالت نمیکشم... لامصب حقه بقیه پکهام را خورده همین یه دونه ...:D
اصولا خجالت کشیدنی نیست ... ور رفتنی هم نیست...این یکیو حتما یادت باشه ... اصلا کلا خجالت وجود خارجی نداره ... راحت باش .. جمع خودمونیه ...
شما اخرین نفری که باید به عنوان الگو قرار بدی من هستم ... من بیشتر درسه عبرت هستم تا الگو ...
شما به نظره من همون دوستانت که کامنت های خیلی خوشکلی میزارن را الگو قرار بده ... :D
کلا شیرین عقلی مایه ی حیاته .... که متاسفانه نصیبم نشد ...

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
میدونی قضیه چیه ... من بیش از حد آرامش دارم به جونه دشمنات قسم...:D
... برای همین بعضی وقتها نیاز پیدا میکنم که آدرنالینم بزنه بیرون ... مجبورم بیام با چند تا مثل شما بحث کنم ...:D
من نه تنها از سنم ... بلکه از شیکمه ورم کرده و یه تیکه خودمم خجالت نمیکشم... لامصب حقه بقیه پکهام را خورده همین یه دونه ...:D
اصولا خجالت کشیدنی نیست ... ور رفتنی هم نیست...این یکیو حتما یادت باشه ... اصلا کلا خجالت وجود خارجی نداره ... راحت باش .. جمع خودمونیه ...
شما اخرین نفری که باید به عنوان الگو قرار بدی من هستم ... من بیشتر درسه عبرت هستم تا الگو ...
شما به نظره من همون دوستانت که کامنت های خیلی خوشکلی میزارن را الگو قرار بده ... :D
کلا شیرین عقلی مایه ی حیاته .... که متاسفانه نصیبم نشد ...
نه تو واقعا اوضات داغونه...
جدی میگم اصلا حالم بد شد...
حالا که جم خودیه احسان خدایی یه چندروز دیگه که حالت بهتر شد کامنتاتو بخون مطمئنا چنددقیقه سکوت میکنی.
خددایی حالت خوب نیست اصلا هرچی تو بگی عزیز.
حرفت درسته همه قبول داریم حرفاتو.
عزیزمی...;)
ولی درکل:D

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
نه تو واقعا اوضات داغونه...
جدی میگم اصلا حالم بد شد...
حالا که جم خودیه احسان خدایی یه چندروز دیگه که حالت بهتر شد کامنتاتو بخون مطمئنا چنددقیقه سکوت میکنی.
خددایی حالت خوب نیست اصلا هرچی تو بگی عزیز.
حرفت درسته همه قبول داریم حرفاتو.
عزیزمی...;)
ولی درکل:D
فقط یه ذره که با زبونه مورده علاقه خودتون یا بهتره بگم زبونه خودتون صحبت میکنیم :Dمیگرخید و تعجب میکنید ...
چون اکثره مردم ما وقتی یکی بهشون عزت و احترام میزاره ترش میکنند... چیزه جدیدی هم نیست...به شما ها عادت داریم ... برا همین امثال من اگر بخوان قاطی شما دووم بیارن باید یاد بگیرن به موقش چطوری مثل خودتون بشن
هرچند شما چیزی حساب نمیشی در مقابله کسایی که باهاشون حالا توی کار یا تو پوسه جامعه سر کردم ..شما قراره یه روز از اونها بشی ... مساله اینجاست که من دنبال نقاط ضعف دیگرون نبودم ولی الان شدیدا علاقه دارم امثالهم را یه کم سر حال بیارم ..
پس بهتره شما هم به امثال من عادت کنی ... که یاد بگیری هر کی سرش تو کاره خودشه و کارین نداره دلیل نمیشه بخوای لات بازی در بیاری .. اینا بهت بگم اگرم گنده بازی روزی دراوردی باید تا آخرش وایسی ... حالا چه پات به دادگاه کشیده بشه چه خدایی نکرده قبرسون ...
امیدوارم بزرگتر که شدی اینجور چیز ها برات درس بشه وگرنه اگر کسی کله پات نکنه .. خودت خودت را به باد میدی
چیزی هم که توی نت ریخته لاته اجتماعی هستش ... بیرون که میرن میشن ... روشن فکر و با فرهنگ ...
کلا یه وضعیه اینجا که به راحتی نمیتونم برات تشریحش کنم. موفق و سر بلند و خود دار باشی ..بگو آمین :)

اگر هم احیانا برات سوال پیش اومد چرا برات بالا و پایین گزاشتم یه نگاه کن ببین خودت با این جملات پرت و پلا و بی ربط از موضوع شروع کردی ...
خداوکیلی حالت خوبه؟؟
یعنی هاردکورا انقدر قاطین؟؟
خوبه ما هاردکورنشدیم...مرسیکه معنی هاردکور رو فهمیدین.ادم نوب یا کژ باشه مثل شما هاردکورنباشه خدایی اگه تو هاردکوری وجدانن منو بیخیال شو من از تو نیستم دادا:D
راستی اعصاب نداشتی وجدانا نقل نکن:D
ابا انقدر غصه نخور بخدا مریض میشیا...
منکه گفتم فال خوبه چرا قاطی میکنی؟؟
جوابتم دادم عوض اینکه جواب بدی بهم گفتی نوب:D
دیگه من چی بگم؟:D
اقا فال خوب تو بیخیال شو بخدا فال خداس:D
خیلی پیچیدس بدرد هارکورها میخوره:D
دوست دارم نمیدونم چرا

وگرنه داشتم مثل آدم جوابتو میدادم ... که یه دفعه جوگیر شدی ... اونم به خاطره اعصابه و تعصب ...

یه چندروز دیگه که حالت بهتر شد کامنتاتو بخون مطمئنا چنددقیقه سکوت میکنی.
در این مورد هم به جای خوندن نوشته های خودم .... اول نوشته های جناب عالی را میخونم و یادم میمونه که بازم از اون سوژه های... همیشگی را کشف کردم ...

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
wasteland workshop

دانلود DLC نسخه CODEX
از محتواهای برجسته جدید میشه به موارده زیر اشاره کرد ...
ایستگاه ها یا تله های مخصوصه تمام موجودات از جمله انسانها ... برای تربیت کردن و رام کردن...
منبع تغذیه فیوژن کور با توان 100 !!!
پلتفرم های مخصوصه کاشت گیاه . پس میتونید هر جا دوست داشتید کشاورزی کنید و البته افراد را بهش اساین کنید...
انواع تله های کشنده و .. که باهاش میشه کار های فان هم انجام داد ...
تربیت گلادیاتور به صورت گروهی و یا تکی . که اگر تکی باشه باید با موجودات بجنگه ...

ساخت کار خانه و انبار و آسانسور(1 تا 4 طبقه) ... سنسور های جدیده لیزری و قطعات صنعتی . الکترونیکی و مکانیکی ....
دانلود DLC نسخه CODEX

ss_b3cb74768e97610029b25445c53311afbabf3fc8.600x338.jpg

3077809-e3_fallout4_contraptions_warehousefinal01_1465776727.jpg

3077808-e3_fallout4_contraptions_trackkitfinal01_1465776591.jpg

hqdefault.jpg
latest

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BROTHER LOUIE

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
فقط یه ذره که با زبونه مورده علاقه خودتون یا بهتره بگم زبونه خودتون صحبت میکنیم :Dمیگرخید و تعجب میکنید ...
چون اکثره مردم ما وقتی یکی بهشون عزت و احترام میزاره ترش میکنند... چیزه جدیدی هم نیست...به شما ها عادت داریم ... برا همین امثال من اگر بخوان قاطی شما دووم بیارن باید یاد بگیرن به موقش چطوری مثل خودتون بشن
هرچند شما چیزی حساب نمیشی در مقابله کسایی که باهاشون حالا توی کار یا تو پوسه جامعه سر کردم ..شما قراره یه روز از اونها بشی ... مساله اینجاست که من دنبال نقاط ضعف دیگرون نبودم ولی الان شدیدا علاقه دارم امثالهم را یه کم سر حال بیارم ..
پس بهتره شما هم به امثال من عادت کنی ... که یاد بگیری هر کی سرش تو کاره خودشه و کارین نداره دلیل نمیشه بخوای لات بازی در بیاری .. اینا بهت بگم اگرم گنده بازی روزی دراوردی باید تا آخرش وایسی ... حالا چه پات به دادگاه کشیده بشه چه خدایی نکرده قبرسون ...
امیدوارم بزرگتر که شدی اینجور چیز ها برات درس بشه وگرنه اگر کسی کله پات نکنه .. خودت خودت را به باد میدی
چیزی هم که توی نت ریخته لاته اجتماعی هستش ... بیرون که میرن میشن ... روشن فکر و با فرهنگ ...
کلا یه وضعیه اینجا که به راحتی نمیتونم برات تشریحش کنم. موفق و سر بلند و خود دار باشی ..بگو آمین :)

اگر هم احیانا برات سوال پیش اومد چرا برات بالا و پایین گزاشتم یه نگاه کن ببین خودت با این جملات پرت و پلا و بی ربط از موضوع شروع کردی ...

وگرنه داشتم مثل آدم جوابتو میدادم ... که یه دفعه جوگیر شدی ... اونم به خاطره اعصابه و تعصب ...

در این مورد هم به جای خوندن نوشته های خودم .... اول نوشته های جناب عالی را میخونم و یادم میمونه که بازم از اون سوژه های... همیشگی را کشف کردم ...
من جوابتو دادم مثال پورتالو زدم گفتم هرکی تو یسری چیزا مهارت داره فلان.خدایی برو ببین چی جوابه منو دادی...ما داشتیم بحث میکردیم گفتی تقصیر تو نیست سنت کمه ای کاش نوب بودی...من زدم جاده خاکی؟؟خجالت بکش خدایی

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
@{ehsan}

من تو کسانی که نام بردی کاربر @Muse را میشناسم. از نظر ایشون اکثر بازی ها فاجعه هست!بی خیالش شو و باش بحث نکن.کلا فکر میکنه از دماغ فیل افتاده!:)
دقیقا درست میفرمایید و خیلی راحت میشه از همون ابتدا خیلی چیز ها را تشخیص داد. ایشون از 10 امتیاز 2 را اون هم با ارفاق به این بازی دادن ! منم تا اینو گفت کلا بی خیال شدم چون فهمیدم طرف مشکل اساسی داره.
ممنون از راهنماییتون.
سعی میکنم یک سری موارد مفید که خودم تست کردم را اینجا بزارم شاید به درده بعضی از دوستان بخوره

-----------------
amir code

این کامنت اوله شما بود که کلا نمیدونم چی شد و از کجا اومدی .. بدونه اینکه بدونی چه خبره ... یک سری چیزهایی گفتی که کلا ربطی به بحث ما نداشت ... دوستتم قبلش نوشته بود فالات یه آشغاله به تمام معناست ولی یه لحظه توهم زدی که من دارم ادعا میکنم و نوشتی که ...
تورو قرآن انقدر هاردکور هاردکو نکنید...زشته بخدا.فال اوت بخدا بازیه خوبی بود.تو خیلی ارسایتا و مجلات بهترین عنوان سالو بهش اختصاص دادن.پس بازی اشغال نیست.
دومن بازی که گستردگی داره دلیل بر هاردکوربودنش نیست.نشون به اینمه کسی تاحالا گیم بازی نکرده باشه gta v رو براحتی میتونه تموم بکنه.بحرحال از نظر گستردگی و غیره gta جزوه سرامداس.
و اینکه هیچ بازی پیچیده نیست همه بازیها یه ماکسیمومی دارن که بعد چندساعت گشت و گذار میشه کشفشون کرد پس هیچ ربطی نداره بازی غیر خطی برا هاردکورهاست.
اگرم ادعاتون میشه برید دمون سولز رو بازی کنید میفهمید هاردکوریعنی چی:D
وقتی اول بازی داشتی راه میرفتی یه اژدها اومد با یه ضربه زدت زمین و شما فک میکنی این باگه اونموقع میفهمید هاردکور یعنی چی

اینم جواب من بود به شما .. که بقیش را همون موقع زیرش خط کشیدم که بفهمید دیگه مخاطبم نیستید ...

گستردگی هاردکر نیست ... قبول ...
پیچیدگی چی ؟
ساختن کارخونه با جزییات و تک تکه قطعات ... که بتونی از خشاب تا محصولات غذایی تولید کنی چی ؟ هاردکور نیست ؟
بهترین و ساده ترین سیستم طراحی کرکتر ... ؟ که بتونی دقیقا شخصیت دلخواهت را طراحی کنی .... اینم نه ؟ یه سرچی بکن ببین با این سیستم صورت کدوم شخصیت های مهم را طراحی کردن پلیر ها ...
ترکیب وسایل مکانیکی و برقی برای ساختنه یک سری تجهیزات و یا تله ها یا هرچیزی که مغزه خلاقت دوست داره هاردکور نیست ؟ (میدونم خیلیا به این کلمه حساسیت دارند ... که خوب دلیلم داره)
و...............................

البته آخرش هم در جواب به حرفت که گفتی اگر ادعاتون میشه ..... این را گفتم

در آخر هم اگر کسی فکر میکنه من برای ادعا کردن پست میزارم با دلیل و پر مایه جواب بده ... نه با دهن کجی و جاده خاکی ...
امیدوارم حد اقل سالی چند تا بازی اینطوری بیاد بیرون که مجبور نباشیم بشینیم پای تکراره مکررات که تازه برای خیلی ها تازگی داره و جذابه ...

و در جواب اینو به من گفتی ... خوب بخونش ...
چون کم کم شروع کردی به نشون دادن خوده واقعیت ... و پرت و پلا گفتن ... حالا من قبلا حساب شوخی داشتم یا رفیقت بودم یا هم سنت و خبر نداشتم که اینطوری حرف میزنی ... یا کلا مشکل جای دیگست

اللهی دردوبلات بخوره تو سره من اخه پیچیدگی چه ربطی به هارکوربودن داره؟؟
پورتال یادته؟؟بعضی از معماهاش واقعا سخت بود فامیلمون خفنترین بازی که کرده بود اسنیک نوکیا بود...به راحتی این مراحل پورتالو رد میکرد چون مهارت داشت...حالا الان تکلیف چیه؟این بشر هاردکوره یا...؟
ما یسری هاردکوزداریم مخصوصه آنریل یا بتل یه هاردکورداریم سری بازیه سولز رو تو 90 دقیقه رفته...حالا همین شخص بیاد مسابقات بتل رسما منفجر میشه.ما تو سایت دیدم یسری فنای فاینال داریم که سری بازیهاشو خوردن که اگه بازیو بدن دست ما چنماه شاید طول بکشه برا تموم کردنشون..عزیز پیچیدگی بازی ربطی به هاردکور بودن نداره.من تو یسری بازیها مهارت دارم برفرض شوتر ولی شما تو بازی اکشن ادونچر مهارت داری...هرکی تو یکی نهایت 2 تاسبک مهارت حرفه ای داره.این نظر من بود
که من تازه فهمیدم بایاد با تو هم به شکله دیگه ای برخورد کنم که از اون به بعد لحنم تغییر کرد و با زبونه خودت شروع کردم به صحبت و اینم جواب من ...
انشالاه به حق 5 تن ! :)
بله بله درست میفرمایید البته حق میدم بهت .. خیلی زوده بعضی چیز ها را درک کنی ... هر چند این چیز ها به سن هم مربوط نمیشه .. کاژوال همیشه کاژوال باقی میمونه .. صد رحمت به نووب ها که واقعا نوب جای پیشرفت داره ولی کاژوال ... مخصوصا از نوع تعصبیش نه ..

و بعدش گفتی حالت خوب نیست و .... باقی ماجرا ...
داداشه گلم ...
شمایی که داری منکره چیزی که ثبت شده میشی ... وای به حاله اینه یه نفر بخواد بهت مطلبی را با منطق ثابت کنه ..
. من و خیلی های دیگه میدونند شما فازتون چیه .... برای همین یه ضرب المثل داریم که میگن طرف جای ....

هنوز فکر میکنی اونی که باید خجالت بکشه منم ؟ یا جناب عالی ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
دقیقا درست میفرمایید و خیلی راحت میشه از همون ابتدا خیلی چیز ها را تشخیص داد. ایشون از 10 امتیاز 2 را اون هم با ارفاق به این بازی دادن ! منم تا اینو گفت کلا بی خیال شدم چون فهمیدم طرف مشکل اساسی داره.
ممنون از راهنماییتون.
سعی میکنم یک سری موارد مفید که خودم تست کردم را اینجا بزارم شاید به درده بعضی از دوستان بخوره

پیش هیتر ترین بازی فالوت 4 هم بری فکر نمیکنم کمتر از 7 به بازی بده!چه نوشابه ای هم برا خودش باز میکنه.جوری حرف میزنه انگار سال ها تو مجله اج فعالیت داشته.بشین بابا حوصله نداریم!

• Like
Reactions: {ehsan}

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
پیش هیتر ترین بازی فالوت 4 هم بری فکر نمیکنم کمتر از 7 به بازی بده!چه نوشابه ای هم برا خودش باز میکنه.جوری حرف میزنه انگار سال ها تو مجله اج فعالیت داشته.بشین بابا حوصله نداریم!
در واقع فاآت یه بخشه عمده ای از بازیش دقیقا شبیه لول دیزاینینگ هستش .. در واقع گفته من 50 درصد امکانات و محیط را طراحی کردم بقیش باشه که خودتون انتخاب کنید که محیط را با طراحی خودتون پر کنید یا فقط برید مراحل را انجام بدید ...
وقتی قرار باشه یکی مثل من با ساخت و ساز و طراحی داخل محیط .. اون هم با ابزارهای خیلی ساده محیط را پر کنه ... پس باید بازیساز شرایط را طوری آماده . بهینه و پیش بینی کرده باشه که دست و بال پلیر ها باز باشه که اگر تمایل به ساخ و ساز داشتند .. افت فریم و کاهش سرعت بازی به حداقل برسه ... در واقع فقط همین تفاوت نشون میده که بازیسازی که قراره یه بازی به این شکل بسازه چه درده سر هایی را باید تحمل کنه ... با اینکه میدونه خیلی از گیمر ها حوصله خلق و ابداع و ابتکار ندارند ... ولی سعی میکنه از بازاره کاژوال تا حدی دست بکشه و نظره کسایی که من میگم هاردکر را جلب کنه ... برای همین خیلی ها چون درک نمیکنند و توی ابعاده دیگه ای سیر میکنند ... شروع میکنند به گلایه کردن و در نهایت یه نفرتی به وجود میاد براشون که حتی از شنیدن اسم بازی جوش میارند و کلماتی مثل .... ""فالات یه آشغاله به تمام معنی هستش و من خیلی بخوام امتیاز بدم بهش دو میدم و ....""" از دهنشون میپره بیرون

• Like

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
در واقع فاآت یه بخشه عمده ای از بازیش دقیقا شبیه لول دیزاینینگ هستش .. در واقع گفته من 50 درصد امکانات و محیط را طراحی کردم بقیش باشه که خودتون انتخاب کنید که محیط را با طراحی خودتون پر کنید یا فقط برید مراحل را انجام بدید ...
وقتی قرار باشه یکی مثل من با ساخت و ساز و طراحی داخل محیط .. اون هم با ابزارهای خیلی ساده محیط را پر کنه ... پس باید بازیساز شرایط را طوری آماده . بهینه و پیش بینی کرده باشه که دست و بال پلیر ها باز باشه که اگر تمایل به ساخ و ساز داشتند .. افت فریم و کاهش سرعت بازی به حداقل برسه ... در واقع فقط همین تفاوت نشون میده که بازیسازی که قراره یه بازی به این شکل بسازه چه درده سر هایی را باید تحمل کنه ... با اینکه میدونه خیلی از گیمر ها حوصله خلق و ابداع و ابتکار ندارند ... ولی سعی میکنه از بازاره کاژوال تا حدی دست بکشه و نظره کسایی که من میگم هاردکر را جلب کنه ... برای همین خیلی ها چون درک نمیکنند و توی ابعاده دیگه ای سیر میکنند ... شروع میکنند به گلایه کردن و در نهایت یه نفرتی به وجود میاد براشون که حتی از شنیدن اسم بازی جوش میارند و کلماتی مثل .... ""فالات یه آشغاله به تمام معنی هستش و من خیلی بخوام امتیاز بدم بهش دو میدم و ....""" از دهنشون میپره بیرون

موافقم.بعد استاد @Muse چطور به نتیجه رسیدن بازی های بتسدا 90 درصدشون بازی نیستند؟! :p:-j

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
موافقم.بعد استاد @Muse چطور به نتیجه رسیدن بازی های بتسدا 90 درصدشون بازی نیستند؟! :p:-j
والا چه عرض کنم که چند تا دلیل عنوان کردند که شخصا بی خیاله بحث شدم ... مثل بافت کم کیفیت و انیمیشن ... که البته خودمم توی یک سری انیمیشن ها قبول دارم که مشکل اساسی داشتند مثل پریدن در حالت سوم شخص و... ولی ساختاره بازی به شکلی هست که این مورد تقریبا تاثیری در میزان لذتی که میشه از بازی برد نداره ... البته گرافیک تا حد معقولش نیازه ولی از یه جای دیگش برای خیلی ها حالت وسواس پیش میاره که طرف کلا قید بازی را بزنه .. بازی که میتونه با همون اشکالات صد ها یا شاید هزاران ساعت از وقتش را پر کنه ...
ولی نظره من اینه که کلا اگر هم گرافیک هم بیشتر از اینی که هست بود بازم به موارده دیگه ای گیر میدادن ... از نظره خیلی ها دنیای بازی های کامپیوتری حتما باید ترکیبی باشه از بازی و سینما ... یا بازی با معما یا ... تا حتما بتونه بازی ایده عالی باشه... گرچه این هم هیچ ایرادی بهش نیست و سلیقه ای هستش ... ولی خوب این افراد به نظره من نیاز نیست عنوان کنند که هاردکوره گیم یا خوره گیم هستند ... چون واقعا بازی اصلیترین ستونش گیم پلی هستش ...
به فرض میشه بگیم یه بازی گیم پلی داشته باشه ولی داستان یا خیلی چیزهای دیگه نداشته باشه .... ولی هیچ وقت نمیشه به یه کاتسین خالی که فقط داستان را روایت میکنه و هیچ کنترلی روش نداریم بگیم بازی ...
ما زمانی مشغول بازی هایی بودیم که هیج گونه داستانی نداشتن ... بازی های آتاری و ... نمونش هم پکمن ... بعدا که عناصره دیگه ای مثل داستان و بعد صحنه ها و انیمیشن های سینماتیک ... یک قشره جدید مخصوصا کسایی که به سینما علاقه داشتند وارده میدون شدن و اتفاقا خیلی هم سود دارند این بازی ها برای شرکتهایی مثل اکتیویژن و .... برای این قشر داستان .. موزیک ... بر گیم پلی تقدم داره ... گیم پلی و فیزیک و ... در کمال تعجب در آخرین اولویت هاشون قرار داره .. و اینکه چیزه جدیدی به گیم پلی اضافه بشه براشون خیلی مهم نیست ... ولی داستانه جدید و .... باعث میشه که این قشر از اون بازی بت بسازند ...

شخصی بود که وقتی من حدودا 10 سالم بود به من میگفت خوره بازی... سنش خیلی بالاتر از من بود .توی عالمه بچگی من بدم میومد که جلوی همه میگفت این حرفو ... از بازی متنفر بود ... بر عکس وحشتناک عاشق سینما بود ... حتی حاضر نبود به کنترل دستگاه میکرو یا سگا دست بزنه ... براش افت حساب میشد ... الان بعد از سالها PS3 خریده بود و وقتی من رفتم خونشون از اونجایی که هنوز عاشقه کل کل کردن بود چنان گیر داده بود که ....(بهتره نگم چون یه سری صداشون در میاد) کلا الان چنان تعصبی داره روی بازی های خودش که اصلا نمیشه باهاش بحث کرد

آخرین ویرایش:

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
والا چه عرض کنم که چند تا دلیل عنوان کردند که شخصا بی خیاله بحث شدم ... مثل بافت کم کیفیت و انیمیشن ... که البته خودمم توی یک سری انیمیشن ها قبول دارم که مشکل اساسی داشتند مثل پریدن در حالت سوم شخص و... ولی ساختاره بازی به شکلی هست که این مورد تقریبا تاثیری در میزان لذتی که میشه از بازی برد نداره ... البته گرافیک تا حد معقولش نیازه ولی از یه جای دیگش برای خیلی ها حالت وسواس پیش میاره که طرف کلا قید بازی را بزنه .. بازی که میتونه با همون اشکالات صد ها یا شاید هزاران ساعت از وقتش را پر کنه ...
ولی نظره من اینه که کلا اگر هم گرافیک هم بیشتر از اینی که هست بود بازم به موارده دیگه ای گیر میدادن ... از نظره خیلی ها دنیای بازی های کامپیوتری حتما باید ترکیبی باشه از بازی و سینما ... یا بازی با معما یا ... تا حتما بتونه بازی ایده عالی باشه... گرچه این هم هیچ ایرادی بهش نیست و سلیقه ای هستش ... ولی خوب این افراد به نظره من نیاز نیست عنوان کنند که هاردکوره گیم یا خوره گیم هستند ... چون واقعا بازی اصلیترین ستونش گیم پلی هستش ...
به فرض میشه بگیم یه بازی گیم پلی داشته باشه ولی داستان یا خیلی چیزهای دیگه نداشته باشه .... ولی هیچ وقت نمیشه به یه کاتسین خالی که فقط داستان را روایت میکنه و هیچ کنترلی روش نداریم بگیم بازی ...
ما زمانی مشغول بازی هایی بودیم که هیج گونه داستانی نداشتن ... بازی های آتاری و ... نمونش هم پکمن ... بعدا که عناصره دیگه ای مثل داستان و بعد صحنه ها و انیمیشن های سینماتیک ... یک قشره جدید مخصوصا کسایی که به سینما علاقه داشتند وارده میدون شدن و اتفاقا خیلی هم سود دارند این بازی ها برای شرکتهایی مثل اکتیویژن و .... برای این قشر داستان .. موزیک ... بر گیم پلی تقدم داره ... گیم پلی و فیزیک و ... در کمال تعجب در آخرین اولویت هاشون قرار داره .. و اینکه چیزه جدیدی به گیم پلی اضافه بشه براشون خیلی مهم نیست ... ولی داستانه جدید و .... باعث میشه که این قشر از اون بازی بت بسازند ...

شخصی بود که وقتی من حدودا 10 سالم بود به من میگفت خوره بازی... سنش خیلی بالاتر از من بود .توی عالمه بچگی من بدم میومد که جلوی همه میگفت این حرفو ... از بازی متنفر بود ... بر عکس وحشتناک عاشق سینما بود ... حتی حاضر نبود به کنترل دستگاه میکرو یا سگا دست بزنه ... براش افت حساب میشد ... الان بعد از سالها PS3 خریده بود و وقتی من رفتم خونشون از اونجایی که هنوز عاشقه کل کل کردن بود چنان گیر داده بود که ....(بهتره نگم چون یه سری صداشون در میاد) کلا الان چنان تعصبی داره روی بازی های خودش که اصلا نمیشه باهاش بحث کرد

من هم موافقم گیم پلی مهم ترین عنصر یک بازی هست. اصلا چیزی که بازی را از سینما جدا میکنه گیم پلی هست.

ان کاربر را هم بی خیال. تو توهمات خودش سیر کنه.

• Like
Reactions: {ehsan}

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
اینهم یک سری از آمارهای بازی خودم =>

-اینجاست که میشه فهمید
- ارزش یه بازی تا چقدر زیاد میتونه باشه !.....

-کمتر بازی میشه پیدا کرد که مدتها بشینی پاش و

-فقط یک مرحله اصلی را بری !

mtut5aptioqamn8p3xb5_thumb.jpg
-------------------------------------------------------------------------------------
گرافیک 2 از 10 !!!
Massive+OpenWorld+RPG+adding Custom contents capability

بازی را روی 70 کپ کردم وگرنه خیلی فریم بالاتر از اینی که داخله صحنه زده شده بود. گرافیک هم در حد خوبی تنظیم کردم که بتونم آبجکت به صحنه اضافه کنم وگرنه تا انتها میتونستم بالا ببرم البته به جز GR ...ولی همینطور که میبینید بر عکس صحبت چند تا از اصحاب بیکار گرافیک واقعا دلنوازه . لازم نیست که بگم من با i7 920 محصول سال 2008 و کارت 770 این بازی را انقدر نرم اجرا میکنم !!! هیچ گونه مد گرافیکی هم اضافه نکردم ! بدونه AA ... حساب کنید اگر گرافیک را تا انتها اضافه کنید ؟!

6dzd729025ybmllozejt.jpg

you were saying... :-@

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعضی آبجکتهای اضافه شده ...

توضیح :

انواع مختلف داره که میتونید سلاح های خودتون را به جای استور کردن داخل جاهای دیگه بزارید روی این صفحه ها . هم برای نمایش هم برای انتخاب سریعتر اسلحه و هم تفکیک از سلاح هایی که نیاز ندارید ...
یه نمونش هم که توی عکس میبینید حالت استند داره و مینی گان را من روش گذاشتم..
البته برای لباس ها و آرمور ها هم مانکن های مخصوص داره که میتونید تمام اجزاء مختلفش را روی مانکن سوار کنید ...

توضیح :
این هم یه لیزر سنسوره جدیده که من جلو دره کارگاه خودم گزاشتم البته مثل قبلی نتونستم با دستگاه کامپیوتر تغیری توی عملکردش بدم ولی خوبیش اینه که به صورت آتوماتیک عمل میکنه یعنی با یک بار رد شدن از داخلش سریعا دوباره به حالت خاموش در میاد(در واقع حالت toggle نداره و Active عمل میکنه) و برای باز کردن درهای برقی و خیلی از تله ها میشه استفاده کرد

توضیح :
اینهم که مشخصه میتونید وسایل مختلف را داخلش برای نمایش بزارید و با داکت چراغش را روشن کنید . مدلهای مختلف داشت ...البته خیلی کارامد به نظر نمیاد و بیشتر حالت تزیینات داره .

توضیح :
دیوار ها و سازه های بتونی هم اضافه شده که واقعا خیلی بهتر از چوبی و آهنی هستش به چند دلیل. اینکه میشه خیلی جاها نفوذ کنه مثل داخل زمین و کلا محدودیتش خیلی کمه مورده بعدیش اینکه نقاط اسنپینگش بیشتره و خیلی جاهایی که قبلا دیوار اسنپ نمیشدند میتونه مفید باشه . مورده بعدیش هم خوب جلوه تمیز تری نسبت به دیوار های قبلی داره و آخرین مود هم عجیبه ولی حجمه پردازشی و حافظه خیلی کمتری میگیره و میتونید فریم ریت بیشتری داخل بازی داشته باشید چون نه آلفا چنل داره و کلا فرم سادترش چند ضلعی های کمتری را نیاز داشته ...

نمونه:
این ساختمون را خیلی سریع ساختم و ادامش را گزاشتم برای بعد که با سلیقه بهتری درستش کنم
البته آسانسوره چهار طبقه ای داخل خود ساختمان به کار بردم

===============================================================
نکات اساسی و تیپز ها در Fallout 4

گرافیک:
CPU & RAM پرفرمنس و سرعت اجرایی فال آت 4 شدیدا تحت تاثیره قدرت Cpu و Ram اصلی سیستم(نه Vram) میباشد
شاید تعجب کنید ولی میزان سرعت رم شما شدیدا روی مقداره فریم ها تاثیر میزاره! مخصوصا اگر CPU شما از اینتل از نوع 4 هسته ای (یا بیشتر) باشه ... البته این مورد را قبلا در مورده بازی Battlefiled 4 هم شاهد بودیم !
RAM.png

مورده بعدی اینکه CPU های چند رشته ای (HT) عملکرده بهتری نسبت به بقیه دارند. خیلی از پردازشهای این بازی از قابلیت HT استفاده میکنند که با تغییرات در فایل های بازی میتونید این را دستکاری کنید(البته این مورد توصیه نمیشه)

God ray برای دستیابی به میزان فریم های بسیار بیشتر میتونید گزینه God ray را در پایینترین(البته نه خاموش) ولی تغییره غیره محسوسی را در گرافیک داشته باشید.

Textures
بافت را در حالت Medium قرار بدید به دلیل اینکه هیچ تاثیری روی کیفیت باف نداره ولی با کاهش اون میتونید فریم بیشتری داشته باشید و مقداری از حجم Vram شما آزاد بمونه !
fo4-texture-comparison-1.jpg

fallout-4-texture-benchmark-1080p.png

Fade در فالات اشیاء و آبجکتها از فواصل بسیار دور قابل رویت هستند که بسیاری از گزینه های در قسمت Fade نیاز به کم کردن پارامتر آنها میباشد. مخصوصا Item fade که بهتره در حالت 10 تا 20 درصد قرار بگیرند .به دلیل اینکه بسیاری از آیتم ها از کیلومتر ها دورتر قابله رویت هستند البته نه با چشم غیره مسلح و فکر نمیکنم برای پیدا کردن آیتم ها استفاده از اسکوپ بسیار قوی اسنایپ گزینه خوبی باشه!

گزینه rain occlusion در اصل باعث در حالت فعال زمانی که بارون هست اگر به فرض در زیره بعضی از سقف ها باشید آب به جای رد شدن ..با سقف اصابت میکند ... ولی با غیره فعال کردنش تفاوت زیادی در میزان فریم نخواهید داشت
fallout-4-rain-occlusion-performance.png

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام
رفقا کسی راهنمایی ای که کار کنه واسه تروفی Benevolent Leader سراغ داره؟
.
ببین رفیق راهنمایی که من شخصا توی گرفتن این تروفی میتونم بهت بکنم اینه که صبر داشته باشی! :D . شوخی میکنم.
.
ببین این تروفی که یکمی هم با مشکل همراه است. فقط زمان نیاز داره. من این تروفی رو توی همون کمپ دوم که یه پمپ گاز هست Red Rocket بود گمونم اسم اش !! جای نقلی هست. شما به 6 نفر نیاز داری..تنها کاری که باید بکنی اینه که به تعداد نفرات از یک گیاه بکاری و یک نفر رو بذاری روی غذا کار کنه ! و به اندازه ی نفرات تخت و اب...دفاع رو تا میتونی ببر بالا ! و 5 عدد کلنیک لول اخر نیاز داری! و تا میتونی برج مخابراتی و دکوری!!
.
خوب تا اینجای کار که معلومه! حالا یه سری اتفاقات رندوم توی این تروفی وشادی مردم ات تاثیر داره. وقتی به 90 درصد شادی رسیدی سیو بده و حواس ات باشه... مثلا گاهی پیش میاد که یه اتفاقی میوفته که مردم فلان جا اسیب میبینن! و یکی رو میفرستن کمپ شما ! اونوقت از 96 درصد خوشحالی به 94 درصد میرسه! شما در حالی هر چند وقت یکبار سیو میدی! میبینی که یکی اومد به کمپ شما و از 96 به 94 رسید! از اخرین لحظه ای که طرف اومده لود میکنی تا طرف نیاد! وقتی طرف نیاد به خیر میگذره میشه مثلا 98 !! این محافظت رو انجام بده با دقت تا به 100 درصد برسی و تمام !
.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی :D

• Like
Reactions: Persona.Q

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر