Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان من تازه بازی رو شروع کردم یعنی امروز الان لولم 13 هست نسخه کالکشن رو هم گرفتم واقعا بازی زیبایی هست اگه کسی خواست ادد کنه با هم بریم.
heaven4us

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان من تازه بازی رو شروع کردم یعنی امروز الان لولم 13 هست نسخه کالکشن رو هم گرفتم واقعا بازی زیبایی هست اگه کسی خواست ادد کنه با هم بریم.
heaven4us
چند تا مرحله رو رفتیم باهم امشب ....

• Like
Reactions: mostafawarcraf

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
آی دی شما؟
تو امضام هست.illigamer01
rear 3 نه Year 3 یعنی سال سومی که این بازی عرضه شده.
من که دوسه روزی میشه برگشتم بازی اصلا نمیشه بازیش نکرد!IB این سری هم اسلحه هاش فوق العاده شده خودم تو پرایمری هااتورایفل و اسکاتشو که گرفتم عالی بوده پالس رایفلش خیلی خوبه که امیدوارم رو کاراکتر سوم بهم بده!صدای اسلحه هاشم جدیده خیلی باحالن:D

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تو امضام هست.illigamer01
rear 3 نه Year 3 یعنی سال سومی که این بازی عرضه شده.
من که دوسه روزی میشه برگشتم بازی اصلا نمیشه بازیش نکرد!IB این سری هم اسلحه هاش فوق العاده شده خودم تو پرایمری هااتورایفل و اسکاتشو که گرفتم عالی بوده پالس رایفلش خیلی خوبه که امیدوارم رو کاراکتر سوم بهم بده!صدای اسلحه هاشم جدیده خیلی باحالن:D
فضاهای ROI عالی هستن من که همه رو پیاده میرم پیشنهاد میکنم از هدفون استفاده کنید چون صداگذاری فوق العاده هست .... در رابطه با year3 بله من اشتباه تایپ کردم ولی چطوری هنوز نمیده اون اسلحه رو ؟؟ همون iron gjallarhorn مگه سه سال نشده !؟!؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
میدونم RID ها قدیمی شدن و کسی نمیره ولی کلا اگه تیم ۶ نفره خواستین بسازین به من هم یه خبر بدین من تو زمینه هم تیمی شدید بی استعدادم !!!!
آی دی من
mojahed46

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی گفتین کاراکترسوم ... مگه برای گرفتن بعضی اسلحه ها باید سه تا کاراکترت ساخته شده باشن؟

بعضیا تمام چلنج ها و کلا هرچی که هست رو با ۳تا کاراکتر میرن تا هم شانسشون بیشتر شه برای آیتم های خوب هم آرمور مخصوص هرکدوم رو بگیرن
اما من خودم فقط با یه کلاس میرم ، هر آیتمی که لایت بالا داشته باشه و به دردم نخوره رو میندازم توی والت تا اون ۲تای دیگه استفاده کنن و اصطلاحا اینفیوز کنم روی آیتم هاشون :D
به نظرم فعلا همین کارو بکن و تمام انرژیت رو بذار روی کلاس اصلیت

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
فضاهای ROI عالی هستن من که همه رو پیاده میرم پیشنهاد میکنم از هدفون استفاده کنید چون صداگذاری فوق العاده هست .... در رابطه با year3 بله من اشتباه تایپ کردم ولی چطوری هنوز نمیده اون اسلحه رو ؟؟ همون iron gjallarhorn مگه سه سال نشده !؟!؟
گفتم که ماموریت داره باید اونو برین تا باز بشه اسلحه همینجوری نمیده که

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
والت کجاست؟ همون تاور که یکسری فضا برای آیتمها داره؟
گفتم که ماموریت داره باید اونو برین تا باز بشه اسلحه همینجوری نمیده که
تا لایت بالا نداشته باشی ماموریتهای سخت رو نمیتونی بری و تا ماموریتهای سخت رو نری لایتت بالا نمیره !! حکایت مرغ و تخم مرغه !!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان این سی روز پلاس که تو نسخه کالشکن هست رو چجوری باس فعال کرد کد رو میزنم قبول نمیکنه ارور میده

طبق گفته ی دوستان کردیت کارد و مستر کارد و ازین چیزا میخواد

• Like
Reactions: mostafawarcraf

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
طبق گفته ی دوستان کردیت کارد و مستر کارد و ازین چیزا میخواد
دوست عزیز من آی دیم رو دادم به اون سایتی که ازش خرید کرده بودم برام فعال کرد ، یه جا هم نوشته بود باید از طریق اپ پلی استیشن اونو وارد کنی قبول میکنه الانم با همون دارم مولتی ها رو میرم

• Like
Reactions: NaViiDii

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
پیشنهاد میکنم ماموریت IRON TOMB رو قسمت بالای مپ زمینه رو برین خیلی فضاهاش جالبه آخرش هم یه سورپرایز که تو تبلیغات رایز خیلی هست رو میگیرین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر