NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
دقیقا منم زمانی که بابک جان هنوز 4 روز بازی کرده بود گفت اورالش شده 81 گورخیدم! من همه تمرینات رو میرم و تا نوار بالا پر نشه بیخیال نمیشم بعضی مواقع تا بازیکنای دیگه بخوان باهات تمرین کنن زمانش میره رو اعصاب بخاطر همین سالن بدنسازی هم خیلی خوب کمک میکنه و با دوتا حرکت سریع نوار ابی بالا پر میشه تازه برای تنوع هم کلا خوبه... قرار دادهام و قرارهاشون همه سرجاشه تو بازیا هم همیشه ستاره تیمم و جوردن پلیر بازی میشم تیممون هم همیشه میبره ولی بزور همه ی اینا الان اورالم شده 69! ولی قشنگ حس میکنم که بازده و عملکرد بازیکنم خیلی بیش تر از 69 نشون میده...
این مای کریر کلا خواب و خوراک رو ازمون گرفته نمیشه ازش دل کند... از یک طرف دست و پا شکسته دارم مای لیگم میرم با OKC، کلا کنسول روشن شه خودش میفهمه جز NBA2k چیزی دیگه ای رو نمیخوام

• Like
Reactions: SleepyTurtel

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دقیقا منم زمانی که بابک جان هنوز 4 روز بازی کرده بود گفت اورالش شده 81 گورخیدم! من همه تمرینات رو میرم و تا نوار بالا پر نشه بیخیال نمیشم بعضی مواقع تا بازیکنای دیگه بخوان باهات تمرین کنن زمانش میره رو اعصاب بخاطر همین سالن بدنسازی هم خیلی خوب کمک میکنه و با دوتا حرکت سریع نوار ابی بالا پر میشه تازه برای تنوع هم کلا خوبه... قرار دادهام و قرارهاشون همه سرجاشه تو بازیا هم همیشه ستاره تیمم و جوردن پلیر بازی میشم تیممون هم همیشه میبره ولی بزور همه ی اینا الان اورالم شده 69! ولی قشنگ حس میکنم که بازده و عملکرد بازیکنم خیلی بیش تر از 69 نشون میده...
این مای کریر کلا خواب و خوراک رو ازمون گرفته نمیشه ازش دل کند... از یک طرف دست و پا شکسته دارم مای لیگم میرم با OKC، کلا کنسول روشن شه خودش میفهمه جز NBA2k چیزی دیگه ای رو نمیخوام

این My Career جدای از کات‌سین‌های لوسش خیلی خوبه :D البته من نسخه 17 هنوز My Careerـشو شروع نکردم. ولی در کل بشدت اعتیاد آوره، بخصوص اگه اولین باری باشه که بازی می‌کنید :D

سوالی که توی ذهن من هست اینه که خداوکیلی معیار بازی های بسکتبال واسه اینکه یه توپ بیفته تو سبد و اینکه نیفته تو سبد چیه؟ شانسیه؟ اصلا میشه دفاع کرد یا باید وایسی تا شانس بیاری توپ حریف نره تو سبد؟

به چند تا چیز بستگی داره، این که مدافع رو بروت باشه یا نه؟ اون مدافعی که روبروت هست موقع پریدن باهات می‌پره و دفاعت می‌کنه یا نه؟ خودت تو چه موقعیتی در زمین هستی؟ چقدر از سبد فاصله داری؟ بازیکنی که باهاش پرتاب می‌کنی چقدر توی پرتاب مهارت داره؟ موقع پرتاب در حالت تعادل قرار داری یا نه؟ موقعی که دکمه شوت رو رها می‌کنید که پرتاب کنید آیا تایمینگ مناسبی دارید یا نه؟ و ...

مجموع عوامل بالا باعث می‌شه که درصد به امتیاز تبدیل شدن توپتون بالا و پایین شه و از این نظر 2K Sports کاری کرده کارستون. شما هم باید خود مکانیک بازی رو بلد باشید هم بازیکنا رو به خوبی بشناسید تا بتونید موفق باشید. بسکتبال مثل فوتبال نیست و خیلی خیلی برخوردهای فیزیکی بیشتر هست، در نتیجه خیلی مهمه که هر بازیکن با توجه به مهارت‌هاش در دنیای واقعی شبیه‌سازی شه. مثلاً یکی مثل دِرک نویتسکی به واسطه قدش و فُرم شات‌هاش حتی اگه مدافع جلوش باشه تقریباً تاثیری توی شات‌هاش نمی‌زاره در حالی که این مساله برای خیلی بازیکنای دیگه صادق نیست. یا بعضی بازیکنا در نزدیک سبد و موقع برخورد بدنشون به مدافع هنوزم می‌تونن خوب فینیش کنن (مثلاً لبران جیمز بهترین تاریخ تو این مورد هست) و یه سری بازیکنا نمی‌تونن. هزار و یک نکته ریز وجود داره که فقط وقتی بسکتبال رو بشناسید می‌تونید درکشون کنید. توی سری NBA2K بقدری این جزئیات مشابه واقعیت شبیه‌سازی شده که خیلی از دوستان و اطرافیان من که اولین بار از طریق NBA2K با بسکتبال آشنا شدن و بعدش بازی‌های NBA رو دیدن باورشون نمی‌شد چقدر بازی مشابه واقعیت هست.

در آخر اگه هدفتون خرید یه بازی ورزشی عالی هست که یک سال سرگرمتون کنه و هر روز هم تمرین کنید چیزای جدید برای یاد گرفتن داشته باشه، بشدت پیشنهاد می‌شه. ولی در گام اول پیشنهاد می‌کنم NBA رو دنبال کنید، هم یکی از جذابترین لیگ‌های دنیاست هم توی لذت بردن از بازی بهتون کمک می‌کنه.

آخرین ویرایش:

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
آقا چه تفاوتی بین مود season و my league هست ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

تاجایی که میدونم سیزن فقط یک فصل رو با تیم انتخابیت میری که شامل ریگولر سیزن و پلی آفز میشه ولی مای لیگ مثل کریر فیفا دسترسی بیشتری نسبت به بازیکنا و قراردادها داری ضمن اینکه محدود به یک فصل هم نمیشه
بازم دقیق دقیق نمیدونم ولی فکر کنم همین باشه

• Like
Reactions: LES BLEUS

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
دوستان میشه یه توضیح در مورد نحوه دفاع کردن بدید ؟ من با دفاع کردن مشکل دارم و نمیدونم چطور دفاع کنم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

دفاع کردن برای کسانی که تازه رو به بازی کردن بسکتبال اوردن یا حتی بعضی گیمرهای قدیمی NBA تقریبا مشکل ترین بخش بازیه
میشه گفت دفاع توی بسکتبال مهمترین بخش بازیه... اساسا دفاع به شکل من تو من با یارگیری فشرده انجام میشه تا اینجا شاید چیز سختی نباشه ولی وقتی تیم حمله کننده با تاکتیک هاش و برنامه ریزی ها دفاع رو بهم گره میده بازیکن خودش رو ازاد میکنه. یا وقتی یک بازیکن با هندلینگ عالی جلوی دفاع باشه یک نفر براش کافی نیست و مجبور میشه تیم دفاع تا دابل تیم کنه و طبیعتا یک بازیکن خالی میشه
همینطور که قبلا اشاره کردن NBA2k جدا از تمام عناصر بصری که بی نقص طراحی کرده ، تونسته تمام المان های تاکتیکی رو هم دقیقا همون چیزی که توی دنیای واقعی هست رو پیاده کنه..همین امر باعث میشه کمترین اختلافی بین NBA (که بنظرم جدا از بسکتبال عمومی هست) و بازی شبیه ساز از لحاظ ارایش های حمله یا دفاعی ببینیم...
دفاع توی NBA2k در وحله اول، مشابه واقعیت به شکل من تو من و یارگیریه... شما دو راه برای دفاع کردن داری.. راه اول: پلیری که هستی بمونی و سوییچ نکنی مثلا اگه لبران جیمز هستی همون بمونی و سعی کنی یار مقابلت که میشه Small Forward تیم حریف رو یارگیری کنی بهش فضا ندی و ازش دور نشی.. این مدل دفاع اسون تره ولی تقریبا بخش چالش برانگیز و لذت بخش دفاع کردن رو از بین میبره و دیگه جذابیتی توی این بخش وجود نداره
راه دوم: دفاع چالش برانگیز اما سخت تریه... موقعی هست که شما همیشه به بازیکن مقابل تیم حریف که توپ رو دراختیار داره سوییچ میکنی... سعی کن به بازیکن فضا ندی اگه میخوای بازیکنت اماده تر دفاع کنه پیشنهاد میکنم همراه دفاع رو در رو دکمه L2 رو بگیر، باریکنت گارد بسته تری به خودش میگیره و اگه میخوای همراه با این نوع دفاع سریع حرکت کنی دکمه سرعت رو هم همراهش بگیر...حالا بازیکن مدافع هم گارد بسته ای داره و کمتر فضا میده و هم از سرعت حرکت کردنش چیزی کم نشده... اگر احساس میکنی یار روبه روت شوت زن ماهری هست و هر لحظه امکان داره شوت بزنه موقع دفاع کردن انالوگ راست رو به سمتش بگیر، بازیکن مدافع یک دست رو اماده بالا میگره و هرلحظه که حریف شوت کنه مزاحمش میشه... همه اینا تا زمانی که حریف پلی بوک های تاکتیکی رو اجرا نکنه خوب جواب میده ولی بعضی مواقع با یارگیری خوب رو در رو بازم میبینی یک بازیکن خودش رو ازاد میکنه، تمام این ازاد شدنا حاصل اسکرین های خوبیه که معمولا بیگ من های هرتیمی توی تاکتیکها اجرا میکنه... اسکرین همون حالتی که بازیکن ازاد هنگام حمله به شکل یک ستون خودش رو در مسیر بازیکن مدافع قرار میده و یکجورایی خودشو بهش گیر میندازه توی این حالت بازیکن مهاجم راحت جدا میشه... برای مقابله با پیک اند رول سوییچ دفاعی بموقع بهترین راه مقابله است... یعنی بازیکن Power Forward شما توی این سوییچ ها و اسکرین ها مجبور میشه مثلا شوتینگ گارد تیم مقابل رو دفاع کنه... به این فرایند میگن "میس مچ" یعنی دفاعی که یار رو به رو هم پستش نیست رو باید دفاع کنه اینجاست که نسل جدید PF ها مثل درایموند گرین بکار میاد.. گرین کاملا بازیکن دینامیک و انعطاف پذیریه توی هرحالتی بدردمیخوره...
در مجموع دفاع کردن کمی سخت هست اما اگه روش کار کنی و بیشتر بازی کنی کم کم دستت میاد ;)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
امروز جمعس.بیکارید بیاید بریم پارک

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
من هستم ولي بدبختانه هدستم به فنا رفته
اورال هم خودمو جر دادم ٧٥ شد تازه!
كاش اين سكه خريدن رو نميذاشت 2K :(( البته خب خيلي درامد داره و نوش جونش ولي اونطوري معلوم ميشد كه نضف اينايي كه اورالشون رو انقد راحت ٩٥ به بالا ميبرن همشو خريدن -_-

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دفاع کردن برای کسانی که تازه رو به بازی کردن بسکتبال اوردن یا حتی بعضی گیمرهای قدیمی NBA تقریبا مشکل ترین بخش بازیه
میشه گفت دفاع توی بسکتبال مهمترین بخش بازیه... اساسا دفاع به شکل من تو من با یارگیری فشرده انجام میشه تا اینجا شاید چیز سختی نباشه ولی وقتی تیم حمله کننده با تاکتیک هاش و برنامه ریزی ها دفاع رو بهم گره میده بازیکن خودش رو ازاد میکنه. یا وقتی یک بازیکن با هندلینگ عالی جلوی دفاع باشه یک نفر براش کافی نیست و مجبور میشه تیم دفاع تا دابل تیم کنه و طبیعتا یک بازیکن خالی میشه
همینطور که قبلا اشاره کردن NBA2k جدا از تمام عناصر بصری که بی نقص طراحی کرده ، تونسته تمام المان های تاکتیکی رو هم دقیقا همون چیزی که توی دنیای واقعی هست رو پیاده کنه..همین امر باعث میشه کمترین اختلافی بین NBA (که بنظرم جدا از بسکتبال عمومی هست) و بازی شبیه ساز از لحاظ ارایش های حمله یا دفاعی ببینیم...
دفاع توی NBA2k در وحله اول، مشابه واقعیت به شکل من تو من و یارگیریه... شما دو راه برای دفاع کردن داری.. راه اول: پلیری که هستی بمونی و سوییچ نکنی مثلا اگه لبران جیمز هستی همون بمونی و سعی کنی یار مقابلت که میشه Small Forward تیم حریف رو یارگیری کنی بهش فضا ندی و ازش دور نشی.. این مدل دفاع اسون تره ولی تقریبا بخش چالش برانگیز و لذت بخش دفاع کردن رو از بین میبره و دیگه جذابیتی توی این بخش وجود نداره
راه دوم: دفاع چالش برانگیز اما سخت تریه... موقعی هست که شما همیشه به بازیکن مقابل تیم حریف که توپ رو دراختیار داره سوییچ میکنی... سعی کن به بازیکن فضا ندی اگه میخوای بازیکنت اماده تر دفاع کنه پیشنهاد میکنم همراه دفاع رو در رو دکمه L2 رو بگیر، باریکنت گارد بسته تری به خودش میگیره و اگه میخوای همراه با این نوع دفاع سریع حرکت کنی دکمه سرعت رو هم همراهش بگیر...حالا بازیکن مدافع هم گارد بسته ای داره و کمتر فضا میده و هم از سرعت حرکت کردنش چیزی کم نشده... اگر احساس میکنی یار روبه روت شوت زن ماهری هست و هر لحظه امکان داره شوت بزنه موقع دفاع کردن انالوگ راست رو به سمتش بگیر، بازیکن مدافع یک دست رو اماده بالا میگره و هرلحظه که حریف شوت کنه مزاحمش میشه... همه اینا تا زمانی که حریف پلی بوک های تاکتیکی رو اجرا نکنه خوب جواب میده ولی بعضی مواقع با یارگیری خوب رو در رو بازم میبینی یک بازیکن خودش رو ازاد میکنه، تمام این ازاد شدنا حاصل اسکرین های خوبیه که معمولا بیگ من های هرتیمی توی تاکتیکها اجرا میکنه... اسکرین همون حالتی که بازیکن ازاد هنگام حمله به شکل یک ستون خودش رو در مسیر بازیکن مدافع قرار میده و یکجورایی خودشو بهش گیر میندازه توی این حالت بازیکن مهاجم راحت جدا میشه... برای مقابله با پیک اند رول سوییچ دفاعی بموقع بهترین راه مقابله است... یعنی بازیکن Power Forward شما توی این سوییچ ها و اسکرین ها مجبور میشه مثلا شوتینگ گارد تیم مقابل رو دفاع کنه... به این فرایند میگن "میس مچ" یعنی دفاعی که یار رو به رو هم پستش نیست رو باید دفاع کنه اینجاست که نسل جدید PF ها مثل درایموند گرین بکار میاد.. گرین کاملا بازیکن دینامیک و انعطاف پذیریه توی هرحالتی بدردمیخوره...
در مجموع دفاع کردن کمی سخت هست اما اگه روش کار کنی و بیشتر بازی کنی کم کم دستت میاد ;)
ممنون خیلی توضیح کاملی بود .
فقط نحوه دفاع تیمی چطوره ؟ مثلا وقتی میخوایم دو تا بازیکن یه بازیکن رو دفاع کنن چکار باید بکنیم ؟
یه توضیح هم اگه ممکنه در مورد شوت بدید چون من وقتی زیر سبد نیستم هرچی شوت میزنم میره بیرون و گل نمیشه .

• Like
Reactions: rowan

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
ممنون خیلی توضیح کاملی بود .
فقط نحوه دفاع تیمی چطوره ؟ مثلا وقتی میخوایم دو تا بازیکن یه بازیکن رو دفاع کنن چکار باید بکنیم ؟
یه توضیح هم اگه ممکنه در مورد شوت بدید چون من وقتی زیر سبد نیستم هرچی شوت میزنم میره بیرون و گل نمیشه .

برای دابل تیم کردن دکمه L1 رو چند ثانیه نگه دارید تا بازیکنی که غیرقابل مهار شده رو دو نفره دفاع کنید...
اما شوت زدن از راه دورتر تنها یک نکته رو شامل میشه فیلد زیر پای بازیکن تو هرجای زمین که شوت میزنید باید وقتی پر میشه دکمه شوت رو رها کنید، خلاصش همینه... شوت زدن بستگی به بازیکن و مهارتش داره.. مثلا یکی مثل استف کری نوار زیرپاش موقع پرتاب سه امتیازی بلندتره و سرعت پر شدنش کمتر به طبع فرایندش هم آسونتر میشه... ولی وقتی با آندرا دراموند میخوای شوت بزنی سریع نوار پر میشه و کنترلش سخت تره چون مهارت لازم رو نداره....البته سرعت پر شدن شوت زدن بستگی که روتین و مدل پرتاب بازیکن هم داره... با بیشتر بازی کردن راحت دستت میاد که کی دکمه شوت رو رها کنی حتی بدون نگاه کردن به نوار زیر پا...

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
خیلی خوب گفتی ممنون از شما.... شاید میشه گفت دفاع در این بازی یه جورای بستگی به مهارت خودمونم داره ... من توی سویچ کردن کمی کم میارم یعنی این عمل باعث میشه یک دفعه بازیکن حریف ازاد بشه پرتاب و گل... خودم بدین صورت عمل میکنم سعی میکنم فضای زیر سبد ببندم یعنی سنترم بیشتر مواقع زیر سبد اماده ریبانده البته این مسئله یک ضعفی داره اونم اینکه بیشتر مواقع پرتاب زنهای 3 امتیازی ازاد میشن و میتونند خیلی راحت پرتاب بزنند که الیته باید هوشیار بود تا بازیکنی که بیرون خط توپ بهش رسید سریع باید سویچ کرد و مانع پرتابش شد... شاید میشه گفت که شماهم اشاره کردی دفاع کردن توی این بازی خیلی مهمه و البته کمی سخت به نظرم که این سختی بازی رو جذابتر کرده

• Like

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
خیلی خوب گفتی ممنون از شما.... شاید میشه گفت دفاع در این بازی یه جورای بستگی به مهارت خودمونم داره ... من توی سویچ کردن کمی کم میارم یعنی این عمل باعث میشه یک دفعه بازیکن حریف ازاد بشه پرتاب و گل... خودم بدین صورت عمل میکنم سعی میکنم فضای زیر سبد ببندم یعنی سنترم بیشتر مواقع زیر سبد اماده ریبانده البته این مسئله یک ضعفی داره اونم اینکه بیشتر مواقع پرتاب زنهای 3 امتیازی ازاد میشن و میتونند خیلی راحت پرتاب بزنند که الیته باید هوشیار بود تا بازیکنی که بیرون خط توپ بهش رسید سریع باید سویچ کرد و مانع پرتابش شد... شاید میشه گفت که شماهم اشاره کردی دفاع کردن توی این بازی خیلی مهمه و البته کمی سخت به نظرم که این سختی بازی رو جذابتر کرده
همه این موارد + تمرکز و حس پیروزی رو حتما باید داشته باشید ، یه گوشه لم بدی بازی کنی مطمئن باش شکست میخوری :D
شخصا بازی که میکنم با هوش مصنوعی خیلی استرس بهم وارد میشه :D همینطوری تو دنیای واقعی کم استرس داریم اینم اضافه شد :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من تا حالا بستکبال بازی نکردم ولی اینقدر خوب از این بازی حرف میزنین و بحث هاتون جذابه ادم دلش میخواد اینو بازی کنه جدای از موفقیتهای خودش!:D
چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.قیمت این بازی چنده الان افت کرده؟
بعد منی که تا حالا بازی نکردم چیکار باید بکنم؟تو یوتیوب ویدیو ببینم یا بازیرو بخرم بازی کنم تا دستم بیاد یا چی؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر